Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Női tőzsdetanfolyam

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Női tőzsdetanfolyam

kiválasztottam egy tanfolyamot melyre szeretnék elmenni:

http://www.noitozsdetanfolyam.hu/index-3.html

ha van akit érdekel, írjon ide, illetve ha valaki elvégzi a júliusi első turnust, szívesen olvasnám az élménybeszámolóját

köszi és szép napot!

Friends

Freelalnder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kiválasztottam egy tanfolyamot melyre szeretnék elmenni:

http://www.noitozsdetanfolyam.hu/index-3.html

ha van akit érdekel, írjon ide, illetve ha valaki elvégzi a júliusi első turnust, szívesen olvasnám az élménybeszámolóját

köszi és szép napot!

Szia Free!

...én is tegnap találtam arra az oldalra... benne vagyok, találjunk még valakit és csapjunk bele!

üdv.
    PW
    Alderaan forever! / amúgy: Jó pap lennék.

Hozzászólás

szia!
      de jó!
      egy másik fórumon is érdeklődött egy lány , írtam neki hgoy jöjjön át ide és megbeszéljük. remélem jön mert akkor meg is vagyunk 3an

(Freelander vagyok csak valami volt a jelszavammal ezért újra kellett regisztrálnom ....)

Hozzászólás

ja most látom a felhasználónevem írtam el.....

Hozzászólás

Freelander07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          szia!
          de jó!
          egy másik fórumon is érdeklődött egy lány , írtam neki hgoy jöjjön át ide és megbeszéljük. remélem jön mert akkor meg is vagyunk 3an

(Freelander vagyok csak valami volt a jelszavammal ezért újra kellett regisztrálnom ....)
          Szuper! igyekszem figyelni, várom!

Hozzászólás

Freelander07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ja most látom a felhasználónevem írtam el.....
            igen, furcsa is volt az a plusz l betű...

Hozzászólás

Sziasztok!
              Engem is érdekelne a dolog, korábban láttam azt az oldalt, és az első leckéket már meg is kaptam, de nem tudok rájönni, hogy maga a tanfolyam mennyibe kerülhet, nektek van erről valami információtok?
              Üdv: Gamer

Hozzászólás

trió

A "másik" fórumon is egy "hasonló" nevű lány érdeklődött.... Az ő nevében is benne volt a 07. ( calendula07 )

Hozzászólás

Gamer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!
                  Engem is érdekelne a dolog, korábban láttam azt az oldalt, és az első leckéket már meg is kaptam, de nem tudok rájönni, hogy maga a tanfolyam mennyibe kerülhet, nektek van erről valami információtok?
                  Szia Gamer!
                  Freelander már belinkelte, de szívesen idemásolom neked: http://www.noitozsdetanfolyam.hu/index-3.html
                  ezen az oldalon megtalálod a választ.

üdv.,
                  PW

Hozzászólás

jedilovag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A "másik" fórumon is egy "hasonló" nevű lány érdeklődött.... Az ő nevében is benne volt a 07. ( calendula07 )
                    igen, én toborzok, mert nem szeretnék lemaradni.

Hozzászólás

Kedves Fórumlakók!

A net jótékony leple, avagy az ismeretlenség homályába burkolózva érdeklődnék nálatok, hogy szerintetek mi bajunk lehet abból, ha ezen - a szakmailag csodás, tanulságos, kezdőket is nagyban segítő - fórumon hozzuk össze a női csapatot a női tanfolyamra?

vizionálok: odamegyünk mire ők azt mondják, hogy "aha! te nem is vagytok barátnők" mire mi, hogy márpedig azok vagyunk, mire ők, hogy "biztosan ti barátkoztatok össze azon a fórumon" mire mi, hogy igen, összebarátkoztunk, tehát (mivel láthatóan lányok leszünk) barátnők vagyunk, de ha kell elmegyünk egy nyelvészhez..." el is megyünk mire a nyelvész: "az a barátnő aki annak vallja magát". Mi pedig visszamegyünk, mire ők előhúzzák az ász kártyájukat, hogy "az vesz részt akit mi akarunk titeket pedig (büdös összeesküvő, neten barátkozó kölkök) nem akarunk. Period."

Szval a kérdés: miért is veszélyes itt - női tanfolyamra - barátkozni?
                      köszönettel és tisztelettel,
                      (tényleg nem vagyok emanci... csak a ... dühít, de a forex tudom, hogy meg fog tanítani... )
                      üdv.,
                      PW

Hozzászólás

Pearl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szia Gamer!
                        Freelander már belinkelte, de szívesen idemásolom neked: http://www.noitozsdetanfolyam.hu/index-3.html
                        ezen az oldalon megtalálod a választ.

üdv.,
                        PW
                        Szia Pearl!
                        Köszi a linket én máshonnan közelítettem , ezért nem voltam tájékozott bizonyos vonatkozásokban. Szóval érdekel a tanfolyam engem is, már csak a részleteket kell megbeszélni. Úgy gondolom, hogy igazad van abban hogy semmi bajunk nem származhat abból ha itt "barátkozunk" a tanfolyam miatt, de a továbbiakban priviben is folytathatjuk hiszen ez a része a dolognak már nem hiszem hogy sokakat érdekelne.

Hozzászólás

Szia Pearl!
                          Köszi a linket én máshonnan közelítettem , ezért nem voltam tájékozott bizonyos vonatkozásokban. Szóval érdekel a tanfolyam engem is, már csak a részleteket kell megbeszélni. Úgy gondolom, hogy igazad van abban hogy semmi bajunk nem származhat abból ha itt "barátkozunk" a tanfolyam miatt, de a továbbiakban priviben is folytathatjuk hiszen ez a része a dolognak már nem hiszem hogy sokakat érdekelne.
                          Gamer Drága! A toborzást Freelander indította, úgy veszem észre, hogy enyém a megtiszteltetés, lehetek a lelkes (miért nincs már október??? ) második, de a harmadik tag kérdését vele egyeztesd kérlek, övé a dicsőség. Amennyiben már betelt volna ez a szerep, akkor sem gondolom, hogy túl nagy bajban lennél, októberig - biztosan nézted, hogy akkor lesz - van még idő összehozni akár többször három lányt is.
                          Így vagy úgy: találkozunk!
                          sok üdv.,
                          PW

Hozzászólás

Pearl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Gamer Drága! A toborzást Freelander indította, úgy veszem észre, hogy enyém a megtiszteltetés, lehetek a lelkes (miért nincs már október??? ) második, de a harmadik tag kérdését vele egyeztesd kérlek, övé a dicsőség. Amennyiben már betelt volna ez a szerep, akkor sem gondolom, hogy túl nagy bajban lennél, októberig - biztosan nézted, hogy akkor lesz - van még idő összehozni akár többször három lányt is.
                            Így vagy úgy: találkozunk!
                            sok üdv.,
                            PW
                            Szia Pearl!
                            Tisztában vagyok azzal, hogy ki indította a topicot, Freevel priviben már egyeztettem, nem tudom hányan vagyunk, csak érdeklődtem tőled is hogy mennyire komolyak a szándékaid. Amúgy megnyugtatásul nem aggódom mert nincs miért..
                            üdv: Gamer

Hozzászólás

igaz barátság indul

Szia Pearl!
                              Tisztában vagyok azzal, hogy ki indította a topicot, Freevel priviben már egyeztettem, nem tudom hányan vagyunk, csak érdeklődtem tőled is hogy mennyire komolyak a szándékaid. Amúgy megnyugtatásul nem aggódom mert nincs miért..
                              üdv: Gamer
                              Szia Gamer!
                              Komolyak a szándékaim
                              Természetesen nem szerettelek volna tisztába tenni ...és nem is izgultam.
                              Abban is igazad van, hogy beszéljünk privátban innen.
                              Nem szeretnék tovább itt OFF-olni.

sok üdv.,
                              bartánőd
                              Pearl

Hozzászólás

Working...
                              X