Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bináris kereskedés-oktatás

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

10:30-kor fogyasztói árindex adat lesz, angolfonttal érdemes kereskedni, csökkenést várnak, Bináris Opcióval azért érdemes kereskedni, mert csak az elmozdulás irányát kell eltalálni.

Hozzászólás

joci987 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      10:30-kor fogyasztói árindex adat lesz, angolfonttal érdemes kereskedni, csökkenést várnak, Bináris Opcióval azért érdemes kereskedni, mert csak az elmozdulás irányát kell eltalálni.
      Rulletten azért éri meg pirosra, vagy feketére tenni, mert csak a színt kell eltalálni!

Hozzászólás

stock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Rulletten azért éri meg pirosra, vagy feketére tenni, mert csak a színt kell eltalálni!
        Hát ez pontosan az a játék. Mivel az "opció" megtévesztő (opciós kereskedés a tőzsdén) le kell törölni a palettáról ilyen néven.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

Így lesznek az ellenségekből barátok. 2:30-tól.

Hozzászólás

Andor egy igazi marketing Állat bejelöl facsén majd pont akkor videózza a a monitort amikor visszaigazolom. Hihetetlen, ha nem lenne ki kéne találni. Jó nagy haverok vagyunk egyszer futottam össze vele 2 percre egy szálloda éttermében

Még egyszer leírom ha eddig még nem tettem elégszer: a bináris opció egy ****ság, csak a brokernek jó- meg Andornak...

Hozzászólás

Nem is olyan régi ez a topic http://forum.tozsde.hu/brokercegek/1...le-option.html

Hozzászólás

A károsultak pedig egyre csak szaporodnak!
                https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet...5000-forintert
                Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Megalith
                  Megalith kommentje
                  Editing a comment
                  "Nem lehetne szakemberekhez fordulni tanácsért?" Remélem nem magadra gondoltál. Előbb mennék Andorhoz, mint hozzád.

• Megalith
                  Megalith kommentje
                  Editing a comment
                  Megérdemlik. Bizonyos oktatókon annyira látszik, hogy átverik a népet. Ha ezt nem veszik észre, akkor megérdemlik a sorsukat.

• moneymentor
                  moneymentor kommentje
                  Editing a comment
                  Megalith

Engem nem azért fizetnek, hogy téged győzködjelek.

De ha már kérdezted, én
                  - felmértem volna az ügyfelet (MIFID is előírja)
                  - mutattam volna alternatívaként ingyen neki néhány kockázati besorolásának megfelelő portfóliót
                  - a kidobott 150 ezerből nyithatott volna (rajtam keresztül) saját magának egy számlát (ha már mindenáron online akar kereskedni)
                  - amin bemutattam volna (akár ingyen is) néhány termékosztályra néhány átgondolt stratégiát
                  - és folyamatosan tarthattuk volna a kapcsolatot...

Hülyének is megérné, igaz jóindulatú barátom?
              Working...
              X