Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 3.5$ amikor nyitod és 3.5 amikor zárod, azaz teljes fordulásnál (round turn) 7$.
    Azaz milliónként 70$.
    Ktg szempontjából a top cégek 25-30$-t számolnak milliónként / round turn + raw sprd.

Így jöhet ki neked PLD eur/usd-n raw sprd 0.3 + 3$ / round turn commission = 0.7 pip.

Lmax-ot lesd meg, ott ittkörül vannak a számok, ha depoba sok a 10.000$, akkor Ultrafx, mint lmax white labelje.

- nem reklám-

Hozzászólás

• jahajj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      USD Account
      US Dollar USD 0.035
      (USD 0.07 round turn) USD 3.50
      (USD 7.0 round turn)
      Hogy kellene ezt értelmezni? Mi mit jelent itt? Azt hittem lotonként 3.5 dollár, de a 7-et számolja. Mi akkor a 3.5? Köszi.
      A comissiont nyitáskor, és záráskor is megfizeted. Az 2*3,5=7.

Szerintem sokkal fontosabb a megbízhatóság, mint az olcsóság.
      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Helló-belló !
        Részvényszűréshez melyik ingyenes lehetőséget javasolnátok?
        A Finvizről tudok, de sok olyan technikai szűrő rejtve marad az ingyenes verzióján, ami talán jól jönne.

Hozzászólás

• recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Helló-belló !
          Részvényszűréshez melyik ingyenes lehetőséget javasolnátok?
          A Finvizről tudok, de sok olyan technikai szűrő rejtve marad az ingyenes verzióján, ami talán jól jönne.
          Freestockcharts

Internet Explorer, vagy Firefox alól működik Silverlight támogatással.
          Ingyenes regisztrációt követően tudsz szűrni különböző tőzsdék papírjaira a Scan menüpont alól.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Köszönöm a tippet, megnézem!

Hozzászólás

• Fiatal vállalatokat keresek.
              Parkettre lépésük szerinti szűrést nem találtam sajnos.

Hozzászólás

• Válaszolok a kérdésemre, hátha vki. hasonlót keres
                Initial Public Offerings = Első nyilvános kibocsátás
                A részvényszűrőkben az "IPO"-t kell keresni.
                Bár megjegyezném, hogy ha ott beállítjuk pl, hogy 5 éve, az nem feltétlenül azt jelzi, hogy a vállalat maga 5 éves...

Hozzászólás

• Köszönöm mindkettőtök válaszát.
                  Még egy, szintén adminisztratív kérdés, ha lehet:
                  Minden egész órában 1-2-3 percre teljesen befagy a bróker. Tudom hírek, de akkor is, mikor kb nincs hír, vagy gondolom én tök jelentéktelen, pl ma 9-kor, valami magyar/török hír, amik a forexfactoryn nem is szerepelnek.
                  3 cég demóján játszadozom, mindháromnál ez van.
                  Mindenhol így van, vagy egyformán gagyi mindhárom?

Hozzászólás

• @ jahajj
                    Melyik cégek ezek? Nekem sosem volt ilyen gondom sehol. Nem lehet, hogy a szolgáltatódnál van valami bibi minden órakor? (nem vagyok informatikus, csak tipp)

Más:

Mostanában kacsintgatok az ATR indikátor felé. Van itt valahol olyan témakör, amiben kivesézték valakik valamikor?

Hozzászólás

• Szép napot mindenkinek!
                      Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy EX4 fájlt hogyan tudok átvarázsolni mq4 fájltipusba?
                      A válaszokat előre is köszönöm!

Hozzászólás

• fxdavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szép napot mindenkinek!
                        Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy EX4 fájlt hogyan tudok átvarázsolni mq4 fájltipusba?
                        A válaszokat előre is köszönöm!
                        Kár vele kínlódni. Az új MT4 már nem támogatja a visszaforgatott MQ4-eket. Az editor nem hajlandó őket újra lefordítani. Egyébként léteznek decompiler progik.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ha nagyon fontos dologra kell neki, letölt netről régebbi mt4 terminal.exe-t, és kikapcsolja offline mt4-ben a frissítést, de azt már nem tudom hogy kell, neten valahol fenn van.

Hozzászólás

• imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha nagyon fontos dologra kell neki, letölt netről régebbi mt4 terminal.exe-t, és kikapcsolja offline mt4-ben a frissítést, de azt már nem tudom hogy kell, neten valahol fenn van.
                            Szerinted melyik bróker fog még beengedni egy ezer éves MT4-et?

http://www.radu.hu/faqs/hogyan-lehet...s-frissuleset/

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szerinted melyik bróker fog még beengedni egy ezer éves MT4-et?

http://www.radu.hu/faqs/hogyan-lehet...s-frissuleset/
                              Most találtam egy poros built 646 2014 apr. 30. Elsőre kidobott, másodikra már felengedett. A Felugró "Engedélyezem e a módosításokat" -->Nem. Igaz, CD-ről megy, tehát nem tud frissíteni se. A skipupdate-vel nem próbáltam.

Hozzászólás

• Több, mint másfél éve linkelte be valaki ezt a videot, de nem írt hozzá semmilyen kommentet. Ezt érdemes lenne komolyan venni, vagy irónia akart lenni részéről?

http://forum.tozsde.hu/tozsdei-kepze...html#post46487

Hozzászólás

Working...
                                X