Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hírek, elemzések, linkek

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Vacendak
    kommentálta válaszát
    "Nem te vetted, hanem Matolcsyék a te pénzeden." - Ezt úgy "mondod", mintha saját felhasználásra vették volna, nem gazdasági megfontolásból.

• moneymentor
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végre vettünk aranyat, kifejezetten örülök ennek. 31,5 tonna. Kiváló időzítés

https://www.mnb.hu/sajtoszoba/sajtok...szintre-emelte
    Bizony kellett, mint egy falat kenyér…

De miért a nagy öröm?
    Nem te vetted, hanem Matolcsyék a te pénzeden. S nyugi, a további sorsáról is ők döntenek majd.
    4,4%-át jelenti a devizatartaléknak. Ez azért már nem olyan jelentős szám, mint a reklámozott 10-szeres.
    Ugyanakkor minden kezdő tudja, hogy az arany árfolyama ugyanúgy mozog, mint más devizáé. Lehet vele nyerni, de bukni is.

De ha már híreknél tartunk: talán fontosabb, hogy egy nap alatt bedarálták a lakástakarékokat.

Szólj hozzá::

• David Chateau
    válaszolt
    Végre vettünk aranyat, kifejezetten örülök ennek. 31,5 tonna. Kiváló időzítés

https://www.mnb.hu/sajtoszoba/sajtok...szintre-emelte

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Igen, mi ezzel a gond? Ő nem a traderekről beszélt

• rpr
    válaszolt
    3-4% /év?

• David Chateau
    válaszolt
    Ez egy igen jó interjú!

• willow
    válaszolt
    beepbeepimajeep eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért is? 61,8% fibo elég komoly pontnak tünik weekly,day charton is , lehet belőle long is persze pár nap és kiderül , csak ezt az "egyértelmű long"-ot nem értettem.
    Mert nekem az. Tehát nekem.

• beepbeepimajeep
    válaszolt
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyértelműen long, kisebb shortos korrekciókkal.
    Miért is? 61,8% fibo elég komoly pontnak tünik weekly,day charton is , lehet belőle long is persze pár nap és kiderül , csak ezt az "egyértelmű long"-ot nem értettem.

• willow
    válaszolt
    beepbeepimajeep eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyenlőre ugye még nem beszálló, mert lehet min. korrekció és akkor megyünk feljebb , vagy mint a rajz alapján , RSI alapján elég overbought , de nem tudom ti is szoktátok-e használni..
    https://www.tradingview.com/chart/V05Y0H7V/

Kép beillesztése nem akar müxeni nekem sajna , úgy hogy csak url-el tudtam berakni..
    Egyértelműen long, kisebb shortos korrekciókkal.

• beepbeepimajeep
    válaszolt
    Egyenlőre ugye még nem beszálló, mert lehet min. korrekció és akkor megyünk feljebb , vagy mint a rajz alapján , RSI alapján elég overbought , de nem tudom ti is szoktátok-e használni..
    https://www.tradingview.com/chart/V05Y0H7V/

Kép beillesztése nem akar müxeni nekem sajna , úgy hogy csak url-el tudtam berakni..

• willow
    válaszolt
    Vagy egy ilyenbe, szűk stoppal.
    Na de mára elég a jóból.
    Csatolt fájlok

• willow
    válaszolt
    Aki akar ezzel is bepróbálkozhat.
    Csatolt fájlok

• C@maro
    válaszolt
    Tessék. Én ezt tudom adni. És még csak tiszteletet sem kérek érte. Short beszálló, kis rizikóval megjátszható. Poziépitésre alkalmas. Sok szerencsét.
    Was is das

• willow
    válaszolt
    equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vaze, Te nem valami szuper beszallot adsz itt, hanem idegbajt... valts mar hatterszint amig nem eg ki a retinad...
    Minden beszállóhoz kell egy kis izgalom. Aki készen akar mindent, az ne énnálam kopogtasson. Nekem meg kurvára nincs bajom a háttérszinnel, mert én nem lesem egész nap a monitort.

• equalizer
    válaszolt
    Tessék. Én ezt tudom adni. És még csak tiszteletet sem kérek érte. Short beszálló, kis rizikóval megjátszható. Poziépitésre alkalmas. Sok szerencsét.
    Vaze, Te nem valami szuper beszallot adsz itt, hanem idegbajt... valts mar hatterszint amig nem eg ki a retinad...

Working...
X