Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kinek és mit akarsz bizonyítani?
    Engem nem érdekel a te kimutatásod.

Komolyan ezzel a dumával akarsz itt minket szédíteni?
    Ha akartál volna a múltban már bármikor kitettél volna egy ilyet, ha lett volna.
    Ne gyere már ezzel a baromsággal, mert tényleg szánalmasan unalmas.

Egyszerűen csak becsülöm StLuit, mert a pofázás, gyanakvás, meg hasonlók helyett ami itt megy, meggyőződik dolgokról.
    Mi ebben az elitélendő?

Igen, engem traderként csak a risk és a rewards érdekel!
    Mi a fene kellene még hogy érdekeljen ebben a szakmában????
    .
    Bocs, de egy vicc jut erről eszembe: „A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgnak.”

Régebben te is makacsul támadtad az oktatókat, myfxbookot követeltél. De arra nem emlékszem, hogy kiálltál volna pl. mellettem, amikor személyesen akartam megtapasztalni ezt, vagy azt a fizetős, de később kamunak bizonyult szolgáltatást. Sebaj.

StLui-t nem bántani akartam, de tényleg szerettem volna több infót arról, amiről döntött és be akar fizetni.

Eszembe sem volt a myfxbookommal dicsekedni. De ha már egyszer kiprovokálták (tényleg!) és feleslegesen energiát raktam bele, akkor pont jó bizonyíték arra, hogy miért röhögöm körbe az „egyetemes” találati arányt, risk-reward-ot…

Na, mindegy. Kár vitázni. Én be is fejeztem. Sok sikert mindenkinek ahhoz, amiben hinni akar.

Hozzászólás

• Szia Misi ! Szerintem azert nem beszelnek bövebben, mert a nagy-nagy fönök megtiltotta ,meg a hirlevel tartalmat sem lehet senkinek elarulni. Ez a nagy titkolodzas szerintem a legujabb marketing fogas.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Eszembe sem volt a myfxbookommal dicsekedni. De ha már egyszer kiprovokálták (tényleg!) és feleslegesen energiát raktam bele, akkor pont jó bizonyíték arra, hogy miért röhögöm körbe az „egyetemes” találati arányt, risk-reward-ot…
        Ezt a "moneymentor" demó számlát kellene néznünk?

http://www.myfxbook.com/members/mone...mm-test/825606

Ha igen, akkor tényleg NO COMMENT....

Hozzászólás

• Na még az kell ebből is veszekedés legyen
          Szóval eddig semmi titoktartás nem köt, egyszerűen semmit nem mondtak, ahoyg ezt már más is leírta itt aki volt ezen a promón.
          "az „egyetemes” találati arányt, risk-reward-ot…" na erről pont mondták, hogy ilyet, meg naplót itt nem kell számolni, nem kell vezetni.
          kmisi: nem is gondoltam, hogy "bántani" akartál volna, de az se jött le, hogy érdekelne még valami, de azért sem gondoltam, mert tudtam, hogy nem is nagyon van mit mondani erről.

Hozzászólás

• Egyebkent en is rapillantottam, de mar nem volt hely . Gondoltam megnezem mi az a nagyon titkos technika, de nem jött össze.

Hozzászólás

Ezt a "moneymentor" demó számlát kellene néznünk?

http://www.myfxbook.com/members/mone...mm-test/825606

Ha igen, akkor tényleg NO COMMENT....
              Nem látod a fától az erdőt? Ussbfx pontosan ekkora demo számlával szedett össze az elmúlt hónapban több, mint 1 milliót (99*49 usd).

Általában a sztárolt oktatók demo számlákkal kezdik, aztán mikor dől a tanítványoktól a kockázatmentes zsozsó, abból majd bevillantanak néha-néha valami élest is.

De igazad van. Nem kell nekem myfxbookkal bohóckodnom, mert a végén felületes szemlélő összekever valami legjobb, leghatékonyabb, egyetlen, Nr1 egyetemi akadémikussal. Kösz.

Hozzászólás

• Ezt nem lehet ide (is) nem betenni:

Troll, trollkodás

"A troll egy rusnya óriás a mesevilágban, a netezők viszont azt hívják trollnak, aki szándékosan bomlasztja a topikot, a blogkommentek, vagy a fórum témáját. A troll egyetlen célja, hogy jól felhúzza a hozzászólókat, indulatokat keltsen. Ezt általában azzal éri el, hogy becsmérlő, a hozzászólókéval homlokegyenest ellenkező bejegyzéseket ír, amitől a legtöbb embernél felmegy a pumpa. Az eredetileg a témáról zajló beszélgetés így hamarosan veszekedéssé fajul, és egymás ócsárolásában merül ki. A troll pedig megkapja jutalmát: sok dühös, és a témához már csak nyomokban kapcsolódó hozzászólást.

A troll nagyon kitartó, nem adja fel, és a lassan elhaló témákba is képes "új életet lehelni" néhány jól irányzott övön aluli kommenttel. Minél jobban le akarják rázni, annál jobban ragaszkodik a társasághoz, számára az jelent sikerélményt, ha minél több hozzászólót sikerül felbosszantani. Ha belefutunk egy trollba, nem sokat tehetünk; egyetlen hatásos fegyver akad: a mellőzés. "Do not feed the troll" hangzik az angol szólás, azaz ne reagáljunk a gyakran rafináltan megfogalmazott támadásokra. Ha adjuk a troll alá a lovat, válaszolgatunk neki, meddő vitába bonyolódunk, azzal a többi kommentező haragját is magunkra vonhatjuk. A jótanács: ne reagáljunk a provokációra!"

Még részletesebben:

http://www.technet.hu/hir/20100223/o...etto_illemtan/
                .
                USSB Forex Social Network Trading System! - Tájékozódj róla te is itt és most!

Hozzászólás

• Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ezt nem lehet ide (is) nem betenni:

Troll, trollkodás

"A troll egy rusnya óriás a mesevilágban, a netezők viszont azt hívják trollnak, aki szándékosan bomlasztja a topikot, a blogkommentek, vagy a fórum témáját. A troll egyetlen célja, hogy jól felhúzza a hozzászólókat, indulatokat keltsen. Ezt általában azzal éri el, hogy becsmérlő, a hozzászólókéval homlokegyenest ellenkező bejegyzéseket ír, amitől a legtöbb embernél felmegy a pumpa. Az eredetileg a témáról zajló beszélgetés így hamarosan veszekedéssé fajul, és egymás ócsárolásában merül ki. A troll pedig megkapja jutalmát: sok dühös, és a témához már csak nyomokban kapcsolódó hozzászólást.

A troll nagyon kitartó, nem adja fel, és a lassan elhaló témákba is képes "új életet lehelni" néhány jól irányzott övön aluli kommenttel. Minél jobban le akarják rázni, annál jobban ragaszkodik a társasághoz, számára az jelent sikerélményt, ha minél több hozzászólót sikerül felbosszantani. Ha belefutunk egy trollba, nem sokat tehetünk; egyetlen hatásos fegyver akad: a mellőzés. "Do not feed the troll" hangzik az angol szólás, azaz ne reagáljunk a gyakran rafináltan megfogalmazott támadásokra. Ha adjuk a troll alá a lovat, válaszolgatunk neki, meddő vitába bonyolódunk, azzal a többi kommentező haragját is magunkra vonhatjuk. A jótanács: ne reagáljunk a provokációra!"

Még részletesebben:

http://www.technet.hu/hir/20100223/o...etto_illemtan/
                  .
                  Nem mind troll amit annak látszik, de minden annak látszik, ha annak értelmezed.

Hozzászólás

Nem látod a fától az erdőt? Ussbfx pontosan ekkora demo számlával szedett össze az elmúlt hónapban több, mint 1 milliót (99*49 usd).

Általában a sztárolt oktatók demo számlákkal kezdik, aztán mikor dől a tanítványoktól a kockázatmentes zsozsó, abból majd bevillantanak néha-néha valami élest is.
                    Az ussb-vel való személyes csatád sem hiszem hogy érdekes lehet annak aki szakmai dolgokért jár ide, de ez csak az én véleményem.

"kockázatmentes zsozsó".
                    Ezek szerint mégis számít nálad az R/R !
                    Megnéztem a weboldaladat.

http://5mp.eu/web.php?a=moneymentor&o=khi0jvmBCV

Rájöttem hogy valamikor TE is demó számlával kezdhetted.
                    Azt is észrevettem hogy valószínűleg az első éles számládat sem abból nyitottad, hogy előtte nyertél a tőzsdén, hanem hogy "vezetőképző tréningeket" tartottál,"őrnagyként" dolgoztál, "termékmarketing", "PÉNZÜGYI TANÁCSADÁS", majd aztán "BEFEKTETÉSI BRÓKERCÉG" irodavezetője voltál.
                    Hát, ez nekem igencsak azt sugallja, hogy mielőtt elkezdtél kereskedni, már jóval előtte embereknek magyaráztad hogyan kell pénzt csinálni befektetésekkel. Arra is van egy fogadásom, hogy még messze nem kereskedésből éltél, amikor is a tőzsdét is belevetted a pénzügyi ajánlásaid mellé.
                    Most jelenleg a "moneymentor szolgáltatások között" ugyanúgy tőzsdei oktatás szerepel:

http://5mp.eu/web.php?a=moneymentor&o=pI9dc2F1F0

Jobban belegondolva most sem tudjuk rólad sem, mint ahogy más "oktatókról" sem, hogy bevételeidnek milyen százaléka, milyen forrásból származik?
                    Mert ugye mindenki fejében ez a kérdés fordul meg először... Vajon megél abból amit tanít???
                    De még mindig nyitva áll az "oktatószámlák.hu myfxbook" ahol bárki tiszta vizet önthet a pohárba és nem kell klaviatúra csapkodással harcolni a saját igazáért!

Ezt most nem azért írom le hogy megbántsalak, mert mindenki azt csinál, úgy oktat, ahogy akar, de tedd a szivedre a kezed és nézd végig az elmúlt 10-20 évedet, a pénzügyi tanácsadási multad tekintetében, mielőtt összeugrasz itt az ussb-vel, vagy bárkivel. (Remélem ez most nem hangzott úgy mintha Bubor úrékat védeném...mert akkor inkább törlöm a hozzászólást)
                    Senki sem úgy születik, hogy tud kereskedni, és első megszerzett vagyona a tőzsdéből származik és ebből van az első éles számla.
                    Eléggé paradoxonnak hangzana...

Hozzászólás

Eléggé paradoxonnak hangzana...
                      Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos. – Albert Einstein

A többit privátban...

Hozzászólás

Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos. – Albert Einstein

A többit privátban...
                        Köszönöm a "bekaphatod" tárgyú, emberi inteligencián mélyen aluli szövegezésű privát leveledet, de ha nem haragszol a jövőben nem tartok ilyenekre igényt, úgyhogy ne tölts ezzel időt.
                        Nem hiszem hogy a káromkodás/gyalázkodás a megfelelő módja az érvelésnek.
                        A vélemény szerintem egy szabad dolog, amit bárki leírhat egy ilyen szakmai fórumon.

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem mind troll amit annak látszik, de minden annak látszik, ha annak értelmezed.
                          ez egy jó meglátás. olyannak látom az embereket, amilyen én vagyok belülről.
                          attól függ kinek milyen a kondicionáltsága.

Hozzászólás

Köszönöm a "bekaphatod" tárgyú, emberi inteligencián mélyen aluli szövegezésű privát leveledet, de ha nem haragszol a jövőben nem tartok ilyenekre igényt, úgyhogy ne tölts ezzel időt.
                            Nem hiszem hogy a káromkodás/gyalázkodás a megfelelő módja az érvelésnek.
                            A vélemény szerintem egy szabad dolog, amit bárki leírhat egy ilyen szakmai fórumon.
                            Ujabb 1 liter palesz kockasseggű pincéjéből egy esetleges megosztásért

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ez egy jó meglátás. olyannak látom az embereket, amilyen én vagyok belülről.
                              attól függ kinek milyen a kondicionáltsága.

Igaz.. És mi következik mindebből, hogy emberek csoportjainak manipulált döntéseit mutató chartot ugy latjuk, hogy ____________ -____________].

Hozzászólás

• hová jutott ez a fórum:-)

Hozzászólás

Working...
                                X