Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• tylerdurden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tavasznak sajnos még nyoma sincs, de a mi csalásfáink már elkezdtek rügyezni. Az évek alatt rengeteg csaló gyűlt össze köreinkben. Itt az idő, hogy megemlékezzünk róluk.

Tyler Durden
    gondolom nem trollkodni akartál, hanem a jószándék vezérelt. ha így van, kérlek mondd el mivel éredemelte ki pl. d. zoli, balogh laci, camaro, equalizer, hogy a csalók közé sorold őket?

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Misi nem tudom mi a ****t van felháborodva, teljes joggal került fel.
      Még mindig nincs törölve ez a szar?

Hát jó, akkor folytassuk filmklasszikusokkal a fórum magas szinvonalán.

Én nem regisztrálok ezért új nickkel. Minek?

Shortosgyula: egy jó tanács neked Torrentétől.
      Csatolt fájlok
      https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• Nem hiszem, hogy nekem erre különösebben reagálnom kellene. Én csak a saját dolgommal foglalkozom, mások meg nyugodtan foglalkozzanak velem.

Hozzászólás

Ha ezt olvasod,

Tyler Durden
          Hozzád egy kis Ford Fairlane illik.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem hiszem, hogy nekem erre különösebben reagálnom kellene. Én csak a saját dolgommal foglalkozom, mások meg nyugodtan foglalkozzanak velem.
            moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hozzád egy kis Ford Fairlane illik.

Hiába tollas a hátad, ha nem tojsz tojást.

kontaar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            gondolom nem trollkodni akartál, hanem a jószándék vezérelt. ha így van, kérlek mondd el mivel éredemelte ki pl. d. zoli, balogh laci, camaro, equalizer, hogy a csalók közé sorold őket?

Tyler Durden

Hozzászólás

• ez általánosságban igaz, de én azt szeretném tudni, hogy az említett személyek milyen konkrét esetben merítették ki a csalás fogalmát?

Hozzászólás

• NEEEEEEE, ez hatalmasXD

Misi kissé túlpörögte, lehet, nem véletlenül?
                HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• kontaar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ez általánosságban igaz, de én azt szeretném tudni, hogy az említett személyek milyen konkrét esetben merítették ki a csalás fogalmát?
                  Szánalmas vagy! Nézd meg, mit csinálsz! (...) A mélypontot elérni nem hétvégi kirándulás és nem is jógakurzus. Ne kapaszkodj bele mindenbe! Engedd már el magad végre!
                  moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Még mindig nincs törölve ez a szar?

Hát jó, akkor folytassuk filmklasszikusokkal a fórum magas szinvonalán.
                  Ha nálad a Torrente a filmklasszikusok közé tartozik, akkor nagyobb a baj mint gondoltam.

Tyler Durden

Hozzászólás

Szánalmas vagy! Nézd meg, mit csinálsz! (...) A mélypontot elérni nem hétvégi kirándulás és nem is jógakurzus. Ne kapaszkodj bele mindenbe! Engedd már el magad végre!

Tyler Durden
                    tudod, konkrétumok nélkül ez csak általános vádaskodás, és elég hiteltelen.
                    ezzel te is félrevezeted az embereket, tehát te is csaló vagy.
                    rajzold át a képet és rakd fel magadat is a csalók fájára. nem baj, ha nincs hely az ágak között, te úgyis legalúlra való vagy a gyökerek közé...

Hozzászólás

• kontaar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      tudod, konkrétumok nélkül ez csak általános vádaskodás, és elég hiteltelen.
                      ezzel te is félrevezeted az embereket, tehát te is csaló vagy.
                      rajzold át a képet és rakd fel magadat is a csalók fájára. nem baj, ha nincs hely az ágak között, te úgyis legalúlra való vagy a gyökerek közé...
                      A feledés homálya. Sötét, csöndes és befejezett. Ráleltem a szabadságra. A teljes reménytelenség volt a szabadság.

Tyler Durden

Hozzászólás

• [QUOTE=moneymentor;96316]Vajon kik és miért maradtak le a fáról?

gyorsan tisztázd magad egy hozam görbével

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          NEEEEEEE, ez hatalmasXD

Misi kissé túlpörögte, lehet, nem véletlenül?
                          Nem túlpörögtem.
                          Most telt be a pohár, most határoztam el, hogy befejezem a nickneves fórumozást, népművelést.

Nincs tisztelet, nem éri meg ilyen fos fórumon adni semmit. 10 éves segítő szándékot egy csalással elintéz egy új nickneves pöcs, a többi **** pedig öncélúan és kárörvendően röhög rajta. Mint te is.

Apropó, érdekes, de te és csipet csapatod is kimaradt a fáról. Micsoda véletlen.

(Harzolt csókoltatom. Üzenem, hogy ha kitilt, azt az összes kmisi-s, moneymentoros hozzászólás törlésével együtt tegye. Így lenne korrekt.)

Kitiltásig még egy okosság a ti szinteteken:
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem túlpörögtem.
                            Most telt be a pohár, most határoztam el, hogy befejezem a nickneves fórumozást, népművelést.

Nincs tisztelet, nem éri meg ilyen fos fórumon adni semmit. 10 éves segítő szándékot egy csalással elintéz egy új nickneves pöcs, a többi **** pedig öncélúan és kárörvendően röhög rajta. Mint te is.

Apropó, érdekes, de te és csipet csapatod is kimaradt a fáról. Micsoda véletlen.

(Harzolt csókoltatom. Üzenem, hogy ha kitilt, azt az összes kmisi-s, moneymentoros hozzászólás törlésével együtt tegye. Így lenne korrekt.)

Idővel mindenkinek nullára csökken a túlélési esélye.

Tyler Durden

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem túlpörögtem.

Nincs tisztelet? Talán jogosan nincs feléd innen sok embertől, mert ez amit itt a fórumon csináltál eddig is, azt jobb lenne tényleg kitörölni, még az emlékekből isXD Szóval király lenne, ha lelépnélXD

Szerintem gigatrollok ezek a képek, lehet, holnap én kerülök fel egy trollnak a képére, és? Látszik, mennyire alacsony az ingerküszöböd Amúgy nem én tettem fel, mielőtt ezt hinnéd, én enélkül is leírom, hogy örülök, ha elhúzolXD A tiszteletet pedig ki kell érdemelni másoktól, főleg, mennyi kamu, összeollózott, nulla tananyaggal pénzért osztottad az infókat, szintén nulla teljesítménnyel a forexen. De szerintem messze nem vagyok egyedül a véleményemmel. Meg milyen csipet-csapat? Kereskedés az egyéni szakma nálamXD

A százalék mértékegység, ezt a mondatodat azért sose felejtemXD bye-bye Misi
                              HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nincs tisztelet? Talán jogosan nincs feléd innen sok embertől, mert ez amit itt a fórumon csináltál eddig is, azt jobb lenne tényleg kitörölni, még az emlékekből isXD Szóval király lenne, ha lelépnélXD

Szerintem gigatrollok ezek a képek, lehet, holnap én kerülök fel egy trollnak a képére, és? Látszik, mennyire alacsony az ingerküszöböd Amúgy nem én tettem fel, mielőtt ezt hinnéd, én enélkül is leírom, hogy örülök, ha elhúzolXD A tiszteletet pedig ki kell érdemelni másoktól, főleg, mennyi kamu, összeollózott, nulla tananyaggal pénzért osztottad az infókat, szintén nulla teljesítménnyel a forexen. De szerintem messze nem vagyok egyedül a véleményemmel. Meg milyen csipet-csapat? Kereskedés az egyéni szakma nálamXD

A százalék mértékegység, ezt a mondatodat azért sose felejtemXD bye-bye Misi
                                Te nyilván jobban tudod, mert szeélyesen jobban ismered az embereket, de kik azok akiknek " nem nulla a teljesíménye forexen" és esetleg oktatatnak vagy csak itt a fórumon kire érdemes hallgatni?
                                Elejtettél anno Pintérékről is másokról is egy egy fél mondatot...Te ismered itt az emberek nagy részét, hova menjen az ember ha tanulni akar???

üdv
                                rpr

Hozzászólás

Working...
                                X