Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Igazolt sikertörténetek egy tanfolyam elvégzése után.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Igazolt sikertörténetek egy tanfolyam elvégzése után.

Azt gondolom,ha valaki szeretné,jó lenne ha itt megosztanák a siker történeteket azok,akik elvégeztek egy tanfolyamot,és az ott bemutatott módszereket szigorúan betartva nyereségesek lettek legalább fél éven keresztül,de inkább több évre visszatekintve.
    Azt gondolom,több ezren vettek már részt oktatáson,csak van valaki,valakik,akik betartva az oktatott stratégiát értek is el eredményt!
    Megkérnék nyomatékosan mindenkit,ne irjunk olyanokat hogy "nem azt tradelem,de sokat segített",meg "kicsit átalakítottam,így végülis teljesen mást tradelek,de a tanfolyamnak köszönhetem",meg "nem bántam meg,megérte,de mást tradelek"-és hasonló maszatolásokat.
    Két hetes számlatörténetek sem hiszem hogy jelentenek bármit,és egy egy trade története sem.
    A manipulácio kizárására pedig azt gondolom,nem nagy gond egy hiteles számlamásolatot csatolni,vagy linket mondjuk egy my fxbook formályában.
    Azt hiszem,ez a minimum,hogy hitelt is adjunk a remek beszámolóknak,sikertörténeteknek.

SZia kismentor!

Én résztvettem rendkívül sok oktatáson, és összességében nem értékelem kidobott pénznek, időnek, energiának. Ebben a szakmában is ki kell járni a ranglétrát, és a végén a tudásnak, információnak csak töredékét fogod használni, amikért fizettél, tanultál korábban. Persze ez csak visszatekintve ilyen rózsás, de menetközben sem szabad panaszkodni. Én 2007-ben kezdtem a teljesen nulláról!

Egyébként ezért is szervezem a Traders' Nightokat, jöjjenek előadni ismert és ismeretlen emberek, osszuk meg egymással tapasztalatainkat, tudásunkat. Én is ingyen tanítok, ha tanítok alkalomszerűen egyáltalán, mert nekem ez a hitvallásom. Nincs bajom azokkal, akik pénzért tanítanak. Mindenkinek más a hitelességi szintje. Nekem van éles, profitábilis számlakivonatom évekre visszamenőleg.

Én ezt sikertörténetnek értékelem, és szerencsére tudok még pár ilyen emberről Egyébként kíváncsi lennék mások sikertörténeteire. És elmesélhetitek nálunk a klubunkban is, ha van kedvetek. Erre mindig félreteszek időt bárkinek az előadások között szívesen!

Üdv!

Dávid
    http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

halálra van ítélve a topic. meg felesleges is ilyen topicokat nyitni.

Hozzászólás

Először is fél évet ne könyveljünk még el sikernek Másrészt szerintem nem azon kéne h legyen a hangsúly h "tanfolyam után".

Hozzászólás

Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          SZia kismentor!

Én résztvettem rendkívül sok oktatáson, és összességében nem értékelem kidobott pénznek, időnek, energiának. Ebben a szakmában is ki kell járni a ranglétrát, és a végén a tudásnak, információnak csak töredékét fogod használni, amikért fizettél, tanultál korábban. Persze ez csak visszatekintve ilyen rózsás, de menetközben sem szabad panaszkodni. Én 2007-ben kezdtem a teljesen nulláról!

Egyébként ezért is szervezem a Traders' Nightokat, jöjjenek előadni ismert és ismeretlen emberek, osszuk meg egymással tapasztalatainkat, tudásunkat. Én is ingyen tanítok, ha tanítok alkalomszerűen egyáltalán, mert nekem ez a hitvallásom. Nincs bajom azokkal, akik pénzért tanítanak. Mindenkinek más a hitelességi szintje. Nekem van éles, profitábilis számlakivonatom évekre visszamenőleg.

Én ezt sikertörténetnek értékelem, és szerencsére tudok még pár ilyen emberről Egyébként kíváncsi lennék mások sikertörténeteire. És elmesélhetitek nálunk a klubunkban is, ha van kedvetek. Erre mindig félreteszek időt bárkinek az előadások között szívesen!

Üdv!

Dávid
          Szia Dávid!
          Szerintem is van értelme a Trader's Nightoknak,mert ingyenesen,baráti hangulatban beszélgethetnek az emberek,és meghallgathatják egymást.Ez egy jó ötlet!
          De ennek a topicnak az a célja,hogy konkrék sikerekről értesüljünk,ahol valaki elmondja nekünk hogy ebben vagy abban az iskolában,vagy oktatáson vett részt,ahol ezt vagy azt a stratégiát oktatják,azt megtanulta,és most pedig az eredménye itt látható:linkcím...

Képzeld el,mi történne,ha csak egy oktató cég küld ide minden nap egy új embert,aki leírja majd hogy mennyire megérte elmenni,konkrétumok bizonyítékok nélkül.Azt hiszem 1 hónap alatt tele lenne a topic "menjetek a tanfolyamra"tartalmú jó tanácsokkal.

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            halálra van ítélve a topic. meg felesleges is ilyen topicokat nyitni.
            Ha senki nem ír ide,akkor is van értelme szerintem..Hiszen a 0 is egy szám a sikertörténetek halmazában.

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Először is fél évet ne könyveljünk még el sikernek Másrészt szerintem nem azon kéne h legyen a hangsúly h "tanfolyam után".
              Igazad van,de nem akartam myfxbookot kérni olyan hosszú időről,mint több év.Mert az azért elég hosszú idő,és ne zárjuk ki a féléves sikereket.

Hozzászólás

Hajra PP tanitvanyok, ez a ti helyetek, hiszen megalapoztak a sikersztoritokat es ez a topic rolatok szol !! Csak szet ne robbanjon a topic a sok jelentkezötöl Most lehet bizonyitani!! Nezzük 5000-böl hanyan vannak ? Rizsa nem kell, mert a hirlevel ugy szolt " Megalapozzuk a sikersztoridat ". Lassuk mennyinek okozott csalodast

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Azt gondolom,ha valaki szeretné,jó lenne ha itt megosztanák a siker történeteket azok,akik elvégeztek egy tanfolyamot,és az ott bemutatott módszereket szigorúan betartva nyereségesek lettek legalább fél éven keresztül,de inkább több évre visszatekintve.
                  Azt gondolom,több ezren vettek már részt oktatáson,csak van valaki,valakik,akik betartva az oktatott stratégiát értek is el eredményt!
                  Megkérnék nyomatékosan mindenkit,ne irjunk olyanokat hogy "nem azt tradelem,de sokat segített",meg "kicsit átalakítottam,így végülis teljesen mást tradelek,de a tanfolyamnak köszönhetem",meg "nem bántam meg,megérte,de mást tradelek"-és hasonló maszatolásokat.
                  Két hetes számlatörténetek sem hiszem hogy jelentenek bármit,és egy egy trade története sem.
                  A manipulácio kizárására pedig azt gondolom,nem nagy gond egy hiteles számlamásolatot csatolni,vagy linket mondjuk egy my fxbook formályában.
                  Azt hiszem,ez a minimum,hogy hitelt is adjunk a remek beszámolóknak,sikertörténeteknek.

Ilyen témát sem nyit valaki, aki tudja, hogy mit jelent kereskedőnek lenni…

Azt hiszem, leszögezhetjük hogy nincs a földön két, pontosan egyforma trader.
                  Olyan ez, mint az ujjlenyomat, mindenkinek a sajátja az övé.

Kizárt dolognak tartom, hogy valaki pontosan, ugyanúgy kereskedjen mint egy másik ember, bármennyire is szeretné utánozni azt a valakit.
                  Kismentor, akkor lenne hiteles már csak a topikod címe is, ha kiraknád a te hozamgörbédet, meg annak az embernek a hozamgörbéjét, akitől te tanultál és betartod ugyanazt, amit neked elmondott.
                  Ha a két görbe egyezne, akkor ugyanilyen egyezőségek elvárhatóak lennének.
                  Ilyen viszont sem neked, sem másnak nem álla a rendelkezésére, ebben 1000% biztos vagyok.

Én évekkel ezelőtt 5 olyan személytől „tanultam” lestem el szakmát, akikre a mai napig felnézek és tisztelem a tudásukat. Ebből van hazai és külföldi személy is, ez lényegtelen. Bármennyire is szerettem volna utánozni az elején őket, kiderült hogy lehetetlen 100% ban és utólag rájöttem hogy ez nem is lehet cél.
                  Mindegyiktől sokat, nagyon sokat tanultam. Ebből az információból és egyéb forrásokból állt össze a ma használatos rendszerem. Nélkülük ma képtelen lennék ebből a tevékenységből megélni.

Amit ma csinálok, az egyikőjük módszerére sem hasonlít 100%-ban, de még a 90%-ot sem éri el. Viszont ahogy ők gondolkodnak, ahogy terveznek, ahogy végrehajtanak, az a profizmus ahogy a piacot és önmagukat kezelik, az az amire igazán szükségem volt. Soha nem tudtam volna ezt meg nélkülük, vagy ha meg is tapasztaltam volna az sokkal több időbe, és sokkal több pénzbe került volna. Az idő pedig a létező legnagyobb érték, ami pótolhatatlan, soha vissza nem szerezhető!
                  Ezek a fórumok mutatják meg a legjobban azt hogy mennyire nem vagyunk ezzel néha tisztában!

Ezt a tevékenységet mindenki, csak egy másik személytől tanulhatja meg, egy olyantól, aki nála tapasztaltabb, több dolgot átélt és tudja a válaszokat a kérdésekre, ami egy kezdőnek kérdés, egy öreg rókának meg egy rutin dolog, amin csak mosolyog.
                  (És itt teljesen céltalan azzal érvelni hogy a „neten minden fenn van” mert ez a kezdők betegsége, ami sajnos ragályos. Ami a neten van, az is tapasztaltabb személyektől származik, azoknak az információknak van igazán gyakorlati értékük. De mivel minden ott van, ahogy Zooooli kolléga egyik videójában szépen elmondta, pontosan ettől veszti az értékét, mert átláthatatlan a halmaz.)
                  Vannak itt is "öreg rókák" akiknek a szavai mögött időnként nagy igazságok is vannak, csak sajnos ezek a szavak elvesznek a gyűlület és a tudatlanságból fakadó emberi gyarlóság sokszor mérhetetlen mennyiségű megnyilatkozásai között.

Egy dolog biztos: Tanulni nem szégyen, sőt érdem, sőt szükséges.
                  A másik amit le kell szegezni: Mindenki önállóan dönti el hogy hogyan, kitől, milyen áron és módszerrel teszi ezt meg.

Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy van e kis hazánkban bárki olyan, aki pontosan, 100%-ban úgy kereskedik, mint az, akitől a szakmát tanulta! Biztos vannak csodák, azok majd itt hamarosan megjelennek, legalábbis bízunk benne…hát persze…

Ha nem jelentkezik senki majd ide, akkor meg elmondható lesz, amit kismentor naívan kiírt, hogy „0% is egy szám a sikertörténetekben”.
                  Ez kb. olyan kijelentés, hogyha én nem ismerek nyerő kereskedőket személyesen, akkor nincsenek is!
                  Kismentor (nevedből ítélve neked is kellene hogy legyenek „tanítványaid, akiknek kutya kötelességük lenne ide betenni hozamgörbéket) szerintem tölts el még egy pár évet ebben a szakmában, mert fiatal vagy még az ilyen céltalan „számonkéréshez.”

Pár év és meglesz az az élettapasztalat, ami után bánni fogod, hogy a neved mellé egy ilyen topikot nyitottál.
                  Addig pedig sok sikert neked és mindenkinek.

A topik nyilván még pár hétig mozogni fog, mert a trollok életben tartják, aztán megy a süllyesztőbe, mint minden hasonló kezdeményezés, a saját „oktatószámlák myfxbook-os hozamgörbéje” cíművel együtt, amit kedves barátom N3D kedvéért csináltam ….

De azért maradjunk optimisták! Hátha Ussbfx barátunktól, vagy Tőzsdeiskolától, vagy a Profit-tól, vagy éppen ma kitiltott Kmisi bajtársunktól, vagy bármelyik cégtől megjelennek itt holnaptól a tömegek, hogy márpedig ők szent vezérük tanításai elvén kereskednek 100%-osan és íme, lássunk csodát, mindannyiunknál jobbak!

Bárcsak így működne ez a világ!
                  (de hál istennek, nem így működik )

Hozzászólás

Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kizárt dolognak tartom, hogy valaki pontosan, ugyanúgy kereskedjen mint egy másik ember, bármennyire is szeretné utánozni azt a valakit.
                    Kismentor, akkor lenne hiteles már csak a topikod címe is, ha kiraknád a te hozamgörbédet, meg annak az embernek a hozamgörbéjét, akitől te tanultál és betartod ugyanazt, amit neked elmondott.
                    Ha a két görbe egyezne, akkor ugyanilyen egyezőségek elvárhatóak lennének.
                    Ilyen viszont sem neked, sem másnak nem álla a rendelkezésére, ebben 1000% biztos vagyok.

Én évekkel ezelőtt 5 olyan személytől „tanultam” lestem el szakmát, akikre a mai napig felnézek és tisztelem a tudásukat. Ebből van hazai és külföldi személy is, ez lényegtelen. Bármennyire is szerettem volna utánozni az elején őket, kiderült hogy lehetetlen 100% ban és utólag rájöttem hogy ez nem is lehet cél.
                    Mindegyiktől sokat, nagyon sokat tanultam. Ebből az információból és egyéb forrásokból állt össze a ma használatos rendszerem. Nélkülük ma képtelen lennék ebből a tevékenységből megélni.

Amit ma csinálok, az egyikőjük módszerére sem hasonlít 100%-ban, de még a 90%-ot sem éri el. Viszont ahogy ők gondolkodnak, ahogy terveznek, ahogy végrehajtanak, az a profizmus ahogy a piacot és önmagukat kezelik, az az amire igazán szükségem volt. Soha nem tudtam volna ezt meg nélkülük, vagy ha meg is tapasztaltam volna az sokkal több időbe, és sokkal több pénzbe került volna. Az idő pedig a létező legnagyobb érték, ami pótolhatatlan, soha vissza nem szerezhető!
                    Ezek a fórumok mutatják meg a legjobban azt hogy mennyire nem vagyunk ezzel néha tisztában!

Ezt a tevékenységet mindenki, csak egy másik személytől tanulhatja meg, egy olyantól, aki nála tapasztaltabb, több dolgot átélt és tudja a válaszokat a kérdésekre, ami egy kezdőnek kérdés, egy öreg rókának meg egy rutin dolog, amin csak mosolyog.
                    (És itt teljesen céltalan azzal érvelni hogy a „neten minden fenn van” mert ez a kezdők betegsége, ami sajnos ragályos. Ami a neten van, az is tapasztaltabb személyektől származik, azoknak az információknak van igazán gyakorlati értékük. De mivel minden ott van, ahogy Zooooli kolléga egyik videójában szépen elmondta, pontosan ettől veszti az értékét, mert átláthatatlan a halmaz.)
                    Vannak itt is "öreg rókák" akiknek a szavai mögött időnként nagy igazságok is vannak, csak sajnos ezek a szavak elvesznek a gyűlület és a tudatlanságból fakadó emberi gyarlóság sokszor mérhetetlen mennyiségű megnyilatkozásai között.

Egy dolog biztos: Tanulni nem szégyen, sőt érdem, sőt szükséges.
                    A másik amit le kell szegezni: Mindenki önállóan dönti el hogy hogyan, kitől, milyen áron és módszerrel teszi ezt meg.

Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy van e kis hazánkban bárki olyan, aki pontosan, 100%-ban úgy kereskedik, mint az, akitől a szakmát tanulta! Biztos vannak csodák, azok majd itt hamarosan megjelennek, legalábbis bízunk benne…hát persze…

Ha nem jelentkezik senki majd ide, akkor meg elmondható lesz, amit kismentor naívan kiírt, hogy „0% is egy szám a sikertörténetekben”.
                    Ez kb. olyan kijelentés, hogyha én nem ismerek nyerő kereskedőket személyesen, akkor nincsenek is!
                    Kismentor (nevedből ítélve neked is kellene hogy legyenek „tanítványaid, akiknek kutya kötelességük lenne ide betenni hozamgörbéket) szerintem tölts el még egy pár évet ebben a szakmában, mert fiatal vagy még az ilyen céltalan „számonkéréshez.”

Pár év és meglesz az az élettapasztalat, ami után bánni fogod, hogy a neved mellé egy ilyen topikot nyitottál.
                    Addig pedig sok sikert neked és mindenkinek.

A topik nyilván még pár hétig mozogni fog, mert a trollok életben tartják, aztán megy a süllyesztőbe, mint minden hasonló kezdeményezés, a saját „oktatószámlák myfxbook-os hozamgörbéje” cíművel együtt, amit kedves barátom N3D kedvéért csináltam ….

De azért maradjunk optimisták! Hátha Ussbfx barátunktól, vagy Tőzsdeiskolától, vagy a Profit-tól, vagy éppen ma kitiltott Kmisi bajtársunktól, vagy bármelyik cégtől megjelennek itt holnaptól a tömegek, hogy márpedig ők szent vezérük tanításai elvén kereskednek 100%-osan és íme, lássunk csodát, mindannyiunknál jobbak!

Bárcsak így működne ez a világ!
                    (de hál istennek, nem így működik )
                    Na mégegyszer!..
                    A topicot azért nyitottam,hogy ha van a földön valaki,aki az általa kifizetett oktatást,ami stratégiát is tartalmazott felhasználja,és eredményes vele,nem egy másikkal,hanem azzal amit mutattak neki,akkor azt saját maga,és az oktató cég dicsőségére itt prezentálhatja.
                    Nem kell 100%-ban egyeznie a kötéseknek,görbéknek,a mentoréval,ez nem is elvárható,hiszen ki tudja ki mely párt tradel,és mit nem.
                    Nem céltalan a topic!A cél,hogy meg tudjuk,aki kifizetett egy pénzért árult,eladott tudást,és stratégiát,az mit kapott,van-e egyáltalán aki hasznát vette,pénzben kifejezve.
                    Nem "számonkérés"a topic!Kiváncsiság!

Hozzászólás

.........
                      Erre adok egy hírnévpontot, és nem azért mert megemlítettél benne.

Korábban már feltettem a kérdést: Miért is jelentkezne ilyen a felhívásokra olyan valaki, aki egyébként tényleg sikeres?
                      Valószínűleg nincs késztetése arra, hogy bizonygasson bárkinek bármit is.

Hozzászólás

...kezdődik a fing fűrészelése.

1., ha az oktatott stratégia tartalmaz akár 1 db szubjektív elemet, már nem reprodukálható másik személy által (itt meg is kérdőjelezhetjük az oktatás 100%-os hasznosságát)

2., én nem ebből élek

3., aki ebből él (tomy, gp57, sindler, papa, akit kihagytam tartsa fel a kezét) biztos elvégzett már tanfolyamot és/vagy tanult trédertől, de biztos ő sem ugyanúgy kereskedik. Tőlük sem fogsz számlát látni, sem myfxbook-ot stratégiájuk igazolásaként és annak pontos bemutatására sincs esély, hiszen rengeteg belefektetett idő, pénz van emögött.

4., aki ebből él (???) és tanítja (zooli, ussbfx akit kihagytam tartsa fel a kezét)...na tőlük sem fogsz számlát látni, sem myfxbook-ot stratégiájuk igazolásaként és annak pontos bemutatására van esély, ha fizetsz nekik, hiszen rengeteg belefektetett idő, pénz van emögött.

Hozzászólás

" If you are good at something, never do it for free "

Van e mondat mögött sok igazság.

Click image for larger version

Name:	43484281.jpg
Views:	1
Size:	129,3 KB
ID:	145266

Hozzászólás

Jo is lehetne ez a topik, de en szemely szerint megint egy kis szurkalodast erzek a tanfolyamok fele. Mi lenne, ha nem csak tanfolyamot elvegzett, vagy nem csak ott tanult strati szamlaegyenleget lehetne bemutatni, hanem barmi mast is? Es utana ki lehetne vesezni az adott strategiat, amit akar jobba is tehet egy eszmecsere. Eppen ezert arra kerem az itteni sikeres kereskedoket, hogy osszanak meg velunk kimutatast es strategiat mindannyiunk okulasara. Sot lehetne minden pro-nak egy sajat strati topikja, amelyekben az illetekes bemutatna a strategiat, esetleg szamlaegyenleget stb, illetve segithetne a nala gyengebbeket, hogy sikeresse valhassanak. Aki ilyet vagy hasonlot tett le a virtualis asztalra ezen a forumon, az HWtrader es PP (igaz, az inkabb ki lett huzva belole) eddig. Nosza profik, rajta hat, ne kritizalj, hanem csinald!/ Mutassatok magatok, hogy van mire felvagnotok!

Hozzászólás

Van e mondat mögött sok igazság.

[ATTACH]4934[/ATTACH]
                              A mondat mögött még egy kérdő mondat van: honnan tudjuk, hogy valaki jó valamiben?:-)

Hozzászólás

Working...
                              X