Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát hogyne már!Arról beszélek!
    leírod, csak hogy belekössünk, hogy mennyire másolható:-)

Hozzászólás

Hát nem fog a kedvedért megtanítani 100 embert.
      De ha hoznám a száz embert,akkor hírtelen eltünne a Tomy nick név a fórumról,és híre se lenne utána!
      Számomra soha sem volt kérdéses hogy miért bukik 90%,a számodra volt kérdés hogy 50,vagy 90.
      Mindjárt gondoltam.
      Na mindegy, addig is téged tisztelünk, mint egyedüli kiváltságos "tanulót" !
      Aztán egyszer csak átadod te is még 100 embernek a tudást.
      Majd megnézzük azokat, így is jó lesz.

Kevered a hozzászólásokat...
      Én nem kérdeztem sem 50-et, sem 90-et.

Ezek a te kérdéseid voltak:
      "Egyébként ha a forex szerinted 50% esélyű,akkor miért bukik 90%?"

Hozzászólás

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az tényleg csak arra lesz jó hogy belekössünk.
        Ha nem tudja 100%-osan átadni a pénzkezelési részét a tevékenységének, vagy ha erről nem is fog írni, akkor egy fillért sem fog hozni a stratégia másoknak hosszútávon, csak neki.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          És ezen a statisztikán sem te, sem más nem tud változtatni.
          Ez nem a kereskedési rendszerek hibája, hanem az emberi tényezőé!

Szívesen fogadnék veled hogy ahogy TE kereskedsz, azt a rendszert megtanítanád 100 embernek és ugyanezeket a számokat kapnánk!

Akkor most mi a megoldás?
          Ne kezdjen el senki sem kereskedni?

A lottó az igen rossz hasonlat ide, mert rendkívül alacsony esélyű véletlenszerű események megtörténtének megjátszását ne hasonlítsuk már egy 50%-os esélyű eseményhez, mint mindjuk a forex.
          A lottóban nem az 5%-os arány van, mint amit a számaidban írtál, hanem annak sok ezred része, talán.
          Tomy!Mit beszélsz itt össze vissza?
          Itt én azt látom,hogy szerinted a forex 50% esélyű.
          Vagy nem tudok magyarul,vagy nyilván bennem van a hiba.

Hozzászólás

Már több éve irogatok ide a fórumba,és még mindig úgy nézek ki mint egy tollas palimadár?

Hozzászólás

Tomy!Mit beszélsz itt össze vissza?
              Itt én azt látom,hogy szerinted a forex 50% esélyű.
              Vagy nem tudok magyarul,vagy nyilván bennem van a hiba.

Szerintem hagyjuk....
              Ha egy kérdést én nem teszek fel, hanem te, akkor ne hivatkozz arra.

Igen, szerintem a forex 50%-os esélyű.
              Bebiztonyíthatod ezt magadnak azzal hogy minden nap leírod egy papírra hogy holnap ugyanebben az időpontban mondjuk az euro/usd magasabb vagy alacsonyabb áron lesz mint ma.
              Csináld ezt meg egy éven keresztül, aztán beszéljünk újra a játék eredményéről, meg a forexről.

Ugyanezt megteheted a lottóval is ha gondolod.

Hozzászólás

• látom nagy az unalom, h egymást gyilkoljátok

Hozzászólás

Szerintem hagyjuk....
                  Ha egy kérdést én nem teszek fel, hanem te, akkor ne hivatkozz arra.

Igen, szerintem a forex 50%-os esélyű.
                  Bebiztonyíthatod ezt magadnak azzal hogy minden nap leírod egy papírra hogy holnap ugyanebben az időpontban mondjuk az euro/usd magasabb vagy alacsonyabb áron lesz mint ma.
                  Csináld ezt meg egy éven keresztül, aztán beszéljünk újra a játék eredményéről, meg a forexről.

Ugyanezt megteheted a lottóval is ha gondolod.
                  Hagyjuk egymást Tomy.
                  Olvasd el ezt a fórumot,láthatóan tájékozatlan vagy.

Hozzászólás

Már több éve irogatok ide a fórumba,és még mindig úgy nézek ki mint egy tollas palimadár?
                    hát igen, általában ezen a fórumon senki sem bizonyítja tényszerűen, amit állít

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      látom nagy az unalom, h egymást gyilkoljátok
                      ahhoz képest, hogy egyikük sem érintett :-)

Hozzászólás

itt is igaz az a 95 százalék

Hozzászólás

Hagyjuk egymást Tomy.
                          Olvasd el ezt a fórumot,láthatóan tájékozatlan vagy.
                          Én is épp ezt javasoltam az előbb, hogy hagyjuk...
                          Látom fájdalmas néha az igazság.
                          Olvasom ezt a fórumot, hidd el többet mint gondolnád...
                          (tudom, tudom, itt az számít hogy ki, mikor regisztrált ide... vagy ahogy Alterman mondaná, hogy kinek, milyen a helyesírása.)

Ez van amikor egész délelőtt nem mozog a piac, ráérünk szórakozni.
                          No, de ez most kicsit változott, úgyhogy inkább dolgozzunk.

Remélem nincs harag?

Hozzászólás

Ha valaki szeretne részesülni bármilyen eredményes stratégia hozamából,nyilvánvalóan megvan erre a lehetősége.
                            Valószinüleg ezért nem írkál mindenki össze vissza.
                            Én még soha nem láttam fórumon eredményes stratégiát,csak olyat,amiről azt mondták.

Hozzászólás

Én is épp ezt javasoltam az előbb, hogy hagyjuk...
                              Látom fájdalmas néha az igazság.
                              Olvasom ezt a fórumot, hidd el többet mint gondolnád...
                              (tudom, tudom, itt az számít hogy ki, mikor regisztrált ide... vagy ahogy Alterman mondaná, hogy kinek, milyen a helyesírása.)

Ez van amikor egész délelőtt nem mozog a piac, ráérünk szórakozni.
                              No, de ez most kicsit változott, úgyhogy inkább dolgozzunk.

Remélem nincs harag?
                              Én nem szoktam haragudni.De amiért én elkezdtem a mondókámat,azt továbbra is tartom!
                              Igen a reg idő fontos!Meg a helyes sírás!

Hozzászólás

Ha valaki szeretne részesülni bármilyen eredményes stratégia hozamából,nyilvánvalóan megvan erre a lehetősége.
                                Valószinüleg ezért nem írkál mindenki össze vissza.
                                Én még soha nem láttam fórumon eredményes stratégiát,csak olyat,amiről azt mondták.
                                A fogadást elbuknád,ahogy én kereskedem,azt mindenki képes lekövetni ugyanígy,mivel én is tanultam valakitől.

erre gondoltam

Hozzászólás

Working...
                                X