Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Valodiforex Szociális Kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mi a f@sz Click image for larger version

Name:	gecc.png
Views:	337
Size:	187,6 KB
ID:	191330

Hozzászólás

• Látod equalizer ezt szerettem amikor napi kapcsolatban voltunk: adtál egy érdekes tippet, megnéztem, a saját stílusomra formáltam és lekereskedtem, mint ezt a mai EURGBP ötletet. Örülök hogy visszatértél, ne a politikán vitázzunk hanem keressünk sokat. Ez egy 2 órán belüli 8 r-es tréd volt, pedig eredetileg nem is terveztem ma trédelést, ezt tényleg kár lett volna kihagyni.

Hozzászólás

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        miért Te bejelentetted a a Tiedet ?
        csigavér, illetve mostmár lassan ideje lenne lezárnod a 10 lotodat.... bár felőlem mehet 9 ezer pipet is, annál jobban járok.

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        igen, en bejelentettem... 0.84773-nal alltam be, 900 pip a targetem es 1:10 az R/R... matematikai szoveges feladat... ezekbol az adatokbol szamolva, hol a SL?

a strukturat pedig most komolyan figyelem, itt dol el, hogy megyunk tovabb fel, vagy fordulunk lefele meg egy aljnyit... mert running flat gyanus a struktura most...

• Chucky
        Chucky kommentje
        Editing a comment
        a jelenlegi piaci körülményeknél szerencse lesz, ha 90 pipet elmegy valamelyik irányba, azért a reális elvárások fontosak a tradeben szerintem is simán benézhet a megelőző swing low alá, aztán majd onnan fel, de lehet még esik 1000 pipet, bármi lehet szóval igazából adjátok egymásnak a likviditást utoljára Tomy-tól láttunk 600-700 pipes tradeket a legaljától évekkel ezelőtt, amikor még voltak normális mozgások

• NQ kitörés vadászat, harmadszorra meglett

Hozzászólás

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        ez szep volt! es ahogy kinez, talan meg egy csucsnyit hagyhattad is volna...

• shortosgyula
        shortosgyula kommentje
        Editing a comment
        jaja egynek nem rossz a dolog eszmei értékét növeli, hogy közben sakkoztam a nagyobbik fiammal, a kisebbiket pedig fél kézzel tartottam. Forduló miatt zártam, a céláram még feljebb volt, de akkor úgy tűnt ennyi volt

• 3.5 R-es NQ short, álomsetupból kötve.

Hozzászólás

• Dax h1-en elég masszív long trendvonalhoz ért, longosoknak ideális beszálló.

Hozzászólás

• usdmxn-t longra érdemes nézni naposon, innen nagyot rallizhat equalizer

Hozzászólás

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          nekem ez a hely ahol egereszik elegge holtzona, nem talalok olyan strukturat ami buy setup-ot adna az en latasom szerint (vagyis az en olvasatomban nem vagyunk meg extrem ponton ahonnan tobb mint valoszinu fordulna)... ettol fuggetlenul rallizhat, ezzel egyetertek, hiszen volt egy impulzus es azota korrektal... valamikor biztos fordulni fog, az is lehet, hogy most, de ennek a valoszinusege alacsony... ha benne vagy meg akkor hajra, jo ponton szalltal be arra figyelj, hogy ez valoszinuleg csak egy running flat C hullama es innen meg van lefele... https://www.tradingview.com/x/yQ8qi6P4/ a pirossal jelzett korrektiv struktura egy indikacio, hogy talan ugyanaz tortenik... mert ugyanugy, volt egy felfele spike es aztan egy korrekcio amely joval bejott a spike alja ala... en majd kb. a piros kis jelzestol fogom keresni a fordulot.
      Working...
      X