Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Szerintem még az esetleges arrogáns kritikát is el kell tűrni, és nem pökhendi választ adni. Ahogy itt is hirdetted a rendszeredet és kerestél kereskedőket ugyanúgy elvárható lenne a transzparens tájékoztatás az objektivitás érdekében.

Hozzászólás

• fxandthedax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerintem még az esetleges arrogáns kritikát is el kell tűrni, és nem pökhendi választ adni. Ahogy itt is hirdetted a rendszeredet és kerestél kereskedőket ugyanúgy elvárható lenne a transzparens tájékoztatás az objektivitás érdekében.
      Tisztességes kérdésre majd lesz tisztességes válasz. Nincs sértődés, nincs harag, csak egyszerűen meguntam ezt a fajta időpocsékolást. Az ilyen hozzászóló egyletezze le az öreganyját! A reklámok még futnak, mert ki vannak fizetve, és fognak is bizonyára továbbra is, mert az értelmesebbek úgy is megnézik a weboldalunkat és tájékozódnak, megnéznek egy Trading room-ot, ha érdekli őket alapból az, amit csinálunk. Akit pl. a DayTrade nem érdekel, meg se nézze, de erről is van rengeteg információ fent. A rendszerünkről is ott van minden, bővebben a weboldalon és letölthető az expertünk is. Itt ezeken a fórumokon értelmes dolgok ritkán hangzanak el, csak a negatívum a menő, a fikázása mindenkinek. Sajnálom, hogy megint belementem ebbe a csapdába. Elárulom, hogy ha csak hirdetek, sokkal többen jelentkeznek, mint ha mellé nekiállok is fórumozni, mert ezekből a vitákból soha nem lehet jól kijönni. Igaz ezek szerint az a mondás, amely valahogy így szól: "Soha ne állj le egy hülyével vitatkozni, mert a kívülálló nem tudja majd eldönteni, te melyik vagy a kettő közül" és az is, hogy "Az ostobákkal kár vitatkozni, mert legyőznek a rutinjukkal". Egyszerűen ehhez tartom magam mostantól, ameddig az ÉN és az általam képviseltek érdekei így kívánják meg! Ennyi, jöhet a hű, de nagyot írok majd most, meg majd jól megmondom neki, meg aki elkezdi vállalja fel fajta unásig ismételt baromságok özöne... stb.

Tudjátok mi a helyzet? Tök jól vagyok, soha rosszabbul ne legyek, a dolgaink is jól mennek, minden nyűgjével bajával együtt a csoportos munkának és készülünk a rendszer nemzetközi bemutatására, még ha éppen 1.5 év csúszással is. Hallani fogtok róla valószínűleg...

Szép napot mindenkinek!
      USSB Forex Social Network Trading System! - Tájékozódj róla te is itt és most!

Hozzászólás

• Valaki meg tudná mondani miért tiltották ki KMisit?
        Ki fog megvédeni ezentúl attól hogy befizessek ide vagy amoda ? )
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Valaki meg tudná mondani miért tiltották ki KMisit?
          Ki fog megvédeni ezentúl attól hogy befizessek ide vagy amoda ? )
          Itt olvass vissza

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Köszi! Máris kezdem shortolni az FXPRO-t. Ez a veszteség hamarosan éreztetni fogja a hatását

Hozzászólás

• Ezek is eltűntek mint szürke szamár a ködben.....pedig már majdnem meg lettem győzve hogy betoljam a zsetont a slippeage király Pepperhez.

Hozzászólás

• USSB-FX Expert Advisor

Te mit hiányolsz ebből az expertből, milyen funkciókat szeretnél még benne látni, hogy neked is megfeleljen?

http://www.youtube.com/playlist?list...JsLVI73ksc60F4

Az USSB-FX SNTS EA használati útmutató az alábbi linkről tölthető le

https://drive.google.com/file/d/0B54...ew?usp=sharing

Ha segítesz és véleményezed, megkaphatod az expertet teljesen ingyenesen 90 napos használatra a hozzátartozó scalp és trend stratégiákkal együtt.

Ui: Az esetlegesen előforduló hanghibákért elnézést kérek, rövidesen javítjuk őket. Nem értékesítésre készült a történet, ezért merem így kiadni...

Hozzászólás

• USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Te mit hiányolsz ebből az expertből, milyen funkciókat szeretnél még benne látni, hogy neked is megfeleljen?

http://www.youtube.com/playlist?list...JsLVI73ksc60F4

Az USSB-FX SNTS EA használati útmutató az alábbi linkről tölthető le

https://drive.google.com/file/d/0B54...ew?usp=sharing

Ha segítesz és véleményezed, megkaphatod az expertet teljesen ingyenesen 90 napos használatra a hozzátartozó scalp és trend stratégiákkal együtt.

Ui: Az esetlegesen előforduló hanghibákért elnézést kérek, rövidesen javítjuk őket. Nem értékesítésre készült a történet, ezért merem így kiadni...
                  Köszönöm az eddig észrevételeket (de miért csak privátban meritek megtenni, ezt nem teljesen értem, de nem gond) és remélem, hogy amit ajánlottatok, azt rövidesen bele tudjuk építeni az expertbe és úgy kiadni .

Hozzászólás

• renko offline charton lehet ordert bevinni, meg managelni?
                    most zárva a piac és elfelejtettem kipróbálni
                    a menü él, felraktam rá egy pozi managelő expertet, az is aktív
                    kérdés, h a gyakorlatban is minden úgy működik rajta, mint egyébként ?

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      renko offline charton lehet ordert bevinni, meg managelni?
                      most zárva a piac és elfelejtettem kipróbálni
                      a menü él, felraktam rá egy pozi managelő expertet, az is aktív
                      kérdés, h a gyakorlatban is minden úgy működik rajta, mint egyébként ?
                      Az én tapasztalatom szerint eddig minden jól működött, mert ahogyan nekem elmondták, végül is ott vagyok a gyerytacharton(?!) csak az indikátor által (másnak expert) kis téglalap objektumban látom más paraméterek szerint a megjelenítést. Ahol én észrevettem eltérést az expertemben (ez most javítás alatt áll), hogy amikor feltételnek a gyertyazárás is meg volt adva a pozíciónyitáshoz, akkor nem a Renko téglalapra zárására kötött, ami akár 20 perc is lehet egy éjszakai időszakban, hanem attól függetlenül, már az első perces gyertya zárására, ami meg nekem nem jó. Én még a függőknél is a bezárt Renkó gyertyát veszem többnyire alapul, tehát pl. a BuyStop is csak akkor teljesül átlépve a megadott szintet, ha bezár az első téglalap a kötés irányába.

Hozzászólás

• USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Az én tapasztalatom szerint eddig minden jól működött, mert ahogyan nekem elmondták, végül is ott vagyok a gyerytacharton(?!) csak az indikátor által (másnak expert) kis téglalap objektumban látom más paraméterek szerint a megjelenítést. Ahol én észrevettem eltérést az expertemben (ez most javítás alatt áll), hogy amikor feltételnek a gyertyazárás is meg volt adva a pozíciónyitáshoz, akkor nem a Renko téglalapra zárására kötött, ami akár 20 perc is lehet egy éjszakai időszakban, hanem attól függetlenül, már az első perces gyertya zárására, ami meg nekem nem jó. Én még a függőknél is a bezárt Renkó gyertyát veszem többnyire alapul, tehát pl. a BuyStop is csak akkor teljesül átlépve a megadott szintet, ha bezár az első téglalap a kötés irányába.
                        oké, köszi

közben rájöttem, h van nekem is renko indikátorom
                        kipróbáltam, nem vettem észre változást az EA-hoz képest (cpu terhelésben sem )
                        így viszont megmarad a hely az expertnek ha szükség van rá

Hozzászólás

• kaptam egy privátot USSB-FX,Bubor Zolitól:

"A békesség kedvéért...
                          Kedves Sindler vagy talán Kisfiam?

Csak akkor így privátban: szépen kérlek, hogy akkor mostantól felejts el, mert rossz embert kóstolgatsz.

Leszarom a véleményedet és téged is vele együtt.

Te senki vagy ahhoz számomra, hogy kétségbe vond amit én írok, ne játszd az agyad a fórumon mások védelmére kelve. Azt hiszed, ha velem szórakozol már egy szinten leszünk? Óh, te kis buta :-) Hol élsz te?

Én azt gondolom, mindig is tisztességesen jártam el veled, még extra hozzáférést is adtam a cuccaim elérhetőségéhez ingyenesen. Akkor most mit szemétkedsz velem?

Kép kell? Tegyek fel egy párat? Írjak rólad pár sort mellé? Kivel, hogyan, milyen körülmények között élsz, mint a legújabb önjelölt tőzsdeguru - akitől még az utólagos megnyilvánulásait kivéve senki semmit nem látott? Nyugodj meg nem teszem, mert mostantól kitöröltelek még az emlékezetemből is.

Ártani nem fogok neked soha - ha nem adsz rá okot - jobb a békesség. Kérem, hogy te is tedd ezt velem szemben.

Ezzel együtt kívánom, hogy megtaláld a számításaidat a jövőben és legyél te is milliomos - én már erről nem csak álmodozom..."

"Azt hiszed, ha velem szórakozol már egy szinten leszünk? Óh, te kis buta :-) Hol élsz te?"

én elfogadom, ha Te jobb vagy és jobbak az eredményeid. mindenkinél van jobb.

"Kép kell? Tegyek fel egy párat? Írjak rólad pár sort mellé? Kivel, hogyan, milyen körülmények között élsz, mint a legújabb önjelölt tőzsdeguru - akitől még az utólagos megnyilvánulásait kivéve senki semmit nem látott?"

nyugodtan írhatsz rólam akár könyvet is. nem az a fontos, hogy ki honnan indul, hanem az hogy hová tart.

"Ártani nem fogok neked soha - ha nem adsz rá okot"

köszönöm.

én se bántottalak. Zoli ennyi idő után azt gondolod, hogy pont én szemétkedek veled?
                          de direkt oda írtam, hogy:
                          "egyébként félreértés ne essék. ez nem kötekedés."
                          én sokat tanultam az USSB könyvből és a több napos tanfolyamból, amit adtál.
                          bár elég nyersen szoktam fogalmazni. de sosem bántásból. én nem ellened írtam, hanem Gáborért. és ez különbség. mert betámadtad a semmiért. egy képet kért és egy kicsit ezen mintha megsértődtél volna. mintha túl érzékeny lennél. én kedvellek.

"nem ez volt a kérdés. ez egy semmilyen válasz. ezzel csak a kérést akarod elkerülni."

visszaolvasva kissé nyers. de ez nem ellened szól. most ezért nem kell itt hagyni a fórumot. nyugodtan csinálhatsz videókat. olyanokat is(sőt olyanból többet), ahol elmagyarázod hogyan nézed a mozgókat,mi alapján lépsz be...stb. és akkor tudunk egymástól tanulni. azért van a fórum. mindenkitől lehet tanulni. a privát leveled előtt nézegettem az USSB honlapod, hogy mit tettél ingyenessé és néztem hogy mit tudok olvasni a honlapodon.
                          úgyhogy nem kell ezeket a dolgokat túlságosan az embernek a szívére venni vagy megsértődni. én szívesen tanulok Tőled. és légyszi most ne sértődj meg megint.

Többieknek:

másoktól is kaptam privátot. nyugodtan lehet írni publikusan.
                          nincs rossz kérdés. nem kell szégyellni a kérdést. de amikor választ adok az csak az én
                          igazságom. az én nézőpontom. mindenkinek a sajátját kell megtalálni. az a legfontosabb.

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            kaptam egy privátot USSB-FX,Bubor Zolitól:
                            Szerintem ha Zoli elolvassa újra, akkor elnézést fog majd kérni.

Hozzászólás

• Még hogy elnézést? Tőletek? Nos, az egy a bunkó paraszt, aki egy privát levelet nyilvánossá tesz, az egyszerűen kapja be a csókosával együtt, aki ezt helyesli!

Minden sor vállalható, csak én nem akartam a fórumon vitát gerjeszteni belőle, hiszen a kereskedésről kellene szólni. Megint elment más irányba kettőtöknek köszönhetően, nem arról szól, amiről kellene, amikor elfogynak a szakmai érveitek, mint általában a feltörekvőktől ez várható és nem esik hanyatt mindenki a tevékenységetektől.

Ismét megint sok embert megismertem azért ez idő alatt innen is, akik bár nem írnak ide, de megkeresnek és privátban tartjuk a kapcsolatot velük. Őket a kereskedés érdekli és most én minden anyagi ellenszolgáltatás nélkül segítek is annak, aki megkeres, megkeresett. Amint lehet látni, néha van egy nap 10 bejegyzés össze vissza (abból 8 a tiétek...), de közben néha több, mint 100-an vannak bent olvasgatni.

Ezért megérte megint itt lenni egy időre, de hát minden jónak vége van egyszer, megint akkor tartalékra teszem magam nektek köszönhetően.

Ti srácok oda tartotok, arról még csak álmodoztok, ahonnan én már megjöttem és részemről ennyi akkor megint. Sok sikert a magánéletetekben és sok sikert a kereskedésben.

Hozzászólás

• Nem csodálom, hogy pipa lettél a levél nyilvánossá tételében. Én is égnék a helyedben. Rosszabb lehet mintha a home videó került volna nyilvánosságra valakiről
                                Ebből nekem csak annyi jött le, hogy idejöttél, gerjesztettél egy kis feszkót, majd lebuktál a kamu nyaralós dumával, és ezen berágtál.
                                Ezért kár volt. Negatívot én adtam, csak nehogy másra kelljen gyanakodnod.

Hozzászólás

Working...
                                X