Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt en cfd re olvastam.
    Akkor élj ebbe a hitbe. http://www.forexnewsnow.com/top-stor...cfds-binaries/

Hozzászólás

• Szerintem azért van olyan tandíj, amikor már jogos elvárás, az oktató egyenleg chartja. Hiszen ez a "referencia munkája". Olyan alapba sem tesz senki, ahol ez nem nézhető vissza.
      Birger 2012 után már 2x hagyja abba ennek közlését.

Most nem találom, de 2012-ben a magyar oldalán, amikor el kezdett esni, egyszerűen lehagyták a képről.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Megrebesgették, hogy leveszik 30-asra jövőre. még nincs konkrétum. Flegma esma.
        Ezt tudom. Ha minden igaz, ez lép életbe jan. 02-zől. Új számláknál pedig 1:20, hétvégére/egyes termékeknél akár 1:5 is lehet. Ezért kérdeztem Megalith-et. Kis tőkéseknek nem kell 0,01 lotra lemenni ezért. Vagy akkor nem ugyanazt értjük a „pár ezer” dolláros tőke alatt.

Azt hittem a bejegyzése alapján, hogy van még valami más is.

Hozzászólás

• independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Új számláknál pedig 1:20, hétvégére/egyes termékeknél akár 1:5 is lehet. Kis tőkéseknek nem kell 0,01 lotra lemenni ezért. Vagy akkor nem ugyanazt értjük a „pár ezer” dolláros tőke alatt.
          Nem tudom, hogy nálad mit jelent a kis tőke. Az értelmes lot mennyiség az 1-nél kezdődik(ahol eur/usd-n 1 pip=10usd). 0.01-eket majd nyitogathatsz a 1:5-as tőkeáttételű pár ezer dolláros számládon, de 0.1-et már neccesen. Az 1-et meg el kell felejteni. Kiírja majd a bróker, hogy nincs elég fedezeted. De ha tudsz annyi pipet csinálni, hogy a 0.01-es pozikkal is értelmes összegeket tudsz kivenni vagy megélni belőle, akkor valószínűleg te leszel a világ legjobb kereskedője. 1:30-as tőkeáttétnél legalább egy 5 ezer dolláros számlának kell lenni és így is eléggé meg leszel fogva a nyitott kereskedések számát tekintve.

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem tudom mi a gond ezzel?
            Ez csak gondolom jo esetben europaa lesz igaz.
            Nem vagom hogy mukodik esma, de meg maskor ha kol emlekszem azt olvastam a brokereknek nem kotelezo ez ala bemozogni, de javitsatok ha nem igy van.
            Melyik resze utal arra hogy fx toke attet 5-30 lesz? Cfd nel van egy irany ami ez....

Hozzászólás

Nem tudom, hogy nálad mit jelent a kis tőke. Az értelmes lot mennyiség az 1-nél kezdődik(ahol eur/usd-n 1 pip=10usd). 0.01-eket majd nyitogathatsz a 1:5-as tőkeáttételű pár ezer dolláros számládon, de 0.1-et már neccesen. Az 1-et meg el kell felejteni. Kiírja majd a bróker, hogy nincs elég fedezeted. De ha tudsz annyi pipet csinálni, hogy a 0.01-es pozikkal is értelmes összegeket tudsz kivenni vagy megélni belőle, akkor valószínűleg te leszel a világ legjobb kereskedője. 1:30-as tőkeáttétnél legalább egy 5 ezer dolláros számlának kell lenni és így is eléggé meg leszel fogva a nyitott kereskedések számát tekintve.

Ha az 1 lotból indulsz ki, akkor igaz. De azért, aki a forexre jön, azok többsége a kisebb mérte miatt jön, ami sorban nem feltétlenül a 0,01. Van átmenet.

pl.:eurusd, 0,1 lot 1:20-val kb. 600 USD-t igényel és 1 pip csak 1 USD. Kicsit nagyobb méret, több pozíció és 3000-5000 USD-nél vagyunk. Ez szerintem „kis tőkébe” belefér. Az 1:5- már valóban erős. De ez csak magas volatilitás mellet áll, így gondolom, nem ez lesz a mindennapos.

Az is igaz, hogy így lényegesen nehezebb nagyobbat kivenni a piacról.

Hozzászólás

de azt hol olvastad, hogy FX-re is ez lesz ? Mert amit te linkeltél ott én csak CFD-re látom.

Hozzászólás

• Látom már senkinek nincs energiája válaszolni rpr-nek.

Hozzászólás

• rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    de azt hol olvastad, hogy FX-re is ez lesz ? Mert amit te linkeltél ott én csak CFD-re látom.
                    Egyszerűbb, ha egy, az ESMA II-vel érintett brókercég ügyfélszolgálatát kérdezed!

Hozzászólás

Látom már senkinek nincs energiája válaszolni rpr-nek.
                      Te vagy itt a tiszteletbeli ''FŐOKOS'', tessék válaszolni... arra, amit még a brókerek sem tudnak megmondani!
                      Amúgy, nem tudom mi a gond a 1:5, 1:10 tökömtéttél, jófelé kell lépni

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Te vagy itt a tiszteletbeli ''FŐOKOS'', tessék válaszolni... arra, amit még a brókerek sem tudnak megmondani!
                        Majd én eldöntöm, hogy kinek és mikor válaszolok. Neked, mint a fórum főtrollja biztos nem fogok. Meg azoknak sem, akik nem tudnak olvasni,nem tudják elolvasni a híreket az ESMA weboldalán vagy nem tudják mi az a google. Ezekkel a képességekkel illik rendelkezni már kb. 8 évesen. Ne reagálj a hozzászólásaimra, mert rád nem vagyok kíváncsi, ha nem tűnt volna fel idáig.

Hozzászólás

Majd én eldöntöm, hogy kinek és mikor válaszolok. Neked, mint a fórum főtrollja biztos nem fogok. Meg azoknak sem, akik nem tudnak olvasni,nem tudják elolvasni a híreket az ESMA weboldalán vagy nem tudják mi az a google. Ezekkel a képességekkel illik rendelkezni már kb. 8 évesen. Ne reagálj a hozzászólásaimra, mert rád nem vagyok kíváncsi, ha nem tűnt volna fel idáig.
                          Akkor meg mit kapirgálsz ide kiscsibe???
                          Osztod itt az észt esztelenül, aztán meg másra akarod hárítani a kérdés megválaszolását ... röhög tőled a vakbelem, de azért neked is BUÉK!

Hozzászólás

Teged kerdeztelek, latod pont ilyen beszologatasok meg kommentek huz el innen mindenki. Mit googlizzak?
                            Belinkeltel egy cikket azr mondtad ebben van az info...nem volt benne emlitve hogy fx 30 x tokeattet lesz.
                            Erre jossz kioktato szoveggel, hogy 8 eves stb. Aahoz nem tudom hany eves kepessegek kellenek hogy azt a cikket linkeld be amire hivatkozol. Tenyleg nem sok ertelme van ennek a furomnak igy...
                            Es bocs hogy kerdezgetni merek barmit is...en vagyok a bunko...

Hozzászólás

• Egyelőre MiFid2 lesz januártól, Esma meg még maga sem tudja, mit patkánykodjon. Variálni fogják úgyis. egyelőre toljuk a trédet 1:100-zal, vagy 1:888-cal, ahogy a csövön kifér

Hozzászólás

• A kérdés már csak az:
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X