Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem túlpörögtem.
    Most telt be a pohár, most határoztam el, hogy befejezem a nickneves fórumozást, népművelést.

Nincs tisztelet, nem éri meg ilyen fos fórumon adni semmit. 10 éves segítő szándékot egy csalással elintéz egy új nickneves pöcs, a többi **** pedig öncélúan és kárörvendően röhög rajta. Mint te is.

Apropó, érdekes, de te és csipet csapatod is kimaradt a fáról. Micsoda véletlen.

(Harzolt csókoltatom. Üzenem, hogy ha kitilt, azt az összes kmisi-s, moneymentoros hozzászólás törlésével együtt tegye. Így lenne korrekt.)

Kitiltásig még egy okosság a ti szinteteken:
    ezt hogy abbahagyod a kinlodast megigerted mar sokszor. De gondolom nincs jobb dolgod. Az meg inkább maradjon itt ahogy a CSALÓ ACFX-et reklámozod apróért. Tudom kellett a pénz...
    Mondjuk érdekes, hogy a többi "oktató" nem tanul belőle

Hozzászólás

• rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Te nyilván jobban tudod, mert szeélyesen jobban ismered az embereket, de kik azok akiknek " nem nulla a teljesíménye forexen" és esetleg oktatatnak vagy csak itt a fórumon kire érdemes hallgatni?
      Elejtettél anno Pintérékről is másokról is egy egy fél mondatot...Te ismered itt az emberek nagy részét, hova menjen az ember ha tanulni akar???

üdv
      rpr
      Huh, ez nem ilyen egyszerűen megválaszolható kérdés. Mit akarsz tanulni? Előbb a kérdést tisztázzuk Chartolást?
      HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A tiszteletet pedig ki kell érdemelni másoktól
        Ez így van. Nem sokan vagyunk, akik kiérdemeljük a tiszteletet. De azért voltak itt olyanok, akik megérdemelték volna pl. Újfalusi. Tehát Misi mondata "Nincs tisztelet, nem éri meg ilyen fos fórumon adni semmit." igaz, de csak a fórumozok kb. 1%-ra. Le kell tenni valamit asztalra és utána lehet tisztelni a másikat. De a 90% nem tesz le semmit. Inkább követelőzik. Vagy itt van Balogh L.,*****..stb, akik lehet, hogy nem ebből élnek, de legalább ingyen segítenek a kezdőknek. Értéket teremtenek. FB csoportot,trading roomot..stb. Ők azért tesznek valamit. Az ilyen embereket meg kell becsülni. Nem sok van belőlük.

Hozzászólás

Te nyilván jobban tudod, mert szeélyesen jobban ismered az embereket, de kik azok akiknek " nem nulla a teljesíménye forexen" és esetleg oktatatnak vagy csak itt a fórumon kire érdemes hallgatni?
          Elejtettél anno Pintérékről is másokról is egy egy fél mondatot...Te ismered itt az emberek nagy részét, hova menjen az ember ha tanulni akar???
          A Forex és cfd kereskedés nem lesz már sokáig elérhető a kisbefektetőknek, akiknek csak pár ezer dolláros tőkéje van. Kivéve, ha csak 0.01-es poziméretekkel akarsz kereskedni, de annak sok értelme nincs. Ha meg nagy tőkéd van(min. 50-100 ezer usd) akkor inkább menj rendes tőzsdére. Ha nincs megfelelő tőkéd, akkor nem fogsz tudni kereskedni és keresned kell más pénzkereseti lehetőséget. Nagyon ne éld bele magad.

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A Forex és cfd kereskedés nem lesz már sokáig elérhető a kisbefektetőknek, akiknek csak pár ezer dolláros tőkéje van. Kivéve, ha csak 0.01-es poziméretekkel akarsz kereskedni, de annak sok értelme nincs. Ha meg nagy tőkéd van(min. 50-100 ezer usd) akkor inkább menj rendes tőzsdére. Ha nincs megfelelő tőkéd, akkor nem fogsz tudni kereskedni és keresned kell más pénzkereseti lehetőséget. Nagyon ne éld bele magad.

Én csak cfd-ről hallottam hogy annak csökkentik tőkeáttétjét, meg csak Európában. Forexról még nem.
            Egyébként erről meg elég negatív a véleményem, ezt is levágják, kislóf.szok csak robotolljanak.
            És mi lesz a sok bróker céggel? Kíváncsi leszek én azért erre...

Hozzászólás

Huh, ez nem ilyen egyszerűen megválaszolható kérdés. Mit akarsz tanulni? Előbb a kérdést tisztázzuk Chartolást?
              hogy plusszos legyek

Hozzászólás

Én csak cfd-ről hallottam
                Rosszul hallottad.

Hozzászólás

hogy plusszos legyek
                  Erre ezt tudom javasolni, kb ma is így gondolom:

HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Rosszul hallottad.
                    Kicsit pontosabban?

Hozzászólás

Ez így van. Nem sokan vagyunk, akik kiérdemeljük a tiszteletet. De azért voltak itt olyanok, akik megérdemelték volna pl. Újfalusi. Tehát Misi mondata "Nincs tisztelet, nem éri meg ilyen fos fórumon adni semmit." igaz, de csak a fórumozok kb. 1%-ra. Le kell tenni valamit asztalra és utána lehet tisztelni a másikat. De a 90% nem tesz le semmit. Inkább követelőzik. Vagy itt van Balogh L.,*****..stb, akik lehet, hogy nem ebből élnek, de legalább ingyen segítenek a kezdőknek. Értéket teremtenek. FB csoportot,trading roomot..stb. Ők azért tesznek valamit. Az ilyen embereket meg kell becsülni. Nem sok van belőlük.
                      Háát, én ezt kicsit másképpen látom. Nem az a baj, ha valaki pénzt kér valamiért, és az sem, ha valaki nem vesz ki minimum megélhetési pénzt a piacból. A baj ott van, hogy ezt összekötik sokan. Balogh laci már itt a fórumon 2011-ben csúnyán megégette magát a számlakimutatásaival, Tomy-ékkal anno kielemezték kockassegguek. De a stílusa sem követendő példa. Újfalusi Zsoltot ismerem személyesen. Rendes srác, de inkább nem mondok semmit. Zoliban pedig emberileg kellemesen csalódtam, rendes fickónak tartom, tényleg tett le komoly munkát a közösbe, elvitathatatlan, de ettől függetlenül a brókercégekhez fűződő viszonyát nem pártolom.

Valahogy én ezzel úgy vagyok, hogy amíg komoly, mások által is valóban respektált, hiteles eredményt nem teszek le az asztalra (pl. egy komolyabb versenyeredmény (nem egynaposé, mint Szilárdé, tiszteletem érte, de nem veendő komolyan részemről hosszútávon), vagy egy hosszabb élő kereskedési periódus realtime bemutatása, vagy TST combine. Egy "csöves" számlakimutatást ma már lehet hack-elni, meg bemákolni is, de ha rendesen csinálja az ember, akkor sem elsőre(!) az a követendő példa. Lásd mondjuk szilaj esete a százszorozással.) Nekem nem lenne arcom oktatni olyat, amiben az eredményeim nem kielégítőek, és hitelesek kellőképpen (bár korábban megtettem kissé, fúúúj) De ez ma én vagyok, viszont ettől nem fogok egyetérteni azokkal, akiknek ez nem okoz lelkiismereti problémát, max néha pálcát török felettük, de már ezt sem teszem.

Hozzászólás

Valahogy én ezzel úgy vagyok, hogy amíg komoly, mások által is valóban respektált, hiteles eredményt nem teszek le az asztalra (pl. egy komolyabb versenyeredmény (nem egynaposé, mint Szilárdé, tiszteletem érte, de nem veendő komolyan részemről hosszútávon), vagy egy hosszabb élő kereskedési periódus realtime bemutatása, vagy TST combine. Egy "csöves" számlakimutatást ma már lehet hack-elni, meg bemákolni is, de ha rendesen csinálja az ember, akkor sem elsőre(!) az a követendő példa. Lásd mondjuk szilaj esete a százszorozással.) Nekem nem lenne arcom oktatni olyat, amiben az eredményeim nem kielégítőek, és hitelesek kellőképpen (bár korábban megtettem kissé, fúúúj) De ez ma én vagyok, viszont ettől nem fogok egyetérteni azokkal, akiknek ez nem okoz lelkiismereti problémát, max néha pálcát török felettük, de már ezt sem teszem.
                        Jelenleg ilyen nincs és nem valószínű, hogy lesz. Így azt kell válaszolnod rpr-nek, hogy nincs senki, akitől érdemes tanulni. A visszakockáztatós módszerrel való kereskedés meg elég hosszú ideig fog tartani mire számottevő tőke lesz belőle, ha max. 1:5,1:30 lesz a tőkeáttétel.

Hozzászólás

Jelenleg ilyen nincs és nem valószínű, hogy lesz. Így azt kell válaszolnod rpr-nek, hogy nincs senki, akitől érdemes tanulni. A visszakockáztatós módszerrel való kereskedés meg elég hosszú ideig fog tartani mire számottevő tőke lesz belőle, ha max. 1:5,1:30 lesz a tőkeáttétel.
                          Ezt en cfd re olvastam.

Hozzászólás

Hát igen, szerencsére azért vannak olyan traderek, akiktől érdemes tanulni, csak nem egyszerű megtalálni őket. Sőt, nem csak tanulni érdemes, pénzt is adni nekik diverzifikálni

Tökméretre meg majd lesz megoldás, vagyis van is. Akinek megy a trédelés, az megoldja ezt a problémát.

Hozzászólás

A Forex és cfd kereskedés nem lesz már sokáig elérhető a kisbefektetőknek, akiknek csak pár ezer dolláros tőkéje van.

Mit értesz ez alatt? A jan 02-től érvénybe lépő ESMA szabályozást vagy valami más is van?

Hozzászólás

• independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mit értesz ez alatt? A jan 02-től érvénybe lépő ESMA szabályozást vagy valami más is van?
                                Megrebesgették, hogy leveszik 30-asra jövőre. még nincs konkrétum. Flegma esma.

Hozzászólás

Working...
                                X