Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ilyen témákban Zoli információforrásai megbízhatónak bizonyulnak, és ő sem szokott olyat írni, aminek ne lenne alapja.

Nekem is jelezte egy trader, hogy meg tudja szerezni az anyagot, pillantsak rá. Nem a stratégia érdekel, hanem a szakmaiság, az újdonság, a használati érték.

Ha valóban jó, javaslom majd a kisdoktorit az egyetemi csapatnak, ha viszont újabb átverés, lenyúlás, akkor ki kéne adni rájuk a vadászengedélyt.

S ettől még a titoktartási nyilatkozat sem védi meg őket, ha az oktatási szerződés megtévesztés eredményeként jön létre.

Hozzászólás

• Kern András után szabadon: "elfogtam egy levelet"

Szerintem ezért erősködhetett az előadó, hogy lényegtelen a lebegő DD mértéke.
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ilyen témákban Zoli információforrásai megbízhatónak bizonyulnak, és ő sem szokott olyat írni, aminek ne lenne alapja.

Nekem is jelezte egy trader, hogy meg tudja szerezni az anyagot, pillantsak rá. Nem a stratégia érdekel, hanem a szakmaiság, az újdonság, a használati érték.

Ha valóban jó, javaslom majd a kisdoktorit az egyetemi csapatnak, ha viszont újabb átverés, lenyúlás, akkor ki kéne adni rájuk a vadászengedélyt.

S ettől még a titoktartási nyilatkozat sem védi meg őket, ha az oktatási szerződés megtévesztés eredményeként jön létre.
        jogi diplomád is van?.-)

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          jogi diplomád is van?.-)
          Nem tudom mennyire fontos, de igen.
          Az ELTE JTI-n szereztem egy jogi szakokleveles mérnöki posztgraduálist. Dr nem vagyok, s már nem is leszek. Pereket viszont már nyertem ügyvéd nélkül is.

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kern András után szabadon: "elfogtam egy levelet"

Ez mán stratégia! Megvenni az esést és kitenni a stopot Mekkán kívülre

1.2000-on jó vétel volt..... max 25 pipes stoppal.

Fundáról meg inkább ne is beszéljünk.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ez mán stratégia! Megvenni az esést és kitenni a stopot Mekkán kívülre

1.2000-on jó vétel volt..... max 25 pipes stoppal.

Fundáról meg inkább ne is beszéljünk.
              Az talán már a számlaparaméterek alapján számított Stop out szint. Ott már a bróker zár.
              Ettől még életképes lehet a dolog. Főleg ha gyorsan dupláz, és kiutalja amit beletett. Más kérdés, hogy sokan ezt nem tekintik kereskedésnek, esetleg csalódottak a tőlük korábban megszokottól teljesen eltérő hozzáállás miatt.
              Ha esetleg tévesek lennének az információim, akkor előre is elnézést kérek minden érintettől. Nem célom senki befolyásolása, hogy elmegy-e erre a fejtágításra, vagy sem.

Hozzászólás

Kern András után szabadon: "elfogtam egy levelet"

Komolyan ez lenne a 200 ezres stratégia?

1 perc keresgéléssel találtam hozzá egy 2 éves cikket a neten: http://www.zerohedge.com/contributed...ervention-zone
                “There is no doubt in my mind that the Swiss National Bank (SNB) will be involved when and if the EURCHF hits the 1.2000 mark”

Mi ebben a saját ötlet? Mi ér ebben százezreket?

Kezdek kíváncsi lenni...

Hozzászólás

• mindjárt kezdődik Komjáthy előadása.
                  honlap: join.me
                  kód: 256-961-175

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    mindjárt kezdődik Komjáthy előadása.
                    honlap: join.me
                    kód: 256-961-175
                    Szia! Hangnak kéne lennie? Ha igen nálam miért nem lehet? Nincs valami tipped?

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia! Hangnak kéne lennie? Ha igen nálam miért nem lehet? Nincs valami tipped?
                      Nálam sincs....
                      www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• http://www.fxtanoda.hu/?q=Join.me

ide levan írva mit kell csinálni. kattints a telefonikonra és utána call via internet.
                        aztán töltsd le az appot és connect. a mikrofont meg légyszi kapcsold ki.

Hozzászólás

http://www.fxtanoda.hu/?q=Join.me

ide levan írva mit kell csinálni. kattints a telefonikonra és utána call via internet.
                          Köszi, működik!
                          www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

http://www.fxtanoda.hu/?q=Join.me

Köszi! nekem is ok volt

Hozzászólás

Az talán már a számlaparaméterek alapján számított Stop out szint. Ott már a bróker zár.
                              Ettől még életképes lehet a dolog. Főleg ha gyorsan dupláz, és kiutalja amit beletett. Más kérdés, hogy sokan ezt nem tekintik kereskedésnek, esetleg csalódottak a tőlük korábban megszokottól teljesen eltérő hozzáállás miatt.
                              Ha esetleg tévesek lennének az információim, akkor előre is elnézést kérek minden érintettől. Nem célom senki befolyásolása, hogy elmegy-e erre a fejtágításra, vagy sem.

Azért ha egy nem torz tükörbe néznénk, most kb ilyen képet kellene látnunk magunkról:

Click image for larger version

Name:	venasszonyok.jpg
Views:	1
Size:	79,9 KB
ID:	145218

Valaki aki hallott valamit, továbbítja annak egy részét valakinek, aki szintén továbbítja valahova, ide nekünk, majd mi pedig jól elmondjuk hogy az miért szar!
                              De valójában azt sem tudjuk ismét hogy mire mondunk véleményt.
                              Tetszik ez nekem, jól elszórakozik rajta az ember, miközben dolgozik.

Hozzászólás

• Szép lehetőség volt reggel az EUR/USD páron H1 idősíkon. Egy P5-ös szignál alakult ki. Reggel mikor felkeltem be is raktam a figyelő listámra, de a munkahelyemen elég sok volt a meló így le is késtem a beszállót. A piros sávnál volt az ár amikor rápillantottam. Ezért beraktam egy Buy Limit megbízást hogy ha visszamegy az ár akkor nyissa meg, de 0,6 pip hiányzott hogy benyissa. Egy kicsit zavart hogy nem nyitotta be, főleg azután hogy ki lőtt utána. Tény hogy amikor a piros sávnál volt az ár akkor még be nyithattam volna mivel az R/R arány megfelelő volt, de én inkább kihagytam, mivel az már nekem nem minősül beszállónak. Elfogadtam hogy lekéstem ezt a lehetőséget és kész. Inkább a GBP/CHF trademre fókuszálok, mivel az is szépen megindult délnek. bár még hiányzik egy kicsi a célárig.
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X