Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebből nekem csak annyi jött le, hogy idejöttél, gerjesztettél egy kis feszkót, majd lebuktál a kamu nyaralós dumával, és ezen berágtál.
    Ezért kár volt. Negatívot én adtam, csak nehogy másra kelljen gyanakodnod.
    nekem is az volt a furcsa, hogy ennyire hevesen reagált Gáborra.

Hozzászólás

• USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sok sikert a magánéletetekben és sok sikert a kereskedésben.
      köszönjük. Neked is sok sikert!

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nekem is az volt a furcsa, hogy ennyire hevesen reagált Gáborra.
        Egyébként lehet, hogy nem a fénykép, hanem az éles pozi kérése volt a probléma. Tényleg kíváncsi lettem volna arra, hogy úgy, hogy megy.
        Zoli most már igazán leírhatnád, mi volt a gond?

Hozzászólás

ahonnan én már megjöttem és részemről ennyi
          Én nem tudom miért izélnek ezért Zoli Téged.
          Elmentél, megjöttél, ennyi. Sőt, sikerült ráverned Kósára is (időtartamban!).
          Nem olyan nagy cucc. Főleg onnan. 600 dolcsiból ki is gyün a retúr.
          Én már semmi ilyenem nem lepődöm meg. Az üzlettársam kéthavontarepkedkambodzsábamegsrilankáraésösszevis szaázsiába innen tanyáról ésmégcsaknemistőzsdézik.

Ezért a nem küld fényképet dologért se csesztessétek!
          Sokkal prózaibb oka is lehet. Ott van pl Apám és a pentipájt esete.
          Facebukon nagy király az öreg, de nem tudná a fényképezőgépből kiszedni a fényképeket és áttenni egy pentipájtra. (mert az sd kártyával mégse küldhetném egy kávézóba.)
          Már mindennel próbálkoztam, hogy megtanulja. Nem megy.
          Mindegy, negyedévente hazaugrok, és másolgatunk.
          Mondjuk Ő meg szokta mondani őszintén, nem csinál belőle degenerációs sértődést: "Kisfiam értsd meg, nem megy"
          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• https://www.youtube.com/watch?v=vAv2e7mhbE0

Hozzászólás

• Azért a saját topikomat nem így akarom látni és láttatni annak aki idetéved, hogy parttalan vitákba fullad, én inkább a kereskedésre koncentrálva érvelek.

Igen, én is úgy gondolom, hogy az ide látogatók nem megvezethetők, mindenki eldöntheti mit és hogyan fogad meg abból amit lát, meg abból, hogy ki hogyan érvel. A weboldalunk látogatottságából és megkeresésekből én ezt a következtetést vonom le.

Nekem pl. "Kockaseggű" megnyilvánulásai kimondottan tetszenek, hiszen a cirkuszban is a bohóc a legképzettebb ember és a hülyeséget csak imitálja, miközben mások meg alapból azok és nem is ismerik fel, hogy őket tartják bohócnak a közönség soraiban...

De mivel annyira béna vagyok (hiszen ezt oly jól tudják néhányan itt a fórumozók közül én is tőlük tudom, meg sok más értékes infót is magamról), hogy egy belépőt sem tudok megtalálni a chartokon, amiket a videókon mutogatok, hát leprogramoztattam egyet.

Talán annyit még én is el tudok majd dönteni, amikor riasztást ad, hogy ott hagyjam, hogy az expert tegye a dolgát és kösse, menedzselje a pozíciót vagy ne, ha pl. már 200 pontos hullám végén van... bár már ebben sem vagyok biztos... ha még egy ideig fórumozgatok...

Nos, de nem is a rosszindulatú fórumb*ziknak és az önjelölt pszichológus olvasóknak ajánlanám megnézni, hanem a lehetőségeket tárgyilagosan kereső olvasóknak, akikből szerencsére azért többen vannak, hogy mit is lehet látni a képen: egy áralakzat-felismerő expert ezt meg tudja tenni, amit a képen is lehet látni.

Mivel állítólag egy kb. 33 videón egyformán bemutatott és pontosan meghatározott trendbelépő jelet sem tudok felismerni 7 év után, így hát azokat is leprogramoztattam hasonlóan. Azt az expertet igaz még csak tesztelgetjük házon belül, de szerintem rövidesen az is hasonló IGEN-NEM döntéssel majd segít nekem és mindazoknak, akik kiérdemlik...
              .
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Talán annyit még én is el tudok majd dönteni, amikor riasztást ad, hogy ott hagyjam, hogy az expert tegye a dolgát és kösse, menedzselje a pozíciót vagy ne, ha pl. már 200 pontos hullám végén van... bár már ebben sem vagyok biztos... ha még egy ideig fórumozgatok...
                Hat ja. Ez a robot is tokeletes peldaja annak, ha tudsz kereskedni, akkor megkonyiti a dolgod. Ha nem tudja a szemed hogy mit nezzel, akkor mindenhol signal halmaz, es balance egetes megy. Magyarul. Robot riaszt, 7 evet tapasztalt szem rapillant a chartra, majd forumozik tovabb. Ujabb riasztas, majd egy konnyed eger mozdulat. Pozicio bekotve, innen aztan mar csak az aranyesot kell varni, esetleg raepiteni (ha volt ujabb kitores, es a pullback meg mindig szep...)

Kiraly dolog ez, de basszus a 7 evedet, csak normalis tanulassal lehet megkapni. Barmennyi robotot irhattok, de az a tapasztalat ami mogotted van, az pontosan az edge, amitol te profitos vagy, es mas meg nem... Pontosan az hogy konnyeden kiszelektalod, amit nem kell kotni a masodperc tort resze alatt, mas meg alig varja hogy kosson...

Nah mindegy... tenyleg jol nez ki
                Mate. napló

Hozzászólás

• "én inkább a kereskedésre koncentrálva érvelek."
                  -ha a két képre gondolsz, az inkább vicc, mint érvelés.

"A weboldalunk látogatottságából és megkeresésekből én ezt a
                  következtetést vonom le."
                  -weblapnézegetésből tényleg sok infót lehet levonni egy stratégia hatékonyságára vonatkozóan...

"cirkuszban is a bohóc a legképzettebb ember és a hülyeséget csak imitálja, miközben mások meg alapból azok "
                  -tök jó, h lehülyézel itt le egy csomó embert.

"hogy egy belépőt sem tudok megtalálni a chartokon,amiket a videókon mutogatok, hát leprogramoztattam egyet. "
                  -lentebb megmutatom, h lehet ilyen ábrákat produkálni 0 energiabefektetéssel.

"Talán annyit még én is el tudok majd dönteni, amikor riasztást ad, hogy ott hagyjam, hogy az expert tegye a dolgát és kösse, menedzselje a pozíciót vagy ne, ha pl. már 200 pontos hullám végén van... bár már ebben sem vagyok biztos... ha még egy ideig fórumozgatok..."
                  - senki sem kényszerít fórumozgatásra. nem tetszik, csinálni kell egy zárt klubot, vagy elmenni hávájra oszt csókolom.

"Nos, de nem is a rosszindulatú fórumb*ziknak és az önjelölt pszichológus olvasóknak ajánlanám megnézni,"
                  - ok, most már nem csak hülyék vannak itt, hanem zombik, meg önjelölt pszichológusok.

"Mivel állítólag egy kb. 33 videón egyformán bemutatott és pontosan meghatározott trendbelépő jelet sem tudok felismerni 7 év után, így hát azokat is leprogramoztattam hasonlóan. Azt az expertet igaz még csak tesztelgetjük házon belül, de szerintem rövidesen az is hasonló IGEN-NEM döntéssel majd segít nekem és mindazoknak, akik kiérdemlik..."

-utólag szép képeket beileszteni bárki tud.
                  hiteles(ebb) akkor lesz valaki, ha a nyitás előtt DE mindenképpen a zárás előtt!!! beírja nyitóárral profit targettel stop loss-al a pozit.

az alábbi rendszert kb 2 perce töltöttem le a netről, megfuttattam a kódot és itt az eredmény:

ezt csak azért tettem fel, h aki nem ért hozzá, az is lássa, konkrétan SEMMIT sem jelent egy fórumba feltöltött egy két kép az adott rendszerrel kapcsolatban.(bár most, h ez a véletlenül letöltött kód ilyen jól teljesített 2014-ben, lehet, h darabokra szedem, és megnézem, mit lehet kihozni belőle)

hogy ne csak romboljam a fórumot: most lett kész egy múltbeli adatokon rommá tesztelt rendszer, és kezdődik az éles tesztelése. valamelyik részvényes fórumba majd beírom a kötéseket.(közvetlenül a belépő után majd a kilépés előtt, az úgy mégis csak hitelesebb lesz)

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    "Nos, de nem is a rosszindulatú fórumb*ziknak és az önjelölt pszichológus olvasóknak ajánlanám megnézni,"
                    - ok, most már nem csak hülyék vannak itt, hanem zombik, meg önjelölt pszichológusok.
                    most látom, nem zombik, hanem ****k..végül is mindegy, mindkettő felettébb toleráns, kiforrott személyiségre vall...

Hozzászólás

• Ha jól értettem:
                      USSB-FX azon hergelte fel magát hogy megkérdőjelezték őt.
                      Azzal hogy bizonyítsa fényképpel tényleg ment e Hawaiira, meg mutasson éles még nem zárt pozit...

Általánosság: sokan vannak csalók akik emberek pénzére pályázva oktatnak, előadják az fx gurut. Megértem ha kételkedik valaki és kér bizonyítékot a tudására egy oktatónak.

Ellenben USSB-FX reakciója mikor őt kérték számon...
                      Megértem hogy sértődött, DE olyan módon, stílusban reagált, hogy azt hiszem van némi önértékelési zavara neki, nagy sértődő büszkeséggel.

Ha nagy üzletember vagy, meg gazdag ahogy bemutattad magad, akkor mért nincs annyi tartás és méltóság benned hogy kúltúráltan fejezd ki magad?

USSB-FX!
                      Tegyük fel hogy igazad van és rengetegen hülyék meg minden,
                      te mért állsz le vitatkozni velük ha annyival felsőbbrendű vagy, pl azt mondtad sindlernek nem egyszintű veled. Ha vitatkozok egy hülyével az úgyse érti meg, vagy nem hallgat rám azért se, vagy ha belemegyek vitába még az is kiderülhet hogy én vagyok a hülye, ez a verzió se tetszik nekem.

Ezek csak a gondolataim voltak, ráértem írni.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha jól értettem:
                        USSB-FX azon hergelte fel magát hogy megkérdőjelezték őt.
                        Azzal hogy bizonyítsa fényképpel tényleg ment e Hawaiira, meg mutasson éles még nem zárt pozit...

Általánosság: sokan vannak csalók akik emberek pénzére pályázva oktatnak, előadják az fx gurut. Megértem ha kételkedik valaki és kér bizonyítékot a tudására egy oktatónak.

Ellenben USSB-FX reakciója mikor őt kérték számon...
                        Megértem hogy sértődött, DE olyan módon, stílusban reagált, hogy azt hiszem van némi önértékelési zavara neki, nagy sértődő büszkeséggel.

Ha nagy üzletember vagy, meg gazdag ahogy bemutattad magad, akkor mért nincs annyi tartás és méltóság benned hogy kúltúráltan fejezd ki magad?

USSB-FX!
                        Tegyük fel hogy igazad van és rengetegen hülyék meg minden,
                        te mért állsz le vitatkozni velük ha annyival felsőbbrendű vagy, pl azt mondtad sindlernek nem egyszintű veled. Ha vitatkozok egy hülyével az úgyse érti meg, vagy nem hallgat rám azért se, vagy ha belemegyek vitába még az is kiderülhet hogy én vagyok a hülye, ez a verzió se tetszik nekem.

Ezek csak a gondolataim voltak, ráértem írni.
                        Pontot ért!

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ellenben USSB-FX reakciója...
                          A kutya és a tükrös szoba története

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Pontot ért!
                            Köszi szépen.

Hozzászólás

• Na ne már, ennél azért több van bennetek! Gyerünk hajrá, most még csak az derült ki újdonság, hogy már a klubtagok által is letölthető és használható expertet is hamisítom :-)

Szerintem a következő az lesz, hogy valamelyik nap már valaki majd találkozik is velem Felcsút-Alsón egy kocsmában, ahová eltoltam a lyukas bicajom és ahol valaki írja helyettem egy felesért ezeket a bejegyzéseket...

Kicsit komolyabban: szánalmas az, hogy ti akik állandóan az éles számlás kimutatást, meg a tudod vagy nem tudod ott kötni valós időben baromságokat szajkózzátok, mennyire nem hisztek magatokban.

Ti még soha nem éreztétek ezek szerint a győzelem és a siker érzését - ezért a magatok sikertelenségét akarjátok igazolva látni. Amennyiben nektek is lennének sikeres kereskedéseitek, legalább néha napján, akkor fel tudnátok tételezni másról is. Így csak trollkodtok meg viccesedtek - amin viszont én határozottan jól szórakozom. Ezért ne adjátok fel, ha kereskedni úgy sem érdemes számotokra, hiszen úgy sem lehet nyerni, mert ezt ezek szerint ti nagyon jól tudjátok vagy legalábbis azt hiszitek meggyőződéssel...

Jut eszembe: de akkor ti mi a bánatos francnak is olvassátok ezt a topikot? Hiszen itt egy (a jelzőket lentebb össze lehet szedni gyorsan...) emberke írogat, én a helyetekbe egy percet sem pazarolnék rá....

Ja, hogy a stratégiákat még senki nem tudta cáfolni, csak azt, hogy.. de ezt hagyjuk is - a kutyát sem érdekli, azaz akit igen, az megkeres, ide nem mer beírni, mert akkor ugyebár ő is egy céltáblának teszi ki magát.

Remélem, lesz még nektek is még kellemesebb napjaitok és tudtok értelmeset a kereskedésről is, a ti expertjeitekről, indikátoraitokról stratégiáitokról stb. írni, mutatni. Addig csak sz@rkavarók vagytok az én szememben, más meg mindent oda tesz belőle ahová neki tetszik!

Ui: Tudjátok, van egy olyan tanfolyam Magyarországon is, ahol több száz ezerért megtanítanak arra, hogy egy héten keresztül hogyan viselj el minden elképzelhető megaláztatást úgy, hogy ez benned ne hagyjon nyomot és tudjál higgadtan viselkedni. Ha nem tudsz, akkor legyőznek ugyebár a rutinjukkal és eleve vesztesként jöhetsz csak ki a buliból. Ez persze nem azt jelenti, hogy nyaljál be azoknál, akik sokszor aljas módszerekkel akarnak a maguk szintjére süllyeszteni, hanem azt, hogy az ő módszerükkel álld velük szemben a megpróbáltatásokat. Én szerencsétlen ezt elvégeztem korábban (ilyet általában neves előadóművészek és üzletemberek szoktak elvégezni, az adott szakma legjelesebb képviselői - én csak odapofátlankodtam ezek szerint valahogy...), miközben csak fórumozgatni kellett volna már akkor is :-)

Hozzászólás

• [QUOTE=USSB-FX;57722]Na ne már, ennél azért több van bennetek! QUOTE]

De ehhez már tényleg nincs mit hozzátenni. Ami jó, az jó.
                                Csatolt fájlok
                                http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Working...
                                X