Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• willow
    kommentálta válaszát
    Akkor dobd az ötletet, és lépj tovább.

• kovacsszandra
    válaszolt
    Igen, valószínűleg igazatok van VikThor1029 és MyBusiness. Már a puszta információ hiánya is megrémiszt, szinte csak is kizárólag a saját promóanyagaik vannak fent az interneten...

Szólj hozzá::

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Pénzt betenni, csak nagyon jó nevű, jól ismert nagy bank/biztosító befetetési alapjába. Akár itthon v külföldön is. Alapszabály!!
    (Ha vkinek a Questor, brókerMarcsi nem volna elegendő Magyarországon.)
    Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2020-03-01, 17:22.

• VikThor1029
    kommentálta válaszát
    Bár nem ismerem őket és nem tudok tapasztalatot írni róluk, de szerintem ez egy tipikus mlm/piramis cég. Meg kell hívni másokat akik után pénzt kapsz, reklámokat kell nézni vagy nem ha csomagot vásárolsz. Tele van rakva az oldaluk is szemét reklámokkal. Szerintem csak egy lehúzós társaság.
    Ha nem és valaki tud róluk pozitívat mondani akkor elnézést az iménti kommentért, de én nem tennék be hozzájuk pénzt.

• kovacsszandra
    válaszolt
    Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Diversity Fund nevű profitmegosztó platformról? Itt a linkjük, róluk van szó: www.diversity-fund.biz/https://hu.flatfy.com/
    Különböző csomagokat lehet náluk venni, amelyeket ők befektetnek egy nagyon széleskörü portfólióba, ami tartalmaz kriptót, cégeket, reklámokat stb.
    Elég jókat mondanak róla, de nem tudom, bele mernék-e vágni, hogy nekik adjam a pénzem kezelését. Bár a számaik kétségtelenül szépek, túlságosan is.

Edit: Köszönöm a válaszokat, nagyon scam-szagú a dolog, távol tartom magam tőlük. A fizetési folyamat is egy káosz, nem lehet szinte semmilyen kártyáról utalni, ha pedig nem adod meg a Payeer vagy Perfect Money accountodat a regisztrációkor, akkor azt állítják, hogy hiába keresel pénzt, nem fogod tudni kiutalni..
    Utoljára szerkesztve a következő által: kovacsszandra; 2020-03-02, 09:16. Oka: Kiegészítés.

• Chucky
    kommentálta válaszát
    bennfentes szerencsétlen xddd sajnálni tudom a szomorú életedet, nyugodj meg, jobban megy a trade, mint bármikor előtte

sokszor elvehették az uzsonnádat általánosban

tudod, aki egész nap kereskedik, az elfárad a nap végére, tudom ez veled még veled sosem fordult elő, mert ezt a tevékenységet nem ismered, nem műveled, de kívánom, hogy egyszer megélj egy többszáz pipes nyerőt bármelyik páron

azért írtam az MTF-et, mert gondoltam az érdekli a kérdezőt, nem is említette, hogy adózás miatt kérdezi, de még mindig nem mutattál egy tradet sem, mondjuk demo tradere amúgy sem vagyok kíváncsi, kellemes hétvégét!

• kockas
    kommentálta válaszát
    valóban összekeveri,
    de ez kvázi lényegtelen.
    olvasd ezt:
    https://elemzeskozpont.hu/forex-adoz...es-adozas-2018
    bár leírják hogy nem adótanácsadók, de biztató a szöveg.

A nagy kérdés:
    mi lesz pl az LMAX-al és az összes többi angollal hard brexit esetén...???
    Lesz érvényes kettős adóztatást elkerülő egyezmény?
    mert pl most kicsi plusszban vagyok, de már kegyetlen sok nyereségem volt ( és nyilván vesztő is) és még csak február van.

• bennfentes
    kommentálta válaszát
    Ezek szerint Chucky se adózott még soha a nyeresége után ha összekeveri az ellenőrzött tőkepiaci ügyletet a szabályozott kereskedési környezettel! Megértem ha nincs is mi után adózni!

• Chucky
    kommentálta válaszát
    shortosgyula inkabb a zaci, mint ezek

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Plus500 az egyik legnagyobb köcsög a "brokerek" közül, de ezek nem brokerek csak fogadoirodák...

• Chucky
    kommentálta válaszát
    https://registers.esma.europa.eu/pub...egisters_upreg

keveredes?

lmax regisztralt mtf, kb az egyetlen az fx brokerek kozul

https://i.imgur.com/FxwCx9m_d.jpg?ma...idelity=medium

• Jano
    kommentálta válaszát
    tyű van itt keveredés rendesen

• Chucky
    kommentálta válaszát
    nem, keress ra az MTF-ekre.. lmax egy mtf peldaul

• zonda
    válaszolt
    Sziasztok!
    Akkor az lenne a kérdésem, hogy a Plus 500 elenőrzött tőkepiacnak számít-e?
    Én utánanéztem és ugy gondolom igen, de ha esetleg valaki tudja biztosra, akkor azt megköszönném.

• kockas
    kommentálta válaszát
    na twg jól beparáztatott, már gondolkoztam rajta hogy muszáj lesz elmenni vagy dolgozni főállásba vagy disszidálni innen.

itt a mentőmondat ami eddig is érvényes volt az EHOra:
    "Az ellenőrzött tőkepiaci ügylet jogcímen szerzett jövedelem esetén nem merül fel szociális
    hozzájárulási adókötelezettség." legalábbis az OTP szerint:
    https://www.otpbank.hu/static/portal...k_20190101.pdf

az osztalékaimra, swap nyereségeimre meg szivesen fogok fizetni....
Working...
X