Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

véleményeket szeretnék egy tőzsdeoktatási tanfolyamról

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Nem szeretem az árakat kritizálni de az 1500 kegyetlenül soknak tűnik ... mindegy, én szerencsére kihagytam őket - kb ugyanazon okok miatt. Végül Komjáthy Attilánál kötöttem ki és ennek nagyon örülök.
    Privátban küldök pár adatot, hogy itt ne reklámozzam ....

Lehel

Délvidéki Feri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most itt vannak nálunk a Délvidéken, mármint a Kunos K. 15 napos képzést kínálnak összesen 1500 € értékben. Egyenlőre kb. 60 személyt sikerült beugrasztaniuk.
    Miért nem jelentkeztem?
    1. Mert most láttam őket életemben először, fogalmamsincs kik ők.
    2. A kínált tudás értékét nem tudom felmérni, mert nem értek hozzá.
    3. Nagyon színvonalas képzésnek kell lennie annak amelyért én 1500 € leperkálok, erről nem tudom, az -e?
    4. 1500 € - ért majd 4 hónapot kell dolgoznom jelen pillanatban, mivel előtte munkanélküli voltam, előreláthatóan ismét az leszek mivel a munkaszerződésem 1 év mulva lejár.
    Így analizálgattam én, ezért nem ugrottam be, meggyőződésem, hogy jól döntöttem. A tőzsdézést meg tanulom, mondjuk a Kecskeméti I. könyveiből, olcsóbb mint ez a képzés és minden valószínűség szerint legalább annyit meg is ér.
    Kihasználnám az alkalmat, elmondanám , hogy SIDIUS minden hozzászólását külön élvezettel olvasom. Köszi, írjál még amennyiben időd engedi.

Hozzászólás

Minímum egy évtizedes, sikeresenek bizonyított múltal rendelkező stratégiát szabadna pénzbe bocsátva oktatni, tanítani.

Hozzászólás

Working...
      X