Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Köszönöm a válaszokat!

Hozzászólás

• Meta, Ninja bekészítve, ki mire számít? Én index shortra, eurusd longra, aztán meglátjuk

Hozzászólás

• Index short. EU csúnya lesz, spike ide, spike oda, mint szokott lenni, ahhoz nem fogok nyúlni.

Hozzászólás

• Ez most tényleg szubjektív, de leírom, mert ha nem írom le, és bejön, akkor jön a "tudtam, hogy ez lesz!!"

Szerintem EURUSD leszúr 1.09000 környékére, majd felmegy olyan 150 pipet 1.10500-ra, onnan pedig móka lefele 1.08000-ra. H4-en nézem. Természetesen csak demóban kötöm Kíváncsi vagyok, mi lesz belőle.

Egyébként nekem van egy olyan meglátásom, hogy gyakran a fontos hírek előtt pontos technikai elemzéssel már nagy valószínűséggel meg lehet állapítani, hogy merre lesz a séta. Biztos vagyok benne, hogy a nagyon nagy kutyák már előre tudják az értékeket. Csak olyankor van egy jókora spike, ami kiszedi stopokat, aztán robog az ellenkező irányba.

Hozzászólás

• Szerintem tick charton lesz némi Gap...

Hozzászólás

• StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez most tényleg szubjektív, de leírom, mert ha nem írom le, és bejön, akkor jön a "tudtam, hogy ez lesz!!"

Szerintem EURUSD leszúr 1.09000 környékére, majd felmegy olyan 150 pipet 1.10500-ra, onnan pedig móka lefele 1.08000-ra. H4-en nézem. Természetesen csak demóban kötöm Kíváncsi vagyok, mi lesz belőle.

Egyébként nekem van egy olyan meglátásom, hogy gyakran a fontos hírek előtt pontos technikai elemzéssel már nagy valószínűséggel meg lehet állapítani, hogy merre lesz a séta. Biztos vagyok benne, hogy a nagyon nagy kutyák már előre tudják az értékeket. Csak olyankor van egy jókora spike, ami kiszedi stopokat, aztán robog az ellenkező irányba.
              A leszúrás megvolt, az 1.105000 lehet kicsit túlzás. Legyen mondjuk 1.10000

Hozzászólás

A leszúrás megvolt, az 1.105000 lehet kicsit túlzás. Legyen mondjuk 1.10000
                Na még a végén összejön az 1.105000 is

Hozzászólás

• Jó voltál Ügyes, be is jött a víziód kb.

Nekem az eurusd long nem nyert az elején, de utána a második long korrigált nekem, az index shortok elején jók voltak Azóta persze long van

Én is centekkel kereskedtem le csak, szóval semmi komoly

Hozzászólás

• Köszi szépen A vízióm inkább megfigyeléseimre, semmint szakmai szempontokra alapoztam. Gyakran fordul elő, hogy egy erőteljes rally előtt letesztel egy korábbi erős szintet - úgy hívom, hogy visszavonul erőt gyűjteni - ezzel egyrészt kiveri a stopokat, másrészt átveri a trédereket, és elhiteti velük, hogy arra fog menni. És ha már erős szintet keres, akkor már mért ne kerek szám környéke legyen az, ami az 1.09000 és a mai 10:45 - 14:00 óra közötti oldalazás támasz szintjének kereszteződésénél történt meg. Az 1.10500-nak még adok esélyt (nem ma, de a héten), ha már a 1.10000 felett zárt (M1), és a "leszúrásból" nyert lendületet nem fogja elpazarolni holmi 100 pipre. De ez már tényleg hasraütés

Hozzászólás

Köszi szépen A vízióm inkább megfigyeléseimre, semmint szakmai szempontokra alapoztam. Gyakran fordul elő, hogy egy erőteljes rally előtt letesztel egy korábbi erős szintet - úgy hívom, hogy visszavonul erőt gyűjteni - ezzel egyrészt kiveri a stopokat, másrészt átveri a trédereket, és elhiteti velük, hogy arra fog menni. És ha már erős szintet keres, akkor már mért ne kerek szám környéke legyen az, ami az 1.09000 és a mai 10:45 - 14:00 óra közötti oldalazás támasz szintjének kereszteződésénél történt meg. Az 1.10500-nak még adok esélyt (nem ma, de a héten), ha már a 1.10000 felett zárt (M1), és a "leszúrásból" nyert lendületet nem fogja elpazarolni holmi 100 pipre. De ez már tényleg hasraütés
                      Tapasztalat a legjobb tanító, sajnos én híreknél csak a nagyobb időtávú hatásokat figyeltem eddig, meg a szint teszteket, de most valamiért a 9-es szintet nem gondoltam reálisnak, mert az indexek is shortba estek azonnal. Olaj, arany, eurusd, NQ, ES, TF, figyeltünk mindent, de ennyire képtelenség volt egyszerre

Mindenesetre engem meglepett, hogy eurusd egyből shortba ment, ahogy az indexek.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jó voltál Ügyes, be is jött a víziód kb.

Nekem az eurusd long nem nyert az elején, de utána a második long korrigált nekem, az index shortok elején jók voltak Azóta persze long van

Én is centekkel kereskedtem le csak, szóval semmi komoly
                        Ha kb 7xből 7x jött be milliméterekre az jelent valamit?
                        mellé egy kis többnapos kialvatlansag, gprs-es mobilinternet, többezer emberrel spékelve aki mind szivja előled a savszelességet a facebookra....
                        stílszerűen mellékelve az árfolyamos csoda a háttérben aparancsrakövérgyereketszülesztősbuliról
                        Csatolt fájlok
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha kb 7xből 7x jött be milliméterekre az jelent valamit?
                          mellé egy kis többnapos kialvatlansag, gprs-es mobilinternet, többezer emberrel spékelve aki mind szivja előled a savszelességet a facebookra....
                          stílszerűen mellékelve az árfolyamos csoda a háttérben aparancsrakövérgyereketszülesztősbuliról
                          Ez hun van?

Lehet, mindenki akkor tradelt, azért nem volt sávszél.

Hozzászólás

Ez hun van?

Lehet, mindenki akkor tradelt, azért nem volt sávszél.
                            Ez az a banzáj volt, ami igazabol holnap lesz. Szerintem azon a mobilcellan a kb 9ezernyi emberbol en voltam az egyetlen aki arfolyamokra pogózott, szoval nem hinnem, hogy a trederek szivtak el bitjeimet.

Hozzászólás

• Korabban en is abban a szekben ultem, csak azert kerdeztem Akkor meg eleg naiv voltam, hogy melo mellett sima ugy. De melo nelkul se volt az

Egeszen mas dolog kellett hozza, de persze ez en vagyok, remelem, te nem jarsz be ekkora utat a kereskedessel!

Hozzászólás

Korabban en is abban a szekben ultem, csak azert kerdeztem Akkor meg eleg naiv voltam, hogy melo mellett sima ugy. De melo nelkul se volt az

Egeszen mas dolog kellett hozza, de persze ez en vagyok, remelem, te nem jarsz be ekkora utat a kereskedessel!
                                Ez a munka mellett trédelgetünk egy külön fejezetet érdemelne a pszichotopikban.
                                Ebből az irányból a sikerhez biztos lassabban vezet az út.
                                Ezzel tisztában kell lenni. Én ráadásul többszörösen hátrányban is vagyok bizonyos szempontból. Még ha konzisztensen sikeres is leszek egyszer,
                                fel fogom e tudni azt dolgozni, hogy 20 év munkája mehet a kukába....(a cégből valszeg egy kanyi vasat se kapnék ha nem dolgozok tovább...)
                                a 200 euros számlám amivel bohóckodok az viszont így melő mellett kis eséllyel fog akkora méretet elérni amire bevehetném erre a dilemmára a leszarom tablettát...nagyobb számlával meló mellett pedig szerintem = öngyilkosság)
                                Van olyan aki próbálta ez utóbbit és működik is neki hosszabb ideje?
                                (a komoly számla + napi tróger kombót)

Hozzászólás

Working...
                                X