Közlemény

Collapse
No announcement yet.

forexmentor.hu

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• forexmentor.hu

Sziasztok!

Rég jártam már erre, ha jól emlékszem akkor 2014-ben, amikor valamelyik fórumtémában épp az EUR/USD árfolyamáról beszélgettünk és 1,3xxx körül járt az árfolyam. Akkor egy tömeg indult meg ellenem, hogy hogyan gondolhatom én azt, hogy sokkal lejjebb megy majd az árfolyam, hiszen korrekció jön meg az 1,30xx nem esik el amíg nem volt 1,40xx meg stb.

Azóta jól tudjuk hogy hol járt és hol jár jelenleg is az árfolyam.
    Én 2014 óta nem jártam ide, mert nem láttam értelmét győzködni az embereket arról, hogy nem lehet hosszú távon sikeres valaki, ha csak a múltbéli (technikai) alapon elemzi a grafikont és fittyet hány a fundamentális háttérre.
    Akkor is, most is azt mondom, hogy a kettő elegye, vagyis a techno-fundamentális vonal az, ami biztosíthatja a sikert.

Nemrég 2 társammal együtt indítottam egy weboldalat, ahol teljesen ingyen elérhetőek az elemzéseink, és talán elsőként magyarországon: fundamentális hírfolyamot is üzemeltetünk, ami a devizapiacra, árupiacra és a részvénypiacra koncentrálódik. Igyekszünk nem rizsázni és pár mondattal mindig a lényeget leírni ill. mindezt közérthetően.

A továbbiakban egy teljes oktatási anyagot is közzé fogunk tenni, amin már dolgozunk, de kell még legalább 1 hónap, mert a teljesség igényével csináljuk. Természetesen ez is ingyen lesz elérhető.

Ha úgy gondoljátok látogassatok meg minket

Az árfolyam legyen veletek!
    www.forexmentor.hu

Orosz és mauritiusi felügyelet!
    Ezzel bepróbálkozik az ürge

Hozzászólás

Legjobb lesz ha bezárod ezt a topikot de bezárathatjuk magunk is.

Hozzászólás

MyBusiness, máshol kéne trollkodnod, ez nem a ovi, senki sem kért arra h a partnereinknél kereskedj. Ez első sorban egy mentor-program, tapasztalt tréderek közreműködésével.

Aki meg úgy dönt, hogy a partnereinknél kereskedik, azoknak szívesen megmutatjuk a saját platformunkból h a nagy összegeket is 24 órán belül kifizetik.

Akinek saját, megbízható brókere van, azokat is szívesen látjuk!

Hozzászólás

Sajnos te nézed ovisnak sőt egyenesen hülyének a fórumozókat, de nem sok babér terem itt neked majd.

Hozzászólás

Youssan, én elhszem, hiszek neked, hogy kifizetnek, és nem is kell elküldened a kimutatást a nagy összegekről. Engem csak egy dolog érdekel: áruld már el nekem, hogy ha ennyire jól megy a trade, minek foglalkozol ingyenes elemzéses videokkal, weblap működtetéssel, tanácsadással, embereknek statemented kiküldözgetésével? Komolyan mondom ezt sosem fogom megérteni. Neked - ha igaz amit írsz- már minimum Hawaii-on kellene kikapcsolódnod. Tudom, hajt egy vágy, hogy segíts, és jobban is fejlődsz ha közönség előtt elemzel stb...

Hozzászólás

Kedves Etna,

köszi a kérdést. Hát nem Hawaiion élek, hanem Írországban, sőt mind a hárman itt élünk és nem panaszkodunk. A Weboldalat meg azért csináltuk, hogy lássuk mennyire vagyunk képesek másokat is sikerre motiválni, ha egyáltalán képesek vagyunk rá.
              Többnyire az emberek (főleg a magyar) igen, arra gondolnak egyből, hogy de hol van a kutya elásva, hát elárulom nincs elásva

A weboldalnál igyekeztünk komplex szolgáltatást biztosítani, viszont nem akartunk feltételeket szabni. Az volt a cél, hogy hozzunk mindent egy helyre, amire egy trédernek szüksége lehet, ezért kerültek rá a partnereink is a weboldalra, akikkel több éves tréder tapasztalatunk van és ebből kifolyólag már némi árengedményeket és akciókat is ki tudunk csiklandozni belőlük.

Mert mire is van szüksége egy trédernek?

egy all in one-ra, ahol megtalálja a fontos, piacmozgató híreket, nálunk ez a "Piaci körkép", ahol elemzéseket talál, nálunk ez az "Elemző szoba", ahol talál oktatási anyagokat, nálunk ez a "Tanulószoba", ahol egy helyen találja a fontos piaci indikátorokat, nálunk ez a "Segédeszközök", illetve ahol talál megbízható kereskedési lehetőséget, ha még ezidáig nem talált.

Feltételezésem szerint lesz aki csak a hírfolyam miatt jön majd. Lesz aki az oktatóanyagra kiváncsi, de olyan is lehet aki pont egy megbízható brókert keres.
              A lényeg: aki eljön, megnézni, és hasznosnak találja, az úgyis visszajön, aki meg nem, az meg úgysem fog visszajönni.

Hozzászólás

Nem akarok szkeptikusan trollkodni, de ezen már túl vagyok. Ingyen mentorkodás, fund-tech, hírek, elemzések, infók, tananyag, all in, IB …
                Ha jól látom, még nagyon sok munka van a weboldal feltöltésével. Persze lehet, hogy megéri, mert épp Írországban alakul meg végre egy jó magyar forexes közösség…

Hozzászólás

Yossuan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ha úgy gondoljátok látogassatok meg minket
                  www.forexmentor.hu
                  Nem csúnya az oldal, láttam már sokkal rosszabbat is, de az ingyenességbe hamar bele lehet ám fáradni. Tapasztalatból mondom. Egyszerűen nem éri meg.
                  Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Egyszerűen nem éri meg.
                    lehet megéri neki, ha pár elvetemült regisztrál számlát az általa ajánlott gagyi brókereken keresztül.. egyébként moneymentor és Yossuan weboldala is komolytalan. nulla tartalom. értékelhetetlen színvonal. egyébként kezdőknek mondom most, hogy véleményem szerint, ha egy brókercég nevében szerepel a "capital" szó, akkor azt messze elkerülni.

Hozzászólás

xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      . egyébként moneymentor weboldala is komolytalan. nulla tartalom. értékelhetetlen színvonal. .
                      Ha egy kicsit régebben lennél a pályán, tudnád, hogy 2010-ben kezdtem a weboldalam, azóta nagyon sok mindent megosztottam rajta.
                      Viszont néhány hónapja minimalizáltam a tartalmat. Olyanoknak nincs kedvem irogatni, mint te.

Hozzászólás

lehet megéri neki, ha pár elvetemült regisztrál számlát az általa ajánlott gagyi brókereken keresztül.. egyébként moneymentor és Yossuan weboldala is komolytalan. nulla tartalom. értékelhetetlen színvonal. egyébként kezdőknek mondom most, hogy véleményem szerint, ha egy brókercég nevében szerepel a "capital" szó, akkor azt messze elkerülni.
                        Yossuan weblapja pont harmonizál a brókereivel.
                        Sztem ez nem tiszta, a scambe jelentkezik Mauritiusszal és Oroszországgal mint alternatíva.

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Olyanoknak nincs kedvem irogatni, mint te.
                          én nem bántásból írtam. de egy moneymentortól komolyabb honlapra számítottam.

Hozzászólás

én nem bántásból írtam. de egy moneymentortól komolyabb honlapra számítottam.
                            Nem szorul prókátorra de moneymentor az egyedi figura.
                            Rendszeresen kibukik, hogy igen tájékozott és ami ritka humora is van.

Hozzászólás

Köszönjük a véleményeket!

Több visszajelzést is kaptunk, hogy klassz dolog amibe belekeztünk és hogy nagyon átlátható és letisztult a weboldal. Ellenvélemények mindig is lesznek, ezt elfogadjuk.
                              Hamarosan bővíteni fogjuk a bróker-kínálatot is, mert mindenképpen szeretnénk egy alacsony szórású, mozgó spreades brókert is a partnereink között tudni.

Friss kedvezményes kereskedési ajánlat:

Jelenleg az Instaforex állt elő egy új, kereskedési volumen utáni spread csökkentési lehetőséggel, amit hamarosan közzé is fogunk tenni.

A másik ajánlata az éles számla kipróbálásáról szól:
                              minimum betét $1
                              viszont aki legalább $100-al kezd, az kap 2x $50 bónuszt, amiből az egyik egy 50%-os bónusz, de akkor a számlán 100% lesz a stop-out, a másik $50-es meg egy kupon-bónusz. Aki megelégszik a 30%-os befizetési bónusz + $50 kupon-bónusz lehetőséggel, annak a számláj'n 10% lesz a stop out és 1:1000-es a tőkeáttétel. 0,001 standard lot a minimálisan kereskedhető volumen
                              A bónusz kivehető, de a bónuszcsalások miatt, csakis 0,3*bónusz = lekereskedésre váró standard lot volumen után

(pénzkivételnél 24h belül mindig fizet, akinek számlakivonat is kell erről írjon személyes üzenetet; pénzfeltöltésnél viszont komolyak a kritériumok még 1 dollár befizetésénél is, mert felügyeleti követelmény, hogy kérjenek egy fényképet amin a befizető a kezében tartja azt a bankártyát, amivel befzetett, hogy kiszűrjék a csalásokat. Máskülönben nem fogadják el a befizetést -csak a névnek, az utolsó 4 számnak és a lejáratnak kell látszódnia a tulajdonosa mellett és ezt meg kell hogy előzze egy számlahitelesítés, útlevél, vagy ID + lakcímkártya, vagy névre szóló közüzemi számla)

Ami már működik a weboldalon:
                              "Piaci körkép" >>> napi többször frissül (eddig ez a leglátogatottabb oldalunk)
                              "Elemző szoba" >>> egyelőre hetente egyszer frissül
                              "Segédeszközök" >>> nézhető, szerkeszthető, elmenthető

Amin még dolgozunk:
                              "Tanulószoba" >>> készül, előreláthatólag június közepére elérhető lesz
                              Személyes mentorálás >>> elérhető a "Tanulószoba" elkészülte után
                              Youtube csatorna
                              Facebook oldal

Az árfolyam legyen veletek!
                              www.forexmentor.hu

Hozzászólás

Working...
                              X