Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex Klub

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az év utolsó, vérszegény, oldalazó napjai. Ilyenkor már kár erőlködni.

Kellemes karácsonyi ünnepeket, és boldog új évet mindenkinek!
    Azért nem volt ez a mai nap olyan rossz majdnem eltaláltam a csúcsot és a völgyet a beadott megbizásokkal... habár megnyithatta volna 15 ó-kor azt a 2 vételi megbizásom is a ''szemét'', de azokat valahogy mellőzte.
    Kösz a jókivánságokat!

Viszont kivánok mindenkinek: Kellemes karácsonyi ünnepeket, és boldog új évet !
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• És itt az XTB-n a nagy kérdés??? Zárni vagy nem zárni???
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        És itt az XTB-n a nagy kérdés??? Zárni vagy nem zárni???
        Demón nagyon jól nyomod. Most már lássuk a valóságot is.

Hozzászólás

• cane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Demón nagyon jól nyomod. Most már lássuk a valóságot is.
          Nekem nagyon megfelel minden ''demó'' számla szépen bevásároltunk belőlük Karácsonyra

Hozzászólás

• C@maro, nagy troll vagy, ha éles, ha demó, tökmindegy, grat

Amúgy nem mindegy, miben nyomja? Először demóban kéne alkotni valamit, aki már ott tud, nálam az is értékelendő

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              C@maro, nagy troll vagy, ha éles, ha demó, tökmindegy, grat

Amúgy nem mindegy, miben nyomja? Először demóban kéne alkotni valamit, aki már ott tud, nálam az is értékelendő
              Kösz Tudod David, engem nem nagyon izgat a kereskedésen megnyert vagy elvesztett pénz, már amit többszörösen megnyertem. Inkább fájnak olyan dolgok, mint a kintlévő ''be nem hajtható'' 80Milkóm és az a 10M feleslegesen kifizetett bírósági, ügyvédi, behajtási illetékek , amiért keményen megdolgoztam az elmúlt 26 évben. Isten forgassa ''AZ ELKÖVETŐKET'' tovább ott ahol vanak.
              Lehet '' nagy troll vagyok'' BUÉK!!! és sok sikeres pippet a jövőben.

Hozzászólás

Kösz Tudod David, engem nem nagyon izgat a kereskedésen megnyert vagy elvesztett pénz, már amit többszörösen megnyertem. Inkább fájnak olyan dolgok, mint a kintlévő ''be nem hajtható'' 80Milkóm és az a 10M feleslegesen kifizetett bírósági, ügyvédi, behajtási illetékek , amiért keményen megdolgoztam az elmúlt 26 évben. Isten forgassa ''AZ ELKÖVETŐKET'' tovább ott ahol vanak.
                Én drukkolok, majd írd be valahova, ha visszakaptad Kívánom, kapd meg jövőre, akárhány milka, megdolgoztál érte!

Bírom a trollokat, főleg, akik tudnak is emellé, Kockásseggű is nagy forma, nem akármilyen tudással

Ha Pesten jársz, ugorj be hozzánk, csak írj itt rám majd

Hozzászólás

Detto hasonló a fájdalom.
                  26 év ment a kukába.
                  Én szerencsére "megúsztam" ennek csak a negyedével, mert csak 25%-om van a cégben aminek a saját tőkéje még 82M volt év elején. Soha, egyetlen évben sem volt veszteséges, de most áprilistól augusztusra (mióta nem dolgozok) már sikerült egy 10-es minuszt összehozni....
                  Olvastam itt nemrég valakitől hogy mennyivel biztonságosabb a tőzsdénél vállalkozni.... talán.... 51%-tól..vagy még inkább csak full egyedül.
                  Abban a műfajban hiába vagyok az egyik legjobb szakember, nulláról újrakezdeni kurvára nincs kedvem. (berendezéseket sem akarnak adni. jogilag ez megtehető. Magyarország, így szeretlek de már nem sokáig.
                  Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Összegyűjtöttem egy táblázatba a 2017 évi tőzsdei szünnapokat. Ugyan formailag ez a forex kereskedésre nem vonatkozik, de a jellemzően radikálisan lecsökkenő forgalom miatt jó tudni, mikor nem érdemes egész nap a gép előtt ülni. Gondoltam megosztom, hátha valaki számára hasznos lesz az információ!

BUÉK!

Hozzászólás

• Beszámoló Vladimir Ribakov előadásáról.
                      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Beszámoló Vladimir Ribakov előadásáról.
                        előbb-utóbb kitiltatod magad már a regisztrációnál, minden rendezvényről

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          előbb-utóbb kitiltatod magad már a regisztrációnál, minden rendezvényről
                          Kint lesz a fotóm már a bejáratnál, meg a biztonsági őröknél.

Hozzászólás

• DAX daytrade

Lassan már 20-30 pontnak is örülni kell.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Nem rossz az 2-3 lottal.

Hozzászólás

Lassan már 20-30 pontnak is örülni kell.
                                Szerintem nem csak ennek a 30 pontnak kell orulnod, hanem, hogy olyan rendszert sikerult osszeraknod, melynek segitsegevel a nagy valoszinusegu helyzet felismeresetol kezdve a belepesi pont megvalasztasan at, a raepitesig es a stophuzasig jo rr mellett tenylegesen ki is tudod azt venni. :-)
                                Szivbol gratulalok es szoritok, hogy az anyagi es mentalis mozgastered mielobb lehetove tegye a jelenlegi tetek sokszorosaval, a szabadsag jegyeben akar magasabb idosikon is megjatszani ezeket a helyzeteket.

Hozzászólás

Working...
                                X