Közlemény

Collapse
No announcement yet.

FOREX tanfolyam!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• FOREX tanfolyam!

Sziasztok!

Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy egyedülálló FOREX tanfolyamot:
    www.forexakademia.com
    Kezdő, középhaladó, élőkereskedés!

Üdv
    ForexClub Team

Ez sem tűnik rossznak

Sziasztok!

Találtam én is egy oldalt, ahol nagyon jól összeszedve találtam infót a forexről.

le is töltöttem egy ebookot, ami legalábbis nekem sokat javított az eddigi káoszon.

Kíváncsi vagyok, szerintetek menjek-e el a képzésre, mert most féláron van, bevezetőnek...

Egy kezdő

Hozzászólás

Jaj, látszik mennyire kezdő vagyok...

http://www.forexegyetem.hu/ebook.html

Hozzászólás

Ingyenes Forex oktatás vs Fizetős Forex oktatás

Hát én tuti, hogy nem fizetnek senkinek egy tanfolyamért! Inkább utánanéznék a neten. Hogy miért nem?! Egyszerű a válasz, elvből: profit orientált oktató cégek ajánlják, tartják őket, akiknek az a céljuk, hogy minél tovább járj hozzájuk és fizess nekik borsos összegeket. Én vidéken (Nagykanizsán) tanultam meg kereskedni. Működik egy Forex Klub (weblapjuk: http://www.devizatozsde.eu), ahol igazán jó klub-élet van és ingyenes forex tanfolyamot biztosítanak mindenkinek!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Hozzászólás

Van ahol érdemes tanulni!

tordyh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hát én tuti, hogy nem fizetnek senkinek egy tanfolyamért! Inkább utánanéznék a neten. Hogy miért nem?! Egyszerű a válasz, elvből: profit orientált oktató cégek ajánlják, tartják őket, akiknek az a céljuk, hogy minél tovább járj hozzájuk és fizess nekik borsos összegeket.
          Mint szinte mindent a tőzsdézést is meg lehet tanulni autodidakta módon is! Viszont egy tanfolyamon gyorsabb és könyebb, hiszen a felmerülő kérdésekre azonnal választ kap az ember. Ráadásul szerencsére nem minden oktató cégnek az a célja, hogy minél tovább járj hozzájuk. Én tudom ajánlani a TőzsdeTanoda-t, ahol egyetlen tanfolyam elvégzésével meg lehet tanulni mindent, ami máshol 3-4 szintnek felel meg, hogy később már stabil alapokra építhessen az ember.
          Tóth Attila - http://tozsdetanoda.hu

Hozzászólás

Melyik oldalt ajánljátok a kezdetekhez?

Nem a kajapénzt akarom elverni, inkább csak szórakozásból érdekelne, esetleg ha jól megy talán komolyabban.

Nekem így első blikkre a hxxp://www.plus500.com/hu/ szimpatikus.

Hozzászólás

A FOREX kereskedés megismerésére (trendek figyelése, indikátorok, stb.) szerintem az OANDA FXGame az egyik legjobb. hxxp://fxtrade.oanda.com/forex_trading/fxgame/

A nagyon magas tőkeáttét pedig csalogató lehet, de nagyon nagy kockázattal jár, így kezdetben szerintem 1:30 fölé nem érdemes menni.
              Tóth Attila - http://tozsdetanoda.hu

Hozzászólás

Kedves Ati

Izgalmas volt olvasnom gondolatodat a tőkeáttétről.
                "A nagyon magas tőkeáttét pedig csalogató lehet, de nagyon nagy kockázattal jár, így kezdetben szerintem 1:30 fölé nem érdemes menni"

Ne vedd bántásnak, de ez finom mondva is igen nagy "butaság".

Gondolom a kockázatmeghatározásnál Te is csak a saját pénzedet veszed figyelembe, és annak pl:1%-át kockáztatod, legalábbis remélem, hogy így teszel, mert különben gyorsan eléred a számlád lenullázását. Abban az esetben ha így dolgozol, akkor milyen hátrányod származik a nagy áttétből, és persze a tisztánlátáshoz azt is tudni kell milyen előnyben lesz részed a nagy áttétnél.

Amikor ilyen hozzáoszlást olvasok pontosan tudom, hol tart a beírója a tanulási szakaszban, ezért csak remélni merem, hogy ezt a gondolatmenetet nem az általad folyamatosan reklámozott iskolában tanították

Hozzászólás

Tőzsdetanodára ne menjetek, én már megszívtam velük... Pedig látszott rajtuk, hogy határozatlanok, úgyhogy az én hibám is. Nagyon szeretnének segíteni, az tény, de még nem tudnak hozzá eleget. Semmi olyat nem hallottam ott, amit interneten ne olvastam volna. De debileknek és önállótlanoknak jó lehet, éppenséggel

Hozzászólás

kezdőtőzsdés eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

Találtam én is egy oldalt, ahol nagyon jól összeszedve találtam infót a forexről.

le is töltöttem egy ebookot, ami legalábbis nekem sokat javított az eddigi káoszon.

Kíváncsi vagyok, szerintetek menjek-e el a képzésre, mert most féláron van, bevezetőnek...

Egy kezdő

Üdv!

Ha olyan képzést szeretnél ahol nem indicatorokról és alakzatokról szól a dolog akkor tudom neked ajánlani: www.fxgo.hu

Nagyon érthető amit tanítanak és tényleg a lényeg.. egy remek ugródeszka!

Hozzászólás

lexer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Üdv!

Ha olyan képzést szeretnél ahol nem indicatorokról és alakzatokról szól a dolog
                      Idézet az oktatási tematikát bemutató oldalról:

Indikátorok
                       Trendkövető indikátorok
                       Momentum indikátor
                       Volatilitást mérő indikátorok
                       Forgalmi alapú indikátorok
                       „Magic mix” stratégia bemutatása

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Indikátorok
                         Momentum indikátor
                        StLui úgy le tudod lőni az embereket
                        De nekem határozottan tetszik a humorod
                        Itt vigyorgok a gép előtt.

Hozzászólás

Indikátorok
                           Momentum indikátor
                          Ez jó de a célját legalább elérte, mert már el is olvastad az oldalát
                          Amúgy attól hogy megmutatják mire jók az indikátorok még oktathatnak normális stratégiát, szóval lexer irhatna több mindent is:P

Hozzászólás

Red Fox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            StLui úgy le tudod lőni az embereket
                            De nekem határozottan tetszik a humorod
                            Itt vigyorgok a gép előtt.
                            Rekorder is lehetek fekete pontokban

forexmaniac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ez jó de a célját legalább elérte, mert már el is olvastad az oldalát
                            Amúgy attól hogy megmutatják mire jók az indikátorok még oktathatnak normális stratégiát, szóval lexer irhatna több mindent is:P
                            A 4 oldalas pdf-ben az indikátorok oktatási rész közé van beszúrva ez a sokat sejtető "Magic Mix stratégia" bemutatása. Index fórumra is beírták ugyanezt az oldalt de úgy hogy egy magánszemély blogját képzeltem oda, ezért IS olvastam bele

Hozzászólás

Rekorder is lehetek fekete pontokban

A 4 oldalas pdf-ben az indikátorok oktatási rész közé van beszúrva ez a sokat sejtető "Magic Mix stratégia" bemutatása. Index fórumra is beírták ugyanezt az oldalt de úgy hogy egy magánszemély blogját képzeltem oda, ezért IS olvastam bele
                              Igen, ezek a varázs indikátor csomagok a pórul-járt vagy mondhatnám tapasztaltabb embereknek egyből gyanús, ebből már lehet következtetni mennyire komoly egy kurzus.
                              Én is indexen láttam először és én is azt hittem, hogy egy tradernek a blogja akar lenni és bele is pillantottam pár percre, szóval jól reklámozza magát az ürge

Néha beszoktam nézni a bpforex-nek a "tradingroom"jába és nagyokat szoktam röhögni, mert ott is majdnem minden hónapban új csodaindikátor van fent az előadó chartján és jön mindig mellé a marketing duma hogy ez így meg úgy lett kifejlesztve és csak a whs-nél használják stb... közben meg nem több egy oscillatornál megfűszerezve mozgóátlagokkal ezt csak azért mondom mert tudom hogy te is náluk kötsz....

Hozzászólás

Working...
                              X