Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tradenet.hu

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tradenet.hu

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Ma voltam a tradenet ingyenes bemutató előadásán.
    A fórumon nem találtam róluk semmit, ezért itt kérdezem meg hogy tud-e róluk valaki valamit?

Amit ott elmondtak, az csak az alapok érintése volt, de szimpatikus társaságnak tünnek, és az áraik is jók.

Szóval várnám ide a véleményeket, infókat róluk, mert komolyan elkezett érdekelni a cég.

Köszönettel,

Horisz

link:

http://www.tradenet.hu/

Meir Barak tőzsdeguru újra Budapesten | 2010. november 3.

Mr. Meir Barak, a wall street-i tőzsde guru újra Budapestre látogat! A Tradenet Tőzsdeiskola által szervezett rendezvénysorozat harmadik állomásaként az iskola StarTrader tanfolyamába nyerhetnek betekintést, melyet maga Mr. Meir Barak fog előadni. Érdekli az amerikai tőzsde? Tartson velünk egy kihagyhatatlan konferencián, ahol is egy profi daytradertől kap exkluzív tőzsdei alapokat a sikeres kereskedővé váláshoz. A rendezvény a Hilton Westendben kerül megrendezésre 2010. november 3-án, a Világgazdaság támogatásával.

Időpont és helyszín:

2010. november 3. 18.00-21.00
    Hilton Budapest Westend, Váci út 1-3.
    1062 Budapest

A rendezvényen a részvétel feltétele a részvételi díj előzetes kiegyenlítése.
    Részvételi díj: 5000 Ft. (ÁFÁ-val együtt)

Program

17:30-18:00 Regisztráció
    18:00-19:30 Előadás I.
    19:30-19:45 Szünet frissítővel
    19:45-20:15 Előadás II.
    20:15-21:00 Kérdezz – Felelek, Mr. Meir Barak-kal és a Tradenet Csapatával
    + A rendezvény végén meglepetés a Tradenet Hungary 1 éves születésnapja alkalmából

Regisztráció
    http://lp.tradenet.hu/lp/pages/70120...tml?c=creative

Várunk mindenkit szeretettel,

Tradenet Csapata

Hozzászólás

Nekem nem mond semmit ez a bizonyos Mr. Meir Barak.
      Rákerestem a neten és csak a marketing anyagokat és pr cikkeket találtam vele kapcsolatban. Úgy tűnik idehaza nagyobb az "ismertsége", mint a világban máshol.

Ettől függetlenül mondhat jókat még, csak furcsa.

Program részletei? Honlapon sem derül ki semmi konkrétum.

Hozzászólás

stock, néhány információ, bár lehet ezeket Te is megtaláltad az interneten

http://penzbroker.hu/tag/meir-barak/

http://www.youtube.com/watch?v=NJmjNzqpr2E

Mr. Meir Barak harmadik alkalommal látogat Budapestre, a konferencia témája pedig iskolánk Star Trader részvény tanfolyamának első exkluzív órája lesz + egy kis meglepetés a rendezvény végén, a Tradenet Hungary 1 éves születésnapja alkalmából.

Ha esetleg bármilyen további kérdés felmerül, hívj fel minket a +36 (1) 360 36 03-as telefonszámon (csörögj ránk és visszahívunk).

Hozzászólás

Láttam. Videót nem néztem meg, de nem is a mondanivalójával kapcsolatban írtam.

Ezek "marketinganyagok" és hazai tartalmak. Jól reklámozzátok az ürgét idehaza, de ettől még nem lesz valaki wall street-i tőzsdeguru.
          Ahhoz nem ártana, ha a Wall Street környékén is ismert lenne a neve.

Hozzászólás

én is voltam a képzésükön és hallottam az amerikai gurut is. Profi szakember.
            Nekem az tetszett, hogy bevallotta, hogy szinvak, piros és a zöld szint nem tudja látni.
            De ez előny neki, mert nem befolyásolja őt a gyertyák szine.
            lényegében ők a kitörésre /letörésre játszanak.
            részleges profit target van a másik felét vagy negyedét tovább viszik.
            Van trading room is, ahol naponta segitenek egymásnak, adják a tippeket, hogy melyik részvény van kitörés letörés előtt.

Hozzászólás

bobo! csak azért csatlakoztál, hogy ezt elmond nekünk?

Hozzászólás

értem a célzásodat.
                ne legyenek üldözési mániáid.
                azért mert valaki elmondta a véleményét, még nem fizetett statiszta.
                Megnyugtatlak, nem vagyok az emberük, jutalékot sem kapok tőlük.
                mint ahogy nem kapok más cégektől sem jutalékot, amelyeknek a tanfolyamát elvégeztem.

egy valamiben viszont te hibáztál, ez pedig a nick választás.
                Helyesebb lett volna a KISSTILŰ nevet választanod.

Hozzászólás

Bocs a feltételezésért, de ha valaki regisztrál és rögtön egy terméket vagy szolgáltatást kezd dicsérni, más hozzászólása nincs, abból mindenki levonhatja a következtetést.
                  Kérlek ne kezdj személyeskedni!

Hozzászólás

én leirtam a véleményem, mert volt egy ilyen kérés korábban.
                    Neked miért baj, hogy dicsérem a tanfolyamot?
                    Mit kellett volna irnom, helyette?
                    hogy nem jó a tanfolyam, csak hogy megfeleljek a te igényednek és elvárásodnak?
                    ugyanis már másodszor érződik az irásodból, hogy aki dicsér valamit az már érdekből teszi.
                    tipikus magyar mentalitás.
                    irigység, rosszindulat, indokolatlan gyanakvás.

Hozzászólás

és mivel most olvastam ezt a topicot, és még nem voltam regisztrálva, nekem egyértelmű, hogy először regisztrálnom kell.

ne bonyolitsd túl a dolgokat, itt sem és a tőzsdében sem.

Hozzászólás

bobo tényleg nem a beépített emberünk

Meir Barak konferencia képek, illetve folyamatosan frissülő anyagok megtalálhatók a Facebook oldalunkon:
                        http://www.facebook.com/pages/Budape...06315176100087

Hozzászólás

A Tradenet tanfolyamai milyen színvonalúak? Végzett ott valaki? Talán érdemesebb egy nemzetközi tőzsdeiskolában végezni mint egy kisebb magyar cégnél?

Hozzászólás

a profit.hu tanfolyamok jók. a többi szemét.

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              a profit.hu tanfolyamok jók. a többi szemét.
                              Miért a többit már kipróbáltad? Csak mert feltűnt, hogy a könyveknél is hasonlóan nyilatkoztál, hogy csak a Birger könyv és más semmi!
                              Utoljára szerkesztve a következő által: sidius; 2010-12-18, 16:44. Oka: kieg.
                              Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Working...
                              X