Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• senegye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Személy szerint én kb. két hetet foglalkoztam a FOREX-szel előtte, s így maga a tanfolyam teljesen érthető volt.
    Nekem megérte ez a pénzkiadás, annak ellenére, hogy nem ezt a stratégiát követem, viszont egy személy varázsát, annk kisugárzását, élő számlán való kereskedését - egyszóval hitelességét nem lehet megismerni/elsajátítani pusztán a neten.
    Más kérdés, hogy a marketingjük elég direkt. Nem volt mindig ennyire tökéletes. Én akkor vettem őket először komolyan, amikor a szlogenjükben a sikersztori végre egy szóvá olvadt össze :--))
    A meghatottságtól mindig könnyeket csal a szemembe az ilyesmi.

Szóval 2 hét rákészülés után gyakorlatilag nem mondtak újat. Nem is ezt a stratégiát követed, de a személy kisugárzása, varázsa minden pénzt megért. Mi ez, ha nem a tökéletes sikersztori, amit komolyan kell venni?

Szerintem marketing. Manipuláció bértollnokoktól.

Egyébként ha ez egyetemi szint, akkor egy Soros, Buffet, vagy Róna Péter maga a Nobel-díjas Isten.
    Miért nem róluk beszélünk?
    Miért ez a szar érdemel 5264 beírást és 565444 olvasást ingyenreklámként?

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A meghatottságtól mindig könnyeket csal a szemembe az ilyesmi.

Szóval 2 hét rákészülés után gyakorlatilag nem mondtak újat. Nem is ezt a stratégiát követed, de a személy kisugárzása, varázsa minden pénzt megért. Mi ez, ha nem a tökéletes sikersztori, amit komolyan kell venni?

Szerintem marketing. Manipuláció bértollnokoktól.

Egyébként ha ez egyetemi szint, akkor egy Soros, Buffet, vagy Róna Péter maga a Nobel-díjas Isten.
      Miért nem róluk beszélünk?
      Miért ez a szar érdemel 5264 beírást és 565444 olvasást ingyenreklámként?
      Szerintem itt nem arról van szó, hogy egyetemi szint vagy nem. Hanem a jelenlegi magyar piacon egész normális színvonalat képviselnek már a többihez képest, ahol egy könyvből betanult stratégiát előad az "oktató" és mindenki mehet amerre lát. Ők legalább valamennyire foglalkoznak az utólagos gondozással. OTK, tőzsdetábor. Persze senkit ne tévesszen meg ez üzlet. Viszont ezt legalább jól csinálják és akad olyan is, aki ebből tényleg profitál.

Sorost meg Buffet-et meg nem jó idekeverni, mert ők ugye nem daytraderek, és valamivel több infóval rendelkezenek a piacokról mint a normál halandó
      www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

• MegaMIND eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem itt nem arról van szó, hogy egyetemi szint vagy nem. Hanem a jelenlegi magyar piacon egész normális színvonalat képviselnek már a többihez képest, ahol egy könyvből betanult stratégiát előad az "oktató" és mindenki mehet amerre lát. Ők legalább valamennyire foglalkoznak az utólagos gondozással. OTK, tőzsdetábor. Persze senkit ne tévesszen meg ez üzlet. Viszont ezt legalább jól csinálják és akad olyan is, aki ebből tényleg profitál.

Sorost meg Buffet-et meg nem jó idekeverni, mert ők ugye nem daytraderek, és valamivel több infóval rendelkezenek a piacokról mint a normál halandó
        Jó az, ami értékes. Közgazdaságtanban érték egyenlő funkció per költség.

Ha a forexegyetem minden végzőse eléri a célt, hogy garantáltan sikeres trader lesz, és nem csak a költségeket képes kitermelni, hanem havonta akár a megélhetést is biztosító tisztes profitot is, akkor elnézést kell kérnem.

Ha nincs így, csak az oktatók gazdagodnak az egymásra épülő fizetős szolgáltatásokkal, akkor ez csak marketing. Ezt tényleg jól csinálják.

Igaz, az aranyláz idején sem az aranyásók gazdagodtak, hanem a lapátárusok.

Hozzászólás

• Akkor fordítsuk meg a dolgot.
          Ha nem tudnak mindenkit profit termelővé okítani, tréningezni ne is csinálják?

Hozzászólás

Jó az, ami értékes. Közgazdaságtanban érték egyenlő funkció per költség.

Ha a forexegyetem minden végzőse eléri a célt, hogy garantáltan sikeres trader lesz, és nem csak a költségeket képes kitermelni, hanem havonta akár a megélhetést is biztosító tisztes profitot is, akkor elnézést kell kérnem.

Ha nincs így, csak az oktatók gazdagodnak az egymásra épülő fizetős szolgáltatásokkal, akkor ez csak marketing. Ezt tényleg jól csinálják.

Igaz, az aranyláz idején sem az aranyásók gazdagodtak, hanem a lapátárusok.
            Kedves Kmisi! Gyakorló traderként tudod jól gondolom, az édeskevés, hogy valakinek leadják az anyagot, meg később is segítenek neki. Nem minden diplomás közgazdász lesz vezető, felsővezető egy cégénél borsos fizetéssel, holott a kormány, az oktatás ezt az illuziót kelti. Gyakran kötnek ki a diplomások hajón pincérként, stb. Ennyi erővel az összes iskolát be lehetne zárni.
            www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

• humor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Akkor fordítsuk meg a dolgot.
              Ha nem tudnak mindenkit profit termelővé okítani, tréningezni ne is csinálják?
              Nagyon jó felvetés. Én évek óta vívódok ezen magamban.

Etikus-e úgy irreálisan drága tanfolyamokat szervezni, féligazságokkal, érzelmekkel manipulálva reklámozni, hogy tudom, hogy azoknak a jelentkezőknek a 95%-a, aki eredetileg azért vásárolja meg a képzést, hogy sikeres trader legyen, csak ettől soha nem lesz az? (funkció)

Etikus-e extrém magas árat szabni egy kérdéses értékű szolgáltatásért, miközben töredékéért meg lehet venni könyv formájában, vagy ingyenesen felkutatható a neten? (költség)

Etikus-e mindezt mélyebb szakmai ismeret, végzettség nélkül tenni? (kompetencia)

Legtöbben így csinálják. Nem funkció per költség alapon.

Ha erre van igény, ha a többség válasza igen, holnaptól lehet, hogy a kockázatmentes gazdagodás érdekében tanfolyamot szervezek, ahelyett, hogy tradelnék. Vagy szabadidőmben unit-linked biztosítást árulok. Esetleg hitelt. Vagy mindet egyszerre.

Hozzászólás

• A trédelés szakma szinten való űzése nem mindenkinek való. Ez el is van mondva. A tanfolyamon mindenki megnézheti miről van szó, nincs hitegetve senki a legkisebb mértékben sem. Mindezek tetejébe 100% pénzvisszafizetési garancia van, ha valaki menet közben rájön, hogy ő nem erre számított, vagy nem neki való. Aki igénybe veszi, tud tájékozódni a témáról, az árról és el tudja dönteni, hogy neki megér-e annyit. De szoktak lenni akciók is, vagy olcsóbbá is tehető az ár, pl. ha időben jelentkezel vagy többen mentek.

Aki hülye:
                -az elmegy úgy a tanfolyamra, hogy azt sem tudja miről van szó és nem is figyel oda mert csak gyorsan sokat akar keresni
                -aki rájön hogy nem neki való és nem él a pénzvisszafizetési lehetőséggel
                -aki szeretne trédelni de nem akarja megfizetni a profi segítséget, pedig rászorulna, mert a tőzsdére befizetett tanulópénz általában többe kerül
                -vagy csak szeretne trédelni de nem tesz érte semmit és itt krákog azon, hogy mások pénzt keresnek

Hozzászólás

Nagyon jó felvetés. Én évek óta vívódok ezen magamban.

Etikus-e úgy irreálisan drága tanfolyamokat szervezni, féligazságokkal, érzelmekkel manipulálva reklámozni, hogy tudom, hogy azoknak a jelentkezőknek a 95%-a, aki eredetileg azért vásárolja meg a képzést, hogy sikeres trader legyen, csak ettől soha nem lesz az? (funkció)

Etikus-e extrém magas árat szabni egy kérdéses értékű szolgáltatásért, miközben töredékéért meg lehet venni könyv formájában, vagy ingyenesen felkutatható a neten? (költség)

Etikus-e mindezt mélyebb szakmai ismeret, végzettség nélkül tenni? (kompetencia)

Legtöbben így csinálják. Nem funkció per költség alapon.

Ha erre van igény, ha a többség válasza igen, holnaptól lehet, hogy a kockázatmentes gazdagodás érdekében tanfolyamot szervezek, ahelyett, hogy tradelnék. Vagy szabadidőmben unit-linked biztosítást árulok. Esetleg hitelt. Vagy mindet egyszerre.

Miről beszélsz?
                  Etika?

Ember, egy olyan játszótéren vagy, ahol ha esetleg nyersz, akkor azt pontosan tudnod kell hogy valaki a túl oldalon veszített.
                  Lehet hogy éppen az utolsó kajapénzét bukja el valaki, miközben te pénzt keresel!
                  Ebben a szakmában az etika szónak sok helye nincs.
                  Itt nem termelünk pénzt, csak kihasználjuk a lehetőséget hogy más kárára pénz vándorol át a számlánkra. Néha meg mi adunk át másnak egy keveset.
                  Ha te ilyen oldalról közelíted meg az oktatást is, akkor már régen rossz úton jársz.

Az pedig hogy "méregdrága" elég szubjektív dolog.
                  Minden esetre ha így gondolod, akkor sokat elárulsz a saját anyagi helyzetedről is.
                  Minden pontosan annyiba kerül, amennyiért eladható.
                  A benzin a kúton nem azért 450.- ft mert nincs belőle, meg mert fogy az olaj, hanem azért mert ennyiér itt még eladható! Ettől még te naponta leírhatod nagyduzzogva hogy drága a benzin a világ összes fórumán.
                  Egyszerű: ne tankolj, járj busszal! Ha az is drága akkor jöhet a bicikli, ha meg az is, akkor mehetsz gyalog (kb ez az amikor azt írod hogy a netről ingyen megtanulsz kereskedni! Napersze...)

Ha egy cég X-ezer forintért tart tanfolyamot, azt biztos nem véletlenül teszi és ezt most cégfüggetlenül mondom, mert pont mindegy hogy melyikről beszélünk.
                  Ha kétszer annyi embert akarnának a tanfolyamukra, akkor fele annyiért adnák.
                  Ha pedig fele annyi emberrel akarnának foglalkozni, akkor kétszer annyit kérnének érte.
                  Nem is értem hogy mi a problémád.
                  Ha neked valami drága, akkor NE vedd meg.
                  Ettől még lehet hogy valakinek megéri és biztos vagyok benne hogy sok embernek pedig szintén ugyanúgy drága, mint neked.
                  Ez nem pénz kérdése, csupán a fejedben lévő adathalmaz visszatükröződése a mondataidban.
                  De most inkább nem mennék bele ismét NLP témába, mert teljesen fölösleges.

...Hányan leírták már ide hogy "holnaptól majd én is tanfolyamtot tartok".
                  Tessék! Szabad a pálya! Holnaptól nyomhatod. Még lehet hogy el is megyünk rá.
                  Ha értelmes dolgot adsz, ami valóban értéket képvisel, azt hidd el megfizetik.
                  Ha pedig csak a szokásos Kecskeméti könyvet fogod elmondani, akkor hamar lehúzod majd a rolót, mint az a nem kevés cég aki az elmúlt években kezdett ilyesmibe és már hallani sem lehet róluk.

Szakmai végzettség? Komolyan kérdezed?
                  Van olyan hogy akkreditált forex oktató?
                  (Ja tudom, bankárképző, ezt már olvastam... )
                  És ha lenne, az elegendő lenne arra hogy tanulj tőle, egy embertől aki lobogtatná a friss oklevelét?
                  Ugye viccelsz...

De már tudom is pontosan hogy erre milyen választ fogsz hamarosan írni.

Érdemesebb lenni itt inkább kereskedési témakörökkel foglalkozni, mint ezt a halálraunt témát nyomni napi szinten hogy mocskos oktatók, meg méregdrága képzések... Ki nem sz...ja le?
                  Komolyan, senkinek nincs jobb dolga ennél?
                  Kicsit lealacsonyító "kereskedőktől" ezt a demagóg dumát olvasni állandóan.

Hozzászólás

• MegaMIND eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kedves Kmisi! Gyakorló traderként tudod jól gondolom, az édeskevés, hogy valakinek leadják az anyagot, meg később is segítenek neki. Nem minden diplomás közgazdász lesz vezető, felsővezető egy cégénél borsos fizetéssel, holott a kormány, az oktatás ezt az illuziót kelti. Gyakran kötnek ki a diplomások hajón pincérként, stb. Ennyi erővel az összes iskolát be lehetne zárni.

Kedves Kmisi,

Még csak annyi lenne a kérdés: Kiírnád ide őszintén hogy mi (mik) a becsületes szakmád amit annak idején tanultál?

Hozzászólás

• "..Hányan leírták már ide hogy "holnaptól majd én is tanfolyamtot tartok".
                      Ha pedig csak a szokásos Kecskeméti könyvet fogod elmondani, akkor hamar lehúzod majd a rolót, mint az a nem kevés cég aki az elmúlt években kezdett ilyesmibe és már hallani sem lehet róluk."

Azt könnyű emlegetni, hogy belevágok és csinálom... Én mindig ezt hallgattam kb 30 éve: könnyű neked, hogy azt csinálod, majd éni is korrepetálok, mert milyen drágán csinálják... könnyű neked, majd én is esküvőt fotózok, mert milyen drágán csinálják..., nyitok egy fotólabort, mert milyen drágán csinálják... veszek egy erdőt, mert olyan drágán adod a fát... forexet oktatok, mert mindenki drágán csinálja...

És hol vannak ezek az emberek? Hm... pont ott, ahol voltak.

Igen, bárki neki állhat oktatni, és letörheti PP-ék árát. Itt a lehetőség. Nem a kifogásokat kell keresni, hanem nekiállni: nem nagy ügy, kell egy terem és pár hirdetés, és már dőlni is fog a nagy lé

Én jó szívvel ajánlom mindenkinek, mert nagy sikerélményt ad, ha azt látja az ember, hogy van aki értelmeset kérdez és szépen halad előre, vagy éppen kiderül róla és meg is írja, hogy nem vesztette el a pénzét és úgy tudott kiszállni ebből, amikor kiderült, hogy ez nem neki való.

Kíváncsi vagyok, hogy tudnak-e új érvet hozni, hogy miért is nem fog belevágni...

Az én köreimet nem zavarja meg vele, így drukkolok nekik, hogy sikerüljön

"Komolyan, senkinek nincs jobb dolga ennél?"

Költői a kérdés, gondolom... És az is, hogy a kereskedésről beszéljenek.

Hogy ontopik is legyek: tegnap dumcsiztam egy emberkével a fogdán, aki a PP-s tanfolyást végezte el, neki nagyon bejött a technika, azzal kereskedik. Nem sokallta a pénzt rá, pedig csak sima közalkalmazott, nem is valami nagy beosztásban. Elment, meghallgatta, kipróbálta, demózott egy csomót, majd használja. Nem fanyalog, nem fórumozik, nem okoskodik, hanem idejének megfelelően kereskedik.

Hozzászólás

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        "..Hányan leírták már ide hogy "holnaptól majd én is tanfolyamtot tartok".
                        Ha pedig csak a szokásos Kecskeméti könyvet fogod elmondani, akkor hamar lehúzod majd a rolót, mint az a nem kevés cég aki az elmúlt években kezdett ilyesmibe és már hallani sem lehet róluk."

Azt könnyű emlegetni, hogy belevágok és csinálom... Én mindig ezt hallgattam kb 30 éve: könnyű neked, hogy azt csinálod, majd éni is korrepetálok, mert milyen drágán csinálják... könnyű neked, majd én is esküvőt fotózok, mert milyen drágán csinálják..., nyitok egy fotólabort, mert milyen drágán csinálják... veszek egy erdőt, mert olyan drágán adod a fát... forexet oktatok, mert mindenki drágán csinálja...

És hol vannak ezek az emberek? Hm... pont ott, ahol voltak.

Igen, bárki neki állhat oktatni, és letörheti PP-ék árát. Itt a lehetőség. Nem a kifogásokat kell keresni, hanem nekiállni: nem nagy ügy, kell egy terem és pár hirdetés, és már dőlni is fog a nagy lé

Én jó szívvel ajánlom mindenkinek, mert nagy sikerélményt ad, ha azt látja az ember, hogy van aki értelmeset kérdez és szépen halad előre, vagy éppen kiderül róla és meg is írja, hogy nem vesztette el a pénzét és úgy tudott kiszállni ebből, amikor kiderült, hogy ez nem neki való.

Kíváncsi vagyok, hogy tudnak-e új érvet hozni, hogy miért is nem fog belevágni...

Az én köreimet nem zavarja meg vele, így drukkolok nekik, hogy sikerüljön

"Komolyan, senkinek nincs jobb dolga ennél?"

Költői a kérdés, gondolom... És az is, hogy a kereskedésről beszéljenek.

Hogy ontopik is legyek: tegnap dumcsiztam egy emberkével a fogdán, aki a PP-s tanfolyást végezte el, neki nagyon bejött a technika, azzal kereskedik. Nem sokallta a pénzt rá, pedig csak sima közalkalmazott, nem is valami nagy beosztásban. Elment, meghallgatta, kipróbálta, demózott egy csomót, majd használja. Nem fanyalog, nem fórumozik, nem okoskodik, hanem idejének megfelelően kereskedik.

Ez a vicc:

http://5mp.eu/web.php?a=moneymentor&o=grLfdDuNrC

Nem is tudom hogy ez a link kinek a neve után van aláírásként....?
                        Ez is csak költői kérdés. Amúgy meg sima gerillamarketingnek hívják szakmai körökben, egy ilyen látogatott fórumon az ilyen megjelenéseket, ahol hozzászól valaki elég "troll" módon, de a bejegyzése alatt ott van egy apró kis hivatkozás, egészen véletlenül.
                        Egyszerűen hihetetlen hogy ki, milyen módon néz itt minket hülyének, olvasókat.

Tényleg komoly az oldal:
                        http://5mp.eu/web.php?a=moneymentor&o=laJ5msdYOC
                        Pon arról szól, amiről megy itt a nyálverés... megdöbbentő.

A köszöntőbe se egy név, se egy fotó, vagy bármi ami nyiltan megmutatja hogy kiről van szó. "moneymentor" , ez ám a magyar családnév.
                        A kapcsolatnál pedig egy üres form.
                        Ez ám a közvetlen megszólítás! olyan bizalomépítő...
                        Tényleg csodálkozom azokon akik még saját magukat sem képesek felvállani, de másoknak azért osztják az észt.

Azt hiszem végtelenül szerencsés vagyok hogy nem járok ilyen "sikeroktató, moneymentorokhoz" tanulni, hogy kiokosítsanak hogyan kell kereskedni.
                        Mert ugye az azért mégis csak nagy dolgok ha egy "közgazdász" mondja azt meg valakinek hogyan kell bánni a pénzével!

Hozzászólás

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          "

Ez kamu, ilyen biztosan nincs!
                          Kizárt dolog hogy valaki megtanuljon kereskedni.
                          Nem is tudom honnan veszed a bátorságot hogy ilyet ide leírj.
                          Ne viccelj már, képzettség, diploma nélkül? Olyanoktól tanulva akik még csak a bankárképzőt sem végezték el?
                          Lehetetlen. Ha mégis igaz, akkor ő tanfolyam nélkül is tudna kereskedni, mert így született, hidd el nekem. Örökölte nagyapai vonalról. Hallottam már ilyet Nagyon ritka, de előfordul.
                          Legalább fórumoznia kellene!

Aki itt pénzt csinál az FÓRUMOZIK! Ne mondj mást Balacy!

Hozzászólás

• Jókat röhögtem Tomy barátom beírásán. Rövid reakcióim:

- hosszú évek óta karatézom, így tudom, más felállni a ringben, ahol megy az adok-kapok, mint mondjuk elpuhult háziasszonyoknak fitness-kickbox edzést tartani. Ha nem érted, keress meg, érzékeltetem a különbséget.
                            - az üzleti etika létező fogalom, sőt tantárgyként oktatják gazdasági felsőfokú képzéseken, annak ellenére, hogy laikusok és hiénák számára ismeretlen
                            - annak, hogy én mit tartok funkció per költség alapon drágának, semmi köze az anyagi helyzetemhez. Egyébként Soros metróval jár, én, ha tehetem gyalogolok, bicajozom, noha van kocsim és leköltségelem a drága benzint, de ennek semmi köze a lényeghez.
                            - valóban nem véletlenül annyi a tanfolyamdíj, amennyi. Mivel ez leszabályozatlan terület, egyelőre még lehet zavarosban halászni, gyorsan lerabolni a piacot. Főleg Pesten, ahol a népesség 1/5-öde él
                            - bármikor tudnék olyan szinten tanfolyamot tartani, mint amiről szó van. Sőt talán nem véletlenül vannak olyanok is az ügyfeleim között, akik ezt-azt elvégezték, sikertelenek voltak, s hozzám fordultak
                            - szakmai végzettségeimet, diplomáim számát nem írom le újra. Nézz utána. Évekig kiraktam a weboldalamra a bizonyítványt és az önéletrajzomat (te is megtennéd, cimbora?)
                            - a weboldalam 2010 óta csinálom, a régi olvasók tudják, hogy közel 50 tematikus oldalban osztottam meg ingyen másokkal a máshol pénzért oktatott ismereteket.
                            - próbáltam szakmai témákat is elindítani ezen a fórumon, de az mintha meghaladta volna a hozzád hasonlók képességeit.

Úgyhogy mellé lőttél, hülyegyerek.

Balacy: elhiszem, hogy együtt érzel Pintérékkel. Nagyon hasonló cipőben jártok. Gondolom, te se vettél részt üzleti etika órán a fényképész tanfolyamon, különben értenéd, amit írtam.

Hozzászólás

Jókat röhögtem Tomy barátom beírásán. Rövid reakcióim:

- hosszú évek óta karatézom, így tudom, más felállni a ringben, ahol megy az adok-kapok, mint mondjuk elpuhult háziasszonyoknak fitness-kickbox edzést tartani. Ha nem érted, keress meg, érzékeltetem a különbséget.
                              - az üzleti etika létező fogalom, sőt tantárgyként oktatják gazdasági felsőfokú képzéseken, annak ellenére, hogy laikusok és hiénák számára ismeretlen
                              - annak, hogy én mit tartok funkció per költség alapon drágának, semmi köze az anyagi helyzetemhez. Egyébként Soros metróval jár, én, ha tehetem gyalogolok, bicajozom, noha van kocsim és leköltségelem a drága benzint, de ennek semmi köze a lényeghez.
                              - valóban nem véletlenül annyi a tanfolyamdíj, amennyi. Mivel ez leszabályozatlan terület, egyelőre még lehet zavarosban halászni, gyorsan lerabolni a piacot. Főleg Pesten, ahol a népesség 1/5-öde él
                              - bármikor tudnék olyan szinten tanfolyamot tartani, mint amiről szó van. Sőt talán nem véletlenül vannak olyanok is az ügyfeleim között, akik ezt-azt elvégezték, sikertelenek voltak, s hozzám fordultak
                              - szakmai végzettségeimet, diplomáim számát nem írom le újra. Nézz utána. Évekig kiraktam a weboldalamra a bizonyítványt és az önéletrajzomat (te is megtennéd, cimbora?)
                              - a weboldalam 2010 óta csinálom, a régi olvasók tudják, hogy közel 50 tematikus oldalban osztottam meg ingyen másokkal a máshol pénzért oktatott ismereteket.
                              - próbáltam szakmai témákat is elindítani ezen a fórumon, de az mintha meghaladta volna a hozzád hasonlók képességeit.

Balacy: elhiszem, hogy együtt érzel Pintérékkel. Nagyon hasonló cipőben jártok. Gondolom, te se vettél részt üzleti etika órán a fényképész tanfolyamon, különben értenéd, amit írtam.

Köszönöm kedves nagypofájú, diplomás, karatés, olcsón, vidéken oktató barátom!
                              Kár hogy nincs sok belőled, szép lenne ez a világ.
                              Tehát te is oktató vagy. Ezt tudjuk. Ha valaki tanulni akar, majd hozzád irányítjuk... max elvered ha nem azt csinálja amit mondasz neki.
                              A sok bunkó pesti, jól át lehet őket verni.
                              Ja, gyorsan lerabolni a piacot. Értelek, te legalább nem ma kezdted. Pintérék meg gondolom tavalytól kereskednek, oktatnak.
                              Na mindegy, pont leszarom a stílusodat, bár lehetne folytatni, de kár az értékes időért. Majd üzleti etika miatt max kereslek.

Oldalad olvasása kapcsán ekkor estem le véglegesen a röhögéstől a fotelemből:

"Túllépve a piaci trendeket így már nemcsak forex oktatásról, mentorálásról, coachingról lehetett szó. Ezek az ismeretek ugyanis bárkinek (cégeknek, magánszemélyeknek egyaránt) segíthetnek optimalizálni kiadásait, bevételeit, befektetések, hitelek, biztosítások terén céljainak megfelelő rövid-, közép- és hosszútávú portfólióját.

De nem szeretnék versenyezni a hasonlónak tűnő, képzettséggel sem rendelkező sztár-tőzsdeguru-oktató-robotprogramozó-számlakezelők turbómarketingjével, ami miatt sokak szemében nem az ingyenes, objektív, szakmai, ügyfélcentrikus tanácsadás, hanem csili-vili kampányban agyonreklámozott, megtévesztő, drága termékek és szolgáltatások eladása lett az érték."

Amikor az olimpián a 2. helyezett mondja hogy "nem a győzelem számít, hanem a részvétel"

Komolyan nem értem hogy nem ég le a pofátokról a bőr, nektek akik az oktatási szakmában vagytok érdekeltek és ebből is pénzt kerestek?
                              Ezt az egymásra köpködést már baromira unjuk, nem veszitek észre!?
                              Megy ez a ki, mennyiért tanít és aki drága az szar, aki olcsó az nem jó, meg egyébként is rohadjon meg akinek jobban megy.
                              A hátamon a szőr feláll, amikor egy hozzád hasonló diplomás mentor f...ságait kell olvasni, ahelyett hogy valami értelmes, szakmai dolgot írna mindenki a saját topicjába.

Minden jót neked.

Hozzászólás

....

Tényleg etikáról beszélsz ezzel a stílussal?
                                Ahol kicsit is keményebben moderálnak, ott pár napos kitiltást kapnál érte. Így beszélgetsz élőben is?

Sajnos pár embernek sikerült teljesen szétrombolni a fórumot néhány hónap megfeszített munkájával, gondolom indexen már nincs kinek beszólogatni, gondolom már senki nem ír oda, lassan ide sem fog. e nem baj legalább jól érzitek magatokat.

Hozzászólás

Working...
                                X