Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vadászatnál utánadfutnak és elkapják a grabancod, halászatnál magad kapod be a csalit
    Roflmao.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mesélj már légyszíves erről a "stop halászatról".
      Eddig én csak vadászatról hallottam...
      Hogy is van ez?
      Nem kell vadászni, mert a delikvensek önként felkínálják magukat. A brókernek elég csak begyűjteni a prédát.
      www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

• MegaMIND eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem kell vadászni, mert a delikvensek önként felkínálják magukat. A brókernek elég csak begyűjteni a prédát.
        Értem. Tehát akkor aki stop-ot tesz be, az felkínálja a pénzét a brókernek.
        Ha közelebbre teszi, akkor előbb kínálja fel, ha meg távolabbra, akkor később adja át.
        De végül is minden delikvens emiatt veszít. A bróker meg csak "begyűjti" azokat.

Szerinted akkor hol a jó stop, ami biztonságban van a brókertől?

Hozzászólás

Ha közelebbre teszi, akkor előbb kínálja fel, ha meg távolabbra, akkor később adja át.
          De végül is minden delikvens emiatt veszít. A bróker meg csak "begyűjti" azokat.

A tudatalattidban.

Hozzászólás

Hagyjuk. Megint az értelmetlen beszélgetések egyike indul. Olvass vissza mit írtam és értelmezd.
            www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

Csúcs-völgy fölött/alatt jó a stop, azokat halássza le a bróker. /forex-re és CFD-re értettem. /
              huha most meg is ijedtem. remeg kezem-lábam.
              ha meg kiveszi és csinál egy spike-ot, akkor visszalépek nem egy bonyolult folyamat. csak nem kell begyulladni a piactól. ez a kezdők pszichocsapdája.
              ez nem azt jelenti, hogy nincsenek brókertrükkök, hanem azt hogy hiába erőlködik a bróker a hülyeségeivel nem tudja veszteségesé tenni a rendszerem.
              vannak viszont olyan stratégiák, ahol a spreadben is hatalmas jelentősége van 1 pipnek is akár. mert ez eldöntheti a sikerességét, de nyilván azért nem ilyet célszerű alkalmazni. ha jóval nagyobbak a nyerő tradek, akkor bekaphatja a bróker. nem tud mit csinálni.

http://www.youtube.com/watch?v=eLplt...0468D8A1F5E4CF

Hozzászólás

Hagyjuk. Megint az értelmetlen beszélgetések egyike indul. Olvass vissza mit írtam és értelmezd.
                Szerintem ne hagyjuk.
                Van ennek értelme, sőt!
                Végre valami szakmai dolog.

Benyomsz egy szubjektív mondatot a "stop halászatról".
                Olvassa ezt itt több száz kezdő.
                Szerinted hány embernek rakod ilyennel a zabszemet a s..be?
                Nem elég hogy félnek a piactól, a veszteségtől, a brókertől, önmaguktól, meg mindentől, ami csak társul ezzel az egész forex-el!

Magyarázd el légyszíves és élő példával mutasd meg hogy miről beszélsz.
                Mondjuk legyen egy Iron fx számlán a dolog, úgyis azt használják itt sokan.
                Tehát várjuk a tényszerű véleményed alátámasztását. (Forexen és Cfd-n is! )
                Mutass élő, megtörtént esetet, vagy csinálj légyszíves szándékosan egy olyan kereskedést, ahol ez a dolog kimutatható.
                Szerintem sokakat érdekel ez a téma, úgyhogy ha már szóba hoztad, akkor támaszd is alá tényekkel. (Nem magam miatt kérem, mielőtt félre értenéd.)

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A tudatalattidban.
                  Egyetértek!

Hozzászólás

Magyarázd el légyszíves és élő példával mutasd meg hogy miről beszélsz.
                    mutatok neked egy szép rv piaci stopvadászatot(halászatot) ahogy tetszik
                    http://finance.yahoo.com/echarts?s=P...e=off;source=;
                    Pcln chart 2013.nov.07. záró: 1022 usd.
                    másnapi nyitó 1054-körül.

és ezt nézd(statement részlet):
                    -PCLN 2013-11-07, 16:07:41 - 100 964.8550 1,022.8900 -96,485.50 -1.00

teát nov.07-én zárás után 7 perccel 964,855-ért vettem pcln-t.(after marketben)
                    ami történt: este kijött a gyorsjelentés, amit a nagyobb traderek a reuters előtt ücsörögve kb 5 perccel hamarabb látnak, mint a pórnép. namost illikvid időszak, egész nap nyomták le az árat, erre kijön egy brutál jó gyorsjelentés. az info birtokában lévő traderek 945-ig nyomták még le az árat, egészen véletlenül az előző alj alá pár dolcsival....ekkor publikus lett a jelentés (pl.itt:http://www.streetinsider.com/ec_earnings.php?q=pcln ), és meg sem állt az ár 1040-ig.
                    és ez egy nagy kapitalizációjú tőzsdei cég, ahol nehezebb manipulálni, mint házon belül fx brókeréknél (tisztelet a kivételnek, ha van!?)
                    tehát a stopvadászat egyáltalán nem urban legend, bele kell kalkulálni a stratégiába, és akkor még nyerni is lehet rajta
                    egyébként ezt tavaly 2x játszották el a pcln esetén, kíváncsi leszek a februári jelentésnél lesz-e ismét könnyű pénz.

Hozzászólás

• Ma voltam a cég új stratégiájának, akármilyének a promo előadásán, és úgy döntöttem elmegyek, befizetek rá. Ennyit nekem megér, hogy kielégítsem a kíváncsiságomat, hogy ez csak egy bőrnyúzás vagy használható tudást ad. Volt pár olyan kulcsszó ami számomra azt sugallta, hogy lehet közel áll a stratégia az én stílusomhoz. Vállaltam myfxbook kimutatást feléjük megosztani, nem tudom ez megosztható lesz e mások felé is, amennyi ebből igen azt meg fogom mutatni majd, ennek kb április környékén lehet értelme ahogy elképzelem.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ma voltam a cég új stratégiájának, akármilyének a promo előadásán, és úgy döntöttem elmegyek, befizetek rá. Ennyit nekem megér, hogy kielégítsem a kíváncsiságomat, hogy ez csak egy bőrnyúzás vagy használható tudást ad. Volt pár olyan kulcsszó ami számomra azt sugallta, hogy lehet közel áll a stratégia az én stílusomhoz. Vállaltam myfxbook kimutatást feléjük megosztani, nem tudom ez megosztható lesz e mások felé is, amennyi ebből igen azt meg fogom mutatni majd, ennek kb április környékén lehet értelme ahogy elképzelem.
                        Nem értem.

StLui szenior tag, 1014 hozzászólás, 6-os hírnévszint, 8 zöld pöttyel. Mit adhat egy újabb fizetős tanfolyam neki, amit egyetemi szinten még nem oktattak le, s nem használ eredményesen a gyakorlatban?

S mi ez a nagy titkolózás az egész körül? Ha egy értékesítésre specializálódott vállalkozás legújabb szenzációja nem folyik a vízcsapból is, ott is van ok gyanakodni. Vagy a szokásos mókusvakítás van készülőben a szokásos fizető ügyfélkörnek, vagy lenyúltak valahonnan valamit, s nem lenne jó, ha már az elején kiszivárogna.

Érdeklődve várom az újabb infókat.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem értem.
                          nem is kell mindent érteni.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ma voltam a cég új stratégiájának, akármilyének a promo előadásán, és úgy döntöttem elmegyek, befizetek rá. Ennyit nekem megér, hogy kielégítsem a kíváncsiságomat, hogy ez csak egy bőrnyúzás vagy használható tudást ad. Volt pár olyan kulcsszó ami számomra azt sugallta, hogy lehet közel áll a stratégia az én stílusomhoz. Vállaltam myfxbook kimutatást feléjük megosztani, nem tudom ez megosztható lesz e mások felé is, amennyi ebből igen azt meg fogom mutatni majd, ennek kb április környékén lehet értelme ahogy elképzelem.
                            Végre valaki aki a szokásos szófosás helyett cselekszik is...
                            Ez is sima risk/revard. Akinek csak a szája nagy, annak gondolom ez a "risk" nem fér bele a kis méretű pénztárcába.
                            StLui ezek szerint nem véletlen "szenior" tag!

Hozzászólás

Végre valaki aki a szokásos szófosás helyett cselekszik is...
                              Ez is sima risk/revard. Akinek csak a szája nagy, annak gondolom ez a "risk" nem fér bele a kis méretű pénztárcába.
                              StLui ezek szerint nem véletlen "szenior" tag!
                              Igen, Tomy. Hát persze…

(egy myfxbook-om néhány napig még látható a weboldalamon, ussb barátom kérésére. Ott láthatsz risk/rewardot, találati arányt is, ha téged csak ez érdekel)

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Igen, Tomy. Hát persze…

(egy myfxbook-om néhány napig még látható a weboldalamon, ussb barátom kérésére. Ott láthatsz risk/rewardot, találati arányt is, ha téged csak ez érdekel)
                                Nem értelek, de mint Sindler mondta "nem is kell mindent érteni"
                                Kinek és mit akarsz bizonyítani?
                                Engem nem érdekel a te kimutatásod.
                                Mit kezdjek vele? Nem tudok a TE fejeddel tradelni, mint ahogy te sem tudsz az enyémmel. Éppen ezért soha nem is bíráltam a kereskedési stílusodat.
                                Tőled viszont állandóan ez folyik a csapból is, hogy ha valaki valamit csinál, bárhogy is, az szar!
                                Jól is néznénk ki, ha te a 4 diplomáddal, meg a rengeteg pecsétes papíroddal, pénzügyi tanácsadói, mentori multaddal nem tudnál kereskedni!
                                Nem vonja kétségbe senki sem, hogy TE vagy a király a TE "birodalmadban".
                                Minden hónapban leírod ide hogy "neked szakképesítésed van" Ok, értjük, tudjuk, tisztelünk érte hogy jópár évet végig ültél emiatt az iskolapadban...
                                (biztos jó volt a risk/rewards)

"ussb barátom kérésére kiteszek a weboldalamra egy mxfxbook kimutatást"!
                                Komolyan ezzel a dumával akarsz itt minket szédíteni?
                                Ha akartál volna a múltban már bármikor kitettél volna egy ilyet, ha lett volna.
                                Ne gyere már ezzel a baromsággal, mert tényleg szánalmasan unalmas.
                                "néhány napig megtekinthető" ??? Miért veszed le, ha nincs mit titkolni rajta, vagy nem loptad valakitől a stratégiát?
                                Pont ugyanilyen alapon kérdezhetné ezt most bárki!

Egyszerűen csak becsülöm StLuit, mert a pofázás, gyanakvás, meg hasonlók helyett ami itt megy, meggyőződik dolgokról.
                                Mi ebben az elitélendő?

Te meg azt csinálsz amit akarsz, pont ugyanúgy ahogy én is, meg bárki más.

u.i.
                                Igen, engem traderként csak a risk és a rewards érdekel!
                                Mi a fene kellene még hogy érdekeljen ebben a szakmában????
                                Miből csinálunk nap mint nap pénzt, ha nem ebből?
                                A többi minden csak bullshit és üres duma, amire egy tradernek marhára nincs szüksége.

Hozzászólás

Working...
                                X