Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hírek, elemzések, linkek

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Ok, majd ránézek.

http://www.forexfactory.com/news.php?do=news&id=432975

Hozzászólás

Rossz hírek mindenhonnan. Legjobb trade itt az USA részvényindexek shortolása.

Hozzászólás

XXX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Rossz hírek mindenhonnan. Legjobb trade itt az USA részvényindexek shortolása.
        Szerintem is, de nagyon támasztják őket. Mi a fene folyik itt??

Részvényeket már nem fogják támasztani 15:30-kor esnie kéne az indexeknek.

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szerintem is, de nagyon támasztják őket. Mi a fene folyik itt??

Részvényeket már nem fogják támasztani 15:30-kor esnie kéne az indexeknek.
          Az év legmagasabb pontja az SP500-ban mögöttünk van. Nem lennék meglepve ha ez lenne a ciklus teteje egyben. A kínai szituáció egyre rosszabb, és egyre valószinüsíthető hogy az ingatlan lufijuk még ebben az évben felrobban. Ez persze minden eszköz árazására rá fogja nyomni bélyegét.

Hozzászólás

XXX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az év legmagasabb pontja az SP500-ban mögöttünk van. Nem lennék meglepve ha ez lenne a ciklus teteje egyben. A kínai szituáció egyre rosszabb, és egyre valószinüsíthető hogy az ingatlan lufijuk még ebben az évben felrobban. Ez persze minden eszköz árazására rá fogja nyomni bélyegét.
            A fő kérdés az h hol a jó beszálló.

Hozzászólás

A fő kérdés az h hol a jó beszálló.
              Én személy szerint mean reversion emberke vagyok, így legtöbbször türelmesen megvárok egy rally-t ha shortolni akarok. De ebben az esetben, ha az SP nem megy lejjebb ma, akkor egy 1590 es stp a szeptemberi ES kontaktusban egész szépen néz ki.
              http://www.barchart.com/cache/7181e4...70c8a501bb.png

Hozzászólás

Bloomberg kimutatta tegnap a foga fehérjéjét: FÁNKRÓL beszéltek fél órát, miközben a kínai hitelezési piac befagyott

Nem is tudom erre mi a legjobb szó...

Hozzászólás

Bloomberg kimutatta tegnap a foga fehérjéjét: FÁNKRÓL beszéltek fél órát, miközben a kínai hitelezési piac befagyott

Nem is tudom erre mi a legjobb szó...
                  Ezért melegen ajánlottam a zerohedge.com oldalt. Nézz rá, szerintem tetszeni fog. Például ők már napok óta hozzák le a cikkeket a SHIBOR megugrásáról. Általában előbb tudsz meg dolgokat tőlűk mint akár a Bloombergtól vagy a CNBC-től.

Hozzászólás

ForexFactoryt szoktam nézni, ott a news rovatba linkelnek mindenhonnan fontos híreket. Jó a ZeroHedge is!

Bloombergnek eddig nem sok hasznát láttam, de néha belehallgatni azért nem rossz. Inkább szórakoztatás kategória. CNBC-n meg elég idegesítő vitákat szoktak nyomatni, azt nem szeretem.

Hozzászólás

A CNBC az 99%-ban propaganda adás. A Bloomberg meg mondjuk csak 50%-ban.

Hozzászólás

A Kínai üggyel mi lett? Valahogy nagyon elhallgattak róla.

Hozzászólás

Úgy néz ki állam bácsi a zsebébe nyúlt és betömte a lyukat. De ahol látsz egy patkányt ott több van, és ez a kínai pénzügyi válság sem fog magától elmenni.

Hozzászólás

Ezért lesz majd jó Yuant venni. Mindenki csődbe megy, Kína még állni fog a lábán.

Hozzászólás

Ezért lesz majd jó Yuant venni. Mindenki csődbe megy, Kína még állni fog a lábán.
                              http://english.caixin.com/2010-08-03/100166589.html

Ha ez igaz, és szerintem elég közel járhat az igazsághoz, akkor a kínai ingatlan lufi kb kétszer akkora mint az USAé volt 2007-ben. Amikor ez kipukkan ott kő kövön nem marad. Még a hatalmas valutatartalékuk sem lesz elegendő a lyuk betömésére, főleg akkor amikor hozzá sem tudnak nyúlni a tartalék nagy részéhez. Ne yuant vegyél hanem ezüstöt meg platinát.

Hozzászólás

Working...
                              X