Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• www.ussbfx.com

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Ismeri valaki ezt az oktatást ?

igen tag vagyok. nekem megérte.

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      igen tag vagyok. nekem megérte.
      Szia Sindler,

Azért egy kicsit bővebben is kifejthetted volna. Tanfolyamok között keresgélek és eddig ez nyerte el a legjobban a tetszésemet. Pár kérdésben a véleményedre lenné kíváncsi:

Teljesen kezdőknek ajánlanád? Te milyen "szinten" vágtál bele?
      Írnál egy kicsit bővebben a kereskedési stílusról?
      Mennyi időt töltesz kereskedéssel? Egész napomat nem tudom rászánni, mert 2 műszakban dolgozok így vagy délelőtt, vagy délután érnék rá.
      Tudom, hogy ez relatív, de könnyen elsajátítható a tanfolyamon tanultak?
      Milyen sikerrel hasznosítottad az ott tanultakat. Reális az általuk megadott heti 2-3% napi 2-4 órás kereskedéssel? Persze ésszerű money managementtel?

Egyelőre ennyi jutott az eszembe... Válaszod előre is köszönöm.

Üdv,
      Gergő

Hozzászólás

a legnehezebb "tanfolyam", amivel valaha találkoztam. csak ha nagyon elszánt vagy, akkor kezdj bele. M1-en kereskednek a főbb
        devizapárokon. nagyon sok mindent figyelnek.
        fibo,pivot,trendvonalak,mozgók,ellenállás-támaszok...stb. van 15 be és kilépési jel. nekem nem tetszik a rendszer. de nem azért mert nem
        jó, hanem azért mert nem illik a személyiségemhez. számomra ez túl bonyolult. nem szeretek foglalkozni fundamentális és technikai
        elemzéssel sokat. inkább a kockázatkezelésre állok rá. úgyse tudom merre megy az ár. csak a támasz-ellenállás szinteket figyelem. ennek
        ellenére az USSB oktatója Bubor Zoli nagyon jól bírja a gyürődést. napi 3-4 órában(régen - most nem tudom hogy van) oktatott minket.
        plusz én melette jártam Komjáthy féle webinárokra + profit.hu..stb. tehát voltak napjaim, amikor napi 10 órában csak tőzsde,forex
        webinárokat néztem. másra nem is volt időm. nem bírtam fizikailag és lelkileg azt a hajtást, amit Bubor Zoli csinált. túl intenzív volt
        számomra. de attól, hogy én nem bírtam vagy nem illik a személyiségemhez, attól még Neked lehet, hogy jó. mindenkinek más a jó. ajánlok 3
        lehetőséget:

-fxtanoda.hu(Komjáthy)
        -profit.hu,forexegyetem.hu
        -elemzeskozpont.hu(Balogh László - balacy) http://elemzeskozpont.hu/t%C5%91zsde...m-oktat%C3%A1s

mindegyiküket nagyon szeretem és tisztelem. én más tőzsde,forextanfolyamot ezeken kívül nem ajánlok. voltam páron. ezekbe érdemes
        gondolkodni. még a http://zoolitrading.com is szimpatikus nekem, de még nem túl sok rajt a tartalom.
        az USSB elmélete 10* nehezebb, mint a fenti 3 együttvéve. de Neked kell megtalálni, hogy milyen kereskedési rendszer áll közel hozzád.
        mibe hiszel? milyen indikátor? trendek?..stb. én nem hiszek a túlzottan az indikátorokba,alakzatokba. de
        ez egyéni. mindenkinél más.
        nekem nem tetszik Pintér stratégiája se(attól függetlenül, hogy tőle tanulok évek óta- de a gondolkodásmód igen),se Komjáthy-é,se Balacy-é...senkié.
        de nagyon sokat tanultam tőlük, hogy kialakuljon a saját stratégiám.
        nekem csak a sajátom tetszik. én csak ebbe hiszek. találd meg, ami Neked tetszik. szerintem probáld meg a vesztőket egy szinten tartani, a
        nyereségeket meg futni hagyni, hogy nagyobbak legyenek a nyerők.
        majd jönnek a vesztők(jó sok) és a nagy nyerők. az ászok. http://www.youtube.com/watch?v=RAagmwyZ4R8
        youtube-on van sok videó.
        pl. http://www.youtube.com/watch?v=H4pNG...feature=relmfu
        mindegyikból lehet tanulni. meg azért "Birger: Sikeres trading művészete" könyve alapmű. meg hát ott a Google. nagyon sok hasznos
        honlapot,cikket lehet találni a témában. az hogy én nem ajánlom annyira az USSB-t, az nem jelent semmit. az csak egy vélemény a sok közül.
        NEKEM nem tetszik(de sokat tanultam tőlük). nem szeretem a túl bonyolult stratégiákat. de Neked lehet, hogy megfelelő.
        "Reális az általuk megadott heti 2-3% napi 2-4 órás kereskedéssel?"
        fogalmam sincs. ha Ők megcsinálják, akkor nem biztos hogy Te is. de azért heti 2-3% nem túl sok.
        Balacy azt mondja, hogy ő napi 1%-ot röhögve összeszed M1-en. a tradenkénti kockázata 0.25%.
        ha kevés időd van, akkor nézz rövidebb idősíkokat. mindegy az idősík.

Hozzászólás

Sindlernek teljesen igaza van abban, hogy a saját kereskedési stílusod, módszered kidolgozása a végső cél. Semmilyen tanulható rendszer nem fog tökéletesen passzolni a te egyéniségedhez. De mindegyikből meríthetsz olyan ötletet, amit fel tudsz majd használni.
          Az USSB rendszer, az M1-es idősíkú kereskedésével piszok gyors. Gyors gondolkozást, és cselekvést igényel, a kialakuló szignálok bekötése a megfelelő helyeken. Főleg úgy, hogy jelenleg 15-17 nagyon precízen megfogalmazott alakzatot (STP), és számos gyertyakonfigurációs jelet (SB) alkalmaz. A teljes tananyag elég terjedelmes, és nagyon részletesen ki van dolgozva. Rengeteg fotó található már az oldalon múltbéli szignálokról, ami segíti a jobb vizuális memorizálást. A klubrendszerben történő, folyamatos oktatás mindenképpen jobb módszer, mint a 3-5 napos gyorstalpalók. A fő hangsúly a gyakorlaton van, ezt a célt szolgálja a mindennapos trading room. Itt folyamatosan bejelölnek minden kialakuló szignált, és egy nap végi összefoglalóban átbeszélik a napközben kialakult helyzeteket.
          A rendszer működőképes, gondolkodásmódja trendkövető. Kitörési pontokat keresnek, ahol az ármozgásban dinamikus elmozdulás alakulhat ki. Jelentős tőke van a hátuk mögött, ennek segítségével szuper dolgokat tudnak megvalósítani, pl. USSB Forex Netvork, Multiexpert.

Ha kevés időd van, akkor két lehetőséged van. Vagy H4 idősík, amit nem kell folyamatosan nézegetni, vagy M1-M5 daytrade, és bízni abban, hogy abban a 2-4 órában lesz lehetőséged pénzt keresni.
          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Sziasztok,

Köszönöm mindkettőtöknek a kielégítő választ. Bocs az offért... Gondolkoztam még, hogy megveszem kezdésként Candle Reaper rendszert, mert ígéretesnektartom, de az is kap hideget meleget, szóval alszok rá párat . Gondoltam nyitok neki egy új témát, de nem akarom hogy itt is menjen a sárdobálás, mint máshol. Mégegyszer köszönöm a válaszotok.

Üdv,
            Gergő

Hozzászólás

Szia Sindler és Archenius!
              Szeretném megszerezni ezt a USSB Forex Netvork, Multiexpert-et! Mit mondjak eléggé megtetszett. Most kb ugyanezeket meg tudom csinálni a charton csak az a baj hogy vagy 4 indikátorral és szkriptel. ez meg minden egybe van ami kell. nagyon jó. akár ki is fizetném az árát, csak nem tudom hogy hogy szerezzem meg. az a 600 dolcsi regisztráció csak ezért az EA-ért nekem kicsit sok. tudtok ebben segíteni? avagy ha mégis kifizetem azt a 600 dolcsit akkor ezt az eszközt korlátlan ideig használhatom éles számlán is? mit tudtok róla? köszi a segítséget előre is. Laci.

Hozzászólás

Nem tudom most mi a helyzet az EA-val. Régebben volt belőle ingyenes verzió. Regisztrációhoz volt kötve a használata, és a védelmet is olyan progi látta el (Guardian) aminek a támogatása megszűnt időközben.
                Írj nekik egy levelet, és kérdezz rá, hogyan juthatnál hozzá.
                Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Ha „szeretnéd megszerezni”, mert „eléggé megtetszett”, „minden egybe van”, „nagyon jó”, akkor ez valóban szerelem első látásra.

Mivel valószínűleg az első randin már túl vagytok, hisz a nevét és néhány jellemzőjét is sikerült kiderítened, így mérlegelni kell, hogy a komoly kapcsolatnak ára van. Mi az a 600 dolcsi?

Keresd meg őket, örömmel fogadnak, ha „akár ki is fizetnéd”.

De ne felejts el a mostanihoz hasonlóan bennünket is tájékoztatni minden részletéről ennek a csodás egymásra találásnak. Elvégre ezért regisztráltál, nem?

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása
                    Nem. Engem nem érdekel a myfxbook. Miért, kötelező?

De ha kíváncsi vagy, elárulom, mert minden hónapban naplózom saját érdekemben a saját módszeremmel a kereskedéseket, hogy novemberben 31 kereskedésből 30 sikeres 11 kereskedési napon.

Egyébként pontosítsunk: én nem 150 ezerért nyomom. Ez csak a mások által beállított piaci ár, nálam tárgyalási alap.

Ja, és nekem van végzettségem hozzá, ez az egyik szakmám. No, nem mintha ez számítana valamit is a sok mester, szakértő, sztártrader, oktatóguru, marketingzseni között.

De ha te is „szeretnéd megszerezni” a stratégiám pontos részleteit, mert „eléggé megtetszett”, „minden egybe van”, „nagyon jó”, és „akár ki is fizetnéd”, akkor ne a fórumon próbálj marketing-kommentet generálni, hanem keress privátban a weboldalamon.

Még egyszer köszönöm az érdeklődést és a kéretlen reklámlehetőséget.

Hozzászólás

Ja, pontosítanék. Meg van a 32. is. Nyerő. Short EURUSD.

Elárulom, most nagy ellentétet látok a fundamentumok és az ármozgás között.

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ja, pontosítanék. Meg van a 32. is. Nyerő. Short EURUSD.

Elárulom, most nagy ellentétet látok a fundamentumok és az ármozgás között.
                        bedobnál ide 3 számot, így utólag a trédről?
                        belépő (idő is), SL/TP

puszta kíváncsiságból

köszi

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          bedobnál ide 3 számot, így utólag a trédről?
                          belépő (idő is), SL/TP

puszta kíváncsiságból

köszi
                          Nem. Ez már része a stratégiának.

De akár most is beléphetsz (én is beszálltam), nem bánod meg.

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem. Ez már része a stratégiának.

De akár most is beléphetsz (én is beszálltam), nem bánod meg.
                            köszi, nem erről lenne szó, h mikor szállok be
                            mondtam, puszta kíváncsiság, ennyi
                            3 szintből nem lehet senkinek a stratégiáját lenyúlni, ez vicc kategória

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              köszi, nem erről lenne szó, h mikor szállok be
                              mondtam, puszta kíváncsiság, ennyi
                              3 szintből nem lehet senkinek a stratégiáját lenyúlni, ez vicc kategória
                              Ja, bocs. De miután szóltam, leesett 6 pipet, az Ema200 fogta meg 1 percesen. Skalpnak tökéletes.

Most látok egy stop huntingot, de nem csodáloznék lassan egy 20-30 pipes esésen sem.

De nem fárasztalak az okokkal, mert úgyis csak a vicc kategória ugyebár.

Hozzászólás

Working...
                              X