Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

forextozsdestrategia.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• forextozsdestrategia.hu

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    forextozsdestrategia.hu

Köszöntünk mindenkit….

…aki szereti mindkét oldalát megnézni az éremnek.

A fórumot nem szerettük volna használni marketing eszköznek, mert nem tartjuk korrektnek.Ráadásul ellenérzéseket vált ki. Ezért eddig tartózkodtunk tőle.
    Így éreztük helyesnek.

Tegnap meg lettünk „szólítva” úgy érezzük, és nem feltétlenül a megfelelő hangnemben, és tisztelettel.

Természetesen ez nem mindenkire vonatkozik. Vannak szerencsére korrekt tagok is.

Szeretnénk érdemben reagálni. Aki szeretne dönteni velünk kapcsolatban annak legyen képe a másik oldalról is.

Fearline nevű tagról nem tudunk semmit. Ismereteink szerint nem járt nálunk tanfolyamon, és nem vásárolt tőlünk stratégiát.

Egyértelmű bizonyítéka ennek az, hogy akkor nem lenne ideges. Ha meglenne neki a jelenleg futó 2 stratégiánk, akkor most kb +1300pip nyereséggel állna fél év elteltével, úgy, hogy mindezt 1 db EURUSD 1h chart kereskedésével érte volna el.
    (Maximális teljesítménye a stratégiáinknak +2582 pip, de ugyebár aludni is kell valamikor, így nem lehettünk benne az összes jelben)

Szerényen számolva is korrekt money managementtel, minimum 50-100% nyereséget hozott volna össze idén eddig.
    6-7 hónapra szerintünk ez korrekt!

Tehát ha neki meglenne ez a teljesítmény nekünk köszönhetően, akkor az ominózus beírása nem lenne.

Viszont ha nem járt nálunk, és nem is vásárolt nálunk stratégiát, akkor mellékesen elég furcsa valami olyanról véleményt mondani, amiről 0 azaz nulla információja van.
    Ezért szívásnak vagy ökörségnek titulálni valamit nulla információ birtokában elég érdekes dolog.

Az interneten senki nem fog találni egy bejegyzést sem, hogy nekünk köszönhetően ledarálta a számláját. Vajon miért? Talán azért mert nem történt még ilyen.
    Ez viszont nem mondható el a legtöbb cégről!

Szeretnénk ha mindenki tisztán látná miről is szól amit mi tudunk adni.
    Bár reményeink szerint ez a weboldalról „lejön”.

Mi nem tanítunk senkit tőzsdézni. Azt már előttünk megtették elég sokan. Sajnos elég kevés sikerrel (tisztelet a kivételnek).

Mi nem oktatunk agyon ismételgetett, könyvből megtanult alapsémákat.
    Mi nem mondjuk senkinek, hogy két nap alatt tőzsdegurut faragunk belőle.
    Nekünk nem célunk folyamatos tanfolyamokkal, klubokkal, ezerféle szoftverekkel stb folyamatosan pumpolni a hozzánk fordulókat.

Amit mi kínálunk az érdeklődőknek az egyetlen dolog: Több éve használt, letesztelt, és azonnal alkalmazható nyereséges forex stratégiák.

Semmi több. Ez egyértelműen, és érthetően le is van írva a weboldalunkon. Senkit nem vezetünk tévútra.

Nem ígérünk mást csak amit adni tudunk. Nem adunk mást csak amit ígérünk.
    Szerintünk ez így korrekt.

Az általunk létrehozott szolgáltatás célja, először a saját célunk volt.
    Amit érdemes tudni rólunk, hogy mi is azon tőzsdézők közé tartoztunk, akik elég sok oktató céget, és tanfolyamot megjártunk, de nem jutottunk sikerre.
    Nagyon sok pénzt, és időt vesztettünk annak köszönhetően, hogy hittünk „kóklereknek”. Nagyon sok pénzt fektettünk oktatásra is, de szinte feleslegesen.
    Semmire nem vezettek. Természetesen nem hibáztatható mindig a külső körülmény, és nem lehet csak másnak a hibája a saját kudarcunk, de nagyban hozzájárult,
    hogy sikertelenek voltunk. Idővel eljött a pillanat, amikor a saját lábunkra álltunk, és elkezdtünk a saját fejünkkel gondolkodni, és újra nekifutni saját erőből a tőzsdének.

Mi végig jártuk azt az utat, amit igen sokan nem bírnak végigcsinálni, és a végéig nem érnek el.

Hosszú évek teltek el nulla eredménnyel, és veszteségekkel. Természetesen mint mindenki, a lehető legjobb stratégiát szerettük volna megalkotni a magunk számára,
    hogy elérjük a kitűzött céljainkat. A legnagyobb hátrány természetesen az emberi tényező volt (mint mindig). Ezen buknak el a legtöbben sokak szerint.

A célunk olyan stratégia, stratégiák megalkotása volt, amely folyamatosan nyereséget tud termelni, és nincsen benne emberi tényező. Olyan stratégiát ami nem szubjektív.

Ezen két tényező összekovácsolása volt a célunk. Valószínűleg nem sokan áldoznának fel érte az életükből több évet napi 12-14 órában. Mi megettük.

Részletek nélkül ( nem szeretnénk könyvet írni ide)

Egy idő múlva egyre jobb és jobb rendszereket, stratégiákat lettünk képesek készíteni, melyeknek a végtermékei érhetőek el jelenleg nálunk.

A „szent grált” mi sem találtuk meg, de olyan rendszereket, és stratégiákat vagyunk képesek készíteni amik folyamatosan nyereséget tudnak termelni.

A jövőt mi sem ismerjük. Annyit tudunk, hogy mi volt, és most mi van a piacon, hogy mi lesz azt nem tudjuk. De egy biztos! Amit a stratégiánk mutat, azt fogjuk tenni.

Akik nálunk bármit is vásároltak vagy tanfolyamon jártak azok 100%-ban azt kapták amit ígértünk. 100% a pénz visszafizetési garanciánk.

Csak nálunk nem a „ nem tetszett kérem vissza a pénzt” –re fizetünk. Hiszen könnyű osztani az észt egy tanfolyamon, lenyűgözni a tanulókat. Ezért kevesen kérik vissza a pénzüket, mivel elsőre szinte mindenkinek tetszik minden. Csak később jön rá, hogy mégsem olyan jó amit tanult, és mégsem tud elérni sikereket. De ekkor más késő visszakérni bármit is. Mi egy kicsit komolyabb garanciát adunk.

A Mi garanciánk arra vonatkozik, hogyha nem az ígérteknek megfelelő stratégiát adjuk (aminek a jelzéseit január óta folyamatosan figyelemmel lehet követni a weboldalon, tehát nem utólag manipuláljuk a tanfolyamok előtt), és csak marketing szöveg volt amit állítottunk akkor visszafizetjük a díjat. A Mi esetünkben mivel szellemi terméket értékesítünk, így ha felfedjük a stratégiánkat nehéz lenne visszafizetni a kért összeget, mivel a résztvevő nem tudja kitörölni az elméjéből. Így elég komolyan oda kell figyelnünk, hogy ne hibázzunk.Mindenkinek azt kell kapnia amit megígértünk. Különben ingyen jutott hozzá olyan információhoz ami igen értékes. Konkrét, kézzelfogható, kimutatható dolgokra még eddig senki nem vállalt garanciát előttünk!

Mindent figyelembe véve pontosan tisztában vagyunk vele, hogy amit mi adunk az kiemelkedik a tömegből.

Nem a megszokott, és nem általános.
    Ezért nehezebben is befogadható.
    De mivel ez az igazság, mást nem írhatunk.

Sok ember van aki végigjárta amit lehetett tőzsde oktatás terén, és mindent megtanult amit lehetett, de még sem tud nyereségesen kereskedni. Nekik nem újabb oktatásra van szükségük, hanem olyan stratégiára amikkel nyereségesek tudnak lenni.
    Már csak ez az egy hiányzik nekik.
    A részünkről átadott információ, csak egy szelete az egésznek.
    Ami felbecsülhetetlen, az a gondolatmenet, a mögöttes információ, hogy mi hogyan építettünk fel a nyereséges stratégiáinkat. Maga a rendszer megismerése tovább viheti az egyént a fejlődés útján. Akár saját stratégia készítésére is késztetheti, illetve a mi anyagunkat továbbépítve, még jobbat is kihozhat belőle.
    Értelem szerint erre nem mindenkinek van affinitása. Alapvetően mindegyik stratégiánk magától is működik, nem kell hozzányúlni. De aki szeretné megteheti. A lehetőség megvan.

Nem állítjuk, hogy tőlünk nincsenek jobbak és sikeresebbek.
    Hiszen mindig van hová fejlődni!
    Örökké tanulni kell, és a jobbra törekedni.

„Csináld amit a tömegek, és az eredményed is olyan lesz mint a tömegeké”

További sok sikert mindenkinek!

Üdvözlettel:

forextozsdestrategia.hu

Hozzászólás

Engem zavar hogy nincs ár kiírva, ilyenkor azt gondolom amit az ilyen valós boltokban is, annyira akarnak lehúzni amennyit kinéznek majd belőlem.
      Nincs semmilyen személyes információ, csak egy email cím, aki ennyire fél a nyilvánosságtól, miközben el akar adni valamit, tehát elvileg csak nyilvánosan megismerhető vállalkozásként tehetné ezt meg, azt én minimum fenntartással figyelem. Én ezek miatt amikor megtaláltam a weboldalatokat túl is léptem rajta. Arról nem is beszélve, hogy valamiért nagy szükség van itt más cégek, elég konkrétan behatárolható cég, ócsárlására, ez is egyfajta marketing, csak nekem nem a szimpatikus fajtája. Ha csak valamit félrenéztem vagy ilyesmi, akkor már előre is elnézést.
      Üdv

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Engem zavar hogy nincs ár kiírva, ilyenkor azt gondolom amit az ilyen valós boltokban is, annyira akarnak lehúzni amennyit kinéznek majd belőlem.
        Nincs semmilyen személyes információ, csak egy email cím, aki ennyire fél a nyilvánosságtól, miközben el akar adni valamit, tehát elvileg csak nyilvánosan megismerhető vállalkozásként tehetné ezt meg, azt én minimum fenntartással figyelem. Én ezek miatt amikor megtaláltam a weboldalatokat túl is léptem rajta. Arról nem is beszélve, hogy valamiért nagy szükség van itt más cégek, elég konkrétan behatárolható cég, ócsárlására, ez is egyfajta marketing, csak nekem nem a szimpatikus fajtája. Ha csak valamit félrenéztem vagy ilyesmi, akkor már előre is elnézést.
        Üdv
        Kedves StLui,

Nem véletlenül nincs kiírva ár. A legközelebbi elérhető tanfolyamunk októberben várható. A szervezése folyamatban van. Ebből kifolyólag még nincs beárazva a tanfolyam díja.
        Abban a pillanatban, ahogy összeáll a szervezés, fel fog kerülni a weboldalra a tanfolyam ára. Teljesen publikus lesz. Értelem szerint erről mindenki korrekten tájékoztatva lesz. Mindenki ugyanazt az árat fogja látni.

Nem volt célunk más cégek ócsárolása, talán a régmúlt szomorú, és kellemetlen tapasztalatai kicsit érzelemdúsabban jöttek elő az oldal megszerkesztésekor.

A felvetett észrevételeket pozitívan értékeljük, és köszönjük.
        Mindenkinek az az érdeke, hogy pontos képet kapjunk.

Üdv

Hozzászólás

Ha nincs mit titkolni, akkor szívesen látnék egy hitelesített (pl. Myfxbook) statisztikát az említett éles kötésekről. Nem érdekel sem a számlaegyenleg, sem az elért nyereség mértéke. Legyen rajta csak a százalékos változású egyenleg, és a napi elért pipszám. Ilyet egyetlen cég sem képes publikálni! Ha annyira különlegesek vagytok, lehettek ti az elsők.
          Egy utólagos xls táblába mindenki azt ír amit akar, főleg úgy, hogy addig ugye nem ismerhetjük a kötési, és zárási jelzéseket amíg nem fizetünk a stratégiáért.
          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Tisztelt forextozsdestrategia.hu!

A fő ellenérzést számomra az oldalon http://forextozsdestrategia.shp.hu/h...strategiak_dXJ ezen stratégiák alatt álló ismertetés váltotta ki! Nem lehet kijelenteni egy stratégiáról hogy 10 kötésből 7 nyereséges lesz! Minden stratégiának vannak jobb és rosszabb időszakai! A továbbiakban pedig az hogy szükséges tudásként elég megkülönböztetni a piros színt a zöldtől!
            Nem Vitatom hogy a stratégiák amiket kínáltok jól felépítettek és nyereséget tudnak termelni! Csak az oldal kicsit azt sugallja hogy a devizapiacon olyan könnyű pénzt keresni hogy az csak na!
            A Stratégiák alatt sem találtam árat! Ha viszont 100% visszafizetési garanciát adtok az nem egy rossz dolog! Engem csak az bosszant hogy nagyon sok olyan cég van Magyarországon aki Sokat ígér csak fizesd be gyorsan azt az X összeget! Mivel újnak tűntök még ezért majd az idő igazol!
            Én nem ellenetek vagyok csak első ránézésre ez jött le! Ha Pedig tényleg Tisztességesek vagytok akkor Sok sikert!

Hozzászólás

Tisztelt fearline,

Természetesen igaza van a jövőt illetően. Nem mondható meg, hogy 10-ből 7x sikeres lesz-e a kereskedés. Viszont nem is ezt mondtuk. Azt mondtuk, hogy eddig ez volt a teljesítménye a stratégiáknak. Múlt időben fogalmaztunk.
              Idézet az oldalról :"10 kereskedésből, átlag minimum 7 profittal zárult! "

Ezt nem 4-5 kereskedésből mérjük, hanem 1 éves távlatban. 2009-óta ez a stratégia statisztikája. Illetve a feltüntetett profit értékek.

Értelem szerint a jövőt mi sem tudjuk garantálni. Bár tudnánk! Az lenne az igazán zseniális

Valóban alapszintű készség kell a stratégáink elsajátításához, mivel nem szubjektív dolgokra, hanem állandó, és fix dolgokra támaszkodik.

Az idő természetesen el fog dönteni mindent.
              Egy amit biztosan állíthatunk.
              Kizárólag olyan információt adunk át, ami valóban igaz, és megfelel a beharangozott anyagnak, a valóságnak.

Természetesen nem biztos, hogy ez mindenkinek meg fog felelni, de az őszinteség a tőzsdén elengedhetetlen. Legfőképp saját magunkkal szemben!

További sok sikert mindenkinek, és profitot!

Üdvözlettel:
              forextozsdestrategia.hu

Hozzászólás

Üdv,
                az oké, hogy a tanfolyam árai még nincsenek meg, de a jelzőrobotokét miért nem látom?
                A másik dolog, szerintem nem Ti vagytok az elsők, akik egy hasonló stratégiát kidolgoztatok. Az internetnek hála ezek közül a stratégiák közül soknak ki kellett kerülnie, elvégre pár file az egész. Biztos vagyok benne, hogy 5 perc keresgélés után rengeteg ilyen jelzőrobotot találnék különböző oldalakon, amit anno ugyanúgy jellemeztek a készítői, mint Ti, és ők is megkérték az árát. Ezeket ugye előbb utóbb sokan tesztelik, vagy mint vevők, de inkább mint pl torrenten hozzájutók.
                Ebből két dologra következtetek:
                - ha a Ti módszeretek valóban jól működik, akkor kell lennie a neten más ugyanilyen stratégiáknak is (amiért senki nem fog leszidni, ha azt töltöm le)
                - mivel legjobb tudomásom szerint nem túl népszerűek ezek, így a Tiétektől sem várhatunk csodát

Hozzászólás

Máté eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Üdv,
                  az oké, hogy a tanfolyam árai még nincsenek meg, de a jelzőrobotokét miért nem látom?
                  A másik dolog, szerintem nem Ti vagytok az elsők, akik egy hasonló stratégiát kidolgoztatok. Az internetnek hála ezek közül a stratégiák közül soknak ki kellett kerülnie, elvégre pár file az egész. Biztos vagyok benne, hogy 5 perc keresgélés után rengeteg ilyen jelzőrobotot találnék különböző oldalakon, amit anno ugyanúgy jellemeztek a készítői, mint Ti, és ők is megkérték az árát. Ezeket ugye előbb utóbb sokan tesztelik, vagy mint vevők, de inkább mint pl torrenten hozzájutók.
                  Ebből két dologra következtetek:
                  - ha a Ti módszeretek valóban jól működik, akkor kell lennie a neten más ugyanilyen stratégiáknak is (amiért senki nem fog leszidni, ha azt töltöm le)
                  - mivel legjobb tudomásom szerint nem túl népszerűek ezek, így a Tiétektől sem várhatunk csodát
                  Kedves Máté,

Elképzelhető, hogy nem jól kommunikáltunk valamit. Nincsenek jelzőrobotjaink.
                  Nincsenek automata kereskedő robotjaink sem. Ebből kifolyólag lehet keresgélni nyugodtan. Nincs semmi titok amit le kell leplezni.

Teljesen egyszerű manuális stratégiákról van szó, amik egyszerűen csak működnek. Bárkinek odaadhatunk egy komplett autót szétszerelve, nem hisszük, hogy a legtöbb ember képes lenne összerakni.

Ugyanez igaz ránk is. Olyan alkatrészekből "dolgozunk" amik mind megtalálhatóak a neten. Bárki számára elérhetőek. Általában kevésbé hasznos, vagy nem jó hatásfokkal használható dolgok ezek.
                  Mi viszont össze tudjuk rakni egy működő dologgá.

Elképzelhető, hogy vannak hasonló stratégiák a neten, nem kizárt.
                  Mi nem találtunk.
                  A mi stratégiáink végleges formája nem található meg sehol, mivel a saját szellemi termékünk. Mi készítettük.
                  Ebből kifolyólag jogvédett.

Csodát természetesen mi sem ígérünk, és nem is tudunk adni.
                  Ami a weboldalon megtalálható azt tudjuk adni.

Üdvözlettel:
                  forextozsdestrategia.hu

Hozzászólás

Sziaztok!

Amik fent vannak képek...

1. Mi bizonyítja hogy ezek nem demoszámlák? Mert ugye ki van takarva minden ami erre utalhatna...

2. Érdekes az is hogy mindent 1 lot-tal nyittok meg...Hogy is van ez? Ha lenne következetes kockázatkezelés akkor ennek nem így kéne lennie...

üdv

Hozzászólás

forextozsdestrategia.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kedves Máté,

Elképzelhető, hogy nem jól kommunikáltunk valamit. Nincsenek jelzőrobotjaink.
                      Nincsenek automata kereskedő robotjaink sem. Ebből kifolyólag lehet keresgélni nyugodtan. Nincs semmi titok amit le kell leplezni.

Teljesen egyszerű manuális stratégiákról van szó, amik egyszerűen csak működnek. Bárkinek odaadhatunk egy komplett autót szétszerelve, nem hisszük, hogy a legtöbb ember képes lenne összerakni.

Ugyanez igaz ránk is. Olyan alkatrészekből "dolgozunk" amik mind megtalálhatóak a neten. Bárki számára elérhetőek. Általában kevésbé hasznos, vagy nem jó hatásfokkal használható dolgok ezek.
                      Mi viszont össze tudjuk rakni egy működő dologgá.

Elképzelhető, hogy vannak hasonló stratégiák a neten, nem kizárt.
                      Mi nem találtunk.
                      A mi stratégiáink végleges formája nem található meg sehol, mivel a saját szellemi termékünk. Mi készítettük.
                      Ebből kifolyólag jogvédett.

Csodát természetesen mi sem ígérünk, és nem is tudunk adni.
                      Ami a weboldalon megtalálható azt tudjuk adni.

Üdvözlettel:
                      forextozsdestrategia.hu

Értem. A honlap kicsit megzavart, főleg a dobozos kép a stratégiák mellett, ami egy szoftverre enged következtetni.

Hozzászólás

Üdvözlet mindenkinek!

A staratégiával kapcsoltban nem tudom eldönteni, hogy az 1300 pip nyereség az most jó , vagy nem. Azt kellene tudni, hogy adott kozkázati szinttel mekkora pozíció nyitható. Konkrétan én 100 usd kockázattal tradelek(pozinként). Ez esetben mekkora pozícióméretekkel tudtam volna ezeket a tradeket lekereskedni? Csak mert, ha pl. 0.1 lotokkal, akkor az 1300usd nyereség, értelemszerűen pl. 1 lotnál 13000 usd, és a kockázat ugyanakkora. Ez azért nagyon nem mindegy.
                        Tisztelettel:
                        Horváth Csaba

Hozzászólás

Az oldalon látszik, hogy eléggé kapkodva lett összedobva. Először is az shp-s fődomain használata eleve egyfajta amatőrizmust sugall, (nem nagy pénz manapság egy saját doman név bejegyzése, tárhelybérléssel együtt sem) másrészről regisztráltam a hírlevélre, kapom azóta rendszeresen, viszont a mellékelt stratégiának sem a leírását nem lehet megnyitni, sem pedig az EMA indikátort nem lehet működésre bírni a metatraderben. Megnéztem a Metaeditorban, az mq4 fájl egy közönséges html fájl, ami soha nem fog működni.

Mind a pdf fájlt mind a mq4 fájlt megpróbáltam két gépen is megnyitni, többféle pdf olvasóval, ill metatraderrel, de sikertelen volt.

Összegezve: a sok önjelölt oktatócég közül ez lenne a legutolsó ahová a pénzemet vinném, akár kész stratégiáért, akár bármilyen oktatásért.
                          Felejtős egyenlőre.

Hozzászólás

Van önkritikám: Internet Explorerrel működik mind a két letöltés, Firefoxxal ill. Chrome-al nem ment az istenért sem, ami viszont megintcsak egy érdekes dolog.
                            Ugyanakkor stratégiának nevezni az árfolyam kereszteződését a 200-as MA-val, (merthogy a 4-es mozgóátlag gyakorlatilag az árfolyammal megegyezik, annak egy kisimított értéke), azért kicsit merész.

Hozzászólás

Sziasztok
                              Végigolvastam ezt a topicot és elég gyorsan elment a kedve a nyitóemberkének az egésztől Egyébként a neten tényleg számos robot van, raklapon kínálják a kezedbe ... ha valaki sztem letölt párat és áldoz megfelelő időt a letesztelésre, akkor jól járhat (persze, az aki robotokkal kereskedik)

Hozzászólás

Working...
                              X