Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• xyz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezért beraktam egy Buy Limit megbízást hogy ha visszamegy az ár akkor nyissa meg, de 0,6 pip hiányzott hogy benyissa.
    Fib 50 fogta meg. Ha alá megy és a hír sem olyan, akkor sell.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem inkább ott állt meg, ahová lehetett húzni egy fibo 50-et? Minden csak nézőpont kérdése

Hozzászólás

• Fibósoknak egy kis hit erősítő:

http://www.ted.com/talks/arthur_benj...i_numbers.html

(Jobb alul: languages)

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Köszönöm az észrevételedet. Bár én nem használok fibot és továbbiakban sem tervezem, de azért érdekes volt a kép amit felraktál. Mindenesetre fibo 50 ide vagy oda azért 1 pippel lejjebb is szúrhatott volna

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem inkább ott állt meg, ahová lehetett húzni egy fibo 50-et? Minden csak nézőpont kérdése
            Nem, mert ha behúzod min-maxhoz és a 61.8-at lereagálja az ár, akkor nézni kell az 50-et is.

Hozzászólás

• Péntek Dax
              Első belépő H1. P2 Majd 2 ráépítés M5-ön. Stop nulléban majd sl elött 2pip-el jött egy újabb vételi jelzés M15-ön P2. Onnan meg irány a csúcs Durva hozammal.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Giltam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Péntek Dax
                Első belépő H1. P2 Majd 2 ráépítés M5-ön. Stop nulléban majd sl elött 2pip-el jött egy újabb vételi jelzés M15-ön P2. Onnan meg irány a csúcs Durva hozammal.
                De ezt tudod, hogy a belépési szignálokat talán kivéve, semmi köze a forexegyetemes poziépítéshez! (ezzel nem azt mondom, hogy rossz, csak, hogy nem az)

Hozzászólás

• Pénteken volt egy ilyen lehetőség is. Sajnos erről is sikerült lemaradnom. Egy szép P4-es szignál alakult ki közel 5-ös R/R aránnyal.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Pénteken volt egy ilyen lehetőség is. Sajnos erről is sikerült lemaradnom. Egy szép P4-es szignál alakult ki közel 5-ös R/R aránnyal.
                    Ja, ezt én is néztem, ma, amikor átnéztem a heti helyzetet! Természetesen én is kimaradtam.

Hozzászólás

Pénteken volt egy ilyen lehetőség is. Sajnos erről is sikerült lemaradnom. Egy szép P4-es szignál alakult ki közel 5-ös R/R aránnyal.
                      Én azért bekötöttem helyettetek is ha nem baj. Igaz nem FE stratégiával. 54 pip célár helyett péntek délután lévén a felével megelégedtem biztos legyen.

xyz: Tetszik amit és ahogyan csinálod, csak így tovább!

Click image for larger version

Name:	usdjpyh1.png
Views:	1
Size:	64,1 KB
ID:	145228

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én azért bekötöttem helyettetek is ha nem baj. Igaz nem FE stratégiával. 54 pip célár helyett péntek délután lévén a felével megelégedtem biztos legyen.

xyz: Tetszik amit és ahogyan csinálod, csak így tovább!

[ATTACH]4891[/ATTACH]
                        De hogy baj, sőt épp ellenkezőleg Gratulálok szép észrevétel volt! Én ha beléptem volna akkor meghagytam volna jövőhétre. De ez már kereskedési rendszer és ember függő.
                        Amúgy a pénteken kihagyott EUR/USD lehetőséget még elnéztem magamnak, mivel azért csak a munka miatt sikerült kihagynom, de ez a lehetőség már délután volt és emiatt egy kicsit mérges is vagyok. De nem a piacra hanem saját magamra, mivel már gép előtt ültem és ha fórumozgatni tudtam akkor illendő lett volna ilyen lehetőséget is észrevennem...
                        A biztató szavakat pedig köszönöm! Igyekszem jól csinálni a dolgokat.

Hozzászólás

• Én is voltam az extrem "stratégia" oktatáson, akárcsak StLui, és még sokan mások. A bemutató után nem akartam elmenni, mert mindent hallottam, amit nagyon nem szerettem volna, de csak elmentem mégis, mert Péterben és Gáborban (egyedüliként a magyar/nemzetközi oktatási piacon 3év alatt) még nem tudtam csalódni. De tény, hogy a bemutató előadás nagyon túl van "hájpolva". Ha mások lettek volna az oktatók, tuti, hogy nem megyek el az oktatásra.

És a tapasztalatom az oktatásról?

Amit Péter kitalált tényleg pofon egyszerű, működőképes dolog. Valóban egy 9 éves gyerek is meg tudja csinálni simán, és abszolult nem kell sok időt tölteni vele. Csak a teljesen kezdők miatt tart az előadás egész nap, egyébként kb 1 óra alatt meg lehetne értettni minden részét egy tapasztalt traderrel.

DE - és talán ezzel Péternek sem lesz semmi kifogása, hogy őt idézem az oktatásról - "Ez sem a szent grál. Ezzel a stratégiával nem tanulsz meg kereskedni, nem fogsz tudni tőzsdézni, ezzel a stratégiával csak egy dolgot fogsz tudni csinálni: Pénzt keresni. Sokat."

Csak azért írom le ezeket, mert előbb-utóbb úgyis ki fog szivárogni 1-2 morzsa az egészből - és az itt tanyázó trollok, irigyek, és gyávák, akik félnek rááldozni egy minimális összeget arra, hogy saját maguk tapasztalják meg, amiről itt folyamatosan utálkoznak, és alkotnak ismeretlenül tényszerű véleményeket, persze tisztelet a kivételnek - ne tudják elvenni a bizonytalanok érdeklődését.

Amit Péter kitalált működik. Pofon egyszerű, nem igényel napi 5 percnél több törödést az esetek 95%-ban.

Ne foglalkozzatok azzal, amit írni fognak majd a fent említett emberek, ha kezdenek kiszivárogni részletek a stratégiáról, mert ha még részleteiben hülyeségnek is tűnhet, egészében ötletes, és minden egyes elemében a végletekig átgondolt, kockázatkezelt stratégiáról van szó, amivel pénzt keresel. Nulla tudással a hátad mögött.

.....és most a terep a trolloké......

Hozzászólás

• OneTrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ...Valóban egy 9 éves gyerek is meg tudja csinálni simán, és abszolult nem kell sok időt tölteni vele....
                            ...Ezzel a stratégiával nem tanulsz meg kereskedni, nem fogsz tudni tőzsdézni, ezzel a stratégiával csak egy dolgot fogsz tudni csinálni: Pénzt keresni. Sokat....

...Pofon egyszerű, nem igényel napi 5 percnél több törödést az esetek 95%-ban....

...a végletekig átgondolt, kockázatkezelt stratégiáról van szó, amivel pénzt keresel. Nulla tudással a hátad mögött. ...
                            Ez volt a legjobb reklám. Most már én is kezdek kíváncsi lenni
                            Légyszi valaki dobjon össze egy használati utasítás doksit, és ha tényleg működik, akkor a nyereségből befizetem a tanfolyam árának kétszeresét

Hozzászólás

Én is voltam az extrem "stratégia" oktatáson, akárcsak StLui, és még sokan mások. A bemutató után nem akartam elmenni, mert mindent hallottam, amit nagyon nem szerettem volna, de csak elmentem mégis, mert Péterben és Gáborban (egyedüliként a magyar/nemzetközi oktatási piacon 3év alatt) még nem tudtam csalódni. De tény, hogy a bemutató előadás nagyon túl van "hájpolva". Ha mások lettek volna az oktatók, tuti, hogy nem megyek el az oktatásra.

Amit Péter kitalált tényleg pofon egyszerű, működőképes dolog. Valóban egy 9 éves gyerek is meg tudja csinálni simán, és abszolult nem kell sok időt tölteni vele. Csak a teljesen kezdők miatt tart az előadás egész nap, egyébként kb 1 óra alatt meg lehetne értettni minden részét egy tapasztalt traderrel.

DE - és talán ezzel Péternek sem lesz semmi kifogása, hogy őt idézem az oktatásról - "Ez sem a szent grál. Ezzel a stratégiával nem tanulsz meg kereskedni, nem fogsz tudni tőzsdézni, ezzel a stratégiával csak egy dolgot fogsz tudni csinálni: Pénzt keresni. Sokat."

Csak azért írom le ezeket, mert előbb-utóbb úgyis ki fog szivárogni 1-2 morzsa az egészből - és az itt tanyázó trollok, irigyek, és gyávák, akik félnek rááldozni egy minimális összeget arra, hogy saját maguk tapasztalják meg, amiről itt folyamatosan utálkoznak, és alkotnak ismeretlenül tényszerű véleményeket, persze tisztelet a kivételnek - ne tudják elvenni a bizonytalanok érdeklődését.

Amit Péter kitalált működik. Pofon egyszerű, nem igényel napi 5 percnél több törödést az esetek 95%-ban.

Ne foglalkozzatok azzal, amit írni fognak majd a fent említett emberek, ha kezdenek kiszivárogni részletek a stratégiáról, mert ha még részleteiben hülyeségnek is tűnhet, egészében ötletes, és minden egyes elemében a végletekig átgondolt, kockázatkezelt stratégiáról van szó, amivel pénzt keresel. Nulla tudással a hátad mögött.

Köszönöm a szót a trollok, irigyek és gyávák nevében.

Újszülöttnek minden vicc új. Képzetlen, naív ember nem tudja megkülönböztetni az értéket a gagyitól.

Ha valaki személyi kultuszt akar magának építeni egy sztároktató köré, és elhiszi, hogy mindent ő talál fel, ezért joga van éveken át a legkülönbözőbb, kockázatmentes módon lerabolni a piacot, akkor fizet, ámul, reklámoz, majd újra fizet, ámul, reklámoz...

Hit kérdésében pedig nem lehet tényekkel, ész érvekkel vitázni, legfeljebb vallásháborúzni.
                              Na arra most nem érek rá.

Hozzászólás

Én is voltam az extrem "stratégia" oktatáson, akárcsak StLui, és még sokan mások. A bemutató után nem akartam elmenni, mert mindent hallottam, amit nagyon nem szerettem volna, de csak elmentem mégis, mert Péterben és Gáborban (egyedüliként a magyar/nemzetközi oktatási piacon 3év alatt) még nem tudtam csalódni. De tény, hogy a bemutató előadás nagyon túl van "hájpolva". Ha mások lettek volna az oktatók, tuti, hogy nem megyek el az oktatásra.

Már régen vágyok egy ilyen stratégiára!Mostantól csak leültetem a gyerekemet a gép elé,két mese közt majd beköti amit be kell,én pedig végre egész nap csak tollaslabdázom az asszonnyal.
                                És ezt tudja tenni minden trader a világon.Csak 100 ezer!??Ez nagyszerű!
                                Mindig is éreztem,hogy találékony a magyar nemzet!
                                Mától mindenki 5 percet fog dolgozni naponta magyarországon!
                                Érzitek a nemzet felemelkedésést?Én már érzem...

Hozzászólás

Working...
                                X