Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csóró vagyok nem tagadom, irigylem azokat, akik elmehetnek tanfolyamokra:-( évek óta vergődöm a forexen és a frusztrációmat próbálom levezetni a fórumokon és az oktatókon, bocsáss meg érte, ha megsértettelek vagy bárkit is. Még sokat kell tanulnom be kell látnom, enélkül nem megy:-(
    Bárcsak nekem is lehetne egy ilyen oklevelem a szobám falán. Első hely, jaj, de vágyom rá:-(
    Ez az első hozzászólásod, amiből az olvasható ki hogy végre őszinte vagy magaddal.
    Szerintem ez az első lépés a személyiség formálásában és a pozitív változásban!
    Komolyan mondom, most emelem kalapomat előtted, ha komolyan gondoltad amit írtál.
    A hosszú idő óta húzódó csalódottság kiolvasható minden mondatodból, ez tény. De ezért nem feltétlen magadat kell okolnod.
    Amúgy a pénz véleményem szerint nem értékmérő.
    (bár nyilván nem ez érezhető a hétköznapokban...)
    Az ha van, vagy ha nincs jelenthet bizonyos szempontokból előnyt, vagy hátrányt, de minden az AGYBAN dől el!
    Csak itt légy "gazdag" a többi jön magától.

Ahogy olvastam itt a fórumon, volt már olyan ember akit tiszteletből meghívtak a profitosok tanfolyamra, úgy hogy nem kellett fizetnie.
    Csupán azért mert a rendkívül nagy elszántságon meg a lelkesedésen kívül mással nem rendelkezett.

Olyat is hallottam hogy Péter maga személyesen adott valakinek pénzzel feltöltött élő számlát, csak azért hogy kereskedni tudjon és pénzt keressen belőle és a nyereséget neki adta. Azt hiszem azt is itt olvastam valahol korábban, ha jól emlékszem.
    Próbáld meg, hátha...
    Nem hiszem hogy annyira embertelenek lennének, hogy ez ne férne bele.
    Biztos van olyan dolog amivel te rendelkezel és ami másnak jelent értéket és nem feltétlenül pénzre, vagy fizikai értékekre gondolok.
    Bár lehet hogy tévedek.

Hozzászólás

• Igazán kezd szórakoztató show formát felvenni a fórum!
      Én kezdem élvezni az olvasását,nem tudom ki hogy van vele!
      Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez az első hozzászólásod, amiből az olvasható ki hogy végre őszinte vagy magaddal.
        Szerintem ez az első lépés a személyiség formálásában és a pozitív változásban!
        Komolyan mondom, most emelem kalapomat előtted, ha komolyan gondoltad amit írtál.
        A hosszú idő óta húzódó csalódottság kiolvasható minden mondatodból, ez tény. De ezért nem feltétlen magadat kell okolnod.
        Amúgy a pénz véleményem szerint nem értékmérő.
        (bár nyilván nem ez érezhető a hétköznapokban...)
        Az ha van, vagy ha nincs jelenthet bizonyos szempontokból előnyt, vagy hátrányt, de minden az AGYBAN dől el!
        Csak itt légy "gazdag" a többi jön magától.

Ahogy olvastam itt a fórumon, volt már olyan ember akit tiszteletből meghívtak a profitosok tanfolyamra, úgy hogy nem kellett fizetnie.
        Csupán azért mert a rendkívül nagy elszántságon meg a lelkesedésen kívül mással nem rendelkezett.

Olyat is hallottam hogy Péter maga személyesen adott valakinek pénzzel feltöltött élő számlát, csak azért hogy kereskedni tudjon és pénzt keressen belőle és a nyereséget neki adta. Azt hiszem azt is itt olvastam valahol korábban, ha jól emlékszem.
        Próbáld meg, hátha...
        Nem hiszem hogy annyira embertelenek lennének, hogy ez ne férne bele.
        Biztos van olyan dolog amivel te rendelkezel és ami másnak jelent értéket és nem feltétlenül pénzre, vagy fizikai értékekre gondolok.
        Bár lehet hogy tévedek.
        Igen, próbálok megváltozni. Tudom hosszú az út és rögös és kemény, de ha valamiben igazán hiszünk, annak sikerülnie kell. Megtettem az első lépést, nem várok segítséget, de jól esik az őszinte együttérzésed. Csak magamat okolhatom, megszegtem minden szabályt, amit csak lehetett. Kutatok, de nagyon mélyre kell ásnom, hogy valami értéket felfedezzek magamban. Szomorú, de ez van. írok Péternek, biztos segít, bár a feltöltött számlát nem várhatom el Tőle. Kizárólag iránymutatást kérnék a helyes stratégia, szemlélet megtalálásához.
        Sajnos, ez a hónapom is ilyen vesztes módon kezdődött, de majd csak összejön egy boríték és néhány bélyeg ára.
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Igazán kezd szórakoztató show formát felvenni a fórum!
          Én kezdem élvezni az olvasását,nem tudom ki hogy van vele!
          Kedves Alterman!
          Hiszen ez a célunk, támogassuk egymást, fogjuk meg egymás kezét és segítsük át a másikat az út túloldalára. Szeressük egymást gyerekek, a szív a legszebb kincs.
          Baráti üdvözlettel: n3d

Hozzászólás

Kedves Alterman!
            Hiszen ez a célunk, támogassuk egymást, fogjuk meg egymás kezét és segítsük át a másikat az út túloldalára. Szeressük egymást gyerekek, a szív a legszebb kincs.
            Köszönjük ezt a tiszta hangot.

Ma én is megvilágosodtam, s magamba szállva már úgy látom, okoskodás, ellenérvek helyett példát veszek a nagyokról:

Önnek is van 2 keze és 2 lába? Szeretne híres, sikeres és gazdag lenni? Jöjjön el akadémiai szintű futóegyetemünkre .. – részletes ajánlat a weboldalamon.

Hozzászólás

• Oriasi lepest tettel a cel iranyaba! Gratulalok, igy tovabb.

Hozzászólás

Kedves Alterman!
                Szeressük egymást? A szórakozás kedvéért megosztok egy örökzöldet ezzel a mondattal kapcsolatban. Bár off, de azért jó kedvre derültem tőle

Fogadjátok szeretettel: http://www.youtube.com/watch?v=cvUpQTT3eNY

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Oriasi lepest tettel a cel iranyaba! Gratulalok, igy tovabb.
                  Köszönöm. Mindig örömmel tölt el egy tapasztaltabb tradertársam biztatása.

Hozzászólás

• Ahogy én levettem a fórumon a magyar mentalitás iskola példáját láthatjuk. Úgy törnek itt pálcát egyes emberek, hogy nincsen semmilyen személyes tapasztalatuk. Az egész világot a kereslet kínálat határozza meg. Itt miért lenne ez másképp. Miért ne lehetne elkérni több százezret, ha van rá kereslet. Vallom, hogy hosszú távon nem lehet a szart eladni. Ebbôl fakadóan úgy érzem, hogy minden oktató letesz valamit az asztalra. Mindenkinek adott a lehetôség, hogy válasszon. De 10 emberbôl 9 biztosan nem is tudja mit akar, ezért nem tudja mit várjon egy tanfolyamtól. És ezt ott meg is kapják gondolom én. Aztán jöhet a másik okolása. Emberünk nem hibázik, azonban mindenki hülye. Különösen az oktató, mert ugye azért tanítja, mert hülye hozzá.
                    Azt sem értem, hogy miért számít, hogy valaki fényképészbôl lett oktató? Mi ezzel a baj? Nem látom az összefüggést. Balacy garantáltan keres a mozgói között. Ha nem mûködne, nem tudná ekkora beleéléssel átadni. Én képtelen voltam olvasni a szintjei között, épp ezért nem is tudnám hitelesen és magbiztosan átadni. De mivel Ô ebbôl él, ezért hiteles tud lenni. Én végig csináltam egy évet nála, és nagy tisztelôje vagyok. Bár a végére rájöttem, hogy nekem ez nem fekszik, és nem fogom tudni sajátomnak érezni. Ennek ellenére örökre hálával tartozom neki, mert a nála tanultakra stabilan lehet építeni.
                    Én sem álltam távol egy Profitos tanfolyamtól. Keresgettem a lehetôségeket már, mert vidékrôl kicsit bonyolultabb a kivitelezés. Pedig olvastam, hogy szidják, mint a bokrot. De nem érdekelt, mert én tudtam mit akarok. Közben ráakadtam Attilára, és nem bántam meg. Kezdem meglelni a hiányzó láncszemet. De mielôtt nekem esnétek, nem a profi traderré váláshoz, hanem ahhoz, hogy megtaláljam amit keresek, és azt magamra tudjam formálni. Nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy 2 ilyen profi oktatóval hozott össze a sors. De Péter tanfolyamát sem tartom kizártnak, mert minden apró lépés ami jó irányba visz megéri.
                    Egyébként 450 Ft nem drága egy kávéért? Vagy 4 EUR ottkint. Mégis sokan megvesszük
                    Egyébként nagyon tanulságosak Deltritous vlog-jai is a Youtubon.

Hozzászólás

• zs.tamas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ahogy én levettem a fórumon a magyar mentalitás iskola példáját láthatjuk. Úgy törnek itt pálcát egyes emberek, hogy nincsen semmilyen személyes tapasztalatuk. Az egész világot a kereslet kínálat határozza meg. Itt miért lenne ez másképp. Miért ne lehetne elkérni több százezret, ha van rá kereslet. Vallom, hogy hosszú távon nem lehet a szart eladni. Ebbôl fakadóan úgy érzem, hogy minden oktató letesz valamit az asztalra. Mindenkinek adott a lehetôség, hogy válasszon. De 10 emberbôl 9 biztosan nem is tudja mit akar, ezért nem tudja mit várjon egy tanfolyamtól. És ezt ott meg is kapják gondolom én. Aztán jöhet a másik okolása. Emberünk nem hibázik, azonban mindenki hülye. Különösen az oktató, mert ugye azért tanítja, mert hülye hozzá.
                      Azt sem értem, hogy miért számít, hogy valaki fényképészbôl lett oktató? Mi ezzel a baj? Nem látom az összefüggést. Balacy garantáltan keres a mozgói között. Ha nem mûködne, nem tudná ekkora beleéléssel átadni. Én képtelen voltam olvasni a szintjei között, épp ezért nem is tudnám hitelesen és magbiztosan átadni. De mivel Ô ebbôl él, ezért hiteles tud lenni. Én végig csináltam egy évet nála, és nagy tisztelôje vagyok. Bár a végére rájöttem, hogy nekem ez nem fekszik, és nem fogom tudni sajátomnak érezni. Ennek ellenére örökre hálával tartozom neki, mert a nála tanultakra stabilan lehet építeni.
                      Én sem álltam távol egy Profitos tanfolyamtól. Keresgettem a lehetôségeket már, mert vidékrôl kicsit bonyolultabb a kivitelezés. Pedig olvastam, hogy szidják, mint a bokrot. De nem érdekelt, mert én tudtam mit akarok. Közben ráakadtam Attilára, és nem bántam meg. Kezdem meglelni a hiányzó láncszemet. De mielôtt nekem esnétek, nem a profi traderré váláshoz, hanem ahhoz, hogy megtaláljam amit keresek, és azt magamra tudjam formálni. Nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy 2 ilyen profi oktatóval hozott össze a sors. De Péter tanfolyamát sem tartom kizártnak, mert minden apró lépés ami jó irányba visz megéri.
                      Egyébként 450 Ft nem drága egy kávéért? Vagy 4 EUR ottkint. Mégis sokan megvesszük
                      Egyébként nagyon tanulságosak Deltritous vlog-jai is a Youtubon.
                      Engem is mélységesen felháborít, ami itt megy. Csak az ócsárolás és mindenben a rossz, a negatívum keresése. Ideje lenne már pozitívan gondolkozni!!! Hinni, mert hit nélkül nincs semmi. Az ember elsősorban magában keresse a hibákat, mit rontott el, miben kellene változnia. Mert, IGEN, hiszem, hogy ki tudjuk javítani a múltban elkövetett hibákat, ha azokat felismerjük, azokkal szembenézünk, vállaljuk értük a felelőséget, majd minden erőnkkel azon vagyunk, hogy leszokjunk rossz szokásainkról. Ebben nagyon sokat segített nekem a pszichológia, amely mint tudjuk legalább 80%-át teszi ki kereskedéseinknek. Sok mentális erőnlétet edző tanfolyamon vagyok túl, sok könyvet elolvastam ebben a témában. Ezek minden pénz megérnek, ne szalassza el senki sem, hiszen nem lehet ezeket megspórolni. Végig kell menni az úton!!!
                      A fent említett OKTATÓKNAK (IGEN, CSUPA NAGY BETŰVEL!!!) és nem csak Nekik, hanem lehetne még a listát hosszú sorokon keresztül folytatni, nagyon sokat köszönhetünk és sokat tanulhatunk Tőlük.

Ők a példaképeim!

Ami még nagyobb tisztelettel és nagyrabecsülésssel tölt el, azok a honlapok.

http://forexegyetem.hu/#!/page_home

http://www.elemzeskozpont.hu/

Tisztán érződik, hogy a fő hangsúlyt nem az oktatásra, hanem a saját teljesítményeik prezentálásra fordították. Még nagyobb öröm költözött a szívembe, mikor felfedeztem, hogy ezeket az adatokat külön menüpontban számunkra is elérhetővé tették. Lenyűgöznek a számok! A folyamatos, egyenletes számlaegyenleg növekedés, az alacsony DD, az átgondolt, valamint előre megtervezett trade-ek jól kirajzolódnak a számlákon több évre visszamenőleg. Már tudom, hogy nem a belépési szignálokra, hanem sokkal inkább a kilépésre kell fókuszálni.

ui: Volt már olyan, hogy én is kifizettem 3 gombóc fagylaltért $29.90-et, ami olyan gasztronómiai élvezetet nyújtott, hogy akár többször is megtenném.

Hozzászólás

• Üdv
                        Van valaki aki esetleg volt az új forexegyetem tanfolyamon? Megoszthatná a tapasztalatait, érdekelne hogy milyen volt.

Hozzászólás

• Ha már youtube...

http://youtu.be/rHZN25yAPAo

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha már youtube...

http://youtu.be/rHZN25yAPAo
                            Ez nagyon jó!
                            Sajnos a "népek"ilyenek.Ilyenek voltak,és ilyenek lesznek.
                            És ezzel mindig jól járnak valakik.
                            Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

Engem is mélységesen felháborít, ami itt megy. Csak az ócsárolás és mindenben a rossz, a negatívum keresése. Ideje lenne már pozitívan gondolkozni!!! Hinni, mert hit nélkül nincs semmi. Az ember elsősorban magában keresse a hibákat, mit rontott el, miben kellene változnia. Mert, IGEN, hiszem, hogy ki tudjuk javítani a múltban elkövetett hibákat, ha azokat felismerjük, azokkal szembenézünk, vállaljuk értük a felelőséget, majd minden erőnkkel azon vagyunk, hogy leszokjunk rossz szokásainkról. Ebben nagyon sokat segített nekem a pszichológia, amely mint tudjuk legalább 80%-át teszi ki kereskedéseinknek. Sok mentális erőnlétet edző tanfolyamon vagyok túl, sok könyvet elolvastam ebben a témában. Ezek minden pénz megérnek, ne szalassza el senki sem, hiszen nem lehet ezeket megspórolni. Végig kell menni az úton!!!
                              A fent említett OKTATÓKNAK (IGEN, CSUPA NAGY BETŰVEL!!!) és nem csak Nekik, hanem lehetne még a listát hosszú sorokon keresztül folytatni, nagyon sokat köszönhetünk és sokat tanulhatunk Tőlük.

Ők a példaképeim!

Ami még nagyobb tisztelettel és nagyrabecsülésssel tölt el, azok a honlapok.

http://forexegyetem.hu/#!/page_home

http://www.elemzeskozpont.hu/

Tisztán érződik, hogy a fő hangsúlyt nem az oktatásra, hanem a saját teljesítményeik prezentálásra fordították. Még nagyobb öröm költözött a szívembe, mikor felfedeztem, hogy ezeket az adatokat külön menüpontban számunkra is elérhetővé tették. Lenyűgöznek a számok! A folyamatos, egyenletes számlaegyenleg növekedés, az alacsony DD, az átgondolt, valamint előre megtervezett trade-ek jól kirajzolódnak a számlákon több évre visszamenőleg. Már tudom, hogy nem a belépési szignálokra, hanem sokkal inkább a kilépésre kell fókuszálni.

ui: Volt már olyan, hogy én is kifizettem 3 gombóc fagylaltért $29.90-et, ami olyan gasztronómiai élvezetet nyújtott, hogy akár többször is megtenném.

Sz...r lehet neked úgy nyaktól felfelé...
                              Sajnállak ember!
                              De hidd el, itt jó helyen vagy. A szakma krémje itt van, veled együtt.
                              Sok hasonló "gondolkodású" profi, mint te.

Hozzászólás

• Indikátor kérdés

Sziasztok Traderek!

Remélem tudtok ötletet adni!
                                Egy indikátornak az értékét szeretném a chartra kiírni, hogy az indikátor ablak ne kelljen. Nekem csak az utolsó érték kell, nem kell a grafikon.
                                Csatolok képet is, hogy érthető legyen.

Kérem ha valamelyikőtöknek van ötlete, segítsen!
                                Előre is köszönöm!

http://imageshack.us/photo/my-images/577/atrh.jpg/

Hozzászólás

Working...
                                X