Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockas
    kommentálta válaszát
    Szia.
    Szerintem keres rá a a "Forex No Deposit Bonus" kulcsszavakra.
    és akkor befizetned sem kell.
    Ha lefogyott, utána viszont nem javasolt feltőkésíteni!! ...., de egyébként kipróbálni szerintem megéri ezeket.
    Megvan a demonál egy picit komolyabb feelingje annak ha meg tudsz duplázni-triplázni egy ilyet.

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Minden épelméjű ember tudja, h ilyen infója nem lehet senkinek.

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Ismét egy fals "bennfentes" info, ügyeletes trollként nem ég a pofád, kisbarátom? Az ilyen kis gyökerek miatt megy a kukába ez az egykor szebb napokat megélt fórum (IS)

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Pedig jó az ötlet, és a legyező eléggé meggyőző

• orkati
    válaszolt
    Sziasztok!
    Létezik olyan lehetőség, ahol nagyobb tőke befizetése és számlakészítési macera nélkül lehet forexezni? Mondjuk olyan jelleggel, mint a tippmixpron, ahol csak regisztrálni kell, és attól kezdve bármikor bármilyen összeggel fel lehet tölteni a számlát. Tudom, hogy ez minden szakmaiságot nélkülöző kontárság, de érdekelne

Szólj hozzá::

• bennfentes
    kommentálta válaszát
    Gyula 10 éve használja csak 3 éve nem vesz ki pénzt a piacból.

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Nekem a stochastic indikátor elég hagyományosnak tűnik, és aranyat ér. Igaz még csak 10 éve használom, lehet hogy elnéztem és mégse jó

• kockas
    válaszolt
    nem kereskedési ötlet, csak szeretek rajzolgatni

• kockas
    kommentálta válaszát
    rosszul fogalmaztam indikátor ügyileg.
    ha most kezded az egészet szerintem felejtsd el a felsorolt hagyományos indikátorokat úgy ahogy vannak.
    nekem teljes zsákutca volt.
    évekig nézegetheted tesztelgetheted őket mire találsz egy bolygóegyüttállást amit még nem arbitrázsoltak le a robotok...
    A rajzolgatással talán lehet valamire menni...de arra is éveket fogsz áldozni.
    Ezekre gondolok: trendvonalak, csatornák, (pitchfork ami ennek a kettőnek az ötvözete), fibonacci, és amivel talán még érdemes foglalkozni az valamelyik elliott variáns, illetve nem utolsó sorban a "pszichód" fejlesztése.
    Az se ártana ha megtanulnál programozni mert rengeteg új ötleted lesz menet közben amit baromi sok idő lesz egyébként kézzel letesztelni.

1. Biztos ezzel a fajta gombnyomogatós tőzsdézéssel akarsz foglalkozni?
    2. ha igen, akkor milyen időintervallumban, naponta mennyit szánva erre az életedből?

és ezernyi elbizonytalanító kérdés van még amivel nem árt tisztában lenni mielőtt komolyabban belekezdesz....

• kovacsszandra
    kommentálta válaszát
    Hmm, érdekes amit mondasz, de nem vagyok biztos, mely indikátorokra gondolsz, amelyek a jövőbe mutatnak. Pl. momentum indikátor jut most eszembe, vagy az RSI... ilyesmikre gondolsz?

• kockas
    kommentálta válaszát
    Egy hagyományos indikátor azt rajzol ki utólag az árakra amit látni szeretnél.
    Több tízezer módosulatuk van ezeknek és talán nem véletlenül vannak fenn a neten ingyen.
    Hosszabb trendeknél elvérzik mind. Kevés hozzá az emberi élet mire élőben is leteszteled, nemcsak visszanézegetve.
    Szerintem inkább próbálgasd azokat a fajta indikátorokat amik a "jövőbe mutatnak". (nem csak az aktuális árra reagálnak megállva az utolsó gyertyánál)

• kovacsszandra
    válaszolt
    kockas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

"Találomra"https://hu.flatfy.com/kiválasztottam a legbiztatóbb elnevezésűt
    Nem vagyok tőle hanyattesve.
    Talán annyiban better hogy csipognia kellene...
    Nagyon megbízhatatlan akkor, azt mondod?
    Utoljára szerkesztve a következő által: kovacsszandra; 2019-08-25, 14:12.

• kockas
    válaszolt
    kovacsszandra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van, második Bollinger bandtól való visszapattanást várom M15-ös vagy nagyobb idősíkokon. Azt figyeltem meg, hogy ez jóval biztonságosabb, mint kisebb idősíkokat használva és csupán az első Bollinger bandet figyelve.
    "Találomra" kiválasztottam a legbiztatóbb elnevezésűt.
    Nem vagyok tőle hanyattesve.
    Talán annyiban better hogy csipognia kellene...
    Csatolt fájlok

• Forex Klub
    kommentálta válaszát
    A kezdő lépésen túl vagy. Megtetted a saját megfigyeléseidet, amik ellentmondanak a BB szalag "tankönyvi" használatának. Trendben az ármozgás kitör a szalagok közül, tartósan azokon kívül halad, és használhatatlanná tesz minden, a szalagba történő visszatérésre játszó módszert. Remek.

Szerintem nem újabb indikátorokat kellene keresned! Hanem további megfigyeléseket kellene tenned, az ármozgással kapcsolatban (ha már egyszer azt kereskedjük). Mikor van trend? Hogyan indulnak, hol gyorsulnak be, és hogyan végződnek a trendek? Hogyan zajlanak le a trendeken belül a korrekciók? Legyenek meg a saját válaszaid arra, hogy mikor vagy trendelő piacon, és annak melyik szakaszában jársz! Ismerd fel azt is, hogy milyen környezetben nem érdemes kereskedned. Egy picit több kell annál, hogy melyik indikátor, milyen jelzésére nyomunk gombot.

• kovacsszandra
    válaszolt
    Így van, második Bollinger bandtól való visszapattanást várom M15-ös vagy nagyobb idősíkokon. Azt figyeltem meg, hogy ez jóval biztonságosabb, mint kisebb idősíkokat használva és csupán az első Bollinger bandet figyelve.

Working...
X