Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Na milyen tőzsdei setupot ad Isten éjfél körül egy rendőrségi fogda előtermében??

-------------------------------------

Hülyébbnél hülyébb válaszok helyett:

kénytelen voltam az időt eltölteni a törökországi (volt?) saxo divizió valamelyik főnökével
    Azt kell mondjam a megfelelő időpontban az a hely egy információs aranybánya. Még 2 másik szakmáról is sikerült egészen használható dolgokat megtudnom
    A belépő azért nem olyan egyszerű szezám birodalmába, de onnantól ha sikerül, akkor bármibe bele lehet tenyerelni.
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• H1 en hova erdemes stopot rakni eros szintre cagy csucs volgyekhez?
      H1 en kb mekkor az idealis sl pip-ekben?

Hozzászólás

• rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        H1 en hova erdemes stopot rakni eros szintre cagy csucs volgyekhez?
        H1 en kb mekkor az idealis sl pip-ekben?
        Mibe szeretnél belépni?
        Mit látsz te H1-en?
        Az ideális SL pipben, vagy bármiben a belépési pont és az előtte lévő struktúrától függ... persze, ha jól méred fel az aktuális trendirányt és mérlegeled a hullám hitelességét. Mostanság gyakori a visszatérő /hamis/ hullám, az újraindítás.

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mibe szeretnél belépni?
          Mit látsz te H1-en?
          Az ideális SL pipben, vagy bármiben a belépési pont és az előtte lévő struktúrától függ... persze, ha jól méred fel az aktuális trendirányt és mérlegeled a hullám hitelességét. Mostanság gyakori a visszatérő /hamis/ hullám, az újraindítás.
          Elindul a trend es van egy signalom mondjuj counter trend toreskor. Rakhatom csak ugy siman a az elozo vsucs fole ha eso trend van?

Hozzászólás

• rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Elindul a trend es van egy signalom mondjuj counter trend toreskor. Rakhatom csak ugy siman a az elozo vsucs fole ha eso trend van?
            Részemről ez nem igy működik. Konkrét terméket kell vizsgálni összevetve más termékhez való viszonyával és az előző mozgásával. Minden korrekciónak szabályai vannak, amik soxor nem felelnek meg az elvárt mozgásnak (főleg SL vadászanál, ujrainditásnál), ezekre fel kell készülni.

Persze, hogy rakhatod. -de ezzel nem segitettem, a te pénzed
            Nekem jobban esik mondjuk: 10 EUR riszk helyett 50 mínuszba lebegve, mint 10 perc után -10 EUR elbukva, persze ha bízok az igazamban.

Hozzászólás

• Tudja valaki, hogy lehetne tick adatból OHLC (perces, órás) adatot csinálni excelben?
              Van erre valakinek valami jól kis progija esetleg?
              (felakarnám FT3-ba tölteni, de oda csak OHLC-t lehet feltölteni.)

Hozzászólás

• A tavasznak sajnos még nyoma sincs, de a mi csalásfáink már elkezdtek rügyezni. Az évek alatt rengeteg csaló gyűlt össze köreinkben. Itt az idő, hogy megemlékezzünk róluk.

Tyler Durden

Hozzászólás

• ...anyád, hülyegyerek....
                  http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ...anyád, hülyegyerek....

Nem a munkád vagy, és nem is a bankbetéted. Nem a kocsid vagy, és nem a tárcád tartalma. Nem egy menő ruha vagy. Egy bohóckodó ganajkupac vagy a világon.

Tyler Durden

Hozzászólás

• tylerdurden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem a munkád vagy, és nem is a bankbetéted. Nem a kocsid vagy, és nem a tárcád tartalma. Nem egy menő ruha vagy. Egy bohóckodó ganajkupac vagy a világon.

Tyler Durden
                      Elmeorvosi eset vagy, komám. Egy filmszereplő mögé bújva ilyen fákat rajzolgatni ráérő idődben…

No de nem vitázom a részletekről. A véleményemet fentebb összefoglaltam. Tartom.

Hozzászólás

Elmeorvosi eset vagy, komám. Egy filmszereplő mögé bújva ilyen fákat rajzolgatni ráérő idődben…

No de nem vitázom a részletekről. A véleményemet fentebb összefoglaltam. Tartom.
                        Szokás mondani, hogy azt bántod, akit szeretsz. Ez fordítva is igaz.

Tyler Durden

Hozzászólás

• tylerdurden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A tavasznak sajnos még nyoma sincs, de a mi csalásfáink már elkezdtek rügyezni. Az évek alatt rengeteg csaló gyűlt össze köreinkben. Itt az idő, hogy megemlékezzünk róluk.

Tyler Durden

Kb. 70-80%-a stimmel, de van egy egy-kettő aki nem való oda.

Hozzászólás

• Misi nem tudom mi a ****t van felháborodva, teljes joggal került fel.

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Misi nem tudom mi a ****t van felháborodva, teljes joggal került fel.
                              Vajon kik és miért maradtak le a fáról?

Oké, vagy törli harzol ezt a beszélgetést, vagy feljelentem az egész ****kalap idióta nicknév bandát rágalmazásért.

Hozzászólás

Vajon kik és miért maradtak le a fáról?

Oké, vagy törli harzol ezt a beszélgetést, vagy feljelentem az egész ****kalap idióta nicknév bandát rágalmazásért.
                                Ha ezt olvasod, akkor ez a figyelmeztetés neked szól. Minden szó, amit itt olvasol, elvesz egy másodpercet az életedből. Nincs más dolgod? Annyira üres az életed, hogy őszintén: nincs semmi más ötleted, mivel töltsd ezeket a perceket? Vagy a bárminemű "hatalomtól" általában tátva marad a szád, és tiszteled és hitelesnek tartod azt, aki ezt tőled megköveteli? Mindent elolvasol, amit elvárnak, hogy elolvass? Mindig azt gondolod, amit elvárnak, hogy gondolj? Lépj le a kéródból. Találkozz egy ellenkező neművel. Hagyd abba a mértéktelen vásárlást és maszturbálást. Mondj fel a munkahelyeden. Köss bele valakibe. Bizonyítsd be, hogy élsz. Ha nincs igényed rá, hogy ember legyél, statisztikai adat leszel. Figyelmeztettelek.

Tyler Durden

Hozzászólás

Working...
                                X