Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ForexEgyetem

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hat a szint nagyon jelentős nekem ezert p4 es szignal volt.

A második meg p1. De az örömöm túl korai volt és a szokásos túl szűk stoppom és ezért ki is szedte a piac. De én viszont cserébe a kezdeti kockázat 2,5 szereset szedtem ki, ami már nálam elegendő, és inkább nem adtam vissza a lebegő profitból többet igy is visszaadtam kb a felét.

Üdv
    Krisztián

Hozzászólás

Tud e vki segiteni miert nem latszik az avatarom?
      A szemelyes infoknal latszik a kis kep de itt kinn nem.

Üdv
      Krisztián

Hozzászólás

• Az avatar nagysága max. 100 x 150 pixel lehet. Lehet, hogy ez nálad nagyobb.

Hozzászólás

• k-kris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hat a szint nagyon jelentős nekem ezert p4 es szignal volt.

A második meg p1. De az örömöm túl korai volt és a szokásos túl szűk stoppom és ezért ki is szedte a piac. De én viszont cserébe a kezdeti kockázat 2,5 szereset szedtem ki, ami már nálam elegendő, és inkább nem adtam vissza a lebegő profitból többet igy is visszaadtam kb a felét.

Üdv
          Krisztián

Szia Krisztián!

Nekem sajnos nem volt meg a P4 szignál az én brókeremnél (TadawulFX).A 06:00-s adta a high-t 1.5852-vel,aminek a low értéke 1.5816 volt és a 08:00-s gyertya nem zárt a low alatt,igaz csak 2 pip hiányzott > 1.5817-n zárt.
          Gratula a Forexversenyhez!

Hozzászólás

• Szia!
            Te sem iszol, ha búvárkodsz?
            Üdv sorstárs: OAndorka
            A búvárok nem isznak!

Hozzászólás

• OAndorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szia!
              Te sem iszol, ha búvárkodsz?
              Üdv sorstárs: OAndorka
              Szia

Azért tettem pont ezt a képet mert láttam hogy vannak itt ennek a szakmának is képviselői )

Mióta tolod a tőzsdét és a búvárkodást:

http://spartakdivers.atspace.com

KRIS'S - "NITROX" LOGBOOK

Üdvözlettel
              Krisztián

Hozzászólás

• Sziasztok!

Valaki leírná mik azok a p1 p2 p3 p4 signálok érthető nyelvezettel? Bocs ha már sok helyre le van írva, de én nem találom, és így nagyon sok hozzászólás érthetetlen számomra, pedig végig akarom olvasni a topicot

Hozzászólás

• janifake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

Valaki leírná mik azok a p1 p2 p3 p4 signálok érthető nyelvezettel? Bocs ha már sok helyre le van írva, de én nem találom, és így nagyon sok hozzászólás érthetetlen számomra, pedig végig akarom olvasni a topicot
                  http://forum.tozsde.hu/tozsdei-kepze....html#post6816

Hozzászólás

• Szia K-Kris!
                    Nem büszkélkedhetek olyan "jogosítvány" halmazzal, mint a Tied.
                    Most, nyár végén szereztem meg az alap " jogsit" az Open Water Diver-t, szóval mondhatom, hogy kopasz vagyok ebben is, meg a forex-ben is.
                    Igazából érdekel mind a kettő, de még nem művelem, csak próbálgatom.
                    Üdv: OAndorka
                    A búvárok nem isznak!

Hozzászólás

• Köszi, szóval akkor
                      p1 - countertrend törése
                      p2 - oldalázásból való kitörés
                      p3 - oldalazásban ct törés
                      p4 - jelentős szintnél egy gyertya "konfig" ha pl a legmagasabb gyertya low-ja alá zár egy gyertya

na így már talán érteni fogom a jelbeszédeteket

Hozzászólás

• sziasztok

nekem az lenne a kérdésem hogy a Péter által készített videókban,amikor pozíció építést mutat akkor minden videóban szerepel egy bizonyos átlag ár, ami alá vagy fölé húzza a stopot. Ez érdekelne engem, hogy az indikátor vagy azt ö számolja ki? ha indikátor akkor mi a neve?

üdv

Hozzászólás

• csajkas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          sziasztok

nekem az lenne a kérdésem hogy a Péter által készített videókban,amikor pozíció építést mutat akkor minden videóban szerepel egy bizonyos átlag ár, ami alá vagy fölé húzza a stopot. Ez érdekelne engem, hogy az indikátor vagy azt ö számolja ki? ha indikátor akkor mi a neve?

üdv
                          Szia!

Természetesen ki tudod számolni magad is, de egyszerűbb indikátort használni hozzá. Többfélét találsz a neten átlagár indikátorból, Péterékét itt érni el: http://forexegyetem.hu/meta/

Hozzászólás

• Mai pozinyitások

Látom elég jól ellaposodott a fórum nem tudom merre jár GIO barátunk. Ő is elveszett.

A mai kereskedéseim gondoltam ismét megosztom veletek.
                            De jelzem előre nem tankönyvi szépségűek.
                            Gondolkodtam rajta sokat ki tegyem e ide, egyáltalán, ne hogy a végén valakit tévútra tereljek.

EUR USD P4 féle tudom nincs jelentős szint, illetve én ráfogtam hogy az, de én benyitottam, azóta építettem is rá P2 re, probálok h1 managmentnél maradni. Ami nekem lényeg hozamkockázat megfelelő volt.

AUD USD P4 picit lekésve, de a jó hozamkockázat kárpótól. Péntek révén elszállt kicsit ez a két pár. Erre viszont nem építek rá.

AUD CAD P4 féle, és nem a legjobb hozamkockázat, és eléggé kaotikus a mozgása, lehet nem volt a legtökéletesebb választás.

Egyenlőre eennyi, valószínű hagyom őket hétvégére szép tág stoppal, jó lenne úgy kezdeni a jövő hetet hogy lenne már nyitva pár pozi.

Üdvözlettel
                            Krisztián
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• k-kris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Látom elég jól ellaposodott a fórum nem tudom merre jár GIO barátunk. Ő is elveszett.

A mai kereskedéseim gondoltam ismét megosztom veletek.
                              De jelzem előre nem tankönyvi szépségűek.
                              Gondolkodtam rajta sokat ki tegyem e ide, egyáltalán, ne hogy a végén valakit tévútra tereljek.

EUR USD P4 féle tudom nincs jelentős szint, illetve én ráfogtam hogy az, de én benyitottam, azóta építettem is rá P2 re, probálok h1 managmentnél maradni. Ami nekem lényeg hozamkockázat megfelelő volt.

AUD USD P4 picit lekésve, de a jó hozamkockázat kárpótól. Péntek révén elszállt kicsit ez a két pár. Erre viszont nem építek rá.

AUD CAD P4 féle, és nem a legjobb hozamkockázat, és eléggé kaotikus a mozgása, lehet nem volt a legtökéletesebb választás.

Egyenlőre eennyi, valószínű hagyom őket hétvégére szép tág stoppal, jó lenne úgy kezdeni a jövő hetet hogy lenne már nyitva pár pozi.

Üdvözlettel
                              Krisztián
                              Én szinte ugyanezeket tettem, de H4-en mert el kell mennem és így P1-ekre az AUDUSD kivételével.
                              És még lett egy GBPUSD longom P2-re H4-en.
                              Bocsi, most képet nem tudok csatolni

Hozzászólás

• kirakom akkor énis a maikat

eurusd nél kihagytam egy ráépítési lehetöséget(a nyílnál) mert egész délután nem voltam gépközelbe, de végülis az elöbb benyilt a 2. pozi egy megbízással (pedig nem akartam zárás elött egy órával)

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Hozzászólás

Working...
                                X