Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsdei képzés kezdőknek!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tőzsdei képzés kezdőknek!

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Tőzsdei képzést vállalok(részvénytőzsde,nem forex) kezdőknek,mindennel együtt ami a sikeres kereskedéshez kell.Árban megegyezzünk

info: whocarezthis@gmail.com
    Utoljára szerkesztve a következő által: Becoka`; 2009-07-07, 08:47.

Írhatnál magadról valamit.
    Mikor, mit és hol tanultál? Mennyire kezdőknek kívánod tartani a képzést?

Magamat is kezdőnek tartom még, de szerintem én már nem lennék neked célközönség.

Hozzászólás

Kb. 1 éve tőzsdézek,sok könyvet elolvastam,a netes anyagokat is,illetve apám is sokat segített,meg egy netes tanfolyamot is végig csináltam,mindent itthonról tanultam.
      Olyanokat szeretnék képezni akik most ismerkednek\ismerkedtek meg a tőzsdével,és szeretnének komolyabb szinten kereskedni.

Hozzászólás

Becoka nem akarlak megbántani de 1 év az szerintem rettenetesen kevés.
        Practise and Enjoy...

Hozzászólás

Becoka, én drukkolok Neked!

Az egy év meg szerintem nem feltétlenül kevés. Attól függ mennyit foglalkozol/foglalkoztál vele... Innentől kezdve pedig a lelkiismereted van a hangsúly
          Azt azért elmondanám, hogy nincs annál jobb érzés, mint amikor valakinek tényleg gyökeresen meg tudod változtatni az életét az átadott tudással/tapasztalattal. Bár ezt nem biztos, hogy már az első diákodnál el tudod érni...

ui:Esetleg ha megrohamoznának a tanítványok, és nem bírnál velük, felhívnám figyelmed ajánlói programunkra:http://www.tozsdetanoda.hu/karrier/ajanloi-program/
          TőzsdeTanoda.hu - Mindenkiből lehet sikeres tőzsdei kereskedő!

Hozzászólás

Én voltam a Tőzsdetanodán, de nem ajánlom senkinek. Kidobott pénz volt, semmi olyat nem hallottam, amit interneten ne tudtam volna elolvasni. Ráadásul azt is nyugdíjas tempóban. Tipikusan az volt, hogy valaki, akinek magának sincs elég tapasztalata, tanítani akarja...

Hozzászólás

Sziasztok!

Én csak szájtátva olvastam ezt a korábbi eszmecserét!
              Bár már rég elhalt ez a topic, nem bírom megállni, hogy utólag ne írjam meg az észrevételemet.

Hogy valaki oktatni akar, aki egy éve olvasgat a neten ezt-azt, meg az apja is elejtett már neki pár infót. És olyanokat akar oktatni, akik komolyan gondolják a tőzsdézést. Hát ez egy röhej. YouTube-ra kívánkozó baromság. És még volt aki bátorította.
              Hihetetlen. Ekkora tudása itt mindenkinek van. Sőt szerintem sokkal több. Én is tőzsdéztem éveken át a BÉT-en, tanfolyamokat is tartottam egyéb szakmában, mégsem merném oktatni a tőzsdézést, hiszen ahhoz ennél sokkalta nagyobb tudás kell.

Az volt a legfurcsább, hogy nem volt aki leállította volna kategórikusan ezt a tudatlant.
              Na ennyi
              "Only the game can teach you the game." (Jesse Livermore)

Hozzászólás

Sziasztok megtaláltam a szent grált.
                http://www.youtube.com/watch?v=x50kKIdMDj0

Azaz értékesítés. Találj ki valamilyen stratégiát. Nem kell annak mindig működnie ez benne a jó hír.
                Lásd tegnap is divergenciáról esett szó a spike osk-n ami miatt sokan csődbe mentek a brókerszámla tanfolyamnál. A kitalálója nem sokat tett hozzá picit megcsűrte csavarta és megszületett a spike. Mindenki tudja,hogy hónapok óta minuszos, de vannak benne kecsegtető napok.
                Na ezeket ki kell ragadni!
                ........
                Nem akarok jobban belemenni.

De a szent grál igazában nem a tradelésben rejlik eleinte, hanem hogy ráhúzzál a stratégiádra egy szép csomagot kicsit megfűszerezd mlm rendszerben tanultakkal és voálá már mehetsz is miden tanfolyamod után messziföldekre utazni.

Ez megy a nagyvilágba.
                A tőzsde igazából csak egy eszköz, amit ha igazából nem arra használsz ami kézenfekvő lenne, akkor lenne belőle fix bevételed.
                Ez a biztos ez a szent grál.
                Fejleszd magad és add el. Ilyenkor csak garantáltan eladni fogsz.
                Láttál valaha bizonyítékot arra, hogy hosszútávon valakinek működik a stratégiája?
                Az lenne a szent grál és már rég lemásolták volna sokan és inkább azt oktatnák.
                Nincs.
                Az értékesítésbe van. Minnél több tanfolyamra elmész te is rájössz. Kapsz egy nagy fityiszt hosszútvon. Ideje lassan felébredni.

Hozzászólás

Juhasz_Daniel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Azaz értékesítés. Találj ki valamilyen stratégiát. Nem kell annak mindig működnie ez benne a jó hír.
                  Lásd tegnap is divergenciáról esett szó a spike osk-n ami miatt sokan csődbe mentek a brókerszámla tanfolyamnál. A kitalálója nem sokat tett hozzá picit megcsűrte csavarta és megszületett a spike. Mindenki tudja,hogy hónapok óta minuszos, de vannak benne kecsegtető napok.
                  ........

De a szent grál igazában nem a tradelésben rejlik eleinte, hanem hogy ráhúzzál a stratégiádra egy szép csomagot kicsit megfűszerezd mlm rendszerben tanultakkal és voálá már mehetsz is miden tanfolyamod után messziföldekre utazni.

Ez megy a nagyvilágba.
                  A tőzsde igazából csak egy eszköz, amit ha igazából nem arra használsz ami kézenfekvő lenne, akkor lenne belőle fix bevételed.
                  Láttál valaha bizonyítékot arra, hogy hosszútávon valakinek működik a stratégiája?
                  Nincs.
                  Az értékesítésbe van. Minnél több tanfolyamra elmész te is rájössz. Kapsz egy nagy fityiszt hosszútvon. Ideje lassan felébredni.
                  Teljesen egyet értek!

Sokan jottek hozzánk mondva, hogy itt meg ott tanult forex-ezni, meg enyyit és ennyit keresett a demó számlán. Aztán berakja a kis 200$ ját és egy héten belul elveszíti!

Ahhoz hogy valaki jól csinálja nem kell nagy tanfojam!
                  HTML kód:
                  www.babypips.com/school
                  Itt minden fontos infó megvan angolul! Ha ezt bemagolod nem kell semmi más!

A legfontosabb hogy jól állítsd be a SL/TP arányt!
                  Én személy szerint 1:4 vagy 1:5 ben csinálom!
                  Olyan nincs aki minden pozíciót profittal zár. Az átlag fele fele!
                  De ha megvan a Stop Loss / Take Profit a fenti arányban akkor profitot termelsz lassan de biztosan!

Hozzászólás

tanfolyamot nem j-vel írjuk.

Hozzászólás

Koszi!
                      majd oda fogok figyelni a jovoben

Hozzászólás

http://www.youtube.com/watch?v=QlDCdSbumOw

Hozzászólás

Forex oktatás

Én vállalok forex oktatást, viszont nem hagyományos módon, nem tanfolyam jelleggel és nyitott lapokkal. 2 éve kereskedek (munka mellett-közben, éjjel-nappal), ebből másfél évig veszteségesen. Az elmúlt 6 hónapban nyereséges voltam, átlagosan havi ~14%-os profitot termelve (legrosszabb hónapom a december volt, 2%-kal, az összes többi hónapban min. 10%-ot csináltam). A számlámat és a módszereimet bárki megtekintheti. Én azt tudom átadni, ami nekem működik, oktatást ennek fényében vállalok, csak hétvégén (hétközben dolgozom) és egyelőre csak 4 olyan személynek, aki angolul legalább olvasni képes. Egyéni oktatást végeznék, amit inkább konzultációnak hívnék és ami arról szólna, hogy hogyan korrigáljuk a kereskedési szokásokat ahhoz, hogy a nyereségességet eredményező szokások domináljanak, ne a veszteséget eredményezőek, illetve átadom azt a néhány módszert, amivel én nyereséges tudok lenni + az ehhez tartozó mt4 template-eket. Nem vagyok guru, csak tapasztaltam egyet s mást, nem célom, hogy mindenről mindent tudjak, csak azt és arról, ami elegendő a nyereséges kereskedéshez. A konzultáció óradíjas lenne, 8000Ft/60 perc, emellett telefonon/email-en hétközben is rendelkezésre állok, illetve a konzultációs periodus alatt - ha valakinek van számlája (demo vagy live - it's up to you) - azt ingyen és bérmentve havi kb. 4%-kal megnövelem ; ) Veszteséges vagy kezdő fx kereskedőket várok, nyereségeseknek nincs mit tanítanom. Heti egy alkalom elegendő lenne. Ha ez felkelti érdeklődésed, hívj: András 36-30-573-7594

Az alábbiakhoz azt a jó hírt hozzátenném, hogy a szent grál létezik. Sőt, nem csak egy van, számtalan. Talán inkább az a baj, hogy túl sok van belőle, az emberek egyiktől a másikig ugrálnak, ahelyett, hogy megértenék őket.

Juhasz_Daniel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

........

Ez megy a nagyvilágba.
                          Nincs.

Hozzászólás

Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én vállalok forex oktatást, viszont nem hagyományos módon, nem tanfolyam jelleggel és nyitott lapokkal. 2 éve kereskedek (munka mellett-közben, éjjel-nappal), ebből másfél évig veszteségesen. Az elmúlt 6 hónapban nyereséges voltam, átlagosan havi ~14%-os profitot termelve (legrosszabb hónapom a december volt, 2%-kal, az összes többi hónapban min. 10%-ot csináltam). A számlámat és a módszereimet bárki megtekintheti. Én azt tudom átadni, ami nekem működik, oktatást ennek fényében vállalok, csak hétvégén (hétközben dolgozom) és egyelőre csak 4 olyan személynek, aki angolul legalább olvasni képes. Egyéni oktatást végeznék, amit inkább konzultációnak hívnék és ami arról szólna, hogy hogyan korrigáljuk a kereskedési szokásokat ahhoz, hogy a nyereségességet eredményező szokások domináljanak, ne a veszteséget eredményezőek, illetve átadom azt a néhány módszert, amivel én nyereséges tudok lenni + az ehhez tartozó mt4 template-eket. Nem vagyok guru, csak tapasztaltam egyet s mást, nem célom, hogy mindenről mindent tudjak, csak azt és arról, ami elegendő a nyereséges kereskedéshez. A konzultáció óradíjas lenne, 8000Ft/60 perc, emellett telefonon/email-en hétközben is rendelkezésre állok, illetve a konzultációs periodus alatt - ha valakinek van számlája (demo vagy live - it's up to you) - azt ingyen és bérmentve havi kb. 4%-kal megnövelem ; ) Veszteséges vagy kezdő fx kereskedőket várok, nyereségeseknek nincs mit tanítanom. Heti egy alkalom elegendő lenne. Ha ez felkelti érdeklődésed, hívj: András 36-30-573-7594

Az alábbiakhoz azt a jó hírt hozzátenném, hogy a szent grál létezik. Sőt, nem csak egy van, számtalan. Talán inkább az a baj, hogy túl sok van belőle, az emberek egyiktől a másikig ugrálnak, ahelyett, hogy megértenék őket.
                            Elképesztő!

Már fél éve plusszos vagy?
                            És már tanítasz is???
                            Az órabéred sem gyenge...

Sok sikert,

Hozzászólás

Konzisztensen vagyok plusszos, minden hónapban és nem összességében. Előtte konzisztensen voltam mínuszos, minden hónapban és összességében is.
                              Nem tanítok, az egy másik szakma. Átadom azt, ami műdödik.
                              Ennek az órabérnek a 2-3x-osát fizeted ki, ha kihívsz egy gázszerelőt, aki nem tanítja meg neked, hogyan csináld magad legközelebb, nem készül fel arra, hogy összeállítsa a feladataidat és aki nem fog telefonon, e-mail-en segíteni, hogy megtanuld a szakmát. Ha felhigítod az időt, rájössz, hogy az órabér ennél sokkalta rosszabb és jó messze van egy gázszerelőétől, aki 20 percet piszmog a készülékeden amit 10eFt-nál alább nem úszol meg.

De pontosan nem olyanokkal szeretnék foglalkozni, akik restek a gondolkodásra, hanem olyanokkal, akik másból is ki tudnak indulni, mint saját magukból. Aki a forexben nyerő akar lenni, annak ez egy fontos tulajdonsága kell, hogy legyen.

Továbbá, ha valakinek van 1mFt-ja és hagyja, hogy csináljak neki havi ~4%-ot a számláján (nem kötelező, nekem ez csak plusz teher), akkor már ingyen is van neki a konzultáció. Mi olyan elképesztő ezen az ajánlaton?

Persze nem muszáj elhinni hogy működik amit csinálok, de ez már egy másik történet és ezt inkább azzal szeretném átbeszélni, aki komolyan gondolja a forexes pályafutását. Csatoltam a nyereséggörbémet (pontosabban a balance-görbémet). A tiéd jobb?

moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Elképesztő!

Már fél éve plusszos vagy?
                              És már tanítasz is???
                              Az órabéred sem gyenge...

Sok sikert,
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                              X