Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Egyébként nem vagyok oktató. Leírtam már.
    Ez jó! Hát akkor mi vagy?

A saját weboldaladon ez áll a "moneymentor megoldások" alatt:

"4. moneymentor oktatás
    Pénzügyi, befektetési, tőzsdei ismeretek bárkinek alapoktól haladó szintig.
    A tematikából:
    - pénzügyi alapismeretek
    - hitel, biztosítás, megtakarítás/befektetés/spekuláció
    - pénz- és tőkepiacok, jellemző termékek
    - befektetési alapok
    - részvények
    - forex, cfd
    - hozam-kockázat-rugalmasság
    - befektetési portfólió építése
    - technikai elemzés
    - fundamentális elemzés
    - belső érték
    - money management, kockázatkezelés, pozíció menedzselési technikák
    - tőzsdepszichológia
    - kereskedési stratégia építése
    - online trading platformok (mt4, dealbook 360)
    - megbízás típusok
    - …"

Ha ennek ellenére nem vagy oktató, akkor már csak FxPro IB alkalmazott, vagy toborzó, vagy jutalékért dolgozó, -vagy nem is tudom minek nevezzem a dolgot-lehetsz....
    Pontosítok: Az fxpro hivatalos 176663 számú ügynöke vagy, ahogy ez a neved alatt is olvasható. Nekem is van ott számlám, évek óta, úgyhogy egy hajóban evezünk.
    Ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, hogy sikeres trader miért folyamodik más bevételi forráshoz is, mint jutalék, meg tanácsadás….???
    Remélem lendítek egy kicsit a jutalékod forgalmán.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ez jó! Hát akkor mi vagy?
      Leírtam már. A gyengébbek kedvéért megismétlem: ez egy opció a teljes kínálatból.

Akit ez érdekel, beszélhetünk róla. Vagy szégyellnem kéne, hogy ilyet is tudok? Nem a legyek hordták össze.

De tőlem soha nem fogod hallani, hogy én vagyok a legjobb, leghatékonyabb, egyetlen, Nr1, egyetemi akadémikus, aki egy nulla tudású, 9 éves kislányból is 1000%-os tradert csinál…

Felfogtad?

És kösz a reklámot. Ha már a dreamteam mégse fizet be egy gyorstalpalóra…

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Leírtam már. A gyengébbek kedvéért megismétlem: ez egy opció a teljes kínálatból.

Akit ez érdekel, beszélhetünk róla. Vagy szégyellnem kéne, hogy ilyet is tudok? Nem a legyek hordták össze.

De tőlem soha nem fogod hallani, hogy én vagyok a legjobb, leghatékonyabb, egyetlen, Nr1, egyetemi akadémikus, aki egy nulla tudású, 9 éves kislányból is 1000%-os tradert csinál…

Felfogtad?

És kösz a reklámot. Ha már a dreamteam mégse fizet be egy gyorstalpalóra…
        Lassan értek meg dolgokat, nem vagyok egy "Nr1 akadémikus", így köszi az ismétlést.

Sok szép dolog van az oldaladon...
        Pl ebből a szövegből ami a "traderré válás 5 lépéséből van" a 8. pont nagyon megfogott:

"8. Elkezdünk "külső hírekre" és más traderekre figyelni."

http://5mp.eu/web.php?a=moneymentor&o=F950MHbZWt

Az Fxpro ügynékség pedig azért furcsa, mert rémlett egy régi beírásod, amit most meg is találtam, sőt kettőt is.

Click image for larger version

Name:	kmisi 1.JPG
Views:	1
Size:	38,2 KB
ID:	145231
        Click image for larger version

Name:	kmisi 2.JPG
Views:	1
Size:	67,1 KB
ID:	145232

Elgondolkodtató ez a teljes gondolkodásbeli fordulat nálad.
        Eddig köpködtél az ügynökökre, most meg te is az lettél.

Hiába, van az a pénz, amiért az ember neki áll mást is csinálni, mint a kereskedés. Jó üzlet lehet ez a jutalékos dolog, pláne ha az ember ügyesen szedi össze az ügyfeleket.
        Márpedig egy oktatónak ez könnyű meló.

Ezt a "9 éves gyerekes" dolgot nem teljesen értem, de nem érdekes.

Na de hogy a "Dreamteam"-ből ne ábrándulj ki, a magam részéről bedobok egy 10,000.- est a kasszába neked a részvételedre. Kegyes volt a piac pénteken hozzám, így ez bőven belefér. De komolyan, ha adsz egy címet, leküldöm neked. Persze akkor, ha a többiek összeszedik neked a maradékot.
        De hogy az utazás se legyen megterhelő, emelem a tétet egy intercity vasútjeggyel. Autóval sokkal drágább lenne, szóval nem éri meg.
        Neked csak ki kell választanod az időpontot, amit én nem tudok:

http://elvira.mav-start.hu/elvira.dll/uf

No, remélem segítettem.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          No, remélem segítettem.
          Ha egyszer megírom a memoáromat, mindenképpen keresni foglak. Nálad jobban senki sem figyel rám, így szinte ez már megható…

Én nem látok ellentmondást. Az a szakértő, akinek papírja van róla. Nász pedig lett, ugyebár. Felesleges volt „szakvéleménnyel” bohóckodni.

Én meg nem titkolom, sőt egyenesen az aláírásomba is beletettem, hogy bővítettem a lehetséges szolgáltatások körét.

S itt tisztázzuk: nem én kerestem százmilliókat az elmúlt években oktatásból és ügynökösködésből, hanem akit védesz. Tőlem nincs mit irigyelned. Felvállalható, tisztességes, szakszerű és egyre teljesebb körű tanácsadásban gondolkodom, nem a tömegek lenyúlásában.

Éppen ezért a 10-est előre is köszönöm (bár nem nyúltál túl mélyen a zsebedbe). Még legalább 9 ilyen nagyvonalú szponzor kerestetik, hogy álmaim egyetemén tanulhassak…

De talán mások már unják ezt. Így akkor folytassuk, ha összedobtátok a beugrót…

Hozzászólás

• OneTrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Egyébként ha megismered a stratégiát, magad is le tudod ellenőrizni pl. Forex Testerben évekre visszamenőleg, hogy milyen brutális eredményt lehetett elérni vele. 2013-ban pl 800%....
            Mondanál egy eredményt például a 2005-2010-es időszakra?

Hozzászólás

• 800% na ez már engem is kezd érdekelni.Kifejtenéd bővebben One Trader

Hozzászólás

• miért nem őszintén toljátok: nem kell egymásnak ugrani.... szerintem csoportokat kell létrehozni kit érdekel ingyen kit meg pénzért aztán akit csak ingyen érdekel már csak várni kell ki lesz aki kiadja azok közül akik pénzért elmennek vagy a csoport összedobja a lóvét egy valaki elmegy majd zárt körben megosztja
                ...úgyis az izgat mindenkit hogy miről szól az egész...
                http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• Én nem osztanám meg.... mivel aláírod h nem osztod meg

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én nem osztanám meg.... mivel aláírod h nem osztod meg
                    ...erről beszéltem tegnap Zoolinak, de látom sokaknál nem ment át a lényeg...

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én nem osztanám meg.... mivel aláírod h nem osztod meg
                      Ennél azért nagyobb "titkok"kiszivárgása sem volt nagy gond már a világban.
                      Ugyan ki tudja bebizonyítani,hogy ki volt az első aki elmondta?
                      Arról nem beszélve,hogy akár véletlenül is kitalálhatja ugyanazt bárki a földön,és ingyen leírhatja bárhol,bármikor.Vicc az egész.

Hozzászólás

• ..a titoktartásról, de az mi is ér? mindösszesen erkölcsi oldalról van hatása meg egy körítés, még polgári perben is nehéz lenne a bizonyítás..
                        azért ez még sem egy államtitoksértés bűntette vagyis most már visszaélés minősített adattal...bár lehet van üzleti titok megsértése is a Btk.-ban de azt nem ismerem

Hozzászólás

• ..de egyébként ők is tisztában vannak azzal, hogy valaki ki fogja adni kb két hét múlva...ez a valós élet

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Már régen vágyok egy ilyen stratégiára!Mostantól csak leültetem a gyerekemet a gép elé,két mese közt majd beköti amit be kell,én pedig végre egész nap csak tollaslabdázom az asszonnyal.
                            És ezt tudja tenni minden trader a világon.Csak 100 ezer!??Ez nagyszerű!
                            Mindig is éreztem,hogy találékony a magyar nemzet!
                            Mától mindenki 5 percet fog dolgozni naponta magyarországon!
                            Érzitek a nemzet felemelkedésést?Én már érzem...

http://forum.tozsde.hu/tozsdei-kepze...html#post11948

Hozzászólás

• Nem nagyon értem hogy jön a téma ide,de igen én írtam,és tartom.

Hozzászólás

• Most hogy egész nap ment az értelmetlen szövegelés. (most már unalmas mindkét oldal!)

Valaki lekereskedte? xyz?
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X