Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    látszik, hogy most nincs határidős melód és kipihent vagy....
    Szerintem maradj a grafikonoknal, mert emberismeretileg nagyon mellenyultal. Jopar eve nem volt olyan, hogy egy foleg masok problemajanak nekiuljek delben es masnap reggel 7ig nyomjam egyhuzamban, annak tudataban, hogy senki nem fizeti meg, es reggel8-ra meg menni kell rendesen dolgozni, es raadasul a hosszu tavu eredmenye meg az lesz, hogy sokkal tobb munkam lesz altala, amitol szinten nem lesz jobb kedvem, es valoszinuleg tobb penzem sem.
    (a project neve: uj ceges honlap, 1 nap alatt, mert a regi annyira gazos flashes volt, hogy mar rosszul voltam a hekkelesetol)
    Szoval most így kora delutan after 32 hours baromi kipihent vagyok az esti gigakoncert elott es hatarido is maradt boven, mert a fele még hatravan, de innentol nem lehet tovabb huzni, mert updateltem (mivel felkeszen is 2x jobb mint a regi).

de van egy elonye ennek a dolognak: ilyenkor mindig sikerul lejonnom a szerrol (perces chartok). Jo erzes utolag nezegetni a vonalaimat, az ez is bejott volna mindennel tobbet er, es a dejo, hogy dolgoznom kellett, mert ezt beszoptam volnàban is van vmi jó
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• R1peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kockaseggű!
      Mint azt írtam is a releváns válaszokat azokat megköszönöm.
      Elnézést, hogy elfelejtettem odaírni, hogy a kioktató hangnemet meg kifejezetten elutasítom.
      Szerintem egyszerű kérdés volt.
      Ha belinkeltél volna egy ilyen céget vagy csak akár egynek is a nevét megadtad volna azzal segítesz de azzal, hogy "frenkiskedsz" nem lettem előrébb.
      Kérlek a jövőben ha segíteni akarsz akkor ne hülyének akarj beállítani hanem releváns választ adj! Ígérem a jövőben én is úgy fogok reagálni a kérdéseidre ha netán lenne olyan amiben tudok segíteni, hogy az segítségedre lehessen.

Ui: hülyéskedni én is szeretek de arra ott a facebook és a haverjaim. Ide tudásért és tapasztalatért jövök.
      Ezt pedig igyekszem intelligensen meghálálni mindenki irányába ahogy tudom.

Az meg, hogy téged nem érdekel az a chart az a te dolgod.
      Az én stratégiámhoz szükséges.
      Hotforex, Nordfx, zsakutca

Hozzászólás

• R1peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!
        Nem feltétlen annál a cégnél akarok nyitni ahol van ZARJPY viszont az elemzésemhez szükséges lenne nyomon követnem.
        Most épp a WHSelfinvest NanotraderFree-vel barátkozom. Sok minden mellett ott is van ZARJPY, de egyelőre csak az ellenségemnek ajánlanám azt a platformot.

Egyéb lehetőség pl:
        https://beta.finance.yahoo.com/chart/ZARJPY%3DX
        http://moneymentor.5mp.eu/web.php?a=...r&o=VoFS2qRW1t (beállítható)
        http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• Oanda demó számlán is van, amit webes felületről is elérsz.
          Csatolt fájlok
          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Esetleg meg tudna mondani valaki, hogy hol tudnek ertekelheto nem spájkos chartot talalni az LYD/TRY kombohoz?
            Az arfolyam valtozasabol szeretnek kovetkeztetni a menekultek szamanak alakulasara, amit egy angol bukinal szeretnek adomentesen kiiratni egy put opciora, lefedezve az esetleges veszteseget az orszag elhagyasaval.

Komolyan kerdeztem mert nem volt benne mosolygojel !
            http://hu.coinmill.com/LYD_TRY.html

Hozzászólás

• Köszönöm szépen a válaszokat!
              Tök jó, hogy így segítettek a szakma növendékeinek
              Szimpatikus!
              Remélem én is mihamarabb eljutok arra a szintre, hogy tudjak másoknak is segíteni!
              Sok profitos pontot mindenkinek!

Hozzászólás

• Sziasztok,

lenne pár kérdésem, amiknek nem találtam hirtelen "testhezállóbb" topicot, úgyhogy ide teszem fel őket.

Grafikonelemző programok közül, milyet tudnátok ajánlani EU+NYSE, Nasdaq részvényekhez??
                Amire főképp kell: trendelemzés, alap technikai elemzés. Főbb indikátorok legyenek benne, nem kell nagyon szofisztikált egyelőre. Részvény(certifikát) piacban gondolkodom elsősorban.

Van esetleg részvényekkel, certifikátokkal foglalkozó topik itt?
                (Elemzések, információk, kereskedői tippek-trükkök sokat ér(het)nek ezen a piacon is.)

Azért keresek infókat erről, mert most akarok aktívabban kereskedni, rövidebb időtávokra is.
                (Szégyellve ugyan, de bevallom már 7 éve kereskedem részvényekkel, de eddig csak hosszútávon ügyleteltem, 2-3 hónaptól 1-2 évig. Egy ideje viszont elég sok a szabadidőm ), és a tőkém is "felszabadult", ezért aktívabb, gyorsabban átpörgő tradeket keresek.)

Hozzászólás

• ATSON eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok,

lenne pár kérdésem, amiknek nem találtam hirtelen "testhezállóbb" topicot, úgyhogy ide teszem fel őket.

Grafikonelemző programok közül, milyet tudnátok ajánlani EU+NYSE, Nasdaq részvényekhez??
                  Amire főképp kell: trendelemzés, alap technikai elemzés. Főbb indikátorok legyenek benne, nem kell nagyon szofisztikált egyelőre. Részvény(certifikát) piacban gondolkodom elsősorban.

Van esetleg részvényekkel, certifikátokkal foglalkozó topik itt?
                  (Elemzések, információk, kereskedői tippek-trükkök sokat ér(het)nek ezen a piacon is.)

Azért keresek infókat erről, mert most akarok aktívabban kereskedni, rövidebb időtávokra is.
                  (Szégyellve ugyan, de bevallom már 7 éve kereskedem részvényekkel, de eddig csak hosszútávon ügyleteltem, 2-3 hónaptól 1-2 évig. Egy ideje viszont elég sok a szabadidőm ), és a tőkém is "felszabadult", ezért aktívabb, gyorsabban átpörgő tradeket keresek.)
                  Év elején 3-4 hónapig tesztelgettem különböző programokat, ksokat.
                  Ami a szivemhez nőtt:
                  Motive Wave. Öröm vele rajzolni.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jobb híjján ide teszem fel a kérdést, "belerondítva" az éppen folyó párbeszédbe: a 2016-tól bekövetkező automatikus információcsere tk. miben hoz újat az eddig is meglévő, az EU Megtakarítási Irányelvéhez képest, hiszen ez eddig is automatikus információszolgáltatást írt el, legalábbis magánszemélyek részéről? Bocs, ha naagyon primitív kérdés, de nem értek a témához!
                    Automatikus adatcsere egyezmény

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hát valami ilyesmire gondoltam, de ez eddig is megvolt, nem?
                      Nem értem, mi az újdonság, de biztos van valami, ha külön egyezményt írtak alá!

eladtál egy kv darálót az íbéjen?
                      Pénz került a péjpelre?

Mindenki nyugodjon le (egyelőre) a picsába!
                      Itt vannak a dátumok:
                      http://www.oecd.org/tax/exchange-of-...ignatories.pdf

úgy látom csúsznak egy évet

Hozzászólás

• Hol marad a hírös magyar találèkonyság?

Offshore cèg -- 2000eur, hozzá cèges számla 400eur.
                        Offshore cèg máshol -- 2200 eur, hozzá cèges számla 400eur.

Ök ketten egymásnak számlázgatnak nèha, summa 500.000$ alatt maradva. (nem passzìvak)

Bár nem hiszem, hogy ez a megoldás sokakat èrint.

Ha ennèl is többröl van szò, van más megoldás is, az cca 70.000usd kiadás, de unlimited öszegig jò lehet.

Kèrdès? -->priv.

Hozzászólás

• Amúgy most kezdek nagyon nevetni, az iron nem elèg, hogy nem fizet, de mèg le is fog jelenteni a nav nak mindent. Ez az ëv vicce. :-)

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Mindenki nyugodjon le (egyelőre) a picsába!
                            Nagyon várom már, hogy olyan "gondom" legyen, mit csináljak a sok pénzemmel... Van egy olyan "sejtésem", hogy nem a magunkfajtának lesz oka aggodalomra.

Hozzászólás

• Sziasztok!
                              FxBlue kérdéssel fordulnék felétek.
                              Méghozzá, hogy leszedtem az Fxblue ctradert és a telepítő fájlt hiába próbálnám elindítani, nem csinál semmit.
                              Másnál is jelentkezett ez a probléma?
                              Ha valaki tud valamilyen okot/megoldást kérem jelezze felém!

Hozzászólás

• Sziasztok.
                                Adminisztrációs kérdésekkel küzdenék...
                                Hirtelen erre az oldalra regisztráltam, első ránézésre itt tűntek legjobbnak a költségek, de valami nem jó...
                                http://www.icmarkets.com/forex-tradi...tions/spreads/
                                USD Account
                                US Dollar USD 0.035
                                (USD 0.07 round turn) USD 3.50
                                (USD 7.0 round turn)
                                Hogy kellene ezt értelmezni? Mi mit jelent itt? Azt hittem lotonként 3.5 dollár, de a 7-et számolja. Mi akkor a 3.5? Köszi.
                                Esetleg mondhatnátok megbízható jó brókert is a lehető legalacsonyabb költséggel!
                                Ezekbe futottam még első körben: http://www.dmmfx.com.au/
                                Róluk infó esetleg, vagy vannak ezeknél sokkal olcsóbbak, jobbak is?
                                Köszönöm.

Hozzászólás

Working...
                                X