Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "PP nyílt levele az Iron-nak... Péter letesztelte az IronFx-et és ha már lúd legyen kövér, csinált is summa kb. 1000%-ot pár hónap alatt "

Ajaj! Akkor most ki hazudik?

PP vagy N3d?

http://www.youtube.com/watch?v=zmBScWjnj38

Hozzászólás

• wanda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      PP nyílt levele az Iron-nak... Péter letesztelte az IronFx-et és ha már lúd legyen kövér, csinált is summa kb. 1000%-ot pár hónap alatt

http://www.profit.hu/ironfx-szakvelemeny2013
      Korrekt levél volt.

Vagy egy bimbózó üzleti kapcsolat ügyesen marketingelt kezdete. (Mintha olyat írtak volna az Iron-osok korábban, hogy év végére a legnagyobbak lesznek az országban.)

Hozzászólás

• Melyik volt igaz?
        Össze vagyok zavarodva.

Ez?: "Én meg 12 350 %-ot."

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Korrekt levél volt.

Vagy egy bimbózó üzleti kapcsolat ügyesen marketingelt kezdete. (Mintha olyat írtak volna az Iron-osok korábban, hogy év végére a legnagyobbak lesznek az országban.)
          is - is
          inkább az utóbbinak adnék nagyobb voksot

régebben a TDFX-et tolták, egy ideje váltottak

Hozzászólás

Melyik volt igaz?
            Össze vagyok zavarodva.

Ez?: "Én meg 12 350 %-ot."
            Kevésbé szofisztikáltan 2:13

http://www.youtube.com/watch?v=eJpEuLDyvA4

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én meg 12 350 %-ot.
              Legközelebb tegyél már egy smile-t a végére, ha csak vicc, vagy egy számlakivonatot, amennyiben esetleg valóságos számokat írsz, ha kérhetem.

Hozzászólás

Legközelebb tegyél már egy smile-t a végére, ha csak vicc, vagy egy számlakivonatot, amennyiben esetleg valóságos számokat írsz, ha kérhetem.
                Éppen az előbb írtad, hogy ettől más nem fog több pénzt csinálni.

Sajnos én nem tudok olyan stabil egyenest bemutatni, amit te., de volt olyan időszak, amikor simán megötszöröztem 1 hónap alatt az egyenlegem...na és?

Hozzászólás

• "már a Tesco padokon is profit.hu -s reklám van, vérciki"

ez a szint, nincs itt baj

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Parancsolj: [ATTACH]3878[/ATTACH]
                    Köszi de ez sajnos angol azt pedig nem tanultam . Magyarnyelvű változatba nincs meg véletlen?

Hozzászólás

• Dzsabba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Köszi de ez sajnos angol azt pedig nem tanultam . Magyarnyelvű változatba nincs meg véletlen?
                      Már korábban írtam, hogy átküldöm, ha küldesz email címet!
                      www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• Sziasztok!

Most írok először ebbe a fórumba, ezért úgy gondolom illik néhány szóban bemutatkoznom, mielőtt előjönnék a kérésemmel.

Körülbelül három éve találkoztam először a Forexszel, oly módon, ahogyan minden józan ember ellenjavallja, elkezdtem kereskedni érzésből. Pechem az volt, hogy demó számlán még működött is. Biztosan kitaláljátok, élesben már nem volt akkora az örömöm.
                        Ezután részt vettem egy-két tanfolyamon, elolvastam rengeteg könyvet, stratégiát, elemzést, sőt ma már megmosolygom, de beleástam magam a japán gyertyák magánéletébe. Természetesen átestem a ló túloldalára.

Ezután - valamikor 2011 tavaszán - ismertem meg Pintér Péter stratégiáját (amin látom sokat vitatkoztatok korábban, azért is írtam e fórumra, mert látom, hogy van tapasztalatotok). El is kezdtem a kereskedést demószámlán, nem nagy, de pozitív eredménnyel.

Sajnos abban az időben úgy alakult, hogy nem tudtam folytatni a kereskedést (kb 3-4 hónap), mert munkahelyem és az otthoni dolgok 100%-ban lekötötték erőforrásaim. Az elmúlt évben egy ismerősöm hatására újra vendégeskedtem a 3 napos tanfolyamot, de a demókereskedésen ezúttal sem jutottam túl. Kapcsolatom a forexszel a chartok „szemezgetésében” merült ki. Eddig. Az életem úgy alakult, megint jelentős időt tudok a piacnak szánni. De nem akarom azt a hibát elkövetni, hogy a bizsergés az ujjaimban elragadjon, ezennel megpróbálnám tudatosan kezdeni a kereskedői – igen hosszú és rögös – pályafutásom.

Tervem a korábban tanult és használt stratégia leporolása és újrahasznosítása. Megkerestem régi anyagaimat, jegyzeteimet. Próbálom összerakni a mára sajnos már kissé megfakult képet. Úgy látom keletkeztek vakfoltok, s attól tartok menet közben még többre fogok lelni.

Itt következik a kérés irányotokba. Tudnátok-e olyan tanáccsal ellátni, hogy érdemes újrakezdeni a szinte el sem kezdett karriert. Minden tanácsért és segítségért. előre is nagy köszönet!

Az az álmom, hogy harmadjára talán sikerül, hála nektek, egy lelkes kezdő istápolásában.

ps. Ha ismertek és jószívvel tudtok mentort ajánlani (természetesen nem ingyen, hiszen ez üzlet) , szerintem nagyban segítené ”karrieremet”

Mindenkinek köszönöm előre is!

Hozzászólás

• FxAndras eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!

Most írok először ebbe a fórumba, ezért úgy gondolom illik néhány szóban bemutatkoznom, mielőtt előjönnék a kérésemmel.

Körülbelül három éve találkoztam először a Forexszel, oly módon, ahogyan minden józan ember ellenjavallja, elkezdtem kereskedni érzésből. Pechem az volt, hogy demó számlán még működött is. Biztosan kitaláljátok, élesben már nem volt akkora az örömöm.
                          Ezután részt vettem egy-két tanfolyamon, elolvastam rengeteg könyvet, stratégiát, elemzést, sőt ma már megmosolygom, de beleástam magam a japán gyertyák magánéletébe. Természetesen átestem a ló túloldalára.

Ezután - valamikor 2011 tavaszán - ismertem meg Pintér Péter stratégiáját (amin látom sokat vitatkoztatok korábban, azért is írtam e fórumra, mert látom, hogy van tapasztalatotok). El is kezdtem a kereskedést demószámlán, nem nagy, de pozitív eredménnyel.

Sajnos abban az időben úgy alakult, hogy nem tudtam folytatni a kereskedést (kb 3-4 hónap), mert munkahelyem és az otthoni dolgok 100%-ban lekötötték erőforrásaim. Az elmúlt évben egy ismerősöm hatására újra vendégeskedtem a 3 napos tanfolyamot, de a demókereskedésen ezúttal sem jutottam túl. Kapcsolatom a forexszel a chartok „szemezgetésében” merült ki. Eddig. Az életem úgy alakult, megint jelentős időt tudok a piacnak szánni. De nem akarom azt a hibát elkövetni, hogy a bizsergés az ujjaimban elragadjon, ezennel megpróbálnám tudatosan kezdeni a kereskedői – igen hosszú és rögös – pályafutásom.

Tervem a korábban tanult és használt stratégia leporolása és újrahasznosítása. Megkerestem régi anyagaimat, jegyzeteimet. Próbálom összerakni a mára sajnos már kissé megfakult képet. Úgy látom keletkeztek vakfoltok, s attól tartok menet közben még többre fogok lelni.

Itt következik a kérés irányotokba. Tudnátok-e olyan tanáccsal ellátni, hogy érdemes újrakezdeni a szinte el sem kezdett karriert. Minden tanácsért és segítségért. előre is nagy köszönet!

Az az álmom, hogy harmadjára talán sikerül, hála nektek, egy lelkes kezdő istápolásában.

ps. Ha ismertek és jószívvel tudtok mentort ajánlani (természetesen nem ingyen, hiszen ez üzlet) , szerintem nagyban segítené ”karrieremet”

Ha továbbra is meggyőződésed, hogy neked való ez a stratégia és hiszel is benne, akkor csináld 3 hónapig demón, vezess tradernaplót és menj el Pintér Péterhez magánórára.

Hozzászólás

Sziasztok!
                            ......

Most indul vagy indult nekik egy komplett tanfolyam egybevonva mindkettőjük anyagával (Gábor és Péter), akik résztvettek már valamelyiken azoknak kedvezménnyel, én utána érdeklődnék a helyedben náluk.
                            Közben megnéztem 21-én indul és több hetes.

Viszont itt a fórumon nagyon sokan tanfolyam ellenesek, én sokon voltam, úgy kereskedek ahogy sehol nem tanították, illetve mindenhol azt mondták így ne, de nem tudom tanfolyamok nélkül épp hol tartanék.

Hozzászólás

Sziasztok!
                              ......

Most indul vagy indult nekik egy komplett tanfolyam egybevonva mindkettőjük anyagával (Gábor és Péter), akik résztvettek már valamelyiken azoknak kedvezménnyel (100eFT), én utána érdeklődnék a helyedben náluk.
                              Közben megnéztem 21-én indul és több hetes.

Viszont itt a fórumon nagyon sokan tanfolyam ellenesek, én sokon voltam, úgy kereskedek ahogy sehol nem tanították, illetve mindenhol azt mondták így ne, de nem tudom tanfolyamok nélkül épp hol tartanék. (Én viszont nem tudok angolul, magyar anyag meg nagyon kevés van.)

Hozzászólás

hát egyértelmű hogy forexegyetem tanfolyam. de utána az Online Trader Klub fogja igazán megadni a hitet.
                                évekig hallgatod Pintért és a véreddé válik. de nem a stratégia. azt Neked kell megalkotni, hanem a gondolkodásmód.
                                én min. 2-3 évet javaslok. tehát 2-3 évig érdemes hallgatni az OTK-kat. nekem ennyi idő kellett a beéréshez. de lehet Neked gyorsabban megy.
                                ez egyéni.

van még pár jó mentor:
                                balacy -> http://www.elemzeskozpont.hu
                                Komjáthy A. -> http://fxtanoda.hu
                                Ujfalusi Zs. -> http://spike-trader.com
                                Balázs Sz. -> http://professionaltrader.hu
                                archeniusnak is indul jövőre egy komolyabb oktatása.

szerintem ezek mind jók. én mindegyiktől sokat tanultam.
                                bár a kereskedés lényege elfér egy fél A4-es papírlapon.
                                oda menj, amelyik Neked szimpatikus.

Hozzászólás

Working...
                                X