Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Megnézné valaki az fxpro ecn ctraderes számlán volt e nagy csúszás nzd/chf m5 26.-a este?
    Nagyon szeretném tudni kik a megbízhatóak chartrajzolás értelemben.

Hozzászólás

• Éles számla nyitás

Üdv!
      Az a helyzet,hogy nem akarom, hogy a háztartásomban élők értesüljenek arról, hogy mivel foglalkozom. Tehát ha a lakcímemre érkezik egy levél egy bizonyos brókercégtől stb.. azzal felfedem inkognitómat és kellemetlen helyzetbe kerülök. Ennek elkerülése lehetséges? Pl, hogy minden az éles számla nyitásával kapcsolatos ügyet személyesen vagy online intézhessek?
      Ha lehetséges akkor az ügyintézésnek a menete is érdekelne.
      Milyen adatokra van szükség a számlanyitáshoz?

Hozzászólás

• R1peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Üdv!
        Az a helyzet,hogy nem akarom, hogy a háztartásomban élők értesüljenek arról, hogy mivel foglalkozom. Tehát ha a lakcímemre érkezik egy levél egy bizonyos brókercégtől stb.. azzal felfedem inkognitómat és kellemetlen helyzetbe kerülök. Ennek elkerülése lehetséges?.......
        Találtam egy céget Neked amelyik minimális plussz spreadért vállalja hogy a postai csomagolást választhatóan guminőnek vagy műpénisnek álcázza és így titokban tarthatod a brokis dolgot!
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Találtam egy céget Neked amelyik minimális plussz spreadért vállalja hogy a postai csomagolást választhatóan guminőnek vagy műpénisnek álcázza és így titokban tarthatod a brokis dolgot!
          De hát akkor ugyanaz végül is,...... és tényleg, lásd néhány "broki"

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            De hát akkor ugyanaz végül is,...... és tényleg, lásd néhány "broki"
            Lui, örülök hogy fél évnyi hallgatás után egy megfelelő témával sikerült kiugrasztani a bokorból!
            Egyébként igazad van. Elképesztő, hogy mennyire lapos, sekélyes lett itt színvonal.
            Semmi értelmes hozzászólás, csak a ****ságok NAGYritkán, de azok is olyan gyengék, hogy kedvem is alig van néha köszörülni rajta.
            Egy darabig el is gondolkoztam rajta, hogy bizonyosan a trollköcsögök miatt alakulhatott ez ki. Azok kúrhatták szét, vagy kizárásos alapon a Gyurcsányéssenkimás volt a hibás, de nem!! Ennyire böszme nem lehetett pár ember....... ez csakis a globális downtrend begyűrőződése, a mindenkinek lehet már számítógépeinternyetjeeffekt állhat mögötte......de ha ez sem, akkor marad a bizonytalanság és a délibábosnak álcázott grál.

Hozzászólás

Lui, örülök hogy fél évnyi hallgatás után egy megfelelő témával sikerült kiugrasztani a bokorból!
              Egyébként igazad van. Elképesztő, hogy mennyire lapos, sekélyes lett itt színvonal.
              Semmi értelmes hozzászólás, csak a ****ságok NAGYritkán, de azok is olyan gyengék, hogy kedvem is alig van néha köszörülni rajta.
              Egy darabig el is gondolkoztam rajta, hogy bizonyosan a trollköcsögök miatt alakulhatott ez ki. Azok kúrhatták szét, vagy kizárásos alapon a Gyurcsányéssenkimás volt a hibás, de nem!! Ennyire böszme nem lehetett pár ember....... ez csakis a globális downtrend begyűrőződése, a mindenkinek lehet már számítógépeinternyetjeeffekt állhat mögötte......de ha ez sem, akkor marad a bizonytalanság és a délibábosnak álcázott grál.
              ugyanazt tudnám válaszolni

Hozzászólás

• Jó lenne ha pörögne a fórum, mert szeretem olvasni, csak azt nem tudom miről lenne itt még értelme beszélni?

- Hogyan kereskedjünk hosszú távon eredményesen egy csomó szubjektív elemet tartalmazó, és programozottan nem tesztelhető rendszerrel, ha közben folyamatosan változik a piac, a bróker hozzáállása, és mi magunk is?

- Hogyan alkossunk működő és programozottan is tesztelhető stratégiát egy szabályozatlan piac tájékoztató jellegű múltbeli adatainak felhasználásával, amiket a bróker a biztonság kedvéért utólag még rongyosra is hamisított?

- A brókercégek kit hogyan vertek át / hogyan nyúlták le a pénzt / miket hazudoznak már megint?

- Ki milyen súlyosságú és hány darab helyesírási hibát vétett a hozzászólásában?

Sajnos csak ezeket az értelmetlen témákat találtam, ezért ha bárki tud bármi értelmeset az ne tartsa magában.

Hozzászólás

• Kell legyen olyan is, ami nem változik a piacban, különben hogy lennének nyereségesek akik azok?
                  Máskülönben lutri lenne, persze hírek, funda is lehet szempont, de nem gyakran vannak hírek ha valaki kisebb idősíkon van, ott inkább tech-el próbálkoznék.

Hozzászólás

• A tisztelt közönség megsértésének szándéka nélkül kategorizálnám, kikből is áll a fórum tagsága:

1, Akik el akarnak adni valamit.
                    2, Akik működő rendszert keresnek.
                    3, Akik elismerést, megerősítést keresnek.
                    4, Akik csak olvasni járnak ide.
                    5, A trollok.

Akiktől érdekes és hasznos dolgokat lehetne tanulni, azok nem tudom milyen okból írnának ide okosságokat. Nem akarnak eladni semmit, nem keresnek, mert már megvan a saját módszerük, nincs szükségük mások elismerésére. Motiváció nélkül minek is osztanák meg a tapasztalataikat másokkal? Trollokkal meg tök felesleges vitatkozniuk.
                    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• 2006 környékén daytrader-hu-n nem ez volt, Sidius-t még onnan ismertem, akkor még elfogadható volt a chartcenter.hu is. Majd 2010 elején ide keveredtem és itt is jó volt, de már évek óta nem az. sajnos az első és utolsó pontban szereplők kiszorították az önzetlenek csoportját, ez van.

szerk: chartcenter még megy, most néztem meg, és még akad is pár ismerős név, apacuka, zsozseszpier

Hozzászólás

• Lehet, jobb volt régen, de nem kell ennyire borúsan látni. Ezek az új trendek, igények, ez van. Nyilván én is jobban örülnék a nagytudásúak beírásainak, de nincs mit tenni.

Viszont szerintem ők is, és én is azért írogatunk ide, hogy segítsünk ÖNZETLENÜL a magunk szórakoztatására. Nem várható el senkitől, csak ebből a kategóriából álljon a fórum.

Higyjétek el, hazánk legjobb egyetemén tanulok, látom, hogy milyen a színvonal. Sokak szerint rosszabb. El kell fogadni, és alkalmazkodni kell az új igényekhez.

Itt ez kétféle: vagy írsz továbbra is értelmeseket, vagy nem. Ennyi.

Többiek teszik a dolgukat úgyis.

Hozzászólás

• Szerintem nincs itt annyi troll, hogy ez legyen a fő gond. Sidiust sem a trollok üldözték el, csak egyszerűen nem volt társasága. Kevés olyan ember van, aki érdemben és okosan tud hozzászólni. Kevés a tapasztalt, profitos trader, akire jó figyelni, akitől lehet tanulni. Pár éve még sokkal jobban pörgött a forex biznisz, nagyobb volt az érdeklődés. De ugyanez volt az MLM cégekkel is például és nagyon sok minden mással is. Egy olyan környezetben ahol nagyon kevés a sikeres ember, nehéz fenntartani az állandó érdeklődést.

Hozzászólás

Tehát nem egy rendes emberről van szó aki szívesen segít a leendő ügyfelének hanem egy olyan emberről aki már akkor le akar venni mikor még nem is nyitottam meg a számlámat nála XDD
                            Remélem csak vicc volt!
                            Ha igen akkor tudd, hogy jót röhögtem! Ha nem akkor komolyan kíváncsi lennék a cégre és a brókerre!

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A tisztelt közönség megsértésének szándéka nélkül kategorizálnám, kikből is áll a fórum tagsága:

1, Akik el akarnak adni valamit.
                              2, Akik működő rendszert keresnek.
                              3, Akik elismerést, megerősítést keresnek.
                              4, Akik csak olvasni járnak ide.
                              5, A trollok.

Akiktől érdekes és hasznos dolgokat lehetne tanulni, azok nem tudom milyen okból írnának ide okosságokat. Nem akarnak eladni semmit, nem keresnek, mert már megvan a saját módszerük, nincs szükségük mások elismerésére. Motiváció nélkül minek is osztanák meg a tapasztalataikat másokkal? Trollokkal meg tök felesleges vitatkozniuk.
                              Na ha ennyi háborgást láttam arról, hogy mennyire színvonal aluli ez a fórum gondoltam megosztom az én nézőpontomat. En is jobban örülnék ha kevesebb tizenéves gyerek szintjén mérhető frenkiskedést olvasnék és több SZLENG mentes és releváns kérdést-választ láthatnék. Én az adminok helyében szorosabbra húznám a gyeplőt...

És akkor most ha már itt vagyok annak nyílván oka is van.
                              Ez pedig az, hogy most szedtem le az FxPro cTradert és az érdekelne, hogy tud e nekem mondani valaki egy olyan megbízható back testert amivel a mozgóátlagokon alapuló pozícióépítéses stratégiámat tudnám tesztelni? Kritérium sajnos a magyar nyelvű felület. Előny ha nem akar hozzáférni az alsógatyám méretéhez is...
                              Nem tudom milyen árban mozognak ezek a progik.
                              A legjobbak biztos magas árkategóriában találhatóak. Van esetleg 10-15.000 forint környékén is olyan progi amivel már tudnék fejleszteni?
                              A választ előre is köszönöm!

Hozzászólás

• Majdnem írtam vmit,
                                de kitöröltem,
                                mekkkegyelmezek.
                                Menet közben rájöttettem, hogy pont ma tízmilliószoros nap van!!

http://www.life.hu/horoszkop/2014122...apok-2015.html

nem szeretném egyetlen hirtelen magömléssel padlóra küldeni az egész formot.
                                trallala, trallala, kereskedni sem mertem ma (ez kamu duma. ma eszembe se jutott, de remélem megvolt vkinek a fehér hattyú 10kilo(gyapo)ttal)

Hozzászólás

Working...
                                X