Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Valodiforex Szociális Kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Valodiforex Szociális Kereskedés

Szeretnél profi tréder lenni? Hamarosan csatlakozhatsz csapatunkhoz!

Részletek hamarosan

ezaz, királyság

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Részletek hamarosan
      Szinte éreztem:-)

Hozzászólás

antiBéZébiorobiPÉKÁTIZENKETTŐ_vékettő ??
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

1.) Troll level : non plus ultra
          2.) Belevág
          3.) Nem józan

Hozzászólás

chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            1.) Troll level : non plus ultra
            2.) Belevág
            3.) Nem józan
            kora délután drinkelni? amikor még mozognak a csártok?
            áhhh azt nem szabad!!

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Részletek hamarosan
              Én fórumfüggő vagyok lassan két éve, ne kérdezzétek miért, mert semmi de semmi (!) értelmes dolog nem történt itt.

No de, ez volt az oldalazós szakasz, a verseny kiírása ill. ez a felhívás felér nekem egy b@szott nagy egyméteres zöld gyertyával, remélem visszateszt nélküli emelkedés várható a továbbiakban

Hozzászólás

deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ......
                a verseny kiírása........
                b@szott nagy egyméteres zöld gyertyával.......
                akkor mégiscsak jóember ez a BéZé! cserébeigazánBefiZethetnélhozzá!
                ésBesZámolhatnálrólahogymilyen??

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  BZ versenykiírása egy f@rok kezdeményezés volt, igazán nem is tudom milyen céllal, főleg annak tükrében, hogy aztán el sem indult a versenyen (gondolom ebből mindenki levonta a következtetést, remélem még azok is akiknek nem volt tök egyértelmű rögtön az elején). Ebből adódóan nem kell befizessek ahhoz, hogy tudjam milyen

Ezzel szemben chARTist-nak respect a versenybe ölt energiáért, időért.

Hozzászólás

deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    BZ versenykiírása egy f@rok kezdeményezés volt, igazán nem is tudom milyen céllal, főleg annak tükrében, hogy aztán el sem indult a versenyen (gondolom ebből mindenki levonta a következtetést, remélem még azok is akiknek nem volt tök egyértelmű rögtön az elején). Ebből adódóan nem kell befizessek ahhoz, hogy tudjam milyen

Ezzel szemben chARTist-nak respect a versenybe ölt energiáért, időért.
                    okéy, okéy attól még nem kell engem komolyan venni, hogy nincs vigyori a végén

Hozzászólás

Ez valami perverzió? Befizetünk, iparikémkedünk, beszámolunk, netán szociáltradelünk, oktatjuk? És ragályos, vagy elszigetelt eset?
                      https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

Szerintem nem az ipari kémkedéssel van a gond, hiszen a stratégiák nyilvánosak. Eleve ezek a stratégiák is más stratégiákból lettek felépítve mert ugye nincs új a nap alatt. A stratégia ellopásával senki nem lesz sikeres, mert azzal rengeteget kell még melózni. Nekem az sem lenne megoldás ha 10-en befizetnek egy embert, aki aztán elmondja a véleményét. Azért nem jó, mert az az ő véleménye és nem az enyém. Azon kellene gondolkodni hogy 100 emberből miért sikertelen 95, és hogyan lehetne ezen javítani. Például egy skalp tanfolyamon nekem nem diasorok kellenek, kötések a múltból, és a pszicho sulykolása. A gyakorlati részre meg "csináld ahogy neked jó" típusú jó tanácsok. Pont fordítva kellene! 99% gyakorlat élő kereskedéssel és 1% a források megadására a technikai elemzésről, kockázatkezelésről, pszichóról és minden másról. Ezeknek természetesen nem 1% a jelentősége, de ezeket mindenki meg tudja tanulni és be tudja gyakorolni önállóan a kereskedési időn kívül.

Tehát ha megfordulnánk a lovon, lehet hogy jobban menne a lovaglás is!

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ez valami perverzió? Befizetünk, iparikémkedünk, beszámolunk, netán szociáltradelünk, oktatjuk? És ragályos, vagy elszigetelt eset?
                          befizetünk?
                          én bizisten soha nem voltam még fizetősnél.
                          ingyen is csak 2x.
                          eccer anno horváth andrison....de nem tudnám megosztani az élményeimet csak a pont véletlen mellettem himbálózó cickós traderről ahogy lelkesen ecsetelte hogy hagyjam az ótépét a picsába, mert a tengeren túlon korlátlan lehetőségek várnak rám....és én ittam minden szavát....
                          a második meg Birgi volt. Hát nem pont NFPre rakták?
                          ettől is teljesen transban vótam ezért megosztanivaló onnan se maradt....

most csak jót akartam Zolibának, hogy végre legyen már vki mert az elmúlt egy évben még senki se vállalta be innen, hogy igen, én befizettem,
                          pedig nem ciki, sőt a jólét jele lenne...

Hozzászólás

befizetünk?
                            én bizisten soha nem voltam még fizetősnél.
                            ingyen is csak 2x.
                            Én meg úgyse vallanám be, ha lettem volna fizetősnél...

Hozzászólás

falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szerintem nem az ipari kémkedéssel van a gond, hiszen a stratégiák nyilvánosak.
                              No, az enyém nem. És morcos lennék, ha részben vagy egészben szembejönne velem pl. a neten az, amin éveket dolgoztam. Csak úgy mondom.

Ellenben, ha valaki megkeres, szívesen segítettem eddig is. Néhányan már tanusíthatják.

Ez így korrekt.

Hozzászólás

Working...
                              X