Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Traderbamboo

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Traderbamboo

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Van egy amerikás magyar trader, aki szintén tart tanfolyamokat Mo-on is és egy saját szoftvert is fejleszt.

Ki volt már a tanfolyamán és mik a tapasztalatok?
    Asszem most lesz szeptember elején a következő.

A félkész szoftverét lízingeli tudomásom szerint 6000 HUF körüli összegért havonta, valaki használja?

http://web.mac.com/traderbambu/Site/Isten_Hozta!.html
    Ha az arany trendel egy Ferrari rendel!

na ilyesmire gondoltam hogy vannak a programjában titkos eszközök, amikről azt állitja a jövőbe lát. ilyen pl ez az AC tool. VAn eki már ezt használta, és van kialakult véleménye a hasznosságáról?
    Kinézetere a fibo time zone. vagy Gann time zone eszközre hasonlit.

Mert így szkeptikusan nekiállva, először a videóban azt említi hogy előre berajzolja a függőleges vonalakat, ahol fordul az ár, majd a végén azt látjuk hogy csak saccolja hogy 70% -nyi idő van, még a következő fordulóig, amit persze nem rajzol ki előre. Valami indikátor egyvelegre gyanakszok, hogy azzal kalkulál előre egy valószínű fordulót, majd a közelben berajzolja.

Mondjuk nekem elég ha fél órával előtte szól, már akkor is vállon veregetem.
    Addig meg marad a jó öreg csúcs-völgy elemzés, trendvonal törésekkel.

http://www.youtube.com/watch?v=3dFOj...eature=related

Hozzászólás

Találtam egy másik eszközt a progijában a GANN TOOLS.
      Marajunk nyitottak, én személy szerint nagy GANN követő vagyok, és nézzük csak, igen kemény dolgokat állít, ha tényleg sikerült neki megcsinálni a Holy Grail-t.

http://www.youtube.com/watch?v=NRKSY_exW8M

Hozzászólás

fxkred eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Van egy amerikás magyar trader, aki szintén tart tanfolyamokat Mo-on is és egy saját szoftvert is fejleszt.

Ki volt már a tanfolyamán és mik a tapasztalatok?
        Asszem most lesz szeptember elején a következő.

A félkész szoftverét lízingeli tudomásom szerint 6000 HUF körüli összegért havonta, valaki használja?

http://web.mac.com/traderbambu/Site/Isten_Hozta!.html
        Szia,

Én elvégeztem náluk anno az alap és haladó tanfolyamot. Sokáig jártam a klubba is és a webinárokra is. És használtam a Bambucharts-ot tavaly.
        Az én véleményem:
        Nekem mostanra picit túl bonyolultnak tünt a rendszerük. Számomra már sok indikátort használnak és a végén összezavarodtam. Az alapgondolatok jók. De náluk nem éreztem olyan fontosnak a money managment kérdését, mint mondjuk Péteréknél. És mivel nekem mindig is befogadhatóbb volt egy egyszerübb szemlélet (bárhol az életben), így félre tettem őket.
        A Bambucharts kezelhetősége nagyon jó, bár ezek tavalyi infók. Szerettem használni. Kezelhetőbbnek érzem, mint a Metatradert.
        De hangsúlyozom, ha Téged nem zavarnak be az indikátorok egy idő után, akkor biztos másképp vélekedsz róluk.

Hozzászólás

Koszi Pekka,

Te vagy az én emberem. Ma lesz ingyenes webinar fél 5-től, megnézem mit tud a rendszer.
          Fotók alapján csicsamicsa, de attól még lehet hasznos hogy szép

Asszem itt kell regelni előzetesen
          https://www2.gotomeeting.com/register/802002987

Hozzászólás

Vasárnapi programok miatt sikerült lemaradnom a webinarrol.
            Volt valaki, aki alkotott valamilyen véleményt?

Esetleg rögzítette?

Hozzászólás

Euro longosok nem kell pánikba esni, információim szerint Traderbambu előre jelzett egy EU felfelé kitörést. Már ha jól értelmezték

Hozzászólás

Euro longosok nem kell pánikba esni, információim szerint Traderbambu előre jelzett egy EU felfelé kitörést. Már ha jól értelmezték

Előrejelezte a "kataklizmikus történéseket" is napra pontosan (!). Nem történt meg.
                Persze Percher is előre jelezte a piac összeomlását, csak várni kellett rá több, mint 10 évet .
                Ettől függetlenül a piacok néha összeomolhatnak. Ha ez most bejön, TB is biztosan hivatkozni fog rá, pedig ő még a napot is "megmondta" .

Igazán idejöhetne, hogy ő adjon választ a kérdéseitekre, felvállava az esetleges támadásokat. P. Péter ezt megtette, amikor az ő tanfolyamáról volt szó.

Hozzászólás

Ahogy hallgatom a videoit, csupán hanganalízis alapján, teljesen más típusú ember lehet mint a mi Péterünk.

Valamilyen túlérzékeny, meditálós, belső bizonytalan, ezoterizmusra hajlamos, diplomahalmozó kép bontakozik ki bennem.

Persze ez nem rossz egyáltalán, csak más vonalon gondolkodik.

Péter a jó kis elektroműszerész, két lábbal a földön járó, veszek egy ingatlant , majd eladom haszonnal, törik a négyórás, adjál neki stoppal, típus, kimondottan gyakorlati. És piszokul bejön neki.
                  Mivel ez az egész forex egy véletlenszerű játék, ezért az emberek hajlamosak a kézzel fogható egyszerű dolgokat követni, hiszen akkor érezhetik hogy ők is értenek hozzá.
                  És mivel minden húzás 50%-os kimenetelű, így sosem lesz a két tábor között ideológiai győzelem, hiszen mindenki megtalálja a maga igazságát.

Hozzászólás

Ahogy hallgatom a videoit, csupán hanganalízis alapján, teljesen más típusú ember lehet mint a mi Péterünk.

Valamilyen túlérzékeny, meditálós, belső bizonytalan, ezoterizmusra hajlamos, diplomahalmozó kép bontakozik ki bennem.

Persze ez nem rossz egyáltalán, csak más vonalon gondolkodik.

Péter a jó kis elektroműszerész, két lábbal a földön járó, veszek egy ingatlant , majd eladom haszonnal, törik a négyórás, adjál neki stoppal, típus, kimondottan gyakorlati. És piszokul bejön neki.
                    Mivel ez az egész forex egy véletlenszerű játék, ezért az emberek hajlamosak a kézzel fogható egyszerű dolgokat követni, hiszen akkor érezhetik hogy ők is értenek hozzá.
                    És mivel minden húzás 50%-os igy sosem lesz a két tábor között ideológiai győzelem, hiszen mindenki megtalálja a maga igazságát.

Eszem ágában sincs traderként összehasonlítani őket

Véleményt itt nem írok, kérdéseket viszont fogok, ha TB regisztrál és "bejelentkezik".

Hozzászólás

fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Eszem ágában sincs traderként összehasonlítani őket

Véleményt itt nem írok, kérdéseket viszont fogok, ha TB regisztrál és "bejelentkezik".
                      Szerintem hiaba varod nem fog ide regisztralni, O nem az a vitatkozos tipus. Csak egy igaz letezik szerinte es azt meg O mondja, akkor minek vitatkozni.
                      Remelem megcafol es megis jon.

Hozzászólás

HÁt eddig le a kalappal a GANN tool előtt. Vasárnap már jelezte a longot előre.
                        DE egy fecske még nem csinál nyarat. BÁr azt mondja 80%-ban működik. Na ilyen kell nekem

Hozzászólás

Sziasztok!
                          Tegnap megnéztem az ingyenes a Traderbambu webminart. Majd 3 óra volt. Hát.......... A mentális dolgokkal teljesen egyetértek, de technikai dolgok néha meredeknek tüntek.Pl. "Az ár megy az általunk rajzolt vonalhoz" Emellett azért nehéz szónélkül elmenni....Még ha bizonyos természeti törvények alapján dolgozik a software. Nem tudom......

Hozzászólás

Remélem reggelre szebb lesz.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

Leonidas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Remélem reggelre szebb lesz.
                              Na és szebb lett?
                              Ha nem javaslom a zöld helyett a kéket, a piros helyett meg a magentát

Hozzászólás

Working...
                              X