Közlemény

Collapse
No announcement yet.

dtforex.hu

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• dtforex.hu

Ha volt már valaki az oktatásukon, megoszthatná a tapasztalatait, és az oktatás tematikáját. A honlapjukon nagyon kevés szó esik a tematikáról, csak az jön le belőle, hogy egy nem hétköznapi oktatás, mert nem csak egy stratégiát, hanem kereskedési rendszert adnak.

Szia

Én voltam a tanfolyamukon, nekem nagyon tetszett.
    Laci nagyon segítőkész addig nem ment tovább az anyaggal amíg nem értette mindenki. Odamegy és ha kell ötször elmondja típus.
    Nagyon egyszerű stratégia, részletgazdag csomagolásban.
    A legnagyobb hangsúly a pszichológián van, a belépőkről csak az utolsó elötti napon beszélt.

Összehasonlítani nem tudnám semmivel mert máshol nem voltam.
    Totál kezdőnek nem ajánlanám, én 1 év tanulás után mentem el mert
    egyszerűen elakadtam. (Mivel fogalmam sem volt jó irányba haladok-e ezért döntöttem úgy, hogy elmegyek egy tanfolyamra.)

Tapasztalatokról nem tudok beszámolni mert egyszerűen annyi a munkám, hogy nem érek rá kereskedni.

Brutális hozamokat lehet elérni nagyon rövid idő alatt ha valaki ezt képes megtanulni.
    A képekhez hozzáfűzöm még, hogy a tanfolyam utolsó napján kereskedtem és sajnos indulnom kellett az állomásra ezért zártam minden kereskedésem 10 százalék plusszban. "Ha" nem kellett volna utaznom és tudom managelni, csak a stoppokat húzva 40 százalék lett volna az eredmény.
    Nem mondom, hogy nem volt szerencsém mert az is kell néha...

Egy másik fórumon is betettem a képeket, rengeteg levelet kaptam, hogy mi a stratégia. Nem fogom leírni, elmondani, mert egyrészt nem lenne etikus másrészt meg kell tanulni hozzá chartot beállítani, helyesen nézni, és még ezer dolgot amit ott elmondanak.
    Attached Files

Hozzászólás

én p1 es szignálokat szoktam kötni 1 percesen.

Hozzászólás

moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szia
        Egy másik fórumon is betettem a képeket, rengeteg levelet kaptam, hogy mi a stratégia. Nem fogom leírni, elmondani, mert egyrészt nem lenne etikus másrészt meg kell tanulni hozzá chartot beállítani, helyesen nézni, és még ezer dolgot amit ott elmondanak.

Ez így oké, érthető. ...de akkor minek raksz be képet? Ennek van értelme? Úgysem tudja értelmezni aki nem ismeri a tartalmát.

Hozzászólás

fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ez így oké, érthető. ...de akkor minek raksz be képet? Ennek van értelme? Úgysem tudja értelmezni aki nem ismeri a tartalmát.
          A másik fórumon volt egy nézeteltérésem valakivel azért tettem fel, ide meg pont illik.
          Nem akarok senkit felhergelni, csak felhívni a figyelmet, hogy percesen is lehet kereskedni mert ott is vannak trendek csak azok órákig tartanak nem hetekig.

Hozzászólás

AMDFan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha volt már valaki az oktatásukon, megoszthatná a tapasztalatait, és az oktatás tematikáját. A honlapjukon nagyon kevés szó esik a tematikáról, csak az jön le belőle, hogy egy nem hétköznapi oktatás, mert nem csak egy stratégiát, hanem kereskedési rendszert adnak.
            230.000Ft 7 nap??? Magasságos ég...

Hozzászólás

nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              230.000Ft 7 nap??? Magasságos ég...
              miért az sok? Forexegyetem 3 nap 215 ezer ft. megérik az árukat.

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                miért az sok? Forexegyetem 3 nap 215 ezer ft. megérik az árukat.
                ahogy a forexegyetemes anyag is elérhető a neten, úgy gondolom a másik is

nincs új a nap alatt

Hozzászólás

nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ahogy a forexegyetemes anyag is elérhető a neten, úgy gondolom a másik is

nincs új a nap alatt
                  Sajnos nem érhető el a dtforexes anyag a neten. Ha valakinek mégis meglenne igazán írhatna nekem e-mailt vagy privátot

Hozzászólás

AMDFan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sajnos nem érhető el a dtforexes anyag a neten. Ha valakinek mégis meglenne igazán írhatna nekem e-mailt vagy privátot
                    nem úgy értettem, hogy ilyen címkével találsz rá a googleban, hanem, hogy más néven, valamelyik stratégiába ágyazva, ötvözve stb.

Hozzászólás

a dtforex anyaga sem elérhető az interneten. hasonló igen. bár ha nem ismerjük a dtforex anyagát, akkor ugye nincs mihez hasonlítani.

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        a dtforex anyaga sem elérhető az interneten. hasonló igen. bár ha nem ismerjük a dtforex anyagát, akkor ugye nincs mihez hasonlítani.
                        akkor majd utólag rájön, aki befizette:-)

Hozzászólás

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy a DTforex által készített forex kereskedési napló (ha jól emlékszem akkor excel formátum) meg van-e valakinek? Sajnos már nem tudok hozzájutni, mert a telefonon nem elérhető a cég és e-mailre is elég lassan válaszoltak! Próbáltam tőlük is kérni, de egyenlőre még nem küldték el. Szóval ha valakinek megvan és át tudja küldeni, akkor nagyon hálás lennék.
                          Előre is köszönöm!

Hozzászólás

moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia

Én voltam a tanfolyamukon, nekem nagyon tetszett.
                            Laci nagyon segítőkész addig nem ment tovább az anyaggal amíg nem értette mindenki. Odamegy és ha kell ötször elmondja típus.
                            Nagyon egyszerű stratégia, részletgazdag csomagolásban.
                            A legnagyobb hangsúly a pszichológián van, a belépőkről csak az utolsó elötti napon beszélt.

Összehasonlítani nem tudnám semmivel mert máshol nem voltam.
                            Totál kezdőnek nem ajánlanám, én 1 év tanulás után mentem el mert
                            egyszerűen elakadtam. (Mivel fogalmam sem volt jó irányba haladok-e ezért döntöttem úgy, hogy elmegyek egy tanfolyamra.)

Tapasztalatokról nem tudok beszámolni mert egyszerűen annyi a munkám, hogy nem érek rá kereskedni.

Brutális hozamokat lehet elérni nagyon rövid idő alatt ha valaki ezt képes megtanulni.
                            A képekhez hozzáfűzöm még, hogy a tanfolyam utolsó napján kereskedtem és sajnos indulnom kellett az állomásra ezért zártam minden kereskedésem 10 százalék plusszban. "Ha" nem kellett volna utaznom és tudom managelni, csak a stoppokat húzva 40 százalék lett volna az eredmény.
                            Nem mondom, hogy nem volt szerencsém mert az is kell néha...

Szia

Érdeklődöm, hogy a DTforex által készített forex kereskedési napló (ha jól emlékszem akkor excel formátum) meg van neked? Sajnos már nem tudok hozzájutni, mert a telefonon nem elérhető a cég és e-mailre is elég lassan válaszoltak! Próbáltam tőlük is kérni, de egyenlőre még nem küldték el.

Hozzászólás

Pilot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szia

Érdeklődöm, hogy a DTforex által készített forex kereskedési napló (ha jól emlékszem akkor excel formátum) meg van neked? Sajnos már nem tudok hozzájutni, mert a telefonon nem elérhető a cég és e-mailre is elég lassan válaszoltak! Próbáltam tőlük is kérni, de egyenlőre még nem küldték el.
                              Szia
                              Megpróbálom megkeresni, de azt a laptopot amivel ott voltam pofára ejtettem és csak arra volt telepítve. 1-2 képet tudtam lementeni.

Hozzászólás

Working...
                              X