Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Skrill - Raiffeien lehúzás

erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem érdemes lakossági devizaszámlát nyitni, igen.
    A számla devizája kérdés nem devizaszámlára irányult, hanem a külföldi, HUF számlát nem kínáló brókernél levő számlára.

De lehet, hogy nem is rossz ötlet a devizaszámla: a Skrill meg b@ßódjon meg.

Van egy válaszom ...!!:

A Skrill, amit sok bróker kínál egyszerű és gyors befizetési módszerként, ß@rt sem ér, ha a befizetés magában foglal egy átváltást is, mert úgy van kitalálva a rendszer, hogy mindenképp a Skrill végezze az átváltást, a maga 3-4%-os díjával (és gyanítom, hogy nem középárfolyamon végzik az átváltást).

GBPben nyitottam számlát brókernél. Nyitottam egy GBP Skrill számlát is, hogy onnan intézzem a befizetést. Mivel azonban magyarországi illetőséget adtam meg regisztrációkor, banki átutalást a magyar partnerbankjuk (Ráfázzá Bank) HUF számlájára fogadnak, így nem tudom a saját számlavezető bankom 0,2%-os díjával intézni az átváltást.
    Nyitottam GBP számlát a bankomnál, ha azt kötöm össze a Skrill számlával, akkor érzékelve (érzékeli?), hogy GBP számla, GBP fogadószámlát fog kínálni - de nem. (Erősen kétlem, hogy a magyarországi Skrill-ügyfelek HUFban elszámolt tranzakciókra használnák a számlájukat.)

Kérdéssel is fordultam a Skrillhez, hogy GBP bankszámláról GBP Skrill számlára esetleg nem lehetne-e GBPben befizetni, de 36 óra még nem volt elég a válaszhoz.

Úgyhogy, dear Skrill and Raiffeisen, I'll just let you sock each others c0ck instead of having me do that for both of you.

Hozzászólás

• Philip Morris részvényekkel kereskedik valaki?

Hozzászólás

• Nintendo?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nintendo?
          AZ is lezuhant?

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            AZ is lezuhant?
            Még nem.
            De nekem nem tetszik ez a pokemon go.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Még nem.
              De nekem nem tetszik ez a pokemon go.
              Ezzel azt akarod mondani hogy lefele, vagy csak a játék nem tetszik?
              Azt hiszem egy csomó országban még be sem vezették. Miért ne emelkedhetne mint az égig érő paszuly ?
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezzel azt akarod mondani hogy lefele, vagy csak a játék nem tetszik?
                Azt hiszem egy csomó országban még be sem vezették. Miért ne emelkedhetne mint az égig érő paszuly ?
                Ráadásul caak teszt még mindig. Tudom...lehet direkt csinálják azt, hogy mindig majdnem tönkre mennek aztán kijönnek valami nagyon jóval....

Hozzászólás

• Van értelme rebate szolgáltatóknál regisztrálni? Vagy csak ha nagy volumenű a kereskedésem? Vagy még akkor sem?

Hozzászólás

• lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Van értelme rebate szolgáltatóknál regisztrálni? Vagy csak ha nagy volumenű a kereskedésem? Vagy még akkor sem?
                    Annyi értelme minimum (ami lehet hogy a maximum, mert kb úgy működik mint a kormány adó és kedvezménypolitikája) hogy ha becsődöl a bróker, a rebéten összegyűjtött csepp dollárjaid nagy eséllyel megmaradnak.

Hozzászólás

• Miért számlakonverziós díjjal és nem devizaárfolyammal teszi át a bank a huf számláról az összeget a devizaszámlára? Mi a különbség a kettő között (az árfolyamon túl)?

Köszi a választ!
                      Mivel expert kockanak tűnsz (no offence meant ) van tipped olyan progira, amibe ha betöltöm a napi keteskedési egyenlegemet pl. egy csúsztatható vonal segítségével egyszerűen meg tudom nézni, hogy egy-egy pozi zárása után mekkora volt az egyenlegem? Én nem vagyok akkora kocka,hogy magam megírjam.

Hozzászólás

• lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Miért számlakonverziós díjjal és nem devizaárfolyammal teszi át a bank a huf számláról az összeget a devizaszámlára? Mi a különbség a kettő között (az árfolyamon túl)?

Köszi a választ!
                        Mivel expert kockanak tűnsz (no offence meant ) van tipped olyan progira, amibe ha betöltöm a napi keteskedési egyenlegemet pl. egy csúsztatható vonal segítségével egyszerűen meg tudom nézni, hogy egy-egy pozi zárása után mekkora volt az egyenlegem? Én nem vagyok akkora kocka,hogy magam megírjam.
                        Ha beregisztralod magad myfxbookra, ott szerintem láthatod folyamatában az egyenleggörbédet.
                        Ha nem akarod, hogy mások is nézegessék, akkor állíts privatra mindent.
                        Offline programot nem ismerek ilyet , de biztosan létezik.
                        Nem nagy cucc lehet összedobni, bár én spec nem tudnám rávenni erre magam.

Hozzászólás

• Kedves Fórumozók!

Egy fogalom tisztázásával kapcsolatban kérdeznélek titeket. Pontosan mi az a "price action" és mit is jelent . Az angol tudásom nem a legjobb de igyekeztem utána nézni, viszont nem vagyok 100% biztos benne, hogy sikerült jól értenem. Ha valaki konyha nyelven össze tudná nekem foglalni akkor nagyon hálás lennék neki!
                          Előre is köszönöm! Szép estét mindenkinek!

Hozzászólás

• Jozsef93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kedves Fórumozók!

Egy fogalom tisztázásával kapcsolatban kérdeznélek titeket. Pontosan mi az a "price action" és mit is jelent . Az angol tudásom nem a legjobb de igyekeztem utána nézni, viszont nem vagyok 100% biztos benne, hogy sikerült jól értenem. Ha valaki konyha nyelven össze tudná nekem foglalni akkor nagyon hálás lennék neki!
                            Price Action az ár viselkedése. Pl. elesik egy jelentős ellenállás szint és később támasz lesz. Ez is egy price action. Vagy lehet price action az NFP alatti mosoda(100 pip le, 100 pip vissza). Ebből tudsz következtetni a későbbi mozgásokra.

Hozzászólás

• Jozsef93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kedves Fórumozók!

Az ár pillanatnyi viselkedésének a tanulmányozását, ismeretét jelenti.
                              Ha az indikátorok a távoli múlt, akkor a price action a közeli múlt és a jelen történéseit mutatja. Az egyedi gyertyák alakulása, főleg támasz-ellenállás szintek környékén elég beszédesek lehetnek.
                              PATsTrading
                              Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                a price action a közeli múlt és a jelen történéseit mutatja.
                                és a lényeg: megjósolható (természetesen nem minden esetben és sosem tökéletes pontossággal) az ár jövőbeni mozgása.

Hozzászólás

Working...
                                X