Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Melyik brókernél vannak deviza indexek demóban? Már letöltöttem vagy ötöt, de egyikben sem találom őket.
    köszi
    Szerintem kb. minden határidős brókernél vannak, csak a tickerjüket nem ismerted fel. Itt van néhánynak a tickerje: 6A: ausztrál dollár, 6E: euró, 6C: kanadai dollár.

Ha nem jól értettem a kérdésedet, akkor bocs!

Hozzászólás

• deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

Melyik brókernél vannak deviza indexek demóban? Már letöltöttem vagy ötöt, de egyikben sem találom őket.
      köszi
      Szerintem arra gondol, hogy a deviza relatív erejét mutató index, és nem valamilyen devizakereszt pár.

Liteforexnél mintha lennének deviza/LFX indexek. Hogy ezek mennyire azok amiket te keresel, nem tudom, nézd meg.
      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem arra gondol, hogy a deviza relatív erejét mutató index, és nem valamilyen devizakereszt pár.

Liteforexnél mintha lennének deviza/LFX indexek. Hogy ezek mennyire azok amiket te keresel, nem tudom, nézd meg.
        köszi,
        igen a lite forexen volt régebben, de most azon sincs

Hozzászólás

• Ez milyen cég srácok, ne már
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez milyen cég srácok, ne már
            nem kereskedni akarok náluk, csak szükségem lenne az index grafikonokra

Hozzászólás

• Tudom, de ez a bróker első ránézésre, vicc

AMP-ot próbáld meg, Ninjával, ott van minden, amit szeretnél.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tudom, de ez a bróker első ránézésre, vicc

AMP-ot próbáld meg, Ninjával, ott van minden, amit szeretnél.
                köszi a segítséget, de nekem valami egyszerű mt4 is tökéletes volna.

Hozzászólás

• Ironfx nél van deviza index, az uk-s cég neve 8safe uk ltd.
                  Ha csak demora kell.

Hozzászólás

• jahajj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Húha, megmondom őszintén, hirtelen azt sem tudom, hogy ezen az oldalon ki micsoda.
                    Kérdezném máshogy, nemcsak tőled akárkitől, mert ezen résszel nagyon nem vagyok tisztában.
                    Nemrég kezdtem a "kereskedéssel" foglalkozni. Úgy gondolnám megérett a dolog arra, hogy élesben fusson, de kb. csak említett két grafikon típushoz hasonló elvű charton vélem használhatónak.
                    Hol kellene nekem "kereskednem" és mivel kellene "kereskednem"?
                    (Azt gondolnám tökmindegy milyen termékhez is tartozik a grafikon, lehet rugós kiscica is, nem változtat semmit.)
                    Viszont teljesen el vagyok veszve, részvény, forex, határidő, fémek, stbstb. Hol kellene kezdenem, hogy átlássam és normálisan dönteni tudjak, hogy mivel is?
                    Egyelőre annyi kitételem lenne, hogy nagyon kevés befizetett saját tőkével is oda lehessen menni.
                    Köszi.
                    Ne haragudj, de azt tanácsolnám ezen bejegyzésed alapján, hogy: NE próbálj meg valódi pénzzel kereskedni.

Teljes bizonytalanság sugárzik belőle.
                    "nagyon nem vagyok tisztában", "úgy gondolnám", "vélem", hol kellene kereskednem és mivel, stb....

Ezek szerint még nincs se saját rendszered, se rutinod. Olvass, tanulj, kérdezz! Majd ha már egy demó számlán felállítottad a saját szabályaidat, azzal következetesen tudsz "profitot" termelni hosszabb ideig, akkor esetleg megér egy kisebb számla nyitást a dolog. Addig tök fölösleges.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Van köztetek olyan, vagy ismertek valakit, aki Balacy skalp technikáját (vagy valami ahhoz nagyon hasonlót) kereskedi?

Érdekelnének a technikával kapcsolatos vélemények. Elsősorban a 13/125 érdekel.

Köszönöm!

Hozzászólás

• Mr Eko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

Van köztetek olyan, vagy ismertek valakit, aki Balacy skalp technikáját (vagy valami ahhoz nagyon hasonlót) kereskedi?

Köszönöm!
                        Laci részletesen ír róla a blogjában. A régebbi 5-25-125-ről talán még videó is van a Youtubeon.

Hozzászólás

Laci részletesen ír róla a blogjában. A régebbi 5-25-125-ről talán még videó is van a Youtubeon.
                          Köszi!
                          Ismerem a technikát. Voltam TF előfizető, illetve megvettem Laci skalp dvd-jét is, szóval elméletben már megvan a dolog. A gyakorlati tapasztalatok érdekelnének olyan valakitől, aki erre alapozva kezdett el kereskedni, mivel én is ebbe vágtam most bele.

Hozzászólás

Köszi!
                            Ismerem a technikát. Voltam TF előfizető, illetve megvettem Laci skalp dvd-jét is, szóval elméletben már megvan a dolog. A gyakorlati tapasztalatok érdekelnének olyan valakitől, aki erre alapozva kezdett el kereskedni, mivel én is ebbe vágtam most bele.
                            Én is EMA-kat használok, de más értékekkel, viszont azonos alapelvekkel. Szívesen szoktam róluk beszélni a közös kereskedési napokon a trading roomban. Ha ráérsz délelőtt, nézz be!
                            Laci is sokszor bent van, tudsz tőle kérdezni ha ráér.

Hozzászólás

Én is EMA-kat használok, de más értékekkel, viszont azonos alapelvekkel. Szívesen szoktam róluk beszélni a közös kereskedési napokon a trading roomban. Ha ráérsz délelőtt, nézz be!
                              Laci is sokszor bent van, tudsz tőle kérdezni ha ráér.
                              Rendben, benézek. Köszi!

Hozzászólás

elég sok technikát oktat Balacy. hogy gyakorlatba melyiket használja azt nem tudom, de ezek a Forex Klub féle trading room ok a leghatékonyabb oktatási formák. egyébként én Balacy t is nagyon jónak tartom, de a napi trading room okkal nem lehet versenyezni. ott van egy adott szemlélet(bár gondolom más is megoszthatja a véleményét) és azt naponta nem utólag, hanem éles szituációban a piacon végig van véve.

Hozzászólás

Working...
                                X