Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• fxdavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lenne a kérdésem, hogy tud valaki mondani jó poziméretező programot a riskán kívül?
    Excel tábla, saját igényeid szerint.
    http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Üdv mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy tud valaki mondani jó poziméretező programot a riskán kívül?
      Köszönöm a válaszokat!
      Szia!

Itt van egy: http://tradercentrum.hu/shop/tc_devizainfo

Szép estét kívánunk!
      www.tradercentrum.hu

Hozzászólás

Üdv mindenkinek!

Köszönöm a válaszokat!
        Hello!
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Köszönöm a válaszokat!

Hozzászólás

• Sziasztok,

Kicsit bővítettem az oldalam tudását, mostmár az eredeti befektetési alap oldalra is lehet navigálni. Ha van még ötletetek, hogy mivel lehetne fejleszteni az oldalt, azt szívesen venném.
            www.befektetesmenedzser.hu

Köszi,
            Üdv. Gábor

Hozzászólás

• befektetesmenedzser.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok,

Kicsit bővítettem az oldalam tudását, mostmár az eredeti befektetési alap oldalra is lehet navigálni. Ha van még ötletetek, hogy mivel lehetne fejleszteni az oldalt, azt szívesen venném.

Köszi,
              Üdv. Gábor
              ha jól látom, egyetlen terméked ütötte meg az 50 százalékos hozamot 5 év alatt a 662 féle variációból.
              ez annyira de annyira jó arány, hogy ha innen a fórumról inkább bármelyik zöldfülűre bíznád a pénzed, akkor is lehet nagyobb esélyed lenne......

na jó, nem mondom, hogy nem termel pénzt:
              a nullás százalékokat a 19. oldalon dobálja a 29 ből.
              Szóval kétharmada felette van víznek, 1/3 elmerült...
              de ha összeadnád mind a 662 tételt, átlagolnád, az éveket szintén, és azokat leosztanád 1 évre, akkor mennyit adna a hókuszpók ?
              (és még vonjam le belőle a működési költségeket + adót is? vagy ez nettó??)
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Vki:
                Hol tudok Shanghai Composit indexet nézni perceset élőben??

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Vki:
                  Hol tudok Shanghai Composit indexet nézni perceset élőben??
                  investing.com
                  Androidhoz a google playben alkalmazásként is.

Hozzászólás

• 3000 alá esett

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      3000 alá esett
                      köszi!
                      ez lenne az?
                      S&P/CITIC300

semmi más symbolt nem találtam 3000 környékén

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        köszi!
                        ez lenne az?
                        S&P/CITIC300

semmi más symbolt nem találtam 3000 környékén
                        Bocs. Megzavartalak. Shanghai néven fut nálam.
                        Mikor belenéztem "áttörte" lefelé a 3000-et az index

Hozzászólás

• Hali.
                          Azt kérdezném, hogy létezik olyan platform, ami alapból tud renko, vagy "tick" chartot?
                          Második alatt valami olyanra gondolok, ahol be is tudom állítani, hogy hány kötés legyen egy gyertya. Illetve nem offline chartos megoldás kellene, hanem ahol egyszerre több paraméteres grafikont is lehetne nézni.
                          Forex alatt gondolnám.

Hozzászólás

• jahajj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hali.
                            Azt kérdezném, hogy létezik olyan platform, ami alapból tud renko, vagy "tick" chartot?
                            Második alatt valami olyanra gondolok, ahol be is tudom állítani, hogy hány kötés legyen egy gyertya. Illetve nem offline chartos megoldás kellene, hanem ahol egyszerre több paraméteres grafikont is lehetne nézni.
                            Forex alatt gondolnám.
                            Igen, a NinjaTrader. Van demó számla lehetőség korlátozott ideig az AMP-nél, hozzá CQG adatszolgáltatás. Alapból tud tetszőleges méretű renko, és tetszőleges kötésszámú tickchartot rajzolni.
                            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Igen, a NinjaTrader. Van demó számla lehetőség korlátozott ideig az AMP-nél, hozzá CQG adatszolgáltatás. Alapból tud tetszőleges méretű renko, és tetszőleges kötésszámú tickchartot rajzolni.
                              Húha, megmondom őszintén, hirtelen azt sem tudom, hogy ezen az oldalon ki micsoda.
                              Kérdezném máshogy, nemcsak tőled akárkitől, mert ezen résszel nagyon nem vagyok tisztában.
                              Nemrég kezdtem a "kereskedéssel" foglalkozni. Úgy gondolnám megérett a dolog arra, hogy élesben fusson, de kb. csak említett két grafikon típushoz hasonló elvű charton vélem használhatónak.
                              Hol kellene nekem "kereskednem" és mivel kellene "kereskednem"?
                              (Azt gondolnám tökmindegy milyen termékhez is tartozik a grafikon, lehet rugós kiscica is, nem változtat semmit.)
                              Viszont teljesen el vagyok veszve, részvény, forex, határidő, fémek, stbstb. Hol kellene kezdenem, hogy átlássam és normálisan dönteni tudjak, hogy mivel is?
                              Egyelőre annyi kitételem lenne, hogy nagyon kevés befizetett saját tőkével is oda lehessen menni.
                              Köszi.

Hozzászólás

• indexek

Sziasztok!

Melyik brókernél vannak deviza indexek demóban? Már letöltöttem vagy ötöt, de egyikben sem találom őket.
                                köszi

Hozzászólás

Working...
                                X