Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A videóknak mindjárt neki esek.
    "Ha az indikátorok a távoli múlt, akkor a price action a közeli múlt és a jelen történéseit mutatja."
    Pontosan valami hasonló mondat miatt kezdett el érdekelni..

További szép napot mindenkinek!

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

.......

Nekem 7 év alatt 4 brókernél volt számlám, ezek közül 3 már sehol nincs. Épp 30e eurómmal csukott be az egyik múlt hetekben, panamai székhellyel.

..............

Ha ez már nem a pár hónappal ezelőtti (M.F. nevű,
      akkor ideje lenne elgondolkoznod a biztonságosabbakon, vagy eszméletlen tartalékokkal rendelkező stratégiád lehet....
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha ez már nem a pár hónappal ezelőtti (M.F. nevű,
        akkor ideje lenne elgondolkoznod a biztonságosabbakon, vagy eszméletlen tartalékokkal rendelkező stratégiád lehet....
        Ez az, igen. Mikor kb. 1,5 éve tudatosult bennem, hogy scam a bróker és nem fizet ki, próbáltam kitrédelni. Valamennyi ki is jött aztán a maradékra rányitottam egy arany longot az év elején. Öröm volt nézni, mikor 20e lebegő profittal becsukott a bróker BREXIT napján. Weboldalastól, metástól, mindenestől. Felügyelet mint kiderült korábban, semmi.

Többiek Alpari, Tadawul. Ezért mondtam, mire embernek érdemes lesz éles számlát nyitni már ki tudja milyen brókerek lesznek a porondon.

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ez az, igen. Mikor kb. 1,5 éve tudatosult bennem, hogy scam a bróker és nem fizet ki, próbáltam kitrédelni. ..
          Hogy erted, hogy probaltad kitredelni?

Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Többiek Alpari, Tadawul. Ezért mondtam, mire embernek érdemes lesz éles számlát nyitni már ki tudja milyen brókerek lesznek a porondon.
          Alpari, vele mi van?
          Markets are not price movement. They are traders making trading decisions. - Lance Beggs

Hozzászólás

• Hogy erted, hogy probaltad kitredelni?

Virtuális privat bónus circus maximus verzió
            Nem rossz ötlet! (bár lehet nekem tök más megoldás ugrott be)

Alpari, vele mi van?
            Inkább mi volt lenne helyesen.....de ha ilyen időutazó vagy, kérdezd Sidiust

Hozzászólás

• Az Alparinál semmi svindli nem volt, az ügyfélpénzekből és az FSCS- betétből fizettek. Magam pl utolsó centig hozzájutottam az egyenlegemhez, mások is.
              Az FCA felügyelt, KPMG felszámolt.
              A CHF-ügy után történt.
              Tájékozódás, no rémhír

Hozzászólás

• Van itt valakinek fröccsöntő gépe?

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Van itt valakinek fröccsöntő gépe?
                  Hogyne lenne. Egy szép kancsó, bele 2/3 bor, 1/3 szóda.
                  Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Lehet, hogy kicsit hulye kerdes dde van valaki aki erti a http://www.forexfactory.com/calendar.php -t?Ugy ertem, hogy a forecast oszlopban amikor nem szazalekot ir hanem csak siman egy szamot vagy egy szamot es utana egy betut akkor az mit jelent?

Elore is kossz a segitseget.

Hozzászólás

• asdf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!

Lehet, hogy kicsit hulye kerdes dde van valaki aki erti a http://www.forexfactory.com/calendar.php -t?Ugy ertem, hogy a forecast oszlopban amikor nem szazalekot ir hanem csak siman egy szamot vagy egy szamot es utana egy betut akkor az mit jelent?

Elore is kossz a segitseget.
                      A mellette balra lévő mappára kattintva ad részletesebb leírást.
                      A betűk helyi értékek:
                      "K" ezer, "M" millió, "B" billió, "T" trillió, ennyivel kell szorozni az előtte lévő számot.

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A mellette balra lévő mappára kattintva ad részletesebb leírást.
                        A betűk helyi értékek:
                        "K" ezer, "M" millió, "B" billió, "T" trillió, ennyivel kell szorozni az előtte lévő számot.
                        A kért nagyobb milliárd és billió lesz, csak sokan nem tudják hogy az angol billion és trillion mit jelent valójában.
                        Sok helyen olvasni trillió dolláros napi forgalmakról a forexen 1 trillió usd-t szerintem nem ér semmi a földön az ugyanis 18 nulla az egyes után. Tehát 6 nulla, azaz egymilliószoros eltérés van az angol trillió és a magyar trillió között ami azért nem elhanyagolható különbség

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A kért nagyobb milliárd és billió lesz, csak sokan nem tudják hogy az angol billion és trillion mit jelent valójában.
                          Sok helyen olvasni trillió dolláros napi forgalmakról a forexen 1 trillió usd-t szerintem nem ér semmi a földön az ugyanis 18 nulla az egyes után. Tehát 6 nulla, azaz egymilliószoros eltérés van az angol trillió és a magyar trillió között ami azért nem elhanyagolható különbség
                          Majd legközelebb a 10 hatványaival írom. Rosszul fogalmaztam, valóban.

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Majd legközelebb a 10 hatványaival írom. Rosszul fogalmaztam, valóban.
                            megesik ez mással is, hogy gözekézi a Gizikét
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Valaki kifejthetné bővebben, hogy miért van az, hogy az egyik brokinál az usd/jpy vételénél a kamat pozitiv, a másiknál negativ, a harmadiknál nullás. Van némi sejtésem, de megerősitésre várnék. Ha valaki, aki tényleg biztosan tudja, és elmagyarázná, azt megköszönném.
                              willow

Hozzászólás

• Mindegyik saját kamat-üzletpolitikát folytat.

Hozzászólás

Working...
                                X