Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• valóban kicsit későre tették. 2-3 órával előbb jobb lenne.
    kár, hogy nincs webinar előadás erről. csak online.
    a profit.hu tanfolyamokra nekem is 100 kilométereket kellett utazni Pestre és vissza minden nap, de túlleltük...

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      valóban kicsit későre tették. 2-3 órával előbb jobb lenne.
      kár, hogy nincs webinar előadás erről. csak online.
      a profit.hu tanfolyamokra nekem is 100 kilométereket kellett utazni Pestre és vissza minden nap, de túlleltük...
      Egyetértek, tanfolyamra el is megyek még így, de nekem is kb. 400km oda-vissza, így "csak" egy bemutató előadásért nem megyek el.
      Jó lenne belőle egy webinar... Amúgy írtam is nekik erről, de választ sajnos nem kaptam, pedig szerintem vagyunk még így néhányan.

Szóval várjuk az élménybeszámolókat!

Hozzászólás

• Én voltam rajta és több volt az út mint 400 km és főként ezért mentem. De ha már ott voltam akkor az ottani haverokkal tartottunk egy görbe estét . Konkrétumot nem árultak el de aszem én tudom miről van szó. Az infó morzsák alapján csaknem teljesen biztos vagyok benne hogy mi az amit 2 évig finomított a Péter. Ha igazam van akkor nem hoztak újat a nap alá de az ígéretüket miszerint egy rakás psycho csapdát levesz az emberről az igaz lehet. Mint az is hogy kevés időt kell vele foglalkozni (idősík függő ha csak ezt a rész is leprogramozták de valószínüleg igen, ez is el volt mondva). Egyetlen dolgot ismerek ami ennyi nyomást képes az emberről levenni hogy egy kislány is tudjon csinálni havi 4000$ szabályok betartásával. Már mielőtt elindultam volt egy sejtésem és az infőkból csaknem biztos vagyok benne. (sajnos a dolgot én is csak az előadás előtt 2 nappal kezdtem el tesztelni de legalább 2-3 hónap szükséges egy komolyabb valós idejű teszthez (idősík függő)). Én elmennék az előadásra ha volna miből és/ha sikeresen használnám a startijukat akkor utólagosan visszamenőlegesen szívesen kifizeetném, akkor már nem volna gond (megyjegyzem nem voltam még egyetlen fizetős előadáson sem soha és csak demózok). Annyit szerintem elmondhatok hogy ha igazam van akkor a stratja egy jelentős részét erről a fórum oldalról is össze lehet szedni hogy hol azt nem mondom még el. Tudom hogy most ezzel reklámot csinálok nekik, és remélem nem szóltam el magam ami a "titoktartást" illeti, de engem nagyon érdekel hogy igazam van e

Most mit fogok itt kapni a fejemre ezért

Hozzászólás

• Dzsabba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én voltam rajta és több volt az út mint 400 km és főként ezért mentem. De ha már ott voltam akkor az ottani haverokkal tartottunk egy görbe estét . Konkrétumot nem árultak el de aszem én tudom miről van szó. Az infó morzsák alapján csaknem teljesen biztos vagyok benne hogy mi az amit 2 évig finomított a Péter. Ha igazam van akkor nem hoztak újat a nap alá de az ígéretüket miszerint egy rakás psycho csapdát levesz az emberről az igaz lehet. Mint az is hogy kevés időt kell vele foglalkozni (idősík függő ha csak ezt a rész is leprogramozták de valószínüleg igen, ez is el volt mondva). Egyetlen dolgot ismerek ami ennyi nyomást képes az emberről levenni hogy egy kislány is tudjon csinálni havi 4000$ szabályok betartásával. Már mielőtt elindultam volt egy sejtésem és az infőkból csaknem biztos vagyok benne. (sajnos a dolgot én is csak az előadás előtt 2 nappal kezdtem el tesztelni de legalább 2-3 hónap szükséges egy komolyabb valós idejű teszthez (idősík függő)). Én elmennék az előadásra ha volna miből és/ha sikeresen használnám a startijukat akkor utólagosan visszamenőlegesen szívesen kifizeetném, akkor már nem volna gond (megyjegyzem nem voltam még egyetlen fizetős előadáson sem soha és csak demózok). Annyit szerintem elmondhatok hogy ha igazam van akkor a stratja egy jelentős részét erről a fórum oldalról is össze lehet szedni hogy hol azt nem mondom még el. Tudom hogy most ezzel reklámot csinálok nekik, és remélem nem szóltam el magam ami a "titoktartást" illeti, de engem nagyon érdekel hogy igazam van e

Köszi szépen!

Nagyjából sejtettem, hogy semmilyen konkrétum nem hangzik el (ha jól értem), így nyugodt vagyok, hogy nem mentem el.
          A tanfolyamot viszont lehet, hogy meglátogatom majd. Ugye arra bárki mehet, nincs kötve a bemutató előadáshoz? Hol lehet rá jelentkezni? Ez a már linkelt "Extreme" az?

Hozzászólás

egy kislány is tudjon csinálni havi 4000$ szabályok betartásával.
            Ilyenkor mindig deltritusos video jut eszembe: "Fel kell tenni a kérdést, hogy "meny_nyi_ből"!

Hozzászólás

Én voltam rajta és több volt az út mint 400 km és főként ezért mentem. De ha már ott voltam akkor az ottani haverokkal tartottunk egy görbe estét . Konkrétumot nem árultak el de aszem én tudom miről van szó. Az infó morzsák alapján csaknem teljesen biztos vagyok benne hogy mi az amit 2 évig finomított a Péter. Ha igazam van akkor nem hoztak újat a nap alá de az ígéretüket miszerint egy rakás psycho csapdát levesz az emberről az igaz lehet. Mint az is hogy kevés időt kell vele foglalkozni (idősík függő ha csak ezt a rész is leprogramozták de valószínüleg igen, ez is el volt mondva). Egyetlen dolgot ismerek ami ennyi nyomást képes az emberről levenni hogy egy kislány is tudjon csinálni havi 4000$ szabályok betartásával. Már mielőtt elindultam volt egy sejtésem és az infőkból csaknem biztos vagyok benne. (sajnos a dolgot én is csak az előadás előtt 2 nappal kezdtem el tesztelni de legalább 2-3 hónap szükséges egy komolyabb valós idejű teszthez (idősík függő)). Én elmennék az előadásra ha volna miből és/ha sikeresen használnám a startijukat akkor utólagosan visszamenőlegesen szívesen kifizeetném, akkor már nem volna gond (megyjegyzem nem voltam még egyetlen fizetős előadáson sem soha és csak demózok). Annyit szerintem elmondhatok hogy ha igazam van akkor a stratja egy jelentős részét erről a fórum oldalról is össze lehet szedni hogy hol azt nem mondom még el. Tudom hogy most ezzel reklámot csinálok nekik, és remélem nem szóltam el magam ami a "titoktartást" illeti, de engem nagyon érdekel hogy igazam van e

A múlt hétfői toborzón én is részt vettem. A szervezők részéről teljes titoktartás övezi a dolgot, a stratégiára irányuló kérdésekre nem lehet választ kapni. Az előadást nem Péter tartja hanem az ügyvezető igazgató akinek saját bevallása szerint sem sok köze van a forexhez. Ami kiderül a stratégiáról, hogy limit megbízásokat használ és csak bizonyos brókercégeknél működik és nem kell naplózni semmit. Amit furcsállok az az, hogy eddig az volt a fő gondolat, hogy ezen szakma megtanulására akár 3 évet is kell szánni, az előadást tartó szerint már elég összesen 3 óra tanulás is. Így a havi 20-50 % is elérhető akár napi 10 perc ráfordítással.

Hozzászólás

• lot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A múlt hétfői toborzón én is részt vettem. A szervezők részéről teljes titoktartás övezi a dolgot, a stratégiára irányuló kérdésekre nem lehet választ kapni. Az előadást nem Péter tartja hanem az ügyvezető igazgató akinek saját bevallása szerint sem sok köze van a forexhez. Ami kiderül a stratégiáról, hogy limit megbízásokat használ és csak bizonyos brókercégeknél működik és nem kell naplózni semmit. Amit furcsállok az az, hogy eddig az volt a fő gondolat, hogy ezen szakma megtanulására akár 3 évet is kell szánni, az előadást tartó szerint már elég összesen 3 óra tanulás is. Így a havi 20-50 % is elérhető akár napi 10 perc ráfordítással.
                majd kiderül a többi is

amit 2 ember tud, az már nem titok, ennyi

Hozzászólás

Annyit szerintem elmondhatok hogy ha igazam van akkor a stratja egy jelentős részét erről a fórum oldalról is össze lehet szedni hogy hol azt nem mondom még el.
                  Ajaj, csak nem grides hedge Pichfork villákkal?!

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    de, egy kis hullám elmélettel megspékelve és trendline fóliába csomagolva

Hozzászólás

• lot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Amit furcsállok az az, hogy eddig az volt a fő gondolat, hogy ezen szakma megtanulására akár 3 évet is kell szánni, az előadást tartó szerint már elég összesen 3 óra tanulás is. Így a havi 20-50 % is elérhető akár napi 10 perc ráfordítással.
                      hát kb. 1 óra alatt meglehet tanulni az alap technikai elemzést,pozimérezetést és a legfontosabb pszichocsapdákat. ezek ismeretében már pluszosnak kell lenni az illetőnek. a sikeres kereskedéshez szükséges infó ráfér egy darab A4-es papírlapra. a gond igazából, hogy a tradernek nincs hite,pszichésen alkalmatlan,keresi a szent grált..stb. pszichés okok miatt tart évekig a sikeressé válás folyamata. a megtanulandó infó kevés. ha megveszed a Kecskeméti könyvet, akkor az elég kell hogy legyen.

"Így a havi 20-50 % is elérhető akár napi 10 perc ráfordítással."

ha naposon,h4-en kereskedsz, akkor 50 instrumentumot át lehet pörgetni 10 perc alatt betéve az ordereket...stb. az hogy mennyi érhető el az függ a stratégiától,tradenkénti kockázattól..stb.

Hozzászólás

Egyetlen dolgot ismerek ami ennyi nyomást képes az emberről levenni hogy egy kislány is tudjon csinálni havi 4000$ szabályok betartásával.
                        hát csak nem mindegy mekkora tőkével. 4000 dolláros tőkével 4000 dollár profit
                        vagy 40.000 dolláros tőkével 4000 dollár profit. az utóbbi nem nagy kihívás, de az első az nem könnyű.

Hozzászólás

hát kb. 1 óra alatt meglehet tanulni az alap technikai elemzést,pozimérezetést és a legfontosabb pszichocsapdákat. ezek ismeretében már pluszosnak kell lenni az illetőnek. a sikeres kereskedéshez szükséges infó ráfér egy darab A4-es papírlapra. a gond igazából, hogy a tradernek nincs hite,pszichésen alkalmatlan,keresi a szent grált..stb. pszichés okok miatt tart évekig a sikeressé válás folyamata. a megtanulandó infó kevés. ha megveszed a Kecskeméti könyvet, akkor az elég kell hogy legyen.

"Így a havi 20-50 % is elérhető akár napi 10 perc ráfordítással."

ha naposon,h4-en kereskedsz, akkor 50 instrumentumot át lehet pörgetni 10 perc alatt betéve az ordereket...stb. az hogy mennyi érhető el az függ a stratégiától,tradenkénti kockázattól..stb.
                          Nem akarok mindig ironizálni.

De ha az tényleg 1 óra tanulással, napi 10 perc munkával, havi, (sőt napi) 10-20-50%-t lehet folyamatosan keresni, akkor sírva fogok könyörögni a receptért. De gondolom Buffett, Soros és a többi kispályás is…

Mert valami valakik fejében nincs rendben.

Hozzászólás

vagy 40.000 dolláros tőkével 4000 dollár profit. az utóbbi nem nagy kihívás, de az első az nem könnyű.
                            Örülnék neki ha tudnám tartani éves szinten is a havi 10%-ot, pláne ha több éven keresztül

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Uhh. zooli.. No de kérem, ezt mire véljem?

Hozzászólás

• Hali!

Szerintem van olyan nap mikor lehet 10-20 % ot keresni!,mert velem is volt ilyen!
                                A gond ott van hogy a többi nap nem olyan a piaci helyzet és elviszi az addig megszerzett 20%-Ból x-et! Utána nap megint.Aztán örülhetsz ha marad pár százalék a hó végére!

Nem lehet itt havi szinten adott százalékkal számolni, de még azzal sem hogy biztosan pluszos lehet a hónap!
                                Változó mint az időjárás,de egy biztos aki a money managementet szigorúan betartja és a pozikból kiszedi a legtöbbet az nyereséges lesz!

Szerintem!

Hozzászólás

Working...
                                X