Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• SUPURLA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyitási ár : 1.14015
    Jelenlegi ár : 1.13907
    Különbség : 108
    Profit euroban : 0.01
    A pipettet ne számold a végén... 10 pipet fogtál, az egy microlottal(1000 egység) 1 dollár profit. Remélem nem élesen nyomod, ha még a lotmérettel sem vagy tisztában és a pip fogalma sem tiszta...

Hozzászólás

• "Az a 108 pont, az 10 pip ?"

igen.

Hozzászólás

• Ok ezt nem tudtam. De élessel nyomom mert a belépési és a kilépési pontokat felismerem a saját stratégiámban.

Köszönöm.

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          10 pipet fogtál, az egy microlottal(1000 egység) 1 dollár profit.
          ha micro számlája van, akkor nem.

Hozzászólás

• Nem engedi lezárni a kereskedést. Szürke a rublika.

Hozzászólás

• Nem engedi lezárni a kereskedést. Szürke a lezáró citromsárga gomb.

Hozzászólás

• Ja, de engedi lent. Bocsi.

Hozzászólás

Ja, de engedi lent. Bocsi.
                  Huhhh, ez meleg volt. Már kezdtem izgulni, hogy elfüstöl az ajándék 25$.
                  Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Ez jó. Nagyon jó.

Tényleg a nyitáshoz kapott bónusszal kereskedek.Nem léptem ki az üzletből. Most 223 pontnál tart. Alatta meg 0.02 . Kíváncsi vagyok mennyire hízik a kis tőkém a kereskedés lezárása után. Talán letöri a trend vonalat, talán nem. Megvárom.

Hozzászólás

• Nem engedte lezárni a kereskedést zárás előtt, pedig az árfolyam még mozgott. Most negatív kamatot számolnak fel talán, és Isten tudja milyen gyertyák jönnek hétfő hajnalban. Hány órakor lehet utoljára lezárni a kereskedést ?

Hozzászólás

Nem engedte lezárni a kereskedést zárás előtt, pedig az árfolyam még mozgott. Most negatív kamatot számolnak fel talán, és Isten tudja milyen gyertyák jönnek hétfő hajnalban. Hány órakor lehet utoljára lezárni a kereskedést ?
                        Pénteken szerintem 22:59-ig tudsz tradeket zárni a legtöbb brókernél. Azért az erős, hogy élesen tradelsz, miközben tudásod elég hiányos..

Hozzászólás

• Kezdők szerencséje talán segiteni fog neki is.
                          willow

Hozzászólás

• Köszi.

Nagyon várom a hétfő hajnalt.

Hozzászólás

• Amúgy kb. 23:50-55 körül próbáltam lezárni és nem engedte.

Hozzászólás

Amúgy kb. 23:50-55 körül próbáltam lezárni és nem engedte.
                                Tegnap péntek volt, és a deviza 22:00-kor csuk. Ezt illik tudni. Ha valamivel kereskedni akarsz, akkor először nézz utána mi meddig van nyitva. A másnapra átvitt nyitott pozicoó után pedig kamatokat vonnak le.

Hozzászólás

Working...
                                X