Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex Klub

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockas
    kommentálta válaszát
    jól látom hogy fél nap alatt bezárt a bazár?
    Kötéslisták kielemezve, pozíció betöltve.
    Ez van. Így jár ki későn kapcsol.

vagy a miniszterelnökük + a fél kormány után annyi lett a Máltai lovagrendnek is?
    Nincs ezeknek valami derivatív devizájuk? Pl Máltosz? Shortolnám azonnyombusz.

• kockas
    válaszolt
    https://www.portfolio.hu/uzlet/20191...-cukrot-409153

Szólj hozzá::

• Forex Klub
    válaszolt
    Aki lemaradt a reggeli DAX felfutásból, az kapott újabb belépési lehetőséget később.
    Csatolt fájlok

• kockas
    kommentálta válaszát
    mondhatni rossz pénz nem vész el!
    de most inkább trendvonalasan "húzzál" innen inkább el
    a TricomFx nem volt elég !? //küldd be nekik azt a kivonatot
    Utoljára szerkesztve a következő által: kockas; 2019-12-04, 11:48.

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    szerencsére a trendvonalakat nehezebb ellopni, a legtöbben sz@rul húzzák, úgy meg sz@rt se ér egyébként is levédettem és beperelek mindenkit aki jól húzza

• equalizer
    kommentálta válaszát
    Egyetertek Janoval, az Elliott magara nem tul hatekony eszkoz... de talan a hullamzas megertese megis az... talan a leghatekonyabb az osszes kozul... ki tudja?! A lenyeg, hogy mennyi $$$-t hoz a sajat eszkozod.... csakis ez az egyetlen fontos reszlet.

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Na igen Jano, kicsit már nekem is olyan érzésem van, hogy ez az Elliott mint valami kincs lenne, amit még lopni is megér, annyira értékes... Holott egyrészt legalább ilyen jó eszközök is vannak, másrészt értő kezek is kellenek hozzá...
    Elliottal is meg lehet fogni a trendeket, ennyi Pszichóra pedig az Elliott is kevés, ahogy a világ legjobb eszköze is. Ettől függetlenül más cuccát pénzért oktatni gáz Mindegy, mi az. Anno H. Andris is eljátszotta ezt...
    Utoljára szerkesztve a következő által: David Chateau; 2019-12-03, 19:16.

• Jano
    kommentálta válaszát
    mintha láttam volna már ezeket a screencastos ábrákat tán a Prechter könyvbe (?). a kedvencem mindenesetre az elliot bögre. nem tartom sokra az EW-t szerintem csak 1 - tán nem is tul hatékony - eszköz, amit persze illik ismerni, de ez a bögre ez elég jol néz ki. igazán vagány akkor lenne, ha mondjuk csak melegre jönnének fel az ábrák és ha kihül a tea akkor mondjuk nem látszana.. termobögre
    https://kemporium.com/products/ellio...heat-sheet-mug

Ami Yota chartját illeti.. elég nehezen látni ez november 8-a? látom.. hmm jo kis trada, jo felismerés volt ott az előző session rangeléséből trendfolytatásra játszás. Nem kell több egy jó tradéhoz: go with the flow. a trend megbocsát mindent ha vele mégy, nem kell beleállni supportba, nem kell tökösnek lenni kitöréskor elég ha szépen okosan lebegünk az árral.. na erre mondjuk jo az EW: elkerülni a rázósabb részeket.

ja. köszi a megosztást. tanulságos volt.

• Forex Klub
    kommentálta válaszát
    A rendszer Nagyferenczi László szellemi terméke. Ahogy ő a szerzője a Kerülj előnybe Elliottal - Építőelemek c. könyvnek is.
    Yota megkapta tőle a jogot, hogy oktathassa a rendszert. Gábor kért jogot arra, hogy "beszélhessen" a sávos RSI-ről, de úgy tűnik itt valami nagy félreértés történhetett. Szerintem ezt a helyzetet Laci hamarosan egyértelműsíteni fogja. Már csak azért is, mert a Gábor a Laci könyvéből is szemrebbenés nélkül használt fel képeket, és komplett mondatokat, minimális módosítással! Bal oldalt a Laci könyve, jobb oldalt a Gábor fizetős oktatása!
    https://www.screencast.com/t/Lmq9Hc1NYH8n

Azt legalább egyelőre nem tagadja, hogy a rendszer a Lacié.
    https://www.screencast.com/t/KJXmPQzPZ
    Utoljára szerkesztve a következő által: Forex Klub; 2019-12-02, 20:31.

• ANONYMOUSFX
    válaszolt
    Kép remélem mindent elmond :-) Zöld vonalakkal akartam szemléltetni, hogy ez a pozícióépítés volt erős minuszba is. Nagy volt a kockázat.

• pompey
    válaszolt
    Sok minden történt amióta nem voltam így egy-két dolog már tárgytalan illetve, próbálok megfelelni a moderálási javaslatnak

Az RSI botrányhoz annyit fűznék hozzá, hogy a pénteki videó után vannak kétségeim, most már nekem is, hogy az a tudás anyag honnan is származik. Amíg azt nem láttam nem volt semmi kivetni való az RSI sáv használatban, hisz a neten nagyon sok RSI sáv anyag van fent. Kérdésem ezzel kapcsolatban, ami nekem homályos és nehezen tudom elhelyezni magamban, hogy akkor most ez az Elliott-RSI kereskedési rendszer akkor csak Cimballi szellemi terméke vagy Cimballi és Yota szellemi terméke mert a videóban az jött le hogy közös a termék?

Hogy egy kicsit legyen "szakmai" és rajzos feladvány is hoztam egy képet elemzésre:
    Csatolt fájlok

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Nem minden. Rengeteg jo beiras van a forumon. Toled is van jopar. Csak ezek a charton valo kekeckedesek egymassal, higy kinek mi a fontos, ki miben hisz es az enyem jobb mint a masik, meg ki mit lopott a masiktol. Na ezeknek abszolut semmi ertelmuk, csak egofitogtatas mindenki reszerol. Neha meg en is reagalok ilyenekre, ram nezve gaz.

• Forex Klub
    kommentálta válaszát
    Egyszer már kitaláltam, működött! Magam se értem minek is jöttem vissza. Talán mert hívtak, de már azok sem akarnak ide írni, akik ezt tették.

• moneymentor
    kommentálta válaszát
    Nincsenek körök, így nincsenek eredmények se.
    Egyébként minden hozzászólás időpazarlás?

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Oke, de ezek a korok evek ota mennek koztetek es meg mindig semmi eredmenye. Nekem mindegy, nem az enyem a forum, nem az en idom pazarlodik immar
Working...
X