Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ez jóóóóóóóóóóóó

Hozzászólás

• OneTrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Amit Péter kitalált működik. Pofon egyszerű, nem igényel napi 5 percnél több törödést az esetek 95%-ban.
      Lehet hogy azoknál akik kitalálták működik, de a kérdés az hogy nálad fog-e működni?
      Gondolom erre azért még nincs tapasztalatod.
      Bár ha "pofon egyszerű", akkor talán működtetni is egyszerű lehet.
      Ha napi 5 percet igényel, akkor nyilván nem daytrade, napi 10 kötéssel, amiből 1 hét után már lehet látni hogy mik az eredmények...

Hozzászólás

• Minden vizcsap szemelyreszabva gyartodik, mert az en vizcsapomat csak en tudom müködtetni !! Ezt is eszitek am

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Lehet hogy azoknál akik kitalálták működik, de a kérdés az hogy nálad fog-e működni?
          Gondolom erre azért még nincs tapasztalatod.
          Bár ha "pofon egyszerű", akkor talán működtetni is egyszerű lehet.
          Ha napi 5 percet igényel, akkor nyilván nem daytrade, napi 10 kötéssel, amiből 1 hét után már lehet látni hogy mik az eredmények...
          Szia Tomy,

pofon egyszerű az egész. Hidd el, nem vagyok kezdő, évek óta tradelek. Én is próbálkoztam hasonló stratégiával, experteket is készítettem rá, de egy nagyon fontos elem nem volt benne az én rendszeremben, amit Péter belerakott, és az által az egész más színben tűnik már fel. Így már értelmes, kerek, kockázat kezelt rendszer lett. Sajnos én nem jutottam el magamtól erre a szintre, de vettem a fáradtságot, és elmentem, meghallgattam mit talált ki Péter. Nem bántam meg....

StLui biztosan tudja, hogy mire gondolok, és meg fog erősíteni.

Már neki is álltam átprogramoztatni a robotjaimat, kiegészítve ezzel a hiányzó ám nagyon fontos kockázatkezelő stratégiai elemmel, hogy értelmet nyerjen a rendszer, és hosszú távon lehessen nyereségesen üzemeltetni más stratégiákkal is, mert az alapötlet nagyon tetszik!

Egyébként ha megismered a stratégiát, magad is le tudod ellenőrizni pl. Forex Testerben évekre visszamenőleg, hogy milyen brutális eredményt lehetett elérni vele. 2013-ban pl 800%....

1 hete volt a tanfolyam, és már nyereség van a számlákon egyébként. Kb. 15 percet foglalkoztam eddig ezzel a stratégiával azóta összesen. De csak hajrá kedves trollok, tiétek megint a terep! Csont bedobva, rágódhattok rajta...

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Minden vizcsap szemelyreszabva gyartodik, mert az en vizcsapomat csak en tudom müködtetni !! Ezt is eszitek am
            Nagyon sok stratégiára igaz az amit Tomy írt, és Te megint elkezdted ezt tényként kezelni és poénkodni, továbbra sem tudva pedig miről van szó. (ennél pont nem igaz, de ez lényegtelen ebben az esetben)

Kmisinél is csak azt látom, hogy hihetetlen indulat feszül benne, nem tudni miért, ki ellen, de fröcsög minden mondata, ennél a témánál speciel szintén úgy, hogy semmit nem tud.

Egyszerűen kitaláltak egy dolgot, felhasználva már ismert dolgokat, és ez egy jó ötlet, ennyi. Pont olyan egyszerű mint anno a post it volt.

Komolyan ennyire gyengék vagytok itt néhányan vérprofik, nem bírtok ki 300eur-t, hogy utána világgá kürtölhessétek, hogy a király meztelen?
            Én megígértem, megtettem, eredményt is fogok majd mondani, többet nem tehetek.

Hozzászólás

• Szeretem, mikor név, elérhetőség, arc, referencia nélküli emberek tények közlése nélkül, sőt épp tényeknek fittyet hányva nyomják a szájhagyomány-marketinget, hogy már nem korpás a hajuk, nem gombás a lábuk, mióta a Mester némi apróért cserébe újra beavatta őket a Titokba.

Amen, testvéreim.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szeretem, mikor név, elérhetőség, arc, referencia nélküli emberek tények közlése nélkül, sőt épp tényeknek fittyet hányva nyomják a szájhagyomány-marketinget, hogy már nem korpás a hajuk, nem gombás a lábuk, mióta a Mester némi apróért cserébe újra beavatta őket a Titokba.

Amen, testvéreim.
                kmisi,

te pedig úgy fröcsögsz valamiről, hogy sarlatánság, hogy közben fogalmad sincs az egészről. Ezt hívják trollkodásnak, irigységnek, vagy akár gyávaságnak. Te ezeknek Mestere vagy sajnos. Csak azt nem értem ennek vaj' mi értelme?! Félsz elmenni a Péterék tanfolyamára? Derogál oktató létedre meghallgatni más meglátását?

Pedig pofon egyszerű: fogod magad, elmész, meghallgatod, és utána formálsz véleményt. Addig csak trollkodsz, totál feleslegesen koptatod a billentyűzetet, így erre a postra sem kell válaszolni....

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez volt a legjobb reklám. Most már én is kezdek kíváncsi lenni
                  Légyszi valaki dobjon össze egy használati utasítás doksit, és ha tényleg működik, akkor a nyereségből befizetem a tanfolyam árának kétszeresét
                  Köszi, nekem viszont ez a hozzászólás tetszett legjobban! Én is abszolút osztom a felvetésedet!
                  Előre biztos nem fizetnék, gridezni mesteri szinten tudok magamtól is.
                  És még ha nem is értünk egyet az oktatatás filozófiájával, egész körülményeivel, tartalmával, stb., az nem kevésbé megkérdőjelezhető, ha beírjuk ide a "titkukat". Ne ilyen módszerekkel harcoljunk a "piac megtisztításáért"...

Ps.: bocs, ha OFF, nem feltétlenül idetartozik, de annyiszor olvasom errefelé, hogy már unom: a fórumtagok végzettségét részletesen bemutató topikot nem lehetne nyitni? Oklevelek darab száma, minősége, minősítése, sőt, tovább mennék: a féléves indexek eredménye, minimum az eredeti szkennelt változatával alátámasztva? És persze a bemutatott dokumentumok alapján az elmaradhatatlan ranglista felállítása?

Hozzászólás

kmisi,

te pedig úgy fröcsögsz valamiről, hogy sarlatánság, hogy közben fogalmad sincs az egészről. Ezt hívják trollkodásnak, irigységnek, vagy akár gyávaságnak. Te ezeknek Mestere vagy sajnos. Csak azt nem értem ennek vaj' mi értelme?! Félsz elmenni a Péterék tanfolyamára? Derogál oktató létedre meghallgatni más meglátását?

Pedig pofon egyszerű: fogod magad, elmész, meghallgatod, és utána formálsz véleményt. Addig csak trollkodsz, totál feleslegesen koptatod a billentyűzetet, így erre a postra sem kell válaszolni....
                    Hát csak válaszolnék…

Az előbb már bevállaltam a trollkodást, irigységet, gyávaságot a kedvedért, nem? Most még unatkozzak is végig egy ilyen szeánszot?

Oké, nem ez lenne az első eset, hogy lebuktatok így egy kóklert. Fizess be, elmegyek. Az én időm is pénz. Aztán leírom az egészet, névvel, elérhetőséggel, felelősséget vállalva. Nem úgy, mint te.

Egyébként nem vagyok oktató. Leírtam már. Traderként évekig ingyen segítettem bárkinek, de azt látom, hogy ennek nincs kellő tisztelete.

A hozzád hasonló megszállottaknál az a király, aki még a levegőt is pénzért adja. Minél nagyobb a tűzijáték mellette, annál jobb.
                    Na itt az alkalom.

Hozzászólás

• Moncsicsi78: Értem én, hogy sokan bekereteztetik az oklevelet és ott lóg a szobájuk falán, de én bajban lennék, mert ahogy megkaptam a közgazdasági diplomát egy lendülettel valahová behajítottam valami újságos stócba. Bizony isten, azóta sem tudom, hogy hol van. Ha majd netán szükségem lesz rá, akkor ki kell kérnem még egyszer a főiskoláról.

Kmisi: az emberek nem becsülik azt ami ingyen van. De még azt sem, ami olcsón van. A miérten lehet rágódni, de ez így van. Egy kereskedő ismerősöm mondja, hogy ha valami nem fogy, akkor megduplázza az árát és onnantól viszik, mint a cukrot.

Ami StLui csinál az a korrekt. Elmegy, megnézi, véleményt alkot.
                      Azért, amikor olyanokat olvasok, mint" ...amivel pénzt keresel. Nulla tudással a hátad mögött.", akkor kialakul a magam véleménye, ami vagy igaz, vagy nem. De ezt megtartom, mivel én nem fogom venni a fáradságot, hogy magam győződjek meg róla.

(szép is lenne, ha mindig ilyen lehetőség után rohannék, valahányszor ilyet hallok. hát....akkor 24 óra is kevés lenne egy napnak.)

Hozzászólás

• Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kmisi: az emberek nem becsülik azt ami ingyen van. De még azt sem, ami olcsón van. A miérten lehet rágódni, de ez így van. Egy kereskedő ismerősöm mondja, hogy ha valami nem fogy, akkor megduplázza az árát és onnantól viszik, mint a cukrot.
                        Épp erről írtam a hétvégén a weboldalam fórumán.

Ár vs. érték. Fogyasztó vs. értékelemző.

Már ha valakit érdekel a közgazdaságtan. Legalább elméletben. A gyakorlatban ugyanis valóban az irracionalitás az úr...

Hozzászólás

• Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Moncsicsi78: Értem én, hogy sokan bekereteztetik az oklevelet és ott lóg a szobájuk falán, de én bajban lennék, mert ahogy megkaptam a közgazdasági diplomát egy lendülettel valahová behajítottam valami újságos stócba. Bizony isten, azóta sem tudom, hogy hol van. Ha majd netán szükségem lesz rá, akkor ki kell kérnem még egyszer a főiskoláról.

Ami StLui csinál az a korrekt. Elmegy, megnézi, véleményt alkot.
                          Azért, amikor olyanokat olvasok, mint" ...amivel pénzt keresel. Nulla tudással a hátad mögött.", akkor kialakul a magam véleménye, ami vagy igaz, vagy nem. De ezt megtartom, mivel én nem fogom venni a fáradságot, hogy magam győződjek meg róla.

(szép is lenne, ha mindig ilyen lehetőség után rohannék, valahányszor ilyet hallok. hát....akkor 24 óra is kevés lenne egy napnak.)
                          Azt is írtam az elején, hogy a bemutató előadás tele volt ilyen maszlagokkal, ilyen sok helyről hallott üres dumákkal, mint amiket idéztél. És hogy ha nem Péter és Gábor állt volna mögötte, akik már évek óta bizonyítanak számomra is, és sokak számára is, akkor tuti, hogy nem megyek el az oktatásukra. De mivel ők álltak mögötte, ezért adtam nekik egy esélyt.

Ezek alapján pedig már értem, hogy a bemutatón hallottak cseppet sem túlzóak, csak mellbevágóak, és mivel sokan pufogtattak már ilyen szépen csengő ígéreteket, ezért kétséget ébresztenek az emberekben.

De senkinek sem kötelező hinni nekik. Ez olyan, mint maga a trading. Van aki az érzelmei alapján kereskedik - belőle pont nem lesz sosem eredményes kereskedő - és van, aki a tények alapján hozza meg döntéseit. Én az utóbbi csoporthoz tartozom, ezért elmentem, meghallgattam, és véleményt alkottam. A tények alapján.

Én is leírtam, StLui is leírta, hogy pofon egyszerű a stratégia. Nulla tudással üzemeltethető pofon egyszerű szabályok betartásával, amit szádba rágnak az oktatáson. Nem kell tudnod semmit hozzá a kereskedés egyéb rejtelmeiről, csak a metatradert kell kicsit ismerned.

Ennyi.

Nekem tök mindegy, hogy ki hisz benne és ki nem. Csak azért írtam le ezeket is, mert erre való a fórum (és nem a trollkodásra). Ha valaki információt akar szerezni erről a tanfolyamról, tessék, átadtam, amit tudtam. Mindenki eldöntheti, hogy meg akar ismerkedni vele, vagy sem.

De azért aki idetéved, lássa tisztán, hogy ki az, aki tudja miről beszél, és ki az, aki csak félrevezeti az embereket, a tudatlanság homályából.

Hozzászólás

• Véleményem szerint ameddig egy tanfolyamot nem úgy hirdetnek hogy,jöjjön el megtanítjuk önt kereskedni addig nincs baj.

Hozzászólás

Szia Tomy,

pofon egyszerű az egész. Hidd el, nem vagyok kezdő, évek óta tradelek. Én is próbálkoztam hasonló stratégiával, experteket is készítettem rá, de egy nagyon fontos elem nem volt benne az én rendszeremben, amit Péter belerakott, és az által az egész más színben tűnik már fel. Így már értelmes, kerek, kockázat kezelt rendszer lett. Sajnos én nem jutottam el magamtól erre a szintre, de vettem a fáradtságot, és elmentem, meghallgattam mit talált ki Péter. Nem bántam meg....

StLui biztosan tudja, hogy mire gondolok, és meg fog erősíteni.

Már neki is álltam átprogramoztatni a robotjaimat, kiegészítve ezzel a hiányzó ám nagyon fontos kockázatkezelő stratégiai elemmel, hogy értelmet nyerjen a rendszer, és hosszú távon lehessen nyereségesen üzemeltetni más stratégiákkal is, mert az alapötlet nagyon tetszik!

Egyébként ha megismered a stratégiát, magad is le tudod ellenőrizni pl. Forex Testerben évekre visszamenőleg, hogy milyen brutális eredményt lehetett elérni vele. 2013-ban pl 800%....

1 hete volt a tanfolyam, és már nyereség van a számlákon egyébként. Kb. 15 percet foglalkoztam eddig ezzel a stratégiával azóta összesen. De csak hajrá kedves trollok, tiétek megint a terep! Csont bedobva, rágódhattok rajta...
                              Bocs, nem akartam kétségbe vonni sem a tudásodat, sem a tapasztalataidat.

Csupán arra voltam kíváncsi, amire választ is adtál. Igen, egyetértek, a forex Tester megfelelő eszköz bármilyen stratégiának az ellenőrzésére.
                              Ez így korrekt.
                              Ha élőben is alkalmazható az ami tesztben, akkor lehet azt mondani hogy megérte neked fizetni azért hogy megszerezd a neked szükséges infót.
                              De ahogy a számokat látom, ha a teszternek a felét hozza az élő piac, már lehet hogy akkor is megérte.
                              Persze a múlt soha nem garancia a jövőre nézve, de ugye másból nem tudunk kiindulni.
                              Sok sikert nektek.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Bocs, nem akartam kétségbe vonni sem a tudásodat, sem a tapasztalataidat.

Csupán arra voltam kíváncsi, amire választ is adtál. Igen, egyetértek, a forex Tester megfelelő eszköz bármilyen stratégiának az ellenőrzésére.
                                Ez így korrekt.
                                Ha élőben is alkalmazható az ami tesztben, akkor lehet azt mondani hogy megérte neked fizetni azért hogy megszerezd a neked szükséges infót.
                                De ahogy a számokat látom, ha a teszternek a felét hozza az élő piac, már lehet hogy akkor is megérte.
                                Persze a múlt soha nem garancia a jövőre nézve, de ugye másból nem tudunk kiindulni.
                                Sok sikert nektek.
                                Köszi Tomy! Én is így gondolom, hogy a múlt eredményei nem garantálják a jövőbeli eredményeket. De csak arra lehet építkezni. Én ettől függetlenül ugyanúgy kereskedem a továbbiakban is, ez csak egy plussz "játék", amivel ráadásul nem is kell foglalkozni. 5 percet egy nap, az semmi!

De amíg minden pillanatban tudom, hogy mekkora kockázatot vállalok, és tudom kezelni is ezt a kockázatot minden pillanatban, addig nem aggódom.

Hozzászólás

Working...
                                X