Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Valodiforex Szociális Kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mi a f@sz Click image for larger version

Name:	gecc.png
Views:	239
Size:	187,6 KB
ID:	191330

Hozzászólás

• Látod equalizer ezt szerettem amikor napi kapcsolatban voltunk: adtál egy érdekes tippet, megnéztem, a saját stílusomra formáltam és lekereskedtem, mint ezt a mai EURGBP ötletet. Örülök hogy visszatértél, ne a politikán vitázzunk hanem keressünk sokat. Ez egy 2 órán belüli 8 r-es tréd volt, pedig eredetileg nem is terveztem ma trédelést, ezt tényleg kár lett volna kihagyni.

Hozzászólás

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        miért Te bejelentetted a a Tiedet ?
        csigavér, illetve mostmár lassan ideje lenne lezárnod a 10 lotodat.... bár felőlem mehet 9 ezer pipet is, annál jobban járok.

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        igen, en bejelentettem... 0.84773-nal alltam be, 900 pip a targetem es 1:10 az R/R... matematikai szoveges feladat... ezekbol az adatokbol szamolva, hol a SL?

a strukturat pedig most komolyan figyelem, itt dol el, hogy megyunk tovabb fel, vagy fordulunk lefele meg egy aljnyit... mert running flat gyanus a struktura most...

• Chucky
        Chucky kommentje
        Editing a comment
        a jelenlegi piaci körülményeknél szerencse lesz, ha 90 pipet elmegy valamelyik irányba, azért a reális elvárások fontosak a tradeben szerintem is simán benézhet a megelőző swing low alá, aztán majd onnan fel, de lehet még esik 1000 pipet, bármi lehet szóval igazából adjátok egymásnak a likviditást utoljára Tomy-tól láttunk 600-700 pipes tradeket a legaljától évekkel ezelőtt, amikor még voltak normális mozgások

• NQ kitörés vadászat, harmadszorra meglett

Hozzászólás

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        ez szep volt! es ahogy kinez, talan meg egy csucsnyit hagyhattad is volna...

• shortosgyula
        shortosgyula kommentje
        Editing a comment
        jaja egynek nem rossz a dolog eszmei értékét növeli, hogy közben sakkoztam a nagyobbik fiammal, a kisebbiket pedig fél kézzel tartottam. Forduló miatt zártam, a céláram még feljebb volt, de akkor úgy tűnt ennyi volt

• 3.5 R-es NQ short, álomsetupból kötve.

Hozzászólás

Working...
      X