Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Őszintén szólva nem a PP ellen, de a "coaching"-nak ilyen szinten nincs értelme. Pontosabban lenne, de nem olyan lesz, amit normál értelembe "coachingnak" neveznek. Évekkel ezelőtt volt PP-nek egy sokkal jobb felajánlása is. Olyan 7 éve lehetett, amikor el akarta adni egy tagsági kártyáját, mert neki nem kellett és azt mondta, hogy aki megveszi az kap mellé egy olyan lehetőséget, hogy egy éven keresztül "24 órában" lehet tőle kérdezni, meg privátba kereskedik az emberrel. Na egy ilyennek van szinte megfizethetetlen értéke. Nem a tanfolyam számít, ugyanakkor elengedhetetlen, ha meg akar vki tanulni tőzsdézni. Persze könyvből is lehet csak az időt szorozza meg mindenki legalább 5-10-zel. Viszont ha találsz magadnak egy olyan mentort, aki akár naponta segít, az minden pénzt megér. Én annak idején megvettem volna a tagsági kártyát, annak ellenére, hogy az annyira nem érdekelt, de a "napi" szintű segítség jól jött volna, de nem volt rá lehetőségem. Szerencsére most már nem kell, inkább én segítek másnak. Szóval ha valaki ilyen közelébe kerül ne hagyja ki. Ne higgyetek annak aki azt mondja, hogy könyvől mindent meg lehet tanulni. Nagyon sok mindent lehet, de az apróságok, amik nagyon is fontosak, azok nincsenek benne a könyvekben.
    www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

• fxismyway eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nagyon egyetértek. Tomy nem egy "olyan feliratú" órát szeretett volna, hanem egy "olyat"! Én sem egy "hasonló" coachingot, vagy oktatást szeretnék, hanem AZT!
      fxismyway további 5-ször:

„Sziasztok!
      Keresek valakit sürgősen, aki tervezi, hogy részt vesz a Forexegyetem most, április 6.-án induló 4 hetes intenzív képzésén de még nem jelentkezett.
      Előre is köszönöm!”

Is Fx your way? I think you are only a ambitious marketing manager, my friend, or simply a little fool amateur.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        fxismyway további 5-ször:

„Sziasztok!
        Keresek valakit sürgősen, aki tervezi, hogy részt vesz a Forexegyetem most, április 6.-án induló 4 hetes intenzív képzésén de még nem jelentkezett.
        Előre is köszönöm!”

Is Fx your way? I think you are only a ambitious marketing manager, my friend, or simply a little fool amateur.
        You're right! Ambitious and amateur, but not fool!

Hozzászólás

• fxismyway hozzászólása nyilván megalapozott. Ehhez nem fér kétség. Arra pegig, hogy töredékéért kapok bizonyíték, hogy 3 hónapja, napi 3 órás online eszmecserén veszek rész. Tonynak amúgy igaza van, csak keveri a Gizikét a gőzekével.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Akinek megvan a ForexEgyetem tananyaga, vagy az a ppt, amit korábban emlegettek páran ebben a topicban, akkor legyen szíves küldje el privátban. Vagy mondja meg, honnan lehet letölteni.

Előre is ksözönöm a segítséget.

Hozzászólás

• marker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!

Akinek megvan a ForexEgyetem tananyaga, vagy az a ppt, amit korábban emlegettek páran ebben a topicban, akkor legyen szíves küldje el privátban. Vagy mondja meg, honnan lehet letölteni.

Nem vagy semmi!
              "Ha nem tudod, ki vagy, a tőzsde drága hely, hogy kiderítsd." G.G.

Hozzászólás

• A ForexEgyetemnek biztosan megvan.
                Szerintem őket keresd meg.

Hozzászólás

• Forexegyetemes cuccok nem nagyon keringenek a neten. Egy PPT-vel pedig semmire sem mész. De a kérdésédből ítélve még talán nem is való Neked. Keress inkább traderfórumos előadásokat a Youtube-on. Szívj magadba egy kis elméletet. Ha majd kezded azt érezni, hogy sokat tudsz a Forex-ről, akkor menj Péterékhez. Akkor már lesz értelme a mentális tréningezésnek, és jobban is fogsz hinni nekik.

Hozzászólás

• marker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

eltudsz menni 150.000 ezer ft ért a tanfolyamra.
                    http://forexegyetem.hu/#!/idopontok
                    http://forexegyetem.hu/#!/mennyibekerul

ha elmész, akkor már úgyse kell több tanfolyamra menned. én voltam sok tanfolyamon. van viszonyítási alapom.

Hozzászólás

• Szerinted totál kezdőnél is lehet jó a Forexegyetem? Nem lehet hogy teljesen mást akar egy kezdő? Nem szükséges egyfajta tőzsdei 'intelligencia'? Szerintem Péter azt oktatja, ami szükséges a sikerhez, de azt befogadni is kell. Ahhoz pedig szerintem kell a sok egyéb információ, a tuti nyerő stratégiák tanulása. Majd ezek után jön a felismerés, hogy ide valami más kell. Innentől gondolom, hogy valaki megérett az Egyetemre.

Hozzászólás

• http://forexegyetem.hu/egyetemiklub/...olyam_2010.swf

Hozzászólás

• Ha a sikert oktatna, akkor nem csak 1-2 emberke lenne, aki kijelenti, hogy valamire hasznalta is az elöadason tanultakat.A siker szo csak reklam, de ma mar az alapokat ingyen megkapod, nem kell penzt kidobni az ablakon

Hozzászólás

• Ezért kell megérni egy Forexegyetemes tanfolyamra. Kezdőként, elképzelés nélkül feleslebes pénzkidobás. Ha nem tud befogadni, akkor nincs mit átadni. Valószínűleg csak csalódás lesz.

Hozzászólás

• Anno a tanfolyan egyik ebédidejében mentünk az étterembe, a liftben lefele menet egy hallgatóval társalogtam, aki bevallotta, hogy nem túl sokat ért ebből az egészből, ami elhangzott. Nekem furcsa volt ezt hallanom, hiszen én is teljesen kezdőként jelentkeztem.
                              Aztán rájöttem, hogy valószínűleg nem vette a fáradságot, s legalább az alapfogalmakat nem vette át előtte önállóan. Nem szánt elég időt a felkészülésre, mert akinek ez teljesen új, annak bizony némi minimális előismeretre szüksége van.
                              Személy szerint én kb. két hetet foglalkoztam a FOREX-szel előtte, s így maga a tanfolyam teljesen érthető volt.
                              Nekem megérte ez a pénzkiadás, annak ellenére, hogy nem ezt a stratégiát követem, viszont egy személy varázsát, annk kisugárzását, élő számlán való kereskedését - egyszóval hitelességét nem lehet megismerni/elsajátítani pusztán a neten.
                              Más kérdés, hogy a marketingjük elég direkt. Nem volt mindig ennyire tökéletes. Én akkor vettem őket először komolyan, amikor a szlogenjükben a sikersztori végre egy szóvá olvadt össze :--))

Hozzászólás

• Anno a tanfolyan egyik ebédidejében mentünk az étterembe, a liftben lefele menet egy hallgatóval társalogtam, aki bevallotta, hogy nem túl sokat ért ebből az egészből, ami elhangzott. És volt, aki még a laptopját sem tudta használni. Nekem furcsa volt ezt hallanom, hiszen én is teljesen kezdőként jelentkeztem.
                                Aztán rájöttem, hogy valószínűleg nem vette a fáradságot, s legalább az alapfogalmakat nem vette át előtte önállóan. Nem szánt elég időt a felkészülésre, mert akinek ez teljesen új, annak bizony némi minimális előismeretre szüksége van.
                                Személy szerint én kb. két hetet foglalkoztam a FOREX-szel előtte, s így maga a tanfolyam teljesen érthető volt. Szó szerint unatkoztam.
                                Nekem megérte ez a pénzkiadás, annak ellenére, hogy nem ezt a stratégiát követem, viszont egy személy varázsát, ????mindenkinek, aki hatásal van rád, annak fizetsz kb.150.000Ft-ot??? annk kisugárzását, élő számlán való kereskedését - egyszóval hitelességét nem lehet megismerni/elsajátítani pusztán a neten.
                                Más kérdés, hogy a marketingjük elég direkt. Nem volt mindig ennyire tökéletes.Annyira tökéletes, hogy szinte átlátszó. Az emberek sosem a tényekre adnak, hanem arra amit látni akarnak és láttatnak velük. Én akkor vettem őket először komolyan, amikor a szlogenjükben a sikersztori végre egy szóvá olvadt össze :--))

Hozzászólás

Working...
                                X