Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

pénzÜGYES

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nyiss számlát a minimális ajánlott összeggel weboldalamon keresztül és kereskedj velem!

Ezt a harmonikus iskolapéldát 10 napja osztottam meg a Facebook csoportomban. Még profitálhatsz Te is belőle.
    https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• Elindítok egy Kecskeméti Tőzsdés Klubot.

https://www.facebook.com/groups/283912702461281/

Egyelőre az előkészület folyik, hamarosan szervezzük az első összejövetelt.

Csatlakozz, hívd meg ismerőseidet is, majd jelentkezz a meghírdetett időpontokra.

Hozzászólás

• Mától bárki kipróbálhatja a pénzÜGYES weboldalon keresztül a Plus500 bróker platformjait és termékeit.

Kérek mindenkit, hogy

- látogasson el a weboldalamra ( https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek )

- kattintson rá a plus500 felület bármely kezelőgombjára (pl. További részletek, Vétel, Eladás)

- a megnyíló plus500 oldalon kattintson a kék "ingyenes demo számlát" vagy "Nincs számlája? Regisztráljon most!" szövegre

- regisztráljon, nyisson egy demo számlát az email címe és egy jelszó megadásával (ez ingyenes, semmi kötelezettséggel sem jár)

- jelezze nekem, ha működik (kommentben, üzenetben, emailben, stb).

Ezzel a plus500 backoffice-t szeretném tesztelni.

Köszönöm a segítséget.

Hozzászólás

• Felmerült a kérdés, miért ajánlom a plus500-t is az XTB mellett/helyett ?

Nem kell ezt túlbonyolítani: diverzifikáció.

- egy picit más, de nagyon széles a termékskála ( 2000+ CFD)
          - picit más, de jól kezelhető, egyszerű, weben bárhonnan elérhető a platform
          - picit más, de nagyon jó a mobilalkalmazás
          - picit kevesebb pénz is elegendő a valós számlanyitáshoz, így kezdőknek inkább ajánlható (már 30 ezer forint is elég bankkártyás befizetés esetén, amivel néhány alappozíciónyi nyitható a kiválasztott termékből)
          - korlátlan idejű, ingyenes demo a tanuláshoz, gyakorláshoz, elemzéshez
          - egyszerű váltás demo és valós számla között
          - gyors ügyfélszolgálat
          - szakmai számla lehetősége (akár 300-szoros tőkeáttétel)
          - csökkenti a piaci kockázatot, ha több helyen is van számlánk
          - dinamikusan fejlődő tőzsdei cég, a világ több pontján felügyelve
          ...

- az XTB mt4 nálam marad elemzésre, tesztelésre, xStation szűrésre, webes kereskedésre, plus500 diverzifikációra, mobilos kereskedésre...

Szóval csatlakozz Facebook csoportomhoz, hogy segíthessek.

Nyiss egy demo számlát a weboldalamon keresztül, próbáld ki:

Hozzászólás

• equalizer
            equalizer kommentje
            Editing a comment
            Misi, egy ideje az volt az erzesem, hogy komolyan vetted azt, hogy elkezdesz valos segitseget szolgaltatni... es erre most ezt kell hallanunk toled?

A plus500 az egyik legrosszabb hely ahova a penzedet tudod kuldeni, hiszen you can kiss your money good-bye... Nekem a plus500-nal volt az elso szamlam nyitva 2014-ben... 1000 eurot raktam be es valami veletlenszeru csoda folytan, hiszen 0 fogalmam sem volt a kereskedesrol annak idejen, sikerult megotszorozni a summat par nap alatt. Egesz jo erzes volt! Addig amig az altalad dicsert "gyors ugyfelszolgalat" kezere nem kerultem amikor vissza akartam utaltatni a szamlamra a kb. 5000 euronak megfelelo dollart...na akkor ez a gyors ugyfelszolgalat kb. 3 honapos vita soran asszondta, hogy nem utal semmit mivel megsertettem a szerzodesben kisbetuvel feltuntetett skalpolas ellen szolo cikkelyt. Nemhogy a profitot nem utalja vissza, de a befektetett alaptoket is zarolja... na azota nem tudok hozzaferni a szamlamhoz meg annyira sem, hogy bekossek egy bazi nagy poziciot all-in modra... a befektetett osszeg pedig annyira kicsi volt (1000 eur), hogy nem volt erdemes amiatt semmilyen mas amugyis ertelmetlen procedurat inditsak ellenuk, elkonyveltem a veszteseget es rairtam a tanulasi koltsegre. (ja es megjegyzem: sosem skalpoltam naluk... amire aszondtak, hogy skalp es amiatt zaroltak mindenemet, az egy egyetlen teves iranyba nyitott pozi volt amit azzal korrigaltam, hogy zartam kb. 10 masodperc alatt es be is nyitottam a jo iranyba... arrol ne is beszelve, hogy a "skalpolas" fogalom a szerzodesben nem volt definialva... vagyis a trade nyitasa es zarasa kozott eltelt minimalis ido, hogy ne foghassak rad, hogy skalper vagy, sosem volt meghatarozva...)

Igy hat amikor asszondod, hogy:

- "gyors ugyfelszolgalat" - ez bullshit! Ez akkor gyors, amikor problemad van a penz bekuldesevel... amikor ki akarod venni = szopas, belassul a szolgalat, nem kicsit, nagyon.

- "csokkenti a piaci kockazatot, ha tobb helyen is van szamlank" - ez a legnagyobb bullshit... egyreszt azert, mert a plus500 maga a piaci kockazat amit normalis esetben el akarsz kerulni... es ez meg azelott, hogy egyaltalan nekifogtal kereskedni... masreszt maga a tobb szamlas kereskedes, tapasztalatom szerint, egy kockazat, hiszen megosztja a figyelmedet es a draga idodet elfecserli... nem millio dollarokat akar egy kezdo szetosztani, nehogy csodbe menjen egy... hanem 500 dollart... azt meg minek oszd szet 5 helyre 100-ankent???... az en velemenyem: egy szamla egy jol megvalasztott helyen (pl. Dukascopy Bank, IB vagy Julius Baer)

- "dinamikusan fejlodo tozsdei ceg" - ez lehet, hogy igaz, hiszen abbol a sok ellopott penzbol en is tudnek dinamikusan fejlodni...

-"a vilag tobb pontjan felugyelve" - attol meg a szamlam a mai napig sem elerheto, ugyfelszolgalat mar nem is valaszol stb. egyszeru: multi-felugyelet mellett is el tudtak lopni tolem 1000 eurot profi modon. a tobbi 4000-rol, a profitrol amit naluk csinaltam, ne is beszeljunk... a balszerencse itt az volt, hogy nyertem... mert ha startbol elvesztem az 1000-est akkor sosem tunik fel, hogy milyen szarkupac ceg ez az egesz plus500...

- "kezdoknek inkab ajanlhato" - ezt pedig megkerlek NE PROMOVALD ilyen formaban... hiszen ez mar kibaszas a kezdokkel szemben... TOBBSZOR MEGKERTELEK, HOGY A SAJAT MAGAD PROFITJANAK A NOVELESE CELJABOL NE BASSZAL KI MASOKKAL TUDATOSAN!!! Az egesz lenyeg ebben az, hogy inkabb kezdoket celoztok meg, hiszen az amugyis elveszti a penzet, magatol, nem kell oda semmi fancy skalpellenes szabaly megszegos magyarazat, hogy ellopd a penzuket...
            Utoljára szerkesztve a következő által: equalizer; 2018-11-08, 05:56.

• MyBusiness
            MyBusiness kommentje
            Editing a comment
            Tehát 2 perc. Jelenleg.
            2014-ben meghatározott idő nélkül.
            2014-ben pedig már dübörgött az fx.

• Számítottam ilyen reakciókra.

Én is régóta kapcsolatban állok a plus500-zal. Már reklámoztam is. Akkor is mindenki lesajnálta, szidta, s közben csendben 10 év alatt mégis a 250 legnagyobb cég egyike lett a londoni tőzsdén...
          (Biztos a fórumozó magyar tradereknek volt igaza és megint a világ többi része a hülye.)

De mit is ajánlok én a kezdőknek és bárkinek? Hozzád hasonlóan toljanak be több ezer dollárt és pár nap alatt skalpolgassák el?
          Nem, egyáltalán nem innen közelítem meg.

Nyissanak egy korlátlan idejű demo számlát a weboldalamon keresztül.
          És segítek, hogy megismerjék a piacokat. 2000+ termékből több idősíkon is lehet válogatni. Alternatíva lehet sok ismert banki, biztosítós pénzügyi megoldásra.
          Óvatosabbaknak ETF-portfólió.
          Dinamikusabbaknak részvény, árupiac is.
          Merészeknek meg forex, opció, kripto, stb.

Aztán bankkártyás befizetéssel már 30 ezer forinttól éles számlás tapasztalata lehet itt is.
          (Ez még kevesebb, mint amit az xtb-nél javasoltam, mert úgy látom, a többségnek 150 ezer is sok számlanyitáshoz, portfólióhoz ... Ez egy jó alternatíva, de aki még ennyit se szánna rá, az tényleg felejtse el az online tradinget.)

Egyébként a plus500 üzletpolitikája, hogy nem ösztönözhetjük a túlzott kereskedést és nem is jár utána jutalék.
          (Ezért compliance okokból pl. a weboldalon sem reklámozhatom, hogy ki vagyok, milyen támogatást tudok mellé adni, de természetesen a Facebook csoport, heti frissítésű blog, konzultációs lehetőség, elméleti-gyakorlati oktatás, prémium támogatás, stb. is igénybe vehető a nálam számlát nyitóknál.)

Szerintem korrekt ez így. Win-win.

Hozzászólás

• Megalith
            Megalith kommentje
            Editing a comment
            Józan paraszti ésszel rendelkező trader messze elkerüli a plus500 szintű cégeket.

• David Chateau
            David Chateau kommentje
            Editing a comment
            De Misi nem is trader

• MyBusiness
            MyBusiness kommentje
            Editing a comment
            2 percen belül zárni nem hülye gyerek játéka! A picsába az menjen aki ennyire hülye a piachoz és nem látott még akár 0.5%-os elmozdulásokat ennyi időn belül.

(Horribile dictu a HFT is létezik )
            Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2018-11-13, 01:54.

• A hülyegyerekek játéka N100-on KMihály elméjében:

Click image for larger version  Name:	20181110_011852.jpg Views:	1 Size:	172,7 KB ID:	182576

Hozzászólás

• ****nesz
            Felfoghatnád, hogy alapvetően a portfólióépítést próbálom népszerűsíteni, és ez nem zár ki bármely idősíkon, így rövidebb távon is 1-1 tradet.
            Az hogy néhány perc, vagy 1-2 óra profitálunk 20-50 pipet, nem keverendő össze a nagy összeggel, 2 percen belül 1-2 pipre menű rendszeres skalpolással.
            A képed mit bizonyít? Hogy amit érdemes tartani másfél percig, azt érdemes 5-ig, vagy erős momentum esetén akár tovább is?

Smafu
            Te vagy A Trader, aki eldönti ki a traderebb? Téged is inkább rendezvényszervezőként (apropó, esküvőket is vállalsz?) és műgyűjtőként (mások művét, szellemi termékét gyűjtöd, mert önálló gondolatod alig akad) ismerünk...

Srácok! Világos, hogy itt a Tradersnight, Margincall, Dávid ajánlásával, és egyéb barátok mondhatnak csak okosat.

Ismét kérem, hogy töröljétek az összes zagyvaságomat és utána egyedül pisilhettek a homokozóba.

Hozzászólás

• David Chateau
              David Chateau kommentje
              Editing a comment
              Mar megint az összesküvésXD Nődd már ki Misi. Vagy te is benyaltad a paranoid életet amit látsz a médiában?

Te irtad amugy, hogy mennyimindent csinalsz egyszerde, szoval nem vagy trader, irtad is, inkabb befekfeto vagy,. Egyebkent ebben semmi rossz sincs, nem is banto szandekbol irtam. De hat alacsony az ingerkuszobod, ez van. Paranoiasoknal megszokott

En nem is mondtam soha, hogy felfedeztem volna
              barmit is. Megint csusztatsz. Irigyseg jels

• MyBusiness
              MyBusiness kommentje
              Editing a comment
              Nemtom mit csillagoztak ki de nem haragszom A kép azt bizonyítja, h nem hülye gyerek aki 1percen belül zár. A N100 20USD/pont, egyetlen K-val 1e USD profitod lehet percen belül. De 10ponttal is 200USD.
              Tehát nem küldjük a picsába azokat akik 2percen belül zárnak. Csupán ezt kívántam jelezni.

• equalizer
              equalizer kommentje
              Editing a comment
              Nezd Misi, valoszinuleg senki nem veszitene azon, ha torlodnenek a hozzaszolasaid/tamaid... mindazonaltal miert nem gondolod meg, hogy inkabb valami hozzaadott erteket teremts itt. Posztolj akar harmonikus kereskedesi lehetosegeket, azzal is tobbet segitsz mint a plus500-at buta modon, a valosagot es masok tapasztalatait semmibe veve, mocskolodva promovalni... ebredj fel mar ember!

Itt senki nem tamadott le teged amikor korrekt vagy semleges hangnemben szoltal hozza a dolgokhoz. Amikor az XTB-t reklamoztad semmit nem szoltam, hiszen az XTB azon kivul, hogy mocskos modon keresik az oriasi profitjukat, kihasznalva pont az altalad megvetett skalpolasi tehnikat annak erdekeben, hogy szamlamenedzsereik a spread-bol lehuzzak a nagyobb ugyfeleik menedzselt szamlait, sok rosszat a kisbefektetokben (kezdok) nem tesznek = nem plus500 modon, tyuktolvajkent, lopjak a penzt, hanem kifinomult, white collar modon. Vagyis egy szerencsetlen forumozo magyar kezdot itt nem tudsz atbaszni az XTB-t promovalva... ezert nem szoltam semmit. De amikor vermes szemmel, magadbol kikelve veded a plus500 "jo" hirnevet, az mar mas tal teszta, magad is mondtad, szamitottal a reakciokra...

Az eddigi presztaciodbol kifolyolag egy dolgot teljesen egyertelmuen le lehet kovetkeztetni: te nem vagy egy tanulokepes ember, a jo iranyba nem fogsz soha valtozni, hiszen eddig sem tetted, hiaba az evente egyszeri identitasvaltas es a nagy szavak, hiaba a sok alter ego stb. Az allitolagos hosszu tapasztalataidbol forraslo tudasodat nem tudod atadni mert az vagy nem letezik, vagy nem megfelelo vagy pedig tul nagy titokban tartod es csak annak a 10 szemelynek osztod meg akik a facebook csoportodban igy vagy ugy lajkoltak teged (kozottuk a vakond is a multkorrol az plusz 1 ember aki ugy lajkolt, hogy nem szeretne ott lenni amugy) ennek a harom lehetosegnek az elofordulasi eselyet pedig joindulatbol nem is saccolom meg...

Magyarul, a te sajat szavaiddal elve: csinalj valami jot/hasznosat vagy menje' kisgyerek mas homokozoba jatszadozni...

• Átkerültem a Bemutatkozásból az Oktatások közé? Forex téma is offtopic lett?
            Azt hittem, magam is el tudom dönteni, hova akarnék írni.

Pedig elsősorban tradelek. Másodsorban tanácsot adok. Esetleg az után jönne igény szerint oktatás… És ha nem érted, attól még nem off...

(De ha van energia kijelölgetni topicokat, bejegyzéseket és önkényesen átpakolgatni máshova, akkor akár törölni is lehetett volna. Néhány idióta szerint úgysincs tartalom a közel 2000 hozzászólásban.)

Hozzászólás

Working...
            X