Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hírek, elemzések, linkek

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tessék. Én ezt tudom adni. És még csak tiszteletet sem kérek érte. Short beszálló, kis rizikóval megjátszható. Poziépitésre alkalmas. Sok szerencsét.
    Vaze, Te nem valami szuper beszallot adsz itt, hanem idegbajt... valts mar hatterszint amig nem eg ki a retinad...

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Vaze, Te nem valami szuper beszallot adsz itt, hanem idegbajt... valts mar hatterszint amig nem eg ki a retinad...
      Minden beszállóhoz kell egy kis izgalom. Aki készen akar mindent, az ne énnálam kopogtasson. Nekem meg kurvára nincs bajom a háttérszinnel, mert én nem lesem egész nap a monitort.
      willow

Hozzászólás

Tessék. Én ezt tudom adni. És még csak tiszteletet sem kérek érte. Short beszálló, kis rizikóval megjátszható. Poziépitésre alkalmas. Sok szerencsét.
        Was is das

Hozzászólás

• Aki akar ezzel is bepróbálkozhat.
          Csatolt fájlok
          willow

Hozzászólás

• Vagy egy ilyenbe, szűk stoppal.
            Na de mára elég a jóból.
            Csatolt fájlok
            willow

Hozzászólás

• Egyenlőre ugye még nem beszálló, mert lehet min. korrekció és akkor megyünk feljebb , vagy mint a rajz alapján , RSI alapján elég overbought , de nem tudom ti is szoktátok-e használni..
              https://www.tradingview.com/chart/V05Y0H7V/

Kép beillesztése nem akar müxeni nekem sajna , úgy hogy csak url-el tudtam berakni..

Hozzászólás

• beepbeepimajeep eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Egyenlőre ugye még nem beszálló, mert lehet min. korrekció és akkor megyünk feljebb , vagy mint a rajz alapján , RSI alapján elég overbought , de nem tudom ti is szoktátok-e használni..
                https://www.tradingview.com/chart/V05Y0H7V/

Kép beillesztése nem akar müxeni nekem sajna , úgy hogy csak url-el tudtam berakni..
                Egyértelműen long, kisebb shortos korrekciókkal.
                willow

Hozzászólás

Egyértelműen long, kisebb shortos korrekciókkal.
                  Miért is? 61,8% fibo elég komoly pontnak tünik weekly,day charton is , lehet belőle long is persze pár nap és kiderül , csak ezt az "egyértelmű long"-ot nem értettem.

Hozzászólás

• beepbeepimajeep eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Miért is? 61,8% fibo elég komoly pontnak tünik weekly,day charton is , lehet belőle long is persze pár nap és kiderül , csak ezt az "egyértelmű long"-ot nem értettem.
                    Mert nekem az. Tehát nekem.
                    willow

Hozzászólás

• Ez egy igen jó interjú!

Hozzászólás

• 3-4% /év?

Hozzászólás

• David Chateau
                          David Chateau kommentje
                          Editing a comment
                          Igen, mi ezzel a gond? Ő nem a traderekről beszélt

• Végre vettünk aranyat, kifejezetten örülök ennek. 31,5 tonna. Kiváló időzítés

https://www.mnb.hu/sajtoszoba/sajtok...szintre-emelte

Hozzászólás

Working...
                        X