Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Uhh. zooli.. No de kérem, ezt mire véljem?
    Ne vedd zokon! Nem komoly. Inkább visszaszívom.
    Tőlem is sokan kérdezgetik mi lehet ez, de fogalmam sincs.

Hozzászólás

• fearline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hali!

Szerintem van olyan nap mikor lehet 10-20 % ot keresni!,mert velem is volt ilyen!
      A gond ott van hogy a többi nap nem olyan a piaci helyzet és elviszi az addig megszerzett 20%-Ból x-et! Utána nap megint.Aztán örülhetsz ha marad pár százalék a hó végére!
      ezt kell kibírni mentálisan, amikor jönnek a veszteséges sorozatok.
      el kell fogadni, hogy a veszteségeket nem tudod elkerülni.

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez is olyan mint aki fuvarozik!
        Annak is benzint kell fizetnie,autót karbantartani,műszakira vinni!,gumit cserélni!
        Az is mind költség ugyanúgy ahogy ez is

Hozzászólás

Ez is olyan mint aki fuvarozik!
          Annak is benzint kell fizetnie,autót karbantartani,műszakira vinni!,gumit cserélni!
          Az is mind költség ugyanúgy ahogy ez is
          Csak ezt nehezebb feldolgozni. Sokkal.

Hozzászólás

Te élesben kereskedsz amúgy?

Hozzászólás

Hali!

Szerintem van olyan nap mikor lehet 10-20 % ot keresni!,mert velem is volt ilyen!
              A gond ott van hogy a többi nap nem olyan a piaci helyzet és elviszi az addig megszerzett 20%-Ból x-et! Utána nap megint.Aztán örülhetsz ha marad pár százalék a hó végére!

Nem lehet itt havi szinten adott százalékkal számolni, de még azzal sem hogy biztosan pluszos lehet a hónap!
              Változó mint az időjárás,de egy biztos aki a money managementet szigorúan betartja és a pozikból kiszedi a legtöbbet az nyereséges lesz!

Szerintem!
              Minimum 10x-es áttétellel lehet (nagy szerencsével), de nem ez a járható út.

Más amikor van már egy kiépített pozihegység, ami csak termeli a zsét.

Hozzászólás

Tiszteletten nem értek egyet! :-)

Ha eléggé figyelsz nem lépsz be rosszul, más kérdés h véletlen események mindig közbejöhetnek, ez a szerencsefaktor. De ha nem jön közbe semmi, akkor a TP-ig egyenes út kell h vezessen!

A rossz belépés türelmetlenségből fakad meg abból h nem érti az ember lánya, hogy mi történik a piacon Mindkettőre van orvosság
                Néha a paic tálcán kínálja a jó lehetőségeket. Persze minden nap csak párat

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ajaj, csak nem grides hedge Pichfork villákkal?!
                  Nem lepődnék meg rajta én sem, láttunk már videót 2001-től tesztelve hogy lehet 1000$-ból 60.000.000$ csinálni úgy hogy a válság előtt, közbe, és után is nyereséges volt amit két és fél órába nyomott végig teszterbe (magyar srác). Nem véletlenül tiltották sokáig a hedge-t . Persze ez is csak akkor ér valamit ha érted a chartok nyelvét. Ez az amit nekem is tanulni kell még

Hozzászólás

• ATR-es stoppot hogyan kell használni?

Hozzászólás

• Fxflo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ATR-es stoppot hogyan kell használni?
                      A Forexegyetem (Pintér Péter/Fekete Gábor) azt okítják,hogy a S/L távolság soha ne legyen a kétszeres ATR-en belül,mert az ármozgás akkor nagyobb valószínűséggel kiüti.Használd az ATR(100) beállítást,húzd össze kicsire,és a bal sarokban pipekben látod,hogy mennyi az adott idősíkon.

Hozzászólás

• ha van közelbe csúcs-völgy, akkor meg inkább azt használd stophelyszínnek. azok a legjobb stophelyszínek. atr-t akkor kell, ha nincs közel csúcs-völgy. másfél,2*-es atr-re lehet tenni a stopot.

Hozzászólás

• Csúcs-völgy fölé 2ATR-el meg mégjobb

Hozzászólás

• Csúcs-völgy fölött/alatt jó a stop, azokat halássza le a bróker. /forex-re és CFD-re értettem. /
                            www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

• MegaMIND eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Csúcs-völgy fölött/alatt jó a stop, azokat halássza le a bróker. /forex-re és CFD-re értettem. /
                              Mesélj már légyszíves erről a "stop halászatról".
                              Eddig én csak vadászatról hallottam...
                              Hogy is van ez?

Hozzászólás

• Vadászatnál utánadfutnak és elkapják a grabancod, halászatnál magad kapod be a csalit

Hozzászólás

Working...
                                X